Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2009, 23:40

Aleksandrowicz, dzieki za opinie,wlasnie slyszalam rozne zdania ,jedne dzieci sie bawia godzinami inne nie,no zobaczymy czy kupimy :ico_oczko:

z okresem niezle ci sie pierdzieli mykaj do lekarza :ico_oczko:


DFOBRANOC watek znowu zdycha echhh

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

14 sty 2009, 00:22

hej, jeszcze ja się przypomnę wieczorową porą
Frydza Tomek właśnie niedawno dostał taką zabawke,tzn wymienili się,My daliśmy Kamilowi parking 4 piętrowy [fatalny prezent od chrzestnego] Tomek kompletnie się tym nie bawił, jego najlepsza zabawa tym to było siadanie na ten parking, a ten mały Kamil jak przyszedł to bardzo się ucieszył i ładnie się tym bawił. Mój mąż chciał to już spalić...ale go powstrzymałam, troche mnie to też wkurzyło, kolejny grat w domu do zbierania kurzu! ale już sprawa rozwiązana. parkingu nie ma! :ico_oczko: A tą wymienioną zabawką lepiej się bawi niż parkingiem...
Aleksandrowicz idz lepiej do lekarza...czy wszystko jest ok...
A ja dziś z Tomkiem siedziałam sama []Artur w pracy]i mój maluch wogóle nie spał, chwile się drzemnoł w huśtawce, ale przy próbie wyciągnięcia go oczywiście się obudził...Ale za to wieczorem mi zasnął o 20:20.Kurcze i nie wiem czy nam się wyjazd do teściow nie szykuje, bo Arturowi kolega zmarł z jego stroni chce być na pogrzebie, ale jeszcze nie wie kiedy?i planuje na 4 dni żebyśmy jechali wszyscy. A ja tak się cieszyłam że moja mama do mnie przyjedzie,bo jest też opcja że Artur pojedzie sam, ale on by wolał z nami i też jego rodzice by zobaczyli Tomka, napewno by się ucieszyli...no wiem, no dobrze wyjdzie jak wyjdzie, a ja mam mame blisko to jeszcze kiedys do mnie przyjedzie...no nie wiem Ale nie chce mi się tam jechać :ico_puknij: dobra spadam dobranoc

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

14 sty 2009, 01:02

Frydza - u nas to było tak, że jak Alek zobaczy taka zabawke w sklepie, gdzies w centrum handlowym to i owszem go interesuje :-D i by sie bawił a jak zakupilismy to mniej interesujące, no ale fakt faktem nie jego "rytmy" :ico_haha_01: ale ta zabawka jest taka przystępna cenowo więc można zaryzykować, a może Wiki podpasuje?i sobie troche pogłówkuje i paluszki poćwiczy :-D

Agniecha - widzisz ta jest zaleta Tomka niespania w dzień, że Ci ładnie zasypia wieczorem :-) a decyzje co do wyjazdu jakos musicie podjąć, ale tak jak piszesz zawsze Tomek odwiedziłby dziadków i byłoby bardziej rodzinnie niż gdyby mąż miał sam jechać :-)

dziękuję za troske w sprawie mojego okresowania :ico_olaboga: pomyślę nad tym ginem, ale to pod koniec stycznia dopiero predzej jakos nie widze szans..

dobranoc

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 sty 2009, 09:40

Witam!
Dzien dobry!
Wczoraj poszlam do wyrka wykapana.. wypoczelam sobie.. Mialam kiepski humor i tesknota mnie zjada. Napisalam do Duzego smsa..I dzis dostalam raport! Pewnie gdzies plyneli niedaleko brzegu i smsy doszly. Zawsze mnie to cieszy..
Nadal jednak nie napisal maila-wiec moze wcale nie bedzie takiej mozliwosci na tym statku.. :/ Boli mnie ten brak kontaktu strasznie i ciagle mysle, gdzie jest , czyzyje, co widzi, jak praca.. I tej odpowiedzi brak..
My dzis wstalismy b.wczesnie. Zawsze jest tak na zmiane. Wczoraj o 10, to dzis o7:30.. Ale to dobrze- jutro bede odsypiac po pracy, wiec niech Mis pospi i bedzie łaskawy dla matki ;) hehe
Jak wstaje rano to mam wiecej energii. Dluzszy dzien, wiecej mozna zrobic.. Wczoraj spalam 11 godzin, a dzis 8 i jestem w lepszym humorze :-D

Mis je sniadanko w krzesełku. Ostatnio ma jazde na zapinanie tych szelek - pasów.. I zatrzaskuje.. Ale otworzyc nie potrafi. Wscieka sie, wali ze zlosci raczkami,tupie nogami. Okropny jest jak cos nie idzie po jego mysli. brrr
IDe wywiesic pranie. Wstawilam wczoraj na noc, bo juz nie mialam gdzie upychac :-)

LEce dzis przed praca, na 16 na male winko z przyjaciola.. Ciesze sie strasznie.. nie pamietam, kiedy bylam tak w cywilu w knajpie :-D

Frydza- a jak z mężem? Znalazl jakas prace?
Alineczko - Ale Wikunia piekna. JAkie bordowe poliki.Twarda zawodniczka.. Nie odstrasza jej mroz. Ja toniecierpie zimy..A ona widac zakochana!:-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

14 sty 2009, 09:50

Witam
Alexandrowicz w sprawie miesiączki nie pomogę bo sama nie mam tzn. raz jakieś tam plamienie było i to wszystko , wybieram się do ginekologa, bo sama się tym martwię .

Alineczq no no no 6-ti super , brawa dla Wanesski , no i jaka ona już duża , a jakie rumiane policzki hi hi hi

Frydza zabaweczka wygląda interesująco ale to zależy od dziecka, moja Wiki akurat lubi przekładac więc jej by to spasiło .

A ja w domu mam syf i dziś choc bym miała trupem paśc to posprzątam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sty 2009, 11:16

Witam :ico_kawa: :ico_kawa: za chwilke zbieramy sie na zakupki i spacerek :ico_oczko:
Wiki juz nocki normalne przesypia takze sie wszyscy wysypiamy :-D :-D


DZIEKUJE ZA OPINIE ZABAWKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



AGNIECHA moze Tomus juz nie potrzebuje drzemki w dzien???i dlatego ci ladnie wieczorem zasnal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Juli, fajnie ze duzy sie odezwal bo napewno usychalas z braku informacji !!
A moj maz pracuje dostal prace,montuje bramy garazowe elektronicznie sterowane,praca na dworze brrr zimno,zobaczymy jaka bedzie wyplata!!



edyta29 pisze:A ja w domu mam syf i dziś choc bym miała trupem paśc to posprzątam
co sie odwlecze to nie uciecze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-14, 10:17 ]
Juli, i co krzeselko uczydelko juz sprzedalas???

[ Dodano: 2009-01-14, 10:20 ]
MOJA KUMPELA ma taka zabawke dla Maji i siedzi caly dzien i kombinuje
http://www.allegro.pl/item524835896_kos ... simba.html
widzialam takie w tesco tylko tansze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-14, 10:21 ]
http://www.allegro.pl/item522725934_kos ... zegar.html

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 sty 2009, 11:26

Frydza-no dobrze, ze ma jakakolwiek prace. Oby placili w miare rozsadnie.. Brrr. Musisz go dobrze ogrzac jak wroci do domkku :): hihi.
Co do tej zabaweczki-fajna rzeczywiscie.. Ale mamy juz mnostwo takich duzych iz tej kostki mamy i cymbalki,zegarek,mula..wiec Mis by sie szybko znudzil.
Poluje na taki warsztat :-)
A codo krzesełka - aukcja trwa. Juz jestza 90zł a licytacja konczy sie w niedziele.. Mysle ze mi sie spokojnie zwroci. Krzesełkobylo kupowane w promocji, po 150 zł. Wiec na tyle licze :-) Mnostwo osob obserwuje, 12 licytuje.. Bedzie dobrze ;) :-)
http://www.allegro.pl/item527922804_fis ... _nowe.html

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sty 2009, 14:12

My po zakupkach :-D :-D pogoda deszcz ,grad,snieg :ico_olaboga: no ale jakos dotarlismy do domu,wozek pelen zakupow :-D
Bylam w ciucholandzie kupilam Wikuni 2 bluzeczki na lato i sweterek rozpinany :ico_oczko: a ze sa tam tez nowe zabawki kupilam niuni pojemniczki 12 szt do ukladania od najmniejszego do najwiekszego :ico_oczko:
cala droge trzymala w raczkach ta piramidke hehe,teraz padla i spi :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-14, 13:14 ]
Juli pisze: Musisz go dobrze ogrzac jak wroci do domkku hihi.
sie rozumie :-D


Juli, krzesełko niezle juz stoi na allegro ,mysle ze dostaniesz za niego taka cene jaka chcesz trzymam kciuki!
Wiki u Arusia na tym krzeselku posiedzi chwile i wsio!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

14 sty 2009, 16:00

hej i ja witam, alee pogoda, kurcze pada śnieg, a my jedziemy na wschód [bliżej Sybiru to tam zawsze zimniej brrr] i jedziemy albo jutro albo w pt? ja już mamie powiedziałam że ma nieprzyjeżdzać, a Artur przed wyjściem do pracy mówi że nie wie czy Tomka zabrać? bo mu troche się znowu pojawił katarek. Ja powiedziałam, teraz to już jedziemy!!! Ja nie mam za bardzo ochoty jechać,mame juz odmówiłam już się umówili do cioci, bo ich zaprazała, ale mama powiedziała że jedzie do mnie...a tak...poprostu nie wiem? troche jestem wkurzona, dziś przyjdzie do mnie szwagierka to obejrzy Tomka, ona bardziej doświadczona!to powie,no sama nie wiem?
A JESZCZE MI DZIEWCZYNY POWIEDZCIE CO WY DAJECIE NA TAKIE WŁAŚNIE PODZIEBIENIE? ni to katar małe podkasływanie, bez gorączki, bo ja dawałam NUROFEN bo tylko to mam a to jest na gorączke i bóle i zęby, bo najlepszy to syrop ale jaki?
Też mamy tą maść to właśnie na to...pentax baby...
ps. Dziś Tomek zasnął o 14 i jeszcze śpi... :ico_szoking: :ico_oczko: troche go ululałam i śpi!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sty 2009, 19:11

agniecha772, na gardlo najlepszy jest Tantum Werde do psikania,na kaszel syrop prawoslazowy a na goraczke Ibufen jest super!
Na katar woda morska :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości