Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

16 sty 2009, 13:58

Dieta obrzydliwa ale jestem na niej 10 dzien i mam 5kg mniej. Oby do niedzieli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

08 lut 2009, 23:16

up...podnosze temat-startuje jutro i choćbym miała sama ze sobą tu pisac codziennie jak mi będzie ciżko-a wiem,że będzie to i tak bede pisac.Zazwyczaj bazgrałam w pamiętniku...teraz-zwyczajnie wole klikać...jak jest chetna to zapraszam.Kopenchaską robiłam nie raz ale przed ciązą/teraz od miesiąca nie karmię i przytyłam :ico_placzek: przestaje sie miescić w moje ubrania :ico_zly: mam dość siebie i muszę coś z tym zrobić.Przy okazji kupię sobie jakieś tabsy typu l-karnityna i jakiś termogenik ale to po diecie.Mam w domu orbitreka i ławeczkę ab swink do brzuszków.Ponandto troche cwiczeń na płytakach z netu...itd. no i corcię raczkujaco-chodzaca i prawie 6cio letniego syna...mam dużą chate do sprzatania i mega plan do wykonanie na całe 13 naście dni.Trzymajcie kciuki za mnie...mam nadzieję,że wytrwam...jak nie to spróbuję jeszcze raz.

Rano ważyłam 51,5 kg przy wzroście 152 cm....masakra
wymiary podam jutro-przed kapiela sie zmierze.
Do sklikania dziewczyny

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

08 lut 2009, 23:24

wg mnie nie masz nadwagi... zobacz tu http://vitalia.pl/?mid=6&fid=22

mysle ze kopenhaska to zbyt rygorytyczna dieta dla osob chcacych schudnac niewiele...

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

08 lut 2009, 23:30

kratka, ja nie mowie,że mam nadwagę ale źle się czuję z tym co mam
Przed ciążą ważyłam 46 kg. było mi z tym bardzo dobrze a teraz ocieram udem o udo jak idę czuję jak posladki mi skacza...noramlnie mam siebie dosć...schudnę 4 kg to dobrze reszta jakoś też zejdzie.Brzuch mi wywalił jak w 5tym miesiacu ciązy i ten duży tyłek i bryczesy-jestem niska wiec powinnam ciut mniej wazyc.

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

08 lut 2009, 23:33

kratka, ja nie mowie,że mam nadwagę ale źle się czuję z tym co mam
Przed ciążą ważyłam 46 kg. było mi z tym bardzo dobrze a teraz ocieram udem o udo jak idę czuję jak posladki mi skacza...noramlnie mam siebie dosć...schudnę 4 kg to dobrze reszta jakoś też zejdzie.Brzuch mi wywalił jak w 5tym miesiacu ciązy i ten duży tyłek i bryczesy-jestem niska wiec powinnam ciut mniej wazyc.

Ja to kurcze powinnam sie chyba zalamac... bo waze pare kilo za duzo a do idelanej mam jakies 9kg. Cwicze i mieszcze sie juz w stare ciuchy ale waga nadal wskazuje sporo kilogramow za duzo...

Jesli uwazasz ze ta dieta to dobre wyjscie to powodzenia :-) ! Ja na niej schudlam 6kg, potem troche wody wrocilo ale 5kg mam mniej

[ Dodano: 2009-02-08, 22:36 ]
Dluzej glodzic sie nie chce bo to spowalnia bardzo metabolizm wiec jem mniej, nie jem slodyczy, jem najpozniej o 18tej i cwicze... w centymetrach wydaje mi sie ze jest mnie mniej ale w kilogramach jakos nie :ico_placzek: i powiedzcie mi dlaczego?
Kupilam spalacz tluszczu i zaczne go brac.

Macie jeszcze jakies pomysly?

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

08 lut 2009, 23:42

Kupilam spalacz tluszczu i zaczne go brac.

a jaki??
mieszcze sie juz w stare ciuchy
no widzisz to już sukces bo ja się nie mieszcze ba nawet te co mam wieksze zaczynają być ciasne :ico_olaboga:
w centymetrach wydaje mi sie ze jest mnie mniej ale w kilogramach jakos nie i powiedzcie mi dlaczego?
bo zbudowałas mięsnie i wysmukliłas ciało tzn. spaliłaś troche tłuszczyku. Dam cio link na fajne forum ale podam ci wejscie przez tenat kopenchaskie-a potem idz na główną i poczytaj-mądre rzeczy-mądrzy ludzie pisza.
http://www.sfd.pl/Dieta_kopenhaska_II-t251606-s281.html

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

09 lut 2009, 10:02

kratka napisał/a:
Kupilam spalacz tluszczu i zaczne go brac.

a jaki??
thermo speed extreme olimpu. Podobno jeden z lepszych
kratka napisał/a:
mieszcze sie juz w stare ciuchy
no widzisz to już sukces bo ja się nie mieszcze ba nawet te co mam wieksze zaczynają być ciasne
oj ja teraz waze 71,5kg a powinnam zejsc do 63kg :ico_placzek: . Mam 173cm wzrostu

[ Dodano: 2009-02-09, 09:03 ]
kratka napisał/a:
w centymetrach wydaje mi sie ze jest mnie mniej ale w kilogramach jakos nie i powiedzcie mi dlaczego?
bo zbudowałas mięsnie i wysmukliłas ciało tzn. spaliłaś troche tłuszczyku. Dam cio link na fajne forum ale podam ci wejscie przez tenat kopenchaskie-a potem idz na główną i poczytaj-mądre rzeczy-mądrzy ludzie pisza.
http://www.sfd.pl/Dieta_k...51606-s281.html
czytalam kiedys to forum i chyba musze znowu zaczac :-) dzieki :-)

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

09 lut 2009, 11:51

czytalam kiedys to forum i chyba musze znowu zaczac dzieki
nie ma za co :-)
a ja po kawce ,zakatarzona kaszlc...ale do przodu
Najorsze że małgonia coraz mocniej kaszle mimo eurespalu-mam nadzieję,że obejdzie się bez antybiotyku.

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

09 lut 2009, 11:56

a ja po kawce
powodzenia :-)

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

09 lut 2009, 12:00

powodzenia
nie dziękuje
:-D co by nie zapeszyć...
na razie biorę chrom organiczny żeby zmniejszyc apetyt ale kupię sobie manti ono wstrzymuje prace kwasów zoładkowych i mozna je ssać na tej diecie :-)

[ Dodano: 2009-02-09, 21:37 ]
tak więc pierwszy dzien za mną i o dziwo nawet znośnie było...
bez jakiś gigantycznych odstępstw od diety
ale głowa mnie łupie do tego leci mi z nosa ,schylać się nie moge całą szczeka mnie boli.Cos mi się zdaje że zatoki mi siadaja.
No i dostałam @ .
zostało juz tylko 12 dni :-D

[ Dodano: 2009-02-10, 23:08 ]
Kolejny dzień minąła,nawet specjalnie głodna nie byłam. Lunch zjadłam ale z kolacją było ciężko-nie wszedł mi mąły jogurt naturalny i 10 dkg szynki.
Dziś pojeździłam na orbitreku....pierwszy raz od jakiegoś roku...35 min. na poczatek.
Zostało 11 dni :-D

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości