Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 sty 2009, 14:52

witam
Kacper zasmarany :ico_olaboga: biedny,byliśmy dzis u lekarza ale naszej nie było,trafiliśmy na tą samą co była wtedy na dyżurze
i nie jest źle,antybiotyku nie trzeba,oskrzela ma czyściutkie a gardło troszke tylko,wiec tylko wykrztuśny i krople do nosa i na wzmocnienie,czyli to co mu daje cały czas sama :ico_sorki: mówiła ze do następnego tygodnia powinno przejść :ico_sorki:

ile dzieci w przychodni chorych :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

KAcper też niektóre wyrazy gada tak jak chce :ico_noniewiem: końcówki mówi mimo że potrafi powiedzieć cały wyraz,to chyba z lenistwa :ico_puknij: nrznauczył sie kiedys mówić "apam" i dalej tak gada,ale wtedy ja mówię że "nie rozumiem" więc on powtarza juz normalnie :ico_oczko: lenicuch taki :ico_noniewiem:

miałam kurze pościerać ale ten lekarz rano i teraz mi sie nie chce,obiad dopiero skończyłam,jutro jak wróce pościeram albo w niedziele,a dzis popołudnu idę do mamy posprzatać,KAcper jeszcze w domu posiedzi z tatusiem :ico_oczko:

Nat trzymam kciuki,napewno zdasz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 sty 2009, 16:39

siemanko
okazalo sie ze dzis jednak egzaminu nie ma i jest przeniesiony na za 2 tyg..a bym nie wiedziala ale sprawdzialm przez przypadek emiala grupowego o ktorym zupelnie zapomnialam przes swieta :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

zadzownila kobitka i mnie na wtorek zaprosila na rozmowe kwalifikacyjna, na drugi koniec szczecina jade ale trudno, moze warto...siostra ma od dzis ferie wiec moze z malym zostawac :ico_haha_02: poki co...nawet mialabym w razie co wiecej czasu na szukanie niani

Kasiu duzo zdrowka i szybkiego wyleczenia dla Kacperka, dobrze ze to na szczescie nie nic powaznego!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 sty 2009, 21:33

Witam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 sty 2009, 09:30

hej
wczorj nie miała internetu przez cały dzień nie wiem dlaczego :ico_puknij:
ale za to posprzątałam sobie wszystko i dziś tylko zakupki :ico_oczko:

zdrówka dla chorowitków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


Paulina jestem ciekawa jak z tym lekarzem :ico_noniewiem:

lulu81, witaj kochana co u ciebie?
Filipek już taki duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-17, 08:55 ]
zamówiłam kubeczki dla babć i dziadków
właśnie dostałam projekt ,maja być wysłane kurierem -muszą dojść :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-17, 08:57 ]
ciekawe jakie będą na żywo :ico_noniewiem:
środki mają być czerwone :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 sty 2009, 10:18

Witam
pata, no duzy juz moj lobuziak
ale chorobki nas nie opuszczaja, trzeci tydzien jest chory, ale juz poprawa
mial nawet zastrzyki :ico_sorki:


Domi dziekuje kochana za zyczenia

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 sty 2009, 10:38

lulu81, spóźnione życzonka urodzinowe
Żyj nam 100 lat :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


zdrówka dla Filipka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-01-17, 09:39 ]
uciekamy na miasto :ico_oczko:
a i zapomniałam dodac że kuba wstał dzis o 5,30 :ico_szoking: ciekwe czy dziś będzie spał w południe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

17 sty 2009, 11:28

lulu81, ja Tobie również :)

[ Dodano: 2009-01-17, 10:29 ]
dzisiaj cięzka noc była, młody się budził co chwile nie wiem czemu, a teraz maruda taka

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

17 sty 2009, 18:17

Hello

Wpadłam na chwilke bo mam męża az 2 dni w domu

Kacper jest na antybiotyku ma silne zapalenie gardła, bosiu ile ludzi choruje nasz lekarz w ciągu 6 godzin wczoraj przyjął 100 pacjentów w tym większośc dzieci

Buziaki i miłego weekendu

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 sty 2009, 20:43

oglądałam w Faktach mówili o tym że teraz aż do marca będzie najwięcej chorób wywołanych wirusami ,które rozwijały się od jesieni :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

zdrówka dla chorowitków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 sty 2009, 21:27

witam
KAcper jeszcze smarka ale już mniej mu leci i kaszle jeszcze,ale jest juz lepiej,choć mało je,ale nie dziwie mu się :ico_noniewiem:

wstał dzis o 8,nawet sie nie obudził jak się szykowałam rano ,bo do szkoly jechałam,a zawsze sie budzi

miałam dzis literature dla dzieci,na zaliczenie mamy referat,ja akurat wybrałam o poezji dla dzieci,ale to dopiero na maj chyba :ico_noniewiem: teraz mam 2 tyg bez zjazdu a potem juz co tydzień

zdrówka dla Kacperka :ico_buziaczki_big:
sto lat Lulu :ico_prezent:
Nat powodzenia na rozmowie :ico_sorki:
Patka oby kubki zdążyły dojść :ico_sorki:

Kacper już śpi,bo w dzień nie spał,tzn tyle co w aucie,ale to z pół godz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość