Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 sty 2009, 11:49

Witam i ja,
dziś tak późno bo nie mogłam się zebrać z łóżka. Artur się obudził o 7-mej przebrałam go (całego bo przesikany, więc pampersy nie zdały testu, znów go będę w nocy przebierać) i puściłam na podłogę a sama jeszcze poleżałam sobie w łóżku. Teraz znów mi usnął na kolanach jak wczoraj ale dzisiaj bardziej marudził i stękał, wogóle wstał z nie ciekawym humorem.

Aga oczywiście że Wam zeskanuję jak tylko będę mieć ale to jednak dopiero 2 lutego mam wizytę, prywatny lekarz a i tak trzeba czekać, ale chodzę do niego już od dawna więc przy nim zostanę już

Ja tradycyjne zmęczona się robię koło tej godziny choć jeszcze śniadania nie jadłam, dziś mnie znów eń dopadł taki ogromny. A na forum chyba już godzinę siedzę i odpisać nie mogę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 sty 2009, 12:08

czesc kochane
jejku jak mnie tu dlugo nie bylo nawet nie dam rady nadrobic zaleglosci :ico_olaboga: ....ostatnio na nic nie mam sily albo czasu ciagle cos zalatwiam albo sprzatam a jak juz wieczorem siade na kompa to na szybko cos posprawdzam i ide spac....masakra...
jutro jade na roczek do kolegi Mirka-w zasadzie kuzyna bo to syn siostrzenicy mojego eks....on tez tam bedzie niech tylko palnie cos glupiego to z miejsca mu powiem co mysle i wyjde z tamtad tymbardziej mam nerwy ze dowiedzialam sie ze jakies glupoty opowiada pracownmikom w firmie od mojego taty na moj temat,klamie jak z nut np.chwalil sie ze tylko 1000zl alimentow dostal :ico_puknij: co on chce tym osiagnac :ico_noniewiem: no ale moj brat go zgasil bo powiedzial ile tak naprawde placi i wszyscy go wysmiali no i podobno strasznie szczyci sie tym,ze jest teraz wolny-to mnie najbardziej wkurzylo bo juz nie chodzi o mnie ale o dzieci :ico_puknij: co on sobie mysli ja non stop z dziecmi jestem teraz juz 3tydzien nawet julcia u niego nie byla ja juz czasami wysiadam z nerwow,normalnie plakac mi sie chce chcialabym choc te dwa dni pobyc sama i odpoczac,a ten jeszcze dzis dzwoni i mowi ze jutro jak bede na roczku to moge mu julie na noc zostawic...kochany tatus dziecko przespi u niego nocke spedzi z nim dzien a ten bedzie sie chwalil ze na weekendy dzieci zabiera pewnie...uwierzcie dziewczyny,ze czasami mam dosc juz tego wszystkiego....
I tak jak pisala Cleo to zycie niestety nie pozwala na wiele rzeczyu...paranoja.
Ale namarudzilam wam :ico_noniewiem:
Ogolnie to u nas nic ciekawego sie nie dzieje Julia wlasnie bawi sie na balu przebierancow,a z Mirka zrobil sie taki cwaniak,ze szok wszedzie go pelno,non stop łazi i gada po swojemu,wszedzie sie wspona najgorsze jest to ze wspina sie na wersalke staje na nogi i zaczyna po niej biegac a nie zwraca uwage na to co ma pod nogami i gdzie sie konczy wersalka-wczoraj juz raz przez to zlecial na podloge....oczy w du.... teraz mam....
Dobra uciekam sprzatac buzka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 sty 2009, 12:24

uwierzcie dziewczyny,ze czasami mam dosc juz tego wszystkiego....
wierzymy Ci Jolciu, na pewno, i tak Ty masy dużo cierpliwości i wogóle że radzisz sobie jakoś z tym wszystkim. Dzielna kobieta jesteś.

Sanki dziś przyszły ale Artur ma katar więc wypróbujemy je tylko na dywanie :ico_oczko: ale babcia juz tu była i oczywiście mówi żebyśmy tak pieniędzmi nie szastali, to się wkurzyłam i jej powiedziałam że ja nie idę do niej i nie biorę od niej więc niech się nie wtrąca, normalnie czasem mnie tak wkurza że :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 sty 2009, 12:54

uwierzcie dziewczyny,ze czasami mam dosc juz tego wszystkiego....
Oj bidulko, :ico_pocieszyciel: co za palant z tego Twojego eks... szkoda, że we Wrocku nie mieszkasz, zabrałabym Cię na pyszne lody :-) Trzymaj się i płacz nam, jak tylko poczujesz taką potrzebę.

Jarek wczoraj też przywiózł z Polanicy sanki, ale nie mają oparcia, więc chyba nici ze spaceru... chyba, że dziadek coś wymyśli ;-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 sty 2009, 13:03

Jarek wczoraj też przywiózł z Polanicy sanki, ale nie mają oparcia, więc chyba nici ze spaceru
to my mamy wypasione :ico_oczko: z oparciem i z podnóżkami :ico_haha_01: zapłaciliśmy 15zł więcej przez te podnóżki ale kiedyś się przydadzą jak nóżki będzie miał na tyle długie żeby tak siedzieć

No położyłabym się ale jak to zrobię to n a bank Artur zaraz wstanie i ja tylko będę niedospana taka, bo w półśnie moim się obudzi (jak wczoraj), chyba sobie coś zjem z nudów :ico_noniewiem: i z niechęci robienia czegoś pożytecznego :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 sty 2009, 13:24

Nie dokończyliśmy filmu bo 12 dochodzi i na zakupy szybko sie zbieramy wiec tylko tak zagladnęłam i poczytałam co napisałyście. Potem jak bede miala czas to odpisze.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 sty 2009, 13:26

wlasnie wrocilysmy z spacerku fajnie slonko swieci

chyba jednak majke poloze spac bo strasznie marudna jest

Jolka ty to masz z tym twoim chlopem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 sty 2009, 13:49

zapłaciliśmy 15zł
To rzeczywiście drogo :ico_oczko: :-D :ico_haha_01:

My nie idziemy nigdzie, bo pogoda okropna, spać się chce, zaraz moje dziecię położę lulki i może się obok niej legnę ;-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 sty 2009, 14:18

Majka poszla spac ciekawe ile pospi ja musze obiad ugotowav wogole nie mam pomyslu

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 sty 2009, 15:06

My już po obiadku, został z wczoraj :-D
Artur o dziwo dzisiaj spał do 13-tej więc dłużej o pół godziny niż wczoraj, ja bez drzemki jakoś się trzymam :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość