Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

13 sty 2009, 09:20

Marcia cieszę się że już jesteście w domku, buziaki dla was


Mój kochany dziś wziął mnie sobie na śpoicha :ico_haha_01: , fajnie było szkoda że tak krótko i bez żądanego efektu, chciałabym już urodzić....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 sty 2009, 09:44

witam z ranka..korzystam ze mała spi wiec zjem sobie snadanko i popatrze co tu sie dzieje :-D :-D
nocka spokojan strama sie ja karmic co 3 godz i jakos nam to wychodzi :-D :-D raz tylko dałam wczesniej bo bidula tak płkała wiec nie chciałam jej męczyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

13 sty 2009, 09:53

I ja się witam:)
Nadie, na mnie takie przytulanki też na razie nie działają :ico_placzek: ,ani sprzątanie pół dnia i inne tego typu :ico_noniewiem:
Jutro idę do kontroli do szpitala na ktg i usg,zobaczymy co mi powiedzą.Najbardziej to bym chciała,zeby mi oznajmili,że już do porodu zostaje :-D
Marcia77 pisze:popatrze co tu sie dzieje :-D :-D

No Marcia tutaj niestety nic się nie dzieje :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 sty 2009, 09:59

Marcia77 pisze:raz tylko dałam wczesniej bo bidula tak płkała wiec nie chciałam jej męczyc

a nie za mała żeby tak co 3 godz jak chce wczesniej? wiesz, mleczko mamy to szybciutko jest trawione.
witam
ja po herbatce, zaraz śniadanko zrobie i mam nadzieje że ucho pozwoli na chociaż delikatne ogarnięcie chałupy bo jest strasznie, wszędzie coś leży, podłoga lepiąca...mama zaproponowała że ugotuje obiad więc chociaż to mam z głowy. ataku strasznego już nie miałam, czyli antybiotyk działa, ale boli nadal non stop tylko że tak do zniesienia.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 11:00

witajcie :-) , ja zajęłam się troszkę sobą, mąż ululał Szymonka, teraz mam więcej czasu dla siebie :-D
Beatris, dobrze, że lek działa i Ci lepiej
secret, no to będziemy czekać na dobre wieści :-)
Miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 sty 2009, 11:23

hej hej :-)

ja juz jestem.... wariatkowo dosłownie :ico_sorki: dostałam kaski sporo :ico_brawa_01: :-D i postanowiłam zamówić pościel dla Maluszka, żeby mama teraz przywiozła, bo ma zamówiony duży bagaż do samolotu i musiałam to wykorzystać....
noo i godzinę dumałam na wzorami poszewek :ico_wstydzioch: :-D bo jak z 50 wzorów można się zdecydować na 2?? :-D :ico_sorki: noo, ale udało się :-)

Beatris60 pisze:czyli antybiotyk działa, ale boli nadal non stop tylko że tak do zniesienia.
noo, to najważniejsze, że działa - teraz już będzie tylko lepiej :ico_sorki:

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

13 sty 2009, 11:26

ja tego seksa to jeszcze pobrubuje o ile moje kochanie nie będzie miał nic przeciwko, lekarz mi powiedział że zazwyczaj uprawianie seksu codziń przez 3 dni przynosi jakiś rezultat, więc zobaczymy.

Awatar użytkownika
ambi
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 700
Rejestracja: 19 sie 2008, 17:26

13 sty 2009, 11:26

Beatris60 pisze:
Marcia77 pisze:raz tylko dałam wczesniej bo bidula tak płkała wiec nie chciałam jej męczyc

a nie za mała żeby tak co 3 godz jak chce wczesniej? wiesz, mleczko mamy to szybciutko jest trawione.
witam


też mi się wydaje, że trochę mało
mój był strasznym śpiochem i w szpitalu i później położna kazali mi go budzić min, co 2 godziny
bo waga urodzeniowa bardzo szybko mu spadała

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

13 sty 2009, 11:41

ależ ja się nudzę, może to jakiś objaw porodu bo normalnie mam ochotę robić wszystko i jednocześnie nic, myślę non stop o porodzie, boję się nie wiem jakiegoś nerwa mam. Nie wiem co ze sobą zrobić

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

13 sty 2009, 11:55

Nadie pisze:uprawianie seksu codziń przez 3 dni przynosi jakiś rezultat

Też muszę spróbować :ico_oczko: :-D
Nadie pisze:ależ ja się nudzę, może to jakiś objaw porodu bo normalnie mam ochotę robić wszystko i jednocześnie nic, myślę non stop o porodzie, boję się nie wiem jakiegoś nerwa mam. Nie wiem co ze sobą zrobić

Ja też tak mam :-) Tylko,że ja na zmianę mam powera i zaraz potem lenia strasznego :ico_puknij:
Na przykład wczoraj leżałam plackiem pół dnia i praktycznie w domu nie zrobiłam nic a dziś od 7 rano latam po całej chałpie i wyszukuje sobie zajęcia :ico_haha_01:
Beatris60, dobrze,że Ci ten antybiotyk zaczął pomagać :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość