Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2009, 18:17

wpadłam powiedzieć że żyję.
bardzo się cieszymy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D Ja też bez pomysłów na posta. Zaraz do teściów jedziemy...
Co do gina to ja tylko raz byłam po porodzie- na tej obowiązkowej wizycie. A teraz też mi jakoś nie po drodze :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 sty 2009, 20:23

Witam kochane dziewczyny :)

Ja tylko na chwile i na jednego posta-jestem u siosrty,wiec skorzystalam i weszlam do was. Ciekawa bylam czy Caro urodzila i widze,ze tak :ico_brawa_01:

Dla was wszystkicha z okazji Nowego Roku spelnienia wszystkich marzen,nawet tych najbardziej smialych :ico_wstydzioch:

Dla Filipka :ico_tort: rosnij duzy na pocieche rodzicom :ico_brawa_01:

U nas wszystko dobrze,zmieniam prace.Ide do wojska.Mezus juz tam pracuje a od kwietnia jak dostane umowe na dluzszy okres to rozpoczynamy starania o potomka numer dwa :ico_oczko:

Jedrus jeszcze nie mowi calymi zdaniami.Raczej pojedyncze slowa i jest cuuuudny i najkochanszy na swiecie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-17, 19:28 ]
Profilaktycznie poszlam do lekarza,zeby zobaczyc czy jakos musze sie specjalnie przygotowac do tej ciazy z konfliktem i okazalo sie,ze nie bedzie z tym problemu ale mam wielka nadzerke.Czekam na wynik cytologi i bede miala zamrazana :ico_noniewiem: Potem do dentysty spawdzic czy zabki i zdrowe i tylko czekac na umowe w pracy i zielone swiatlo :ico_oczko:
Mam tez skromna nadzieje,ze uda nam wyskrobac troche kasy na internet :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 sty 2009, 22:05

kogo ja widze rybka czesc...miloCie widziec :-D

katrin niepisalam ale ja tez mialam ostatnio małe krwawienia...ale tak w polowie cyklu wiec mysle ze to podczas jajeczkowania...tez nigdy niemialam tak...a teraz takie plamki mam...w ciazy napewno niejestem wiec
jakos sie tym nieprzejelam...a powinnam??

zab mnie rano zaczol bolec :ico_placzek: ...ale troche ucichl wiecmoze bedzie git,bo niemam przekonania do ang dentystow...

ze zdjeciami sie niewymiguje tylko niemam jak zgrac bo mi ta kieszonka na karte cos szwankuje a kabel niewiem gdzie a M sie niedoprosze wiec narazie nima :-)

chyba znalezlismy domek...ale ciiiii coby niezapeszyc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 sty 2009, 23:00

o rany boskie!! Gdzie Wy??
iw_rybka, witaj. A raczej do zobaczenia, skoro wpadłaś na chwilkę :-) Super, że dobre wieści nam przyniosłaś. Gratulujemy pracy, i czekamy na Rybkę nr 4. Licząc Was w kolejności :-D tego zamrażania tylko Ci nie zazdroszczę... Nie wiem jak to jest, ale na sama myśl zimno mi sie zrobiło. Ale i tak ponoć to lepsze niż wypalanka :ico_noniewiem: W każdym razie czekamy na następne dobre wiesci i nowy suwaczek:D

A u mnie nuuuuuudyyyyyyyyyyyyyyyy
Jula mi dziś strajk głodowy urządziła, byłyśmy u Babci i tyle z atrakcji...
Aaaa- z rodzicami już zgoda! W końcu....

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 sty 2009, 00:46

Kolka, ja bylam tu ale jak ujrzalam,ze nikogo tu dzis nie bylo to zdradzam Was wszystkie z Chmielewska(tym razem czytam " (Nie)boszczyk maz".lTrudno przyznalam sie,mam nadzieje,ze wybaczycie :)
Iw Rybka-ciesze sie,ze u Was tak sie wiedzie,zycze oszalamiajacej kariery w wojsku.Trymam kciuki za drugiego malego Rybka.

Mroweczka-tez trzymam kciuki,ale cicho nie zapeszam :) A z krwawieniami miedzymiesiaczkowymi nalezy sie zglosic do lekarza,zeby sprawdzic czy wszystko oki.Ja teraz to mam jakby okres,ale po 17 dniach to za szybko,wiec pojde i skonsultuje co jest grane.


No nic wiecej nie pisze,bo Nie boszczyk mnie wciagnal

P.S.Jak bedzie jakis konkurs na najwieksza debilke swiata to mozecie mnie zglosci,dzis mi sie w aucie nudzilo i chcialam sprawdzic palcem czy ta zapalniczka samochodowa rzeczywiscie jest ciepla :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: No i sprawdzilam,slad bedzie do konca zycia,na palcu srodkowym lewej reki wypalone koleczko. :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Maz mi powiedzial na na amerykanskich westernach znaczyli tak wypalonym zelazem krowy...A ja niby zawsze taka rozsadna bylam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 sty 2009, 12:05

katrin, wybaczam. Masz ten sam gust co i ja, jeśli chodzi o literaturę. Ja z Nieboszczykiem już kiedyś Was zdradziłam. :-D Lubię Chmielewską, ma fajne poczucie humoru, fajny język, ale czasem tak mota... :-D Nie polecam Ci "hazardu" Głupia jest, opisuje zasady gier :ico_noniewiem:
Za tą zapalniczką no to HmHm... szkoda, że Twoja ciekawość tak się zakończyła... Nie prościej męża było spytać? :-D Ok- już się nie śmieję...

Idę sprzątać. Kurdę codziennie sprzątam i codziennie coraz większy bałagan jest! :ico_olaboga:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 sty 2009, 12:15

Nie prościej męża było spytać? Ok- już się nie śmieję...
No niestety maz wtedy wysiadl z auta na chwilke...gdyby byl to mysle,ze by mi na taki kretynizm nie pozwolil

[ Dodano: 2009-01-19, 11:19 ]
A z ksiazkowymi upodobaniami to lubie jeszcze bardzo Musierowiczowa,czytam ja namietnie od czasow liceum i ciagle jak dla mnie rewelacja.Polecam A "samotnosci w sieci" Wisniewskiego to chyba internautkom polecac nie musze :)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 sty 2009, 13:32

No niestety maz wtedy wysiadl z auta na chwilke...
acha... i Ty się nudziłaś i... :-) :-)
Właśnie nie mogę nigdy upolować tej książki w bibliotece. Musierowiczowej jeszcze nie czytałam. Głównie Chmielewską i Danielle Steel- tej ostatniej to już wszystko przeczytałam co napisała. :-) Ostatnio wypożyczyłam sobie 6 książek i w 2 tygodnie 4 przeczytałam. Jeszcze 2 i lecę tą Musierowicz wypożyczać skoro polecasz :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 sty 2009, 13:54

Cześć... ja wiem że nie łądnie śmiać się z cudzego nieszczęścia ale nie mogłam się powstrzymać...wybacz katrin, :ico_sorki: :ico_sorki: :-D myślałaś że ta zapalniczka żarzy się tak na zimno ?? :ico_oczko:
Rybka.. załatwiaj sobie necik!
nie wiem co mam pisać.. wiecie co ja chyba chora jakaś jestem :ico_puknij: na móózg oczywiście :-D nic mi się nie chce.. tak sie rozleniwiłąm że szok..ale marudzenie idzie mi całkiem całkiem :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 sty 2009, 14:12

hejka jesteśmy żyjemy ale potem coś dopiszemy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość