Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 sty 2009, 09:48

ejustysia, dobrze ze cukier wyszedł ok :ico_sorki: :ico_sorki:
a kiedy idziesz teraz do gina z tymi wynikami badań
i jakie jeszcze robiłaś oprócz krwi i glukozy


ogrodniczka fajna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja wczoraj poczułam ruchy maleństwa i to były kilka dni wcześniej tylko nie wiedziałam że to to :ico_wstydzioch: :ico_puknij:
ale sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:
w czwartek idę do gina i juz sie nie mogę doczekać :ico_sorki: :ico_sorki:

co do seksu to my od początku z moim T jak męczyły mnie mdłosci mało co sie kochalismy mnie ciagle meczyło i jakoś nie miałam ochoty a teraz już jest lepiej mój T to by mógł codziennie kilka razy :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale to dobrze bo wiem ze mnie Kocha i ze jeszcze Go pociągam,działam na Niego tak jak to było na poczatku :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 sty 2009, 10:00

hej dziewczyny :ico_haha_02:
ja dopiero teraz wstałam :ico_wstydzioch: zaraz ide na sniadanko....

ejustysia za glukoze :ico_brawa_01: i za anamie :ico_nienie:
ogrodniczka fajna moze sobie tez dzisiaj kupie
a co do sexu to u mnie przez pierwsze miesiace nic :ico_placzek: ale to ze wzgledu na Natusie ......lekarz zabronił ale za to teraz juz sa przytulanki :ico_brawa_01: 22540MONIKA, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wreszcie malenstwo dało o sobie znac

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 sty 2009, 10:38

ejustysia ja też mam fatalną morfologię dlatego brałam żelazo w tabletkach i kwas foliowy większe dawki więc też na receptę. Wyniki idę zrobić w poniedziałek więc we wtorek będę miała wyniki. Mam nadzieje, że się poprawiły ale czuje się od kilku dni fatalnie .Taka kompletnie bez siły, zmęczona.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 sty 2009, 10:45

monisia :ico_brawa_01: za kopniaczki :) Ja robilam tylko te badania , mocz musze jeszcze donieść bo mi sie zapomnialo :) , ale po badaniu strasznie sie czulam, chyba z glodu bo lekarz kazal mi nie jesc od 18 w niu wczesniejszym a polozylam sie po 1 w nocy więc ciężko bylo :) co do lekarza to wizyte mam dopiero za 3 tygodnie, n b w sumie tylk ta anemia jest. zaraz zrobie sobie jakąś salatke i musze nadrobic witaminki . Wiktor obrazony dalej - raz mnie kopnąl leciutko i 2 razy rączką uderzyl i koniec focha na mamunie strzelil, dobrze, że wogóle dal znac, że jest ok. Czytalam, że to normalne, że nawet bardzo aktywne dzidzie czasem przez kilka dni potrafią sie maleńko ruszać bo sie inaczej mogą ulożyc,, no, ale chcialbym żeby wrócil do fikania bo sie mimo to martwie o niego. nie moge sie doczekac porodu - jeszcze tylko 3,5 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziewczyny, przecież my dopiero co zaczęlysmy tu pisac a tu juz blizej porodu niz dalej, milutka wtedy byla chyba na takim etapie jak my a nawet we wcześniejszej ciąży a tu już ma swoją niunie przy sobie :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 sty 2009, 10:49

Fakt czas leci bardzo szybko. Ja wczoraj tez rozmawiałam z moim kochanie ,że dopiero dowiedzieliśmy się ,że będziemy rodzicami a tu już 6 miesiąc nam leci i z każdym dniem coraz bliżej do narodzin naszego malucha.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 sty 2009, 10:58

fortuna fofa wlaśnie mi też slabo ciągle jakby ze mnie krew calą pobrali :), no nic mam nadzieje, że wystarczy więcej warzyw. Choć wcale nie dziwie sie wynikom - przeciez ja ani miesa ani ryb ani nawet jajek nie jem - zdziwilabym sie jakbym do konca miala idealne wyniki

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 sty 2009, 11:01

ejustysia, moj maluszek tez ma nastroje !! wczoraj to jakby cos w nia wstapiło cały dzien wiezgała tylko godzinna przerwe sobie zrobiła a jaktatus chciał z nia pogadac i przekonywał zeby mocno kopneła to był foch :-D
za kilka dni mi przeskoczy suwaczek na 6 okienko :ico_brawa_01:
fortunata_fofa, nich ten czas mknie jak najszybciej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 sty 2009, 11:35

zoola wyobraź sobie, że mój jak sie obrazi to tak juz od wtorku malo sie rusza - no moze z 3 kopniaczki (maleńskie na dzien i z 2 ruchy (dlikatne) i jak tu spokojnym być?

[ Dodano: 2009-01-13, 11:07 ]
dziewczyny Wiktorek mnie tak kopnąl kilka razy , że bylo normalnie widać, tak mi sie w tym miejscu brzuch uniósl :) Slabo czulam, ale za to widzialam :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 sty 2009, 13:04

dziewczyny Wiktorek mnie tak kopnąl kilka razy , że bylo normalnie widać, tak mi sie w tym miejscu brzuch uniósl :) Slabo czulam, ale za to widzialam :)
no widzisz a ty sie zamartwiasz!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 sty 2009, 13:42

no widzisz a ty sie zamartwiasz!!!!
Taki już los mamusiek :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość