Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 09:46

Witam widze ze dzisiaj pierwsza jestem

u nas nocka ok chyba mojej niuni w nocy zimno jest dlatego tak nad ranem placze dzisiaj zostawilam ogrzewanie na mozniejsze i nie plakala zobaczymy jak bedzie jutro

zmienilam niunce smoczek i ona go nie chce do buzi dac ciekawe czy sie przyzwyczai bo ona bez smoka nie zasnie

stawiam :ico_kawa:

[ Dodano: 2009-01-13, 08:48 ]
a gdzie nasza Assik mam nadzieje ze jeszcze przed przeprowadzka sie do nas zglosi

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sty 2009, 10:07

Ja tez sie witam,

Dzieki za kawke, chetnie sie napije....

Nocka super, pobudka o 6.30 potem prawie do 8.00 spal, ja moglam spokojnie szykowac sie do pracy... zamiast spac jeszcze... :ico_zly:

Aga, super zdjecia z choinka no i w podpisie fajna galeria z calego roczku :ico_brawa_01:

My mamy isc na szczepinie po 15 marca, ale w przyszlym tygodniu idziemy na wizyte kontrolna, ciekawe czy jeszcze sie wydluzyl... :ico_noniewiem:

Na razie uciekam musze popracowac troche...
Mielgo dzionka!!
U nas w nocy bylo minus 15 :ico_olaboga: , ale zapowiada sie piekny dzionek :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 10:39

I ja się witam :-)
Iwona, dzięki za :ico_kawa: popijam właśnie. U nas nocka byłaby super, gdyby nie kaszelek o 4 nad ranem, misiek mój nie mógł spać, bo tak ją kaszel męczył. Już zarejestrowałam ją do lekarza, idziemy na 11:30.
Siedziała rano na nocniku, oglądała bajkę i chciała już wstać po dłuższej chwili, zrobiła do nocnika siku, więc jej założyłam pampersa, ledwo siadłam na krześle i czuję, że mi coś śmierdzi, okazało się, że mój bąk zdążył już do pieluchy kupę zrobić :ico_zly: a tyle czasu siedziała.
Aga, super zdjecia z choinka no i w podpisie fajna galeria z calego roczku :ico_brawa_01:
Dziękuję bardzo :-)

U nas dzionek też się ładny zapowiada, słonko ślicznie świeci. Dzisiaj po pracy wpadnie do mnie mój brat, żeby pomóc w rozłożeniu wielkiego mebla po jego dzieciakach. Będziemy tego mebla wywozić do Polanicy w czwartek, już auto duże transportowe wynajęliśmy wczoraj, jutro je odbieramy. Potrzebuję zwolnić mały pokój, bo na urodziny Uli potrzebuję miejsca :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 11:17

sciagnelam ten program utorrent zobacze jak on dziala na razie sciagam

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 11:27

I ja się melduję z rana. My wstaliśmy h temu. Norbert najedzony, ubrany bawi się a ja dla odmiany piję bawarkę zamiast kawy :ico_haha_02: .
Nocka u nas typowa - spanie w łóżeczku do 4 rano a potem do mnie :ico_puknij:
chyba mojej niuni w nocy zimno jest dlatego tak nad ranem placze
Możliwe Iwona, mi Norbert też kilka razy płakał z zimna to zaczęłam go cieplej ubierać na noc i przestał.
zmienilam niunce smoczek i ona go nie chce do buzi dac ciekawe czy sie przyzwyczai bo ona bez smoka nie zasnie
Dlatego, że nie zaśnie bez smoka to się przyzwyczai :-D Mojemu też raz zmieniliśmy smoczek i też go na początku wypluwał albo zamiast ssać to go gryzł.. ale po dwóch dniach już normalnie go ssał.. pierwszej nocy też nie było najgorzej.
A nie zmieniałabym gdybym dostała te smoki co zawsze mu kupowałam, ale nie wiem czy wycofali je czy co :ico_noniewiem: ? Nigdzie nie mogłam dostać.
zapowiada sie piekny dzionek :-)
U nas dzionek też się ładny zapowiada, słonko ślicznie świeci
A to u Was się to słońce podziało :zly2: n as go nie ma :ico_zly:
chciała już wstać po dłuższej chwili, zrobiła do nocnika siku, więc jej założyłam pampersa, ledwo siadłam na krześle i czuję, że mi coś śmierdzi, okazało się, że mój bąk zdążył już do pieluchy kupę zrobić :ico_zly: a tyle czasu siedziała.
Hehe.. wiedziała kiedy mamie dosrać za przeproszeniem :ico_haha_01:
Ja nie sadzam Norbiego na nocniku.. więcej krzyku niż tego co tam by zrobił. Ja poczekam aż rozumniejszy będzie i będzie w stanie zrozumieć gdzie się potrzeby załatwia.

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 10:28 ]
sciagnelam ten program utorrent zobacze jak on dziala na razie sciagam
_________________
Iwona, jest bardzo prosty w użyciu, szybko ściąga i mało miejsca na dysku zajmuje. Jak masz jakieś pytania to chętnie udzielę rad :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 11:40

Iwona, jest bardzo prosty w użyciu, szybko ściąga i mało miejsca na dysku zajmuje. Jak masz jakieś pytania to chętnie udzielę rad :ico_oczko:
na razie sie sciagaja filmy zobaczymy jak to bedzie jak sie juz sciagna

mam pytanko czy wy codziennie gotujecie zupki maluchom bo ja wogole majce nie daje zup i troche sie wczoraj nasluchalam na ten temat i chyba dzisiaj zrobie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 11:52

mam pytanko czy wy codziennie gotujecie zupki maluchom bo ja wogole majce nie daje zup i troche sie wczoraj nasluchalam na ten temat i chyba dzisiaj zrobie
Ja Norbertowi daję albo zupę albo drugie.. nie che mi się 2 razy przy garach stać :ico_noniewiem: A i nie robię tylko dla Norberta tylko dla nas trojga.

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 10:54 ]
No.. Rafał dzisiaj ma z wczoraj obiad więc coś dla Norberta i siebie ugotuję.. jakąś szybką zupkę. Wogóle to Rafał nie przepada za zupami więc częściej u nas drugie danie.

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 11:03 ]
Przypomniało mi się, że śnił mi się dzisiaj jakiś bardzo głupi, ale i przerażający sen... całe szczęście go nie pamiętam :-D

Długo długo nic mi się nie śniło a w ciągu kilku ostatnich dni już dwa razy miałam jakiś pokręcony sen. Ten pierwszy pamiętam... Ten kumpel co wczoraj wrócił z Polski obrobił z Rafałem jakiś bank czy coś, kupę kasy zawinęli i akurat niby szykowaliśmy się na wyjazd do Polski. Darek spakował tą forsę do walizki (walizka pełna kasy) i poszedł do jakiejś odprawy. Tam się okazało, że ma za ciężką walizkę i kazali mu otworzyć i pokazać to tam jest.. Otworzył i zwinęli go.. A ja mówię do Rafał, że jak coś jak nas będą sprawdzać i każą pokazać walizkę to powiemy, że my się jeszcze nie spakowaliśmy :ico_noniewiem: I z tego co pamiętam jeszcze to naszą walizkę schowaliśmy pod Norberta łóżeczko (też tam była sama kasa)..

Skąd to takie sny się biorą :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 sty 2009, 13:21

Witam i z góry przepraszam za nie obecności ale tyle teraz sie dzieje szaleństwo z zakupami i w ogóle urwanie głowy . bo przeciesz to mieszkanko tez trzeba sprzedac , a jak narazie to tabuły ludzi sie przewija ale nic z tego nie wynika. Po za tym ok mały spi ostatnio dobrze moze dla tego ze kupiłam mu kaszke na noc Bobo Vity wielowocową po 9 m i smakuje mu bardzo zjada wieczorkiem nawet ok 250-270 ml i zazwyczaj budzi sie dopiero ok 6-7 rano , no chyba ze smoczek mu wypadnie to wtedy cos pojeczy ale zaraz zasypia.
a gdzie nasza Assik mam nadzieje ze jeszcze przed przeprowadzka sie do nas zglosi
No oczywiscie ze sie bede meldowac jeszcze jak bym mogła nie ale troszke zadziej rozumiecie.
zmienilam niunce smoczek i ona go nie chce do buzi dac ciekawe czy sie przyzwyczai bo ona bez smoka nie zasnie
`
Mój tez na poczatku nie chciała bo to taka wielka bania ale ja mówilam mu cały czas ze innego nie ma i jak nie chce tego to nie i po jakiejśc 1-2 h sie przyzwyczaił jak chciała zasnąć w dzień.
Aga, super zdjecia z choinka no i w podpisie fajna galeria z calego roczku
Popieram popieram mi sie tez podobaja super ja jakos nie mam czasu ostatnio posiedzieć w necie a i teraz mój mały rojber mnie tu terroryzuje i marudzi i usilnie chce cos dopisac he :ico_haha_01:
U nas nocka byłaby super, gdyby nie kaszelek o 4 nad ranem, misiek mój nie mógł spać, bo tak ją kaszel męczył.
Oj bidulka miejmy nadzieje ze szybko jej przejdzie!!
Możliwe Iwona, mi Norbert też kilka razy płakał z zimna to zaczęłam go cieplej ubierać na noc i przestał.
To całkiem prawdo podobne bo mój Kamil jak sie rozkopie w nocy to też zaczyna nad ranem sie wiercic i poplakiwac ale skubany nie chce spać pod kołderka tylko pod i przykrywam go takim cieplutkim kocykiem no i flanelowa pizama. A teraz jestem taka zła bo ostatnio kupiłm pieluchy haggisy i są straszne a zwłaszcza na noc przeciekają i mały nad ranem ma całą piżamke mokrma masakra :ico_olaboga: chyba znowu wruce do papmpersów slip & play są super zwłaszcza na noc albo sprubuje jeszcze bella hepi?? :ico_puknij: no bo poco ma się biedny męczyć i też mu przezto zimno nad ranem. :ico_placzek:
mam pytanko czy wy codziennie gotujecie zupki maluchom bo ja wogole majce nie daje zup i troche sie wczoraj nasluchalam na ten temat i chyba dzisiaj zrobie
Ja też daje Kamilkowi tylko jedno danie zazwyczaj jest to obiadek zupy żadko kiedys gotowałam mu ale zawsze wyszło mi jej tak na 2-3 dni a on na 2 dzień juz nie chciał ich jeść wiec poprostu albo daje mu słoiczek albo daje mu to co my jemy. Dzis bedziemy jeść razem mielone z ziemniaczkami.
No położyłam Kamcia do łóżeczka ale jeszcze go słysze :ico_oczko: zobaczymy czy sam zaśnie narazie cos tam sobie gada ale nie płacze.
My już mamy wiekszośc do nowego mieszkanak kupione całe wyposazenie łazienki , no i farby kafle do kuchni i na przedpokój i panele na podłoge w salonie ale i tak jeszcze mnustwo do kupienia zostało.
A co z Anulka sie dzieje już sie przeprowadzili czy ten internet jej odłączyli?? wiecie cos .
Narazie uciekam zobacze co tam mój rojber robi. He wczoraj zabrał mi ze stołu moją komurke i schował do piekarnika ale sie na szukałam :ico_olaboga: :ico_haha_01:
pomysłowe są te nasze maluchy. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 13:46

Witaj Assik fajnie ze juz sobie mieszkanko urzadzacie

dzisiaj robie zupke cos bede musiala wyrzucic z jedzenia majki bo kiedy ona ma to wszystko zjesc wczoraj sie nasluchalam ze niby jak dziecko nie je zup to sie mu jelita zapychaja i potem ma problemy a moja niunia wogole zup nie jadla bo my z mezem nie lubimy a dla niej specjalnie mi sie nie chcialo robic no ale zaczne

musze jeszcze podlogi pomyc i poprasowac

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 sty 2009, 13:59

ze niby jak dziecko nie je zup to sie mu jelita zapychaja i potem ma problemy
No ale Majeczka chyba nie ma problemu z kupkami co?? Ja nie wiem czy to prawda nie słyszałam nigdy no ale moze . Ja Kamilkow tez za duzo zup nie daje a nawet te ze słoiczków są geste ja obiadek wiec zupka to chyba tylko z nazwy :ico_haha_01:
A no i oczywiscie szkrab mój nie polazł spac zrobił kolejną juz dzis kupke i do rozrabianai wyjełam mu szczebelki 2 z łóżeczka wiec sobie sam wyłazi jak chce.
A już na 100% mozemy sie pochwalic mamy już kąplet 4 i na dole i na góże wiec zmieniam suwaczek juz je widac ale sa duze widac narazie takie dwa kiełki. musiałao go to bolec .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość