Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sty 2009, 20:35

Witam Niedzielnie :ico_oczko: mielismy gosci byli pradziadkowie!
U nas akcja nocnikowanie,od wczoraj Wiki biega bez pieluchy,wczoraj 2 razy obsiusiala sobie nogi a za 3 razem wołała siiiiiiiiii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzis raz obsikane nozki bo nie zdazylismy na nocnik a tak to siiiiii w nocniczku,bilans 1 pamperek zmarnowany na drzemke :-) mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej !!



agniecha772, jak tam odsterosowałas sie???



JULI fajnie za akumulatory naładowane o to chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 sty 2009, 00:32

cześć dziewczeta!!

wpadłam żeby Was pozdrowić :-)

poczytałam Was troszkę, ale poodpisywac nie poodpisuję..za co przepraszam

pisałam że powklejam zdjęcia i też nie powklejałam :ico_wstydzioch: może w tygodniu coś mi się uda..

czasu mi brak mimo ze week był, tydzień znów bedzie szybko biegł..jak ten czas mi ucieka..

no i jakas melancholyja mnie ogarnia, zaczyna ogarniać..szykuja się zmiany.. znów..kto wie czy znowu nie bedziemy musieli sie przeprowadzać, z jednej strony fajnie bo w tym miescie jakos obco się czuję, ale z drugiej strony..kolejna wielka zmiana dla Alka, dla mnie, dla nas..itd itd no ale wszystko przed nam i nic jeszcze nie wiadomo....

poogladam jeszcze serial na tvn i idę spać

dobranoc babeczki

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

19 sty 2009, 09:56

Witam po niedzieli

Ja już chodzę coraz lepiej , boli nadal ale radzę sobie , na gips bym się nie zgodziła bo nie miał by kto Klaudię odwozic do szkoły no i jednak z gipsem jest ciężej .
Dom wygląda jak po wojnie , dziś postaram się przetrzec podłogę może coś z tego będzie , Wiki korzysta ile wlezie że za nią nie nadążam i w ten sposób miałam już żwirek Leny w proszku , a proszek w żwirku .Klaudia nie ma w komodzie ani jednej skarpetki i rajstop ciekawe gdzie to mała gadzinka pochowała , zdążyła sobie też oparzyc nogę , nie jest to mocne oparzenie ale jednak .

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2009, 12:06

czesc :ico_kawa:
Edytko olej tą podłogę, ja uwazam, ze nic się nie stanie... jesteś chora, więc mozesz sobie odpuścić z pełnym rozgrzeszeniem ;) no chyba, ze bardzo chcesz :ico_haha_01:
No a Wikunia pewno ubaw po pachy ma hehe, dzieciaki są bardzo mądre kiedy im się to opłaca, napewno mała się skapnęła, ze mama nie nadąza i to jej sprawiq niesamowitą grajdę.
Wanesska zawsze ma najlepszą zabawę kiedy ja chcę jak najszybciej wyjść z domu, bo juz jesteśmy ubrani i zgrzani, Wańka wtedy zaczyna uciekać, nie daje mi ubrać siebie, wierci się i śmieje się do rozpuku :ico_haha_01:

Juli fajnie, ze pogadaliście sobie. Trochę Wam zazdropszczę.. my juz nie mamy jakoś takich uniesień miłosnych i skrzydeł po rozmowie.... My wogóle ostatnio zremy się non stop...

Wiecie.. ja wogóle mam ostanio uczucie, ze moje zycie jest bez sensu..ja nie mam celu... nie mam nawet marzeń.. marzenia jakie były juz się ulotniły, bo wiem ze się nie spełnią... dzien mija za dniem i jak wieczorem myślę co ja za ten dzień osiągnęłam wychodzi mi to samo - wstawiłam pranie, zrobiłam obiad, ogarnęłam chałupę, zmieniłam kilka pieluch i pobawiłąm się z małą...czyli osiągnięć zadnych... czyli dla świata, dla siebie nic.. pustka... do nonono tak...
Wiem, ze muszę wziąść się w garść, ale jakoś siły i woli brak i motywacji.. i wcale tu nie chodzi, ze nawet Wanesska nie jest wystarczającą motywacją.. dla niej zawsze .. ale tu chodzi o coś innego..... nie umiem tego nazwać...

Skończę pisać i lecimy na sanki, póki jeszcze mamy szansę, śnieg w lesie jeszcze jest, temperatura tez pewno nizsza, więc wykorzystamy to :)

miłego dzionka, laski!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sty 2009, 13:23

Witam kochane :ico_kawa: :ico_kawa: u nas dzisiaj 3 razy siusiu do nocniczka,po nozkach nic juz nie poleciało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki: pieluszka sucha,musze zakupic teraz majtorki Wikuni i podkoszulki :-D

[ Dodano: 2009-01-19, 12:27 ]
Aleksandrowicz, witak kochana,coz to za zmiany dlaczego???



edyta29, ty odpoczywaj,nic sie nie stanie,swiat sie nie zawali,i niech ci maz tez pomoze!!



Alineczq pisze:Wiecie.. ja wogóle mam ostanio uczucie, ze moje zycie jest bez sensu..
hmmm skad ja to znam tez mialam taki okres w zyciu,oby mineło u Ciebie Alinko trzymam mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:
Masz jakies znajome???umow sie na piwko,Waneske zostaw z Kocurem,wyjdz do ludzi napewno to choc troche pomoze,idz na zakupki itd :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 sty 2009, 14:23

alinko - mam podobnie, myślę, że czujemy się zmęczone tymi domowymi sprawami i chciałybyśmy robić coś więcej. alinko, może poszukaj pracy na pól etatu, albo znajdź sobie jakieś małe hobby.. dzieci rosną a my powoli dorastamy do tego aby zająć się sobą, wrócić do aktywności zawodowej.. to uśpione ambicje, normalna sprawa.. a marzenia, na pewno je masz kochana, pomyśl...

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

19 sty 2009, 20:21

Witam
Alineczq nie chcę wchodzic do twojego życia z buciorami , ale co z teściami , nie mogłaś by np. znaleśc sobie pracy na początek na pół etatu a oni przez ten czas zajeli by się Wańką ???
Czasami człowiek się zastanawia co w życiu osiągnoł i wychodzi że sam dla siebie nic . Wiem że takie przebywanie z dzieckiem bywa czasami męczące mimo tego że kocha się je nad życie .Czasami praca dobrze robi jest taką odskocznią od codzienności , sama wiem co mówię , bo mimo tego że kocham moje dziewczynki nad życie bywało tak że po prostu już nie miałam dla nich sił a jak przez te 2 głupie tygodnie chodziłam do pracy to taka bardziej wyrozumiała się stałam zaczełam zwracac uwagę na wygląd , wiem że w domu nie zwraca się uwagi na to jak się wygląda . Mam nadzieję że dobrze wyraziłam to co chciałam przekazac

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

19 sty 2009, 23:13

hej dziewczęta :ico_oczko:
Dziś wróciliśmy do domu...
odstresowanie nie wyszło, bo tylko się ułaziliśmy jak głupki a nic nie kupiłam,drogo było ale nawet chciałam zaszaleć ale przecież nic mi nie wpadło w oko! bo ja tak kupuje jak coś mnie powali, to muszę to mieć,,,Ale poszłam z mamą dziś rano do takiego sklepu przy bazarku i kupiłam spodnie, ciemne jeansy i jasny sweterek na zasuwak i humor się polepszył

Alinko,troche Cię rozumiem tzn wiem o co Ci chodzi, ja poprostu nawet nie myśle o takich rzeczach, bo wiem że to nie dla mnie z racji zdrowia, że ja jestem skazana na to co mam i próbuje czerpać z tego radość
Ale jakoś jestem zła na A i nie zamierzam dziś z nim spać, może coś go ruszy, bo ostatnio pisałam o koeżance że ma taki problem z mężem a ja też mam tylko że troche inny! troche do kitu!

Frydza super Wiktoria jest pionierką nocnikową, super! gratulacje dla niej, mój Tomek dziś przyniózł dziadkowi nocnik i mówi siii a już była kupa, :ico_brawa_01: chyba coś zaczyna jarzyć?

jeszcze troche poszperam po necie.
dobranoc

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 sty 2009, 11:10

witam

Dawno mnie nie było i bardzo was przepraszam ale zwyczajnie nie mam czasu ....jeden kurs teraz zaczelam drugi kurs praca dom Marcinek na wszystko brakuje czasu....jeszcze kierowniczka ten drugi kurs wymyslila tzn na 8 do 13 kurs na 13.30 lece do pracy do 21 i tak caly tydzien ...nie widze marcinka :(:( serce mi sie kraja .....
Ale dosyc narzekania :)

W pracy kierowniczka powiedziala ze zrobilam OGROMNE postepy i raz jak zostalam za nia bo musiala miec wolne to obawiala sie ze nie dam rady ale dalam :):)
I ten dzien zmienil wszystko w stosunkach z kierowniczka na dobre oczywiscie :)

Alinko wiem co masz na mysli jak tak samo mialam a teraz jak pracuje kursy to nawet ze narzekam ze nie mam sily to reszta jest na plus oderwanie sie od domu i codziennych tych samym obowiazkow naprawde dziala na nas dobrze :) kontakt z innymi ludzmi ( akurat w preacy mam fajowe babki w wieku od 20 lat do 50) i z wszystkimi sie dogaduje Oprocz jednej hehe ale to dluga historia :)

Obecnie siedze na kursie mamy 30 minutowa przerwe i kazdy robi co chce i wszyscy siedza na NK lub innych stronach internetowych.

Jakos brakuje mi tu postów Madziorki oraz Kamilki dziewczyny gdzie jestescie ...co porabiacie....odezwijscie sie troszke ??

Wczoraj byłam z Marcinkiem w domu zabaw wykupilam czas na 1.5 h a bylismy 2 maly sie wyszlalam na calego ...sam zjezdzal ze zjezdzalni i w ogole kochany jest :)
Pawel dzisiaj ma urodziny no i zobaczymy sie gdzie o 22 wieczorem dopiero prezent dla niego mam plus winko i wieczor dla nas :)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 sty 2009, 11:32

Czesc
My spalismy smacznie do 9 JA wczoraj ogladalam jeszcze sobie tv w lozku, dojadlam gofra iwarowalam dlugo przymailu, ale Duzy nic nie napisal.. Moze satelita nawala.. Na atlantyku kiepska pogoda, slaba widocznosc i sztorm.. Wyczytalam w necie.
Oby dotarł bezpiecznie Wyglada na to ze bede miala wiesciod niego dopiero za tydzien... Jak doplynie do Halifaxu w Kanadzie
Mis juz wciagnal cala miche kaszki mannej z bananem i jabłuszkiem. Bawi sie teraz i przyniosl mi wielka poduche serduszko i dal buziaka Sama słodycz!
Zaraz poczłapiemy na spacerek do delikatesow, bo jakies dobre mięsko i pieczywo.

Licytuje warsztacik dla Misia, wzamian za krzeselko. Zgarnelam za nie 145 zł, wiec niezle ;)
http://www.allegro.pl/item526756095_war ... _nowy.html

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość