Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 sty 2009, 15:29

Kochana Natalie-STO LAT!!!!! :ico_tort:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sty 2009, 16:11

Miszka :ico_tort: niech Natali sie dalej tak pieknie chowa :ico_brawa_01:
Zirca superowa fota :ico_brawa_01:
Agusia daj znac jak tam kupa :ico_sorki:

Dziewczyny ja karmie dalej-znaczy sie wczoraj podjelam decyzje ze do 6 iesiaca dalej to cioagne :ico_noniewiem: i juz zdania nie zmienie :ico_nienie: a potemw marcu zadecyduje co dalej-od marca bede jej wprowadzac inne jedzonko po malu-wiec jak mi zrobi strajk jak ja odstawie od cyca i nie bedzie chciala nic innego pic to chociaz zje moze cos :ico_noniewiem:
Spi teraz balbina jedna -dzisisj sie godzine sama w lozeczku bawila :ico_szoking: juz myslalam ze chora jest-a ona chyba sie starzeje :ico_oczko:
Wczoraj bylismy u znajomych i oczywiscie jak chcieli Ige na rece wziasc to ta w ryk :ico_szoking: juz sie daje we znaki to zer z mamusia siedzi w domku bez zdnej rodzinki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

16 sty 2009, 16:40

a kupy jak nie bylo tak nie ma :ico_olaboga: ,ide dać mu jeszcze raz tego soczku,moze za mało wypił :ico_noniewiem: ,teraz dam mu z butelki moze pójdzie jak wypije :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:Dziewczyny ja karmie dalej-znaczy sie wczoraj podjelam decyzje ze do 6 iesiaca dalej to cioagne

ja też tak chciałam,ale jak mi sie tak budzi w nocy to mi sie odechciewa,no nie wiem moze dam rade jeszcze to przeciągnąć,kurcze mam duzo mleka bo odkąd karmie go tak często to mam znowu pełne balony,ale moze nie jest kaloryczne to mleko,nie wiem :ico_noniewiem: :ico_olaboga: albo po prostu moze lubi tak duzo i czesto pić :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sty 2009, 16:53

Agusia mi Igol sasypia o 9 spi do 2 potem sie budzi o 4 potem o 6 i 8 wiec kurde tez mam juz dosc ale poswiece sie jeszcze(mniejmy nadzieje ze sie kiedys odwdzieczy :ico_oczko: ) i powiem Ci ze czesto to nie tylko o mleko chodzi...mojej siory syn byl ma cycu do roku a jak przestala karmic cycem on nadal w nocy co 2h sie budzil :ico_olaboga: i tak trwalo to jeszcze 1,5 roku :ico_olaboga: wiec wiesz...moze nas czekac to samo :ico_noniewiem: ...oby nie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 sty 2009, 17:03

mmarta81, to trzymamy się razem :ico_brawa_01: tyle że ja wierzę, że do roku pociagnę....oczywiscie nie na samym cycu :ico_oczko:
ale do 6 miecha tylko cyc...może od 5,5 miesiąca cos zacznę dawać....

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 sty 2009, 17:44

zirca, zapomnialam Alka pochwalic ma super bicepsa w tej koszulce :ico_oczko: :ico_oczko:
Kacper gada z tatusiem takim glosem jakby sie zalil :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Piotrek mowi ze on wszystko mu powiedzial ze na sile mu mleczko dawalam kladlam go spac ... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
e-milka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2008, 15:19

16 sty 2009, 18:30

mmarta81 pisze:Dziewczyny ja karmie dalej-znaczy sie wczoraj podjelam decyzje ze do 6 iesiaca dalej to cioagne


ja tez karmie tylko cycem, moj synus jeszcze butelki na oczy nie widzial, niczym niegdy nie dopajalam
Pytalam w poradni przy szpitalu wojedzodzkim czy mam cos wprowdzic do diety synka i pediatra powiedziala ze jezeli dzieckpo prawidlowo przybiera na wadze to cale 180 dni kamric TYLKO piersia
i tak tez bedzie :-D

adia26 uwazaj z tym katarkiem bo bardzo latwo u takiego malenstwa o zapalenie uszu
my mamy takie przykre doswiadczenie....
synus w 6 tyg dostal kataru a pare dni pozniej mial zapalenie uszu
odciagalam wydzielinke ale nie uchronilo to od zapalenia
no i w 6 tyg zycia synek dostal 10 zastrzykow z Biofuroksyny, zastrzyki byly bolesne

miszka
STO LAT DLA NATALKI

adia26 pisze:zirca, zapomnialam Alka pochwalic ma super bicepsa w tej koszulce


heheeheh! racja! wyglada bosko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 sty 2009, 19:49

e-milka pisze: uwazaj z tym katarkiem bo bardzo latwo u takiego malenstwa o zapalenie uszu
my mamy takie przykre doswiadczenie....
synus w 6 tyg dostal kataru a pare dni pozniej mial zapalenie uszu
odciagalam wydzielinke ale nie uchronilo to od zapalenia
no i w 6 tyg zycia synek dostal 10 zastrzykow z Biofuroksyny, zastrzyki byly bolesne

jej nie strasz mnie pamietam u mojego brata ciagle zapalenie ucha bardzo go to bolalo, odciagam malemu psikam do noska woda morska i to tyle noe niewiem sama moze jakies kropelki mu dac??????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 sty 2009, 21:31

Zirca Super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzieki za zyczonka dla Natalki :ico_sorki:
Karmcie dziewczyny najdluzej jak mozecie,to dla dziecka najlepsze :ico_sorki:
Za to moja Natalka wcina ryzyk,az sie uszy trzesa,popija soczkiem i jest w zwiazku z tym przeszczesliwa.Z dnia na dzien coraz lepiej jej to wychodzi :ico_brawa_01:
Ja z kolei w 6 miesiacu mam zamiar juz przejsc na mleko uzupelniajace,tym bardziej,ze podjelismy decyzje,ze w kwietniu wracam do pracy :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:Wczoraj bylismy u znajomych i oczywiscie jak chcieli Ige na rece wziasc to ta w ryk juz sie daje we znaki to zer z mamusia siedzi w domku bez zdnej rodzinki
Moja z kolei lezie do kazdego,az mnie to czasami wkurza :ico_noniewiem: Obrazek

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 sty 2009, 21:54

A u nas caly dzionek był strasznie marudny płakał przy jedzeniu , nie chciał być sam i cały dzien musiał mieć coś w buzi no i wyczułam w buzi coś twardego więc chyba mamy ząbkowanie :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość