Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 sty 2009, 17:39

betka, super ze Juniorek tak sobie pomalutko układa rozkład dnia:)Tak trzymac:)A co do rad to fakt, co sie właczy tv to co innego gadają. Ale co do temp podczas snu to tez tak słyszałam aby nie była za wysoka. Przy nizszej lepiej sie oddycha, a przez to spi:)
wiola85, co ty sie nic nie chwalisz, ze masz juz taka super figurke??:)Ale w ciązy takze wyglądałas przeslicznie:)Naprawde Dzidzia Ci słuzy:)SUper:)
Co do mojej osoby na NK to dobrze trafiłas:)Nawet nie wiedziałam, ze jest tyle Aś Wziątek;)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 sty 2009, 18:57

betka z ta temperatura to masz racje, tylko u mnie nie mozna przegadac tym dziadokom zeby tak nie grzali w domu :ico_olaboga: ja sama jak wstaje to mam cały nos zatkany a co dopiero malutki. Chociaz teraz po tej chorobie jest troszke lepiej, tesciu zrobił taki nawilzacz powietrza na grzejniki, ale itak jeszcze jest zbyt ciepło.
asiula_o, dzieki bardzo :-D a tam nie mam sie czym chwalic, kiedys pisałam ze jak wyszłam ze szpitala to miałam odrazu 10 kg mniej, a wcałej ciazy przybyło mi 15 kg, wiec szybko wrociłam do formy :-D
A w ciazy no prawda podobno łądnie wygladałam, nic sie nie zmieniałam jedynie brzuszek rosł :-) ale ty tez nie mozesz sobie nic zarzucic w ciazy, byłas rownie sliczna :-D

Dziewczyny zepsłu mi sie apart fotograficzny :ico_olaboga: robiłam zdjecia malemu i szlak go trafił i to oczywiscie w moich rekach, ja to zawsze mam szczescie, ciekawe czym teraz bede robic fotki :ico_zly: a byl to na prawde dobry aparat no ale juz kila lat nam słuzył. Kurcze moze da sie go naprawic :ico_placzek:
Nie chciala bym kupowac jakiegos zwykłęgo badziewia za 300zł ale na taki fajny nie mamy kasiurki :ico_zly: kurcze tak jest zawsze ze sie psuje wtedy kiedy nie ma :ico_zly:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 sty 2009, 19:06

betka Filipek ma oczka raczej ciemno niebieskie, ale napewno jeszcze mu się zmienią. Ja mam zielone a mój mężuś piwne. Z tym sudokremem to prawda, w ogóle nie powinno się go stosować profilaktycznie bo to maść lecznicza już na powstałe odpażenia. Ja smaruję Filipkowi pupkę kremem Johnson's baby naturals i on jest przeciw odparzeniom, smaruje się ją przy każdej zmianie pieluszki. Jest świetna, bardzo ją polecam. ładnie pachnie, fajnie się smaruje i Filipek ma 0 odpazeń.
My też szczepionki wzięliśmy skojarzone i do tego rotawirusy. Troche się spłuczemy ale trudno. . .

wiola ja to bym chciała żeby Filipek miał oczka po tatusiu :ico_oczko: bo ja jestem w tych jego oczkach zakochana :-D Ale naszym szkrabom jeszcze kilka razy kolor oczu się zmieni :ico_oczko:

Dziękujemy za pochwały dla Filipcia :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 sty 2009, 21:28

blumek dzieki za zaproszenie :-D teraz juz wiem dlaczego blumek to blumek :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 sty 2009, 21:53

teraz juz wiem dlaczego blumek to blumek
A dlaczego??? :-D Bo ja nie wiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 sty 2009, 22:28

Motylek22, Bo Kasia ma nazwisko podobne :-D i dlatego Blumek :-) A czemu nie masz profilu na NK??

A te rotawirusy to hcyba po pol roku sie robi jakos...
A w ciazy no prawda podobno łądnie wygladałam, nic sie nie zmieniałam jedynie brzuszek rosł ale ty tez nie mozesz sobie nic zarzucic w ciazy, byłas rownie sliczna
Chwalipiety :ico_oczko: hehe Fajnie ze nasze listopadowe mamy takie ladne - to i dzieciaczki ladne beda :ico_brawa_01: wlasciwie to sa juz, i nie ladne ale sliczniuchne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale tych mam co wiecej przytyly i nie zrzucily tak szybko tez dzieciaczki piekne!!! :-)
Dziewczyny zepsłu mi sie apart fotograficzny
to kupcie teraz zwykly, a jk bedzie was stac to kupiciue lepszy. Choc ostatnio widzialma w Media Markt super aparat za 499 - nikona chyba. Takze teraz mozna tanio kupic fajny sprzet. No chyba ze chcie manualny glownie, bo ja to az tak sie nie bawie aparatem. Wystarczy mi tylko funkcja manualna w nim, ale glownie z automatycznych cech korzystam :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 sty 2009, 22:37

betka, oboje z mężem zadecydowaliśmy że nie będziemy mieli konta na NK. Przez jakiś czas mieliśmy ale szczeże mówiąc same były z tym problemy, bo a to jakiś dawny kolega się odezwał a to koleżanka i swierdziliśmy że oboje usuwamy konta i tak już zostało.

A rotawirusy robi się tak samo jak pozostałe szczepionki, więc my zrobiliśmy za jednym razem.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 sty 2009, 22:50

bo a to jakiś dawny kolega się odezwał a to koleżanka
ach te milosci... :-) ale fakt taki ze sporo osob ma problem z NK. Ja nie lubie jak mnie zparasza jakies miasto, albo imie albo jakies inne pierdolki fikcyjne....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 sty 2009, 23:12

ach te milosci... ale fakt taki ze sporo osob ma problem z NK. Ja nie lubie jak mnie zparasza jakies miasto, albo imie albo jakies inne pierdolki fikcyjne....
ja tez nie cierpie tych wymyslonych kont, ludzie chyba juz z nudow to robia. Ale przyznam, ze odnowiłam kilka bardzo dawnych znajomosci i ciesze sie widzac co slychac u dawno juz nie widzianych osob :-D
Chwalipiety hehe Fajnie ze nasze listopadowe mamy takie ladne - to i dzieciaczki ladne beda wlasciwie to sa juz, i nie ladne ale sliczniuchne!!!

Ale tych mam co wiecej przytyly i nie zrzucily tak szybko tez dzieciaczki piekne!!!
hihi wszystkie mamuski idzieciaczki sa sliczne, a kochanego ciałka nigdy za wiele :-D
No a z tym aparatem to nie wiem, namawiam Marcina zebysmy sprobowali go dac do naprawy, ale on jest uparty i twierdzi, ze z nim nic nie da sie zrobic, jak nawet jeszcze nikt kto sie na tym zna go nie widzial :ico_olaboga:

Dobra robaczek moj juz spi, widac ze juz lepiej sie czuje, jest spokojniejszy i wiecej sie smieje, a jutro czeka nas ostatni zastrzyk i koniec :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-16, 22:14 ]
A własnie co sie dzieje z ANIA?? dawno jej tu nie było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 sty 2009, 23:22

Ani wyjechała do teściów:)Mówiła ze nie bedzie jej przez jakis tydzien;)
Ja tez dzieki naszej klasie odnalazłam wielu zapomnianych znajomych:)
Poza tym dzieki Nk widac co sie dzieje u ludzi, komu np urodziiło sie dziecko, kto wysedł za maz. Mi się tam podoba ta stronka:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość