Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 sty 2009, 18:46

Pruedence pisze:Justyna ja mam whirpoola nie polara pralke. Powodzenia z nauką.
ooo kiedys bylo zdjecie Tosi siedzacej na pralce i wydawalo mi sie ze taka sama. :-D a moze to u dziadkow bylo czy gdzies...
Dostałam 4 z historii, Pan Profesor stwierdzil, ze slabo poszlo ,bla bla bla i myslałam ze mnie odesle z kwitkiem. No ale chyba jednak cos umialam i wdalam sie w ogole z nim w dyskusje o realizacji terorii rewolucyjnych w Rosji. :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 sty 2009, 20:02

widzę że ciągle choroby atakuja jeni zdrowieją a innych dopiero łapie no ale niestety taka pora roku oby do wiosny :-D
ja jutro muszę isć na kontrolę do lekarza czy z Piotrusiem już jest dobrze i przy okazji wezmę Łukaszka bo niby jest zdrowy nie ma zadnej oznaki choroby ale nie daje dotknąć sie do jednego ucha dziwna sprawa i wole powiedzieć do lekarce

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 sty 2009, 20:20

Lenka ma troszke katarku, ale juz jest mniej no i tyle dobrze ze scieka i nie jest tak bardzo meczacy. kasia1983, na poczatku wiosny to dopiero beda chorobska.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 sty 2009, 20:27

A Nelince szybko przyszło i szybko poszło :ico_brawa_01: Znowu diabełek w nia wstąpił i szaleje :-D Zero gorączki od południa :ico_brawa_01: Zobaczymy jak ze sraczuszką noi dalej mało je ale dajmy jej trochę czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 sty 2009, 21:09

martuunia1, suuuper :ico_brawa_01: moze kawka po sesji? W piatek bede wiedziec jak z tym szpitalem naszym, to mi sie zycie rozjasni :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 sty 2009, 21:57

Justyna tamta pralka to była dziadków na wsi to nie wiem do czego te guziczki były. U nas była niezapowiedziana wizyta cioci i dopiero niedawno wyszli aja nic mam nie zrobione a do tego zmęczona strasznie jestem :ico_olaboga:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 sty 2009, 22:22

No to rzeczywiście nieciekawie z tymi choróbskami. Amelka też ma lekki katarek, ale już prawie przeszedł. W ogóle ostatnio się bałam, że ją znowu coś łapie i spodziewałam się, ze przy odbieraniu ze żłobka znowu będzie cała zapłakana. A tu proszę. Kolejny dzień i jak na razie się trzyma. Może już nas nic nie złapie :-) .
Dzisiaj moje dziecko, kiedy ją odbierałam, stuka mnie w ramię i "mama patrz, patrz" i paluszkiem pokazuje. A na wystawce śnieżynka pokolorowana paluszkami na biało. Takie plamki i czytam: Amelka. Panie wycięły śnieżynkę, a ona sama malowała. W sumie na wystawce było 8 śnieżynek :-D :ico_brawa_01: :-D Ale mnie duma rozpiera.
I jeszcze jedno istotne wydarzenie. Amisiek mi dzisiaj zrobił pobudkę o 5.30 wołając - mama si, mama si. Pierwszy raz obudziła się, żeby się wysiusiać. Szkoda tylko, ze nie woła tata si :ico_noniewiem:
A w domu robiliśmy laurki dla dziadków. Co prawda wszystko z farby i troszkę się zdenerwowałam, kiedy Amelcia butami w nią weszła, ale efekt jest :-D
Dziewczyny zaczęłam edycję doktoratu. Mój promotor się nie odzywa, jadę jutro na konsultację i nawet nie wiem czy ją zastanę. Po prostu trochę jestem rozczarowana, ale cóż. Mam nadzieję, że recenzenci nie będą rozczarowani tym, o czym piszę.
Anitko na Twoim miejscu też bym poszła do pracy.
Prudence miłego pobytu w KAtowicach.
Janiołku gratulacje dyskusji i oceny.
Martuuniu najważniejsze, że Nelinka odżyła.
Kasiu trzymam kciuki za jutro.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 sty 2009, 22:26

no ja koncze czas odpoczynku i zabieram sie do filozofii kultury. Nie mam o tym pojecia bo bylam na 2 wykladach :ico_oczko: wiem tylko ze byla szkola porownawczo-historyczna i semiotyczna szkola tartusko-moskiewska :-D uou zdam na 5 :-D Pierdoly takie ze az przykro ale mozna sciagac :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

15 sty 2009, 14:46

Hej Dziewczynki!!!
Ale biedne dzieciaki sie pochorowaly :ico_pocieszyciel:
Anita, Szymek siedzi z dziadkiem :ico_haha_02: wiem ze to ogromne ulatwienie.
Yvone, :ico_brawa_01: dla Amelki za kreatywnosc. :-D

A ja trafilam do nowego oddzialu ale wyglada na to ze jest to zmiana na lepsze :ico_oczko: pracuje z 6 dziewczyn :ico_szoking: ale same konkretne. a takie lubie. :-D wracam do pracy
buzka

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 sty 2009, 15:24

bylam dzis u lekarza i w końcu wszyscy zdrowi :ico_brawa_01: teraz za dwa tygodnie szczepienia a poza tym wszystko ok

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość