Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 sty 2009, 23:10

A ja dojechalam na zakupach za blisko kraweznika a mamy strasznie niski samochod + dokladka no i lakier mi poszedl :/ nie wiem jak to mojemu M powiedziec :D moze wyciagne 150zl i powiem - prosze, bo musisz pomalowac dokladke raz jeszcze? :) ehhh za niski samochod, za wysokie krawezniki ..

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 sty 2009, 23:40

Witam was dopiero teraz ale cały dzionek goście byli a potem jeszcze na zakupy się wybrałam :)

Sarenka super masz dzieciaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

yoanna pisze:jak to mojemu M powiedziec
oj ciezko pewnie będzie , najlepiej to ty wskocz w seksi bielizne stań przed nim i dopiero powiedz :):) moze to go troche odstresuje :-D :-D trzymam za Ciebie bądz dzielna.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 sty 2009, 12:03

Sarenka superowe chlopaki-prewie jak blizniaki :ico_brawa_01:
a ja z Adermy mam szmpon :ico_brawa_01:
Adia faceci to idioc wiec takie plytkie planowanie maja :ico_oczko: nie martw sie czasem maja przeswity jakies i im sie poprawia :ico_oczko:
moj wczoraj nagle ni z tego ni z owego ze on mi nic nie kupil za urodzenie dziecka :ico_szoking: no to przyznalam racje :-D nic nie dostalam -wiec mowi ze musi to szybko nadrobic :ico_brawa_01: -ale jak sie pozniej okazalo oswiecenie to nastapilo bo kumpel byl u niego na tatuazu i wlasnie mu mowil ze kupil zone pierscionek z brylantem za urodzenie synka :ico_haha_01:
ja powiedzialam ze chce nowa fure :ico_haha_01: moze byc najnowsze BMW 7 to mu co roku bede rodzic :ico_haha_01:
a tk na serio to nic ciekawego u nas ale cos m sie wydaje ze Igol ma goraczke -oczywiscie kupilam termomert do uszka i traz nie moge jej poprawnie zmierzyc bo wiadomo malenstwa te uszka maja takie male :ico_olaboga: wiec kupilam taki pod paszke no ale Igol nie moze wytrzymac minuty z nim pod pacha :ico_chory:
no nic bede ja obserwowac :ico_noniewiem:
bo innych obiawow nie ma -przeziebienia czy cos...no nic oby mi sie wydawalao :ico_sorki:
yoanna nic sie nie martw ja juz to kilka razy przerabialam-ale ja rozwalam najczesciej swoj samochod -gorzej bylo jak przy parkowaniu wjechalam w hak wielkiego samochodu za mna samochodem meza ktory mial 3 dni :ico_haha_01: az pachnial nowosci :ico_haha_01: -od tej pory nie tykam jego samochodu bo cos mi pecha przynosi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 sty 2009, 12:28

marta-- termometrem pod paszkiem mozesz zmierzyc w pupci goraczke.BYnajmniej u nas tajk robia i to jest najpoprawniejsze badanie temperatury.
Moze to na zabki???
Sprawdza sie ten szampon do wloskow?A czemu akurat ten kupilas,ma problemy skorne na glowce??Ile placilas?

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 sty 2009, 14:22

witam !
mmarta81 pisze:wiec kupilam taki pod paszke no ale Igol nie moze wytrzymac minuty z nim pod pacha

tak kochana takim termometrem mierzy sie dzidziusiom w pupce,najbardziej wiarygodna,moze troche nie przyjemne ale to tylko chwilka

[ Dodano: 2009-01-18, 13:23 ]
ah no u nas dzisiaj nocka super,jakiej dawno nie mieliśmy,mały spał po kąpieli od 21 do 5 rano!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak zostało :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 sty 2009, 17:15

mmarta81, moj też nic mi nie kupil za urodzenie synka, a mial pewnie uznal ze to nie potrzebne juz skoro ic nie mowilam, palant jeden mam go dosc dzisiaj nie idzywam sie do niego :ico_zly: wogle przestal sie starac mysli ze jak powie ze mnie kocha to wszystko zalatwia i wystarczy :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
catherinepd
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2018
Rejestracja: 23 gru 2008, 22:07

18 sty 2009, 19:44

mmarta81 pisze:-oczywiscie kupilam termomert do uszka i traz nie moge jej poprawnie zmierzyc bo wiadomo malenstwa te uszka maja takie male wiec kupilam taki pod paszke no ale Igol nie moze wytrzymac minuty z nim pod pacha
że się tak troszkę wtrącę :ico_wstydzioch: ja polecam termometr do mierzenia temp na czole, chwila moment i pokazuje temp. Ja mam taki
Mnie też mąż nic nie kupił za urodzenie małej, ale co tam. Najważniejsze że był i jest z nami :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 sty 2009, 20:41

Jej dziewczynki,nie mam kiedy Was doczytac bo ta sie wydziera dzien i noc od kilku dni,ma normalnie slinotok i pomaga jej tylko na chwile zel na dziasla.K****** nie wiem ile to jeszcze potrwa,ale mam dosc :ico_zly: Polozna mowi,ze ten pierwszy zab moze nawet miesiac wylazic,ja nie wiem czy dzwigne,juz ja normalnie odkladam wrzeszczaca do lozeczka i wychodze z pokoju,wtedy idzie do niej Artur ,on ma wiecej cierpliwosci :ico_noniewiem: Teraz tez pisze a ta sie wydziera tak za nie moge mysli zebrac,ale musialam odreagowac bo drze sie juz chyba 7 godzine bez przerwy,no pzrepraszam po smarowaniu dziasla jest 10 minut spokoju,ale nie bede jej tego ladowala co chwile przeciez :ico_placzek: Jezu ja nie dzwigne tych zebow chyba :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 sty 2009, 23:16

miszka pisze:Teraz tez pisze a ta sie wydziera tak za nie moge mysli zebrac,ale musialam odreagowac bo drze sie juz chyba 7 godzine bez przerwy,

biedna nasza Natalka! oby jak najszybciej sie wybił ten ząbek bądz ząbki,moja Natalka miała właśnie 4 miesiące wyszły jej dwa odrazu ale zniosła to bez bólu,ja nawet sie nie spodziewałam bo żadnych oznak tego nie było,mojemu synkowi na bank tez idą ząbki bo tak sie ślini,musze mu śliniak zakładać bo ciągle ma mokre ciuszki,no i pcha piąstki nawet czasem dwie próbuje wcisnąć :-D ,aha no i zrobił kupke ale musiałam mu dać czopka,bo zaczął płakać i sie prężyć,to na bank juz kupa mu zalegała,nie robił l3 tygodnie jak obliczyłam a nie 2! :ico_sorki: :ico_szoking:
miłej nocki życzę dobranoc! :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sty 2009, 11:34

czesc laserczki :-D
Miszka :ico_olaboga: wspolczuje-ale pewnie nas wszystkie to niedlugo czeka-Igol tyez sie slini i wszystko pcha do buzi :ico_olaboga:
Agusia to sie kupki w koncu doczekalas :ico_brawa_01: i super masz ze Ci maly spal od 9 do 5 bo moja zasnela o 9 i o 1 juz mialam pobudke potem o 4 i 6 :ico_olaboga: nad ranem dusila kupe stekala ze szok :ico_haha_01:
Sarenka nie pamietam ile kosztowal ten szmpon bo robilam,,hurtowe,,zakupy w aptece jak bylam w pl zabespieczylam sie na rozne ewentualnosci-odparzenia ,afty goraczki wysypki :ico_haha_01: a szampon jest super :ico_sorki: nie wiem co to ciemieniucha :ico_sorki: a dlaczego ten...bo Igol ma AZS :ico_noniewiem: niestety teraz buzia ok i nozki ciagle suche troszke ale ta emulska co mi lekarka w PL przypisala jest super i bardzo pomaga :ico_sorki:
mam nadzieje ze w koncu zakonczymy ten problem :ico_sorki:
czekam na faceta od kuchenki bo ma nam gore -tzn plyte wymienic i nie wiem kiedy przylezie wiec jestem uziemiona :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości