Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

13 sty 2009, 12:03

hej

u mnie bez zmian, nie dzieje się nic oprócz nocnych bóli brzucha jak przy okresie. mała coś ostatnio słabo się rusza nie wiem czemu :ico_noniewiem: martwi mnie to. bo zawsze ruszała się dość intensywnie. nie wiem, może to normalne, nie mam pojęcia. zaraz pojadę na ktg na izbę przyjęć. mam nadzieję, że wszystko dobrze będzie...

przeziębiona nadal jestem, wczoraj miałam wizytę domową ale lekarz nie stwierdził nic wirusowego. zapisał jakieś leki ale boję się ich brać bo w ulotce jest napisane, że w ciąży nie są wskazane zbytnio. no ale może wezmę to pomogą.

secret, czekamy na dobre wieści jutro


marcia, super, że malutka jest już w domku

pozdrawiam i miłego dnia :-)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2009, 12:06 przez aniabella, łącznie zmieniany 1 raz.

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

13 sty 2009, 12:03

Ja to szukam ale guza, teściowej się dostało że mi śniadanie przyniosła no ale fakt jakbym była głodna to bym sobie zrobiła, nie lubię jak mnie któś wyręcza czuje się jak kaleka a nie jestem.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 12:06

Nadie, secret jeszcze troszkę i będziecie mieć maleństwa przy sobie, najgorsze to czekanie, choć mi się tak aż nie dłużyło

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 sty 2009, 12:06

tak mi mówiła pani od laktacji w szpitalu zeby co 3 godz..ale wiadomo ze jak płacze to jej męczyc nie będe

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 sty 2009, 12:09

aniabella, często dzieciaczki przed porodem uspokajają się troszkę.. nabierają sił na poród :-) daj znać, jak wrócisz...

aniabella pisze:przeziębiona nadal jestem, wczoraj miałam wizytę domową ale lekarz nie stwierdził nic wirusowego. zapisał jakieś leki ale boję się ich brać bo w ulotce jest napisane, że w ciąży nie są wskazane zbytnio. no ale może wezmę to pomogą.
wiesz.. w sumie na większości leków napisane jest, że w ciąży niewskazane, ale jeśli lekarz uznał za stosowne to powinnaś wziąć :ico_sorki: takie jest przynajmniej moje zdanie

Nadie, secret jeszcze troszkę i będziecie mieć maleństwa przy sobie, najgorsze to czekanie, choć mi się tak aż nie dłużyło
no właśnie, jeszcze troszkę... ja to bym się zdrzemnęła na Waszym miejscu :-D snu mi teraz brakuje tak, że szok :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2009-01-13, 11:09 ]
Marcia77 pisze:tak mi mówiła pani od laktacji w szpitalu zeby co 3 godz..ale wiadomo ze jak płacze to jej męczyc nie będe
Marcia, ale pokarm maminy jest szybciej trawiony, ja jak przez te dwa dni miałam pełne cycki to młody jadł co 2,5 godziny prawie z zegarkiem w ręku

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

13 sty 2009, 12:10

Nadie pisze:Ja to szukam ale guza, teściowej się dostało że mi śniadanie przyniosła no ale fakt jakbym była głodna to bym sobie zrobiła, nie lubię jak mnie któś wyręcza czuje się jak kaleka a nie jestem.


nadie,ja mam tak od pażdziernika że wszystko dostaję pod nos bo niestety lezę i tylko do wc wstaję. moja mama skacze przy mnie bo wszystko trzeba mi podać i zrobić za mnie. mam wyrzuty z tego powodu bo też nie lubię jak ktoś mnie wyręcza ale niestety tak się ułożyło... teraz pod koniec już troszkę chodzę po mieszkaniu i sama nieraz coś sobie wezmę

mi się strasznie dłuży ta końcówka, naprawdę strasznie

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

13 sty 2009, 12:11

donatka26, kochana może zajęcie jakieś miałaś, w sumie na upartego to i ja coś bym sobie wynalazła ale nie chce.

aniabella ja od kilku dni też słabo czuję ruchy, mała czasem się poruszy, rozpycha, ale rzadko i nieintesywnie. Nie ma czym się martwić bo to normalne ja wczoraj byłam u gina serducho bije jak szalone na ktg i mała reaguje na bodźce z zewnątrz

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 12:27

Nadie pisze:donatka26, kochana może zajęcie jakieś miałaś, w sumie na upartego to i ja coś bym sobie wynalazła ale nie chce.

siedziałam przy kompie na tt :-D albo leniuchowałam przed tv :-)

jeśli chodzi o ruchy pod koniec ciąży to u mnie bez zmian czyli tak samo, choć też słyszałam , że pod koniec rzadziej się czuje

aniabella, jak się aż tak źle czujesz to weź to lekarstwo

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 sty 2009, 12:30

dziewczynki trzymam kciuki zebyście w koncu tuliły swoje pociechy.. :ico_sorki: :ico_sorki:

ja sie troszke załamałam wczoraj przy wyjsciu jak ciuchy zalozyłam i okazalo sie ze wygladam jakbym nie urodziła :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 12:31

ananke pisze:... ja to bym się zdrzemnęła na Waszym miejscu :-D snu mi teraz brakuje tak, że szok :ico_szoking: :-D
u

ja tak samo :-) , wszyscy mi mówią, że mam pokimać wtedy jak dziecko śpi, ale jakoś szkoda mi czasu, poza tym nie mogę się napatrzeć na moje maleństwo :-D jak tak słodko śpi :-)

[ Dodano: 2009-01-13, 11:35 ]
Marcia77 pisze:ja sie troszke załamałam wczoraj przy wyjsciu jak ciuchy zalozyłam i okazalo sie ze wygladam jakbym nie urodziła :ico_placzek:


nie martw się, szybko zgubisz przy maleństwu :-)
śliczna fotka :-D


po mnie nie widać, że byłam w ciąży, ale w jeansy się nie mieszczę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość