CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 mar 2008, 15:13

Marta26, ja mam okropną zgagę codziennie :ico_zly: -jakoś nie chce mnie opuścić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wzięłam się w końcu za testy na prawko-bo za tydzień egzamin :):):) zrobiłam 150 pytań-mała przerwa na tt- i biorę się dalj---do 490 pyt jeszcze daleko :)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 mar 2008, 15:16

Kasiulinka normalnie zazdroszczę tej wagi :ico_oczko: Cieszę się że wszystko ok :ico_brawa_01:

Marta to poleż i odpocznij, ja właśnie skończyłam :ico_prasowanko: i teraz zasiadam do oglądania filmu. Zjedliśmy wczorajszą zupke na obiad i A. zwolnił mnie z robienia obiadu, ale jutro to się chyba ze naleśniki wezmę, tylko mnie przeraża to stanie przy kuchni :ico_olaboga:

Ja na temat zgagi się nie wypowiadam, bo szkoda gadać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 mar 2008, 15:18

zamiast się położyć to buszuję po allegro, a tylek mi zaraz odpadnie z tego siedzenia :ico_puknij: no przy naleśnikach się nastałam ale za to teraz się objadam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 mar 2008, 15:37

A czy nie taka jest kolej rzeczy??? Tak powinno być!
A ja głodna i nie mam co zjeść, normalnie szok. Chyba zaraz pójdę do mojej kochane j teściowej i powiem żeby mnie nakarmiła :ico_oczko:

Marta a Twoje drzewko pięknie rośnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 mar 2008, 18:24

Hej, ja juz po wizycie, oczekałam się chyba z godzinę, ale warto było
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_01:

A więc, szyjka dalej luźna (na pół opuszka palca), ale jej wewnętrzna częśc zamknięta, na tym etapie ciąży gin. stwierdziła, że nie jest źle :-) . Jest rozpulchniona i te plamienia to z jej jakiejś części (podczas badania leciała krew). Byc może mam też jakąś małą infekcje, ale to nic groźnego.

Spojenie łonowe przy tej szyjce ma prawo bolec i najprawdopodobniej będzie bolec do końca. Pochwaliła mnie, ze przytyłam praktycznie idealnie (ok. 6,5 kg) i przestrzegła, żeby tak dalej :-) (bo gdybym przytyła np 15-20, to przy tym spojeniu mogłabym w ogóle nie chodzic :ico_olaboga: ).

Ogólnie mam się oszczędzac, do pracy juz raczej nie pójdę, dostałam zwolnienie do 16 kwietnia (jak wszystko będzie ok. to to jest termin nastepnej wizyty).
Nadal mam brac luteinę, scopolan magnez i teraz jakieś nowe globulki.

No, a teraz najważniejsze :ico_haha_01: , dzidzia zdrowo rośnie- 1730 g :ico_szoking: , idealnie wagowo i wymiarowo do 30tyg. :-) (wym. główki i brzuszka idealnie sie pokrywają -267 mm, a udo-57 mm).

No i dobrze robiłam rozglądając się za sukieneczkami :ico_haha_02: , bo w moim brzuszku mieszka mała dziewuszka :ico_brawa_01: Łatwo nie było, bo jakoś dziwnie sie ułozyła i spryciara podwinęła noge w kolanie, co znacznie utrudniało widok, ale w końcu udało sie podglądnąc. Widziałam również jak słodko trzyma paluszek w buzi.

Jestem mega happy :509: :509: :509:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 mar 2008, 19:00

NOWA, wielkie gratki, jak Ci fajnie że poznałaś płec no a przede wszystkim że wszystko OK. Duza ta twoja dzidzia, naprawde juz ponad 1,5 kg? :ico_szoking:
lece na nasza liste wpisac płec twojego urwisa a raczej urwiski :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

19 mar 2008, 21:56

NOWA super, kolejna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jaka duza :ico_szoking: :-D Ja za tydzien mam wizyte i tez bedzie to 30tc, ciekawe ile moja ktuszyna bedzie wazyc :-D

Ja dzis cos ledwo sie ruszam, boli mnie dol brzucha i napiera dziecko strasznie :ico_noniewiem: Czkawka co chwile :ico_haha_01:

Bylismy u okulisty i mam zaswiadczenie o wskazaniu do cesarki - zwyrodnienie siatkowki jak diabli mam, no ale to wiedzialam wiec w zasadzie tylko po papier musialam isc.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 mar 2008, 00:01

mojamaja.corcia, ucz się ucz tam do testów, ja tak samo robiłam do 150 potem przerwa :ico_oczko:

NOWA, no to ogromne gratulacje dziewczynki, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , fajnie juz nasze dzidzie takie duże. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tuska, to ty wiesz że już będziesz miała cesarkę?? :ico_szoking:

kasiulinka, o super to już niedługo, no i trzymam kciuki za dziewczynkę g:)


U mnie w domu już świątecznie, w domku błysk, a i bigosik dziś zrobiłam i sałatkę , na jutro sobie zostawiłam robienie ciasta.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 mar 2008, 07:26

Cześć kochane. Wczoraj nie mogłam wejść cały wieczór na tt i mnie szlag trafiał, na szczęście dzisiaj jestem.

Nowa mega gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_buziaczki_big: superowo że dziewczynka. Pewnie teraz nie przeżyjesz jak nie kupisz kilku sukieneczek. A nad imieniem myślicie? I jak mąż szczęśliwy??

Siunia to ja do Ciebie wpadnę na świąteczną kawkę, tylko jak już ciasto upieczesz :ico_oczko:

Marta nie mogłam dopisać wczoraj, a zapomniałam i buziaki z okazji wczorajszej 100 i jeszcze :ico_prezent:

Moja.maja dziękuję za karteczkę :ico_sorki:

Tuska i jak się czujesz ze świadomością porodu przez cc???

A mi sie dzisiaj moja niunia śniła, taka śliczna, cud miód, sama poezja :-D

Mam nadzieję, że później tez uda mi się wejść na tt, bo cały dzień bez was to oszaleć można.
Acha nie napisałam Wam że u mnie biało, kurcze chyba lampki wyciągnę, będą bardziej pasowały niż pisanki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 mar 2008, 10:48

spinka, wpadaj wpadaj.

mojamaja.corcia, właśnie , zapomniała bym, dziękuję ślicznie za życzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dziś od 6 na czuwaniu, a od 8 na nogach, bo Milan przespał całą noc u siebie i przed 6 przyszedł do nas i już mu się odechciało coś spać. Za to pewnie o 12 bez buntów położy sie na drzemkę.
Niebo zachmurzone, ale nie zapowiada się żeby coś padało.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], MSN [Bot] i 1 gość