ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 sty 2009, 20:45

co do zaslon to ja sie tez nie orientuje az tak bardzo, ale ost była w praktikerze oferta na zasłony za 19,90 dwie :ico_szoking: moja mama sobie kupiła i powiem ze sa super, takie połaczenie satyny i woalu, na prawde to była super okazja..a od Julii pisze ze drogie, bo w sumie to kawałek pocietego materiału jakby nie patrzec, no ale modne no i za to chyba sie płaci..
ja osobiscie zasłonek nie mam nigdzie...

moja juz spi, ciekawe jaka ta noc bedzie :ico_noniewiem:

a Julii moj chodzi na 18 do 2 i niby od godz 22 jest naliczana stawka nocna, ale jaki to dodatek prawie zaden chyba 4 zł do dniowki :ico_noniewiem: a spi roznie, jak chodziłam do pracy to spał tak jak mu Mila pozwoliła czyli zazwyczaj do 7-7:30, teraz jak jestem w domu i nic nie mamy do załatwienia to pozwalam mu pospac nawet do 11 :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 20:56

hallo,Maya spi juz od 18.00... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie jak szlysmy od sasiadki to taka slaba byla ze na ramieniu mi usypiala,pozniej kapiel i usnela zaraz po przystawieniu glowy do poduszki,ale czy to juz na noc? :ico_noniewiem: nic konkretnego nie jadla od obiadu....zjadla ze 2 mandarynki u sasiadki,paluszki i chrupki no i nie wiem czy wstanie jeszcze czy juz do rana :ico_noniewiem: wyapana jest wiec pomyslala ze do rana spac bedzie chyba :ico_noniewiem:

Jagodka,no to do sierpnia luz...a co dalej?juz do tego czasu sie cos pozmienia napewno i albo mu przedluza albo inna znajdzie...fajnie ze macie spokoj :ico_sorki: :-)

Juli,ale juz jestem ciekawa tego mieszkanka :ico_haha_02: ...narazie tak w glowie wszystko kompletuje i chyba bedzie bardzo elegancko ale dla mnie za malo przytulnie to widze,bo ja to cieple kolorki lubie i jasne wnetrza...ale pewnie tak to zrobisz ze slicznie wyjdzie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-01-19, 20:06 ]
a...i u nas sa drogie zaslony baaaardzo,takie zwykle jak my mamy bezowe te co maja kola metalowe w srodku przy zawieszeniu to jakies 20-30f za 2 szt. to duzo bo najskromniejsze z najskromniejszych :ico_noniewiem: no a eszta wiadomo drozesze....z tym ze u nas w uzywanych to za darmoche kupic mozna czasem jakies fajne :ico_noniewiem: ....moja mama w PL super sobie w uzywanych kupuje,ma teraz lniane jakies ale osobiscie nie widzialam bo nie bylam od tego czasu w PL :ico_noniewiem: no ja mam zaslonki w salonie bo za jasno bylo przy drzwiach od tarasu.....i jedna w Mayci pokoiku a reszta to gole okna,sa za male by wieszac firanki a karnisze tak kiepsko zamontowane ze moglyby wypasc z dziura :ico_olaboga: ale jakos zle to nie wyglada :ico_oczko:

w ramach oszczednosci wyzbywam sie zapasow zamrazarkowych,i gotuje kompot z truskawek.... :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 sty 2009, 21:09

Daria no to jak wykapana to chyba juz do rana co?hmm..u nas jak byla taka akcja ze Mila usneła tak szybko (tylko ze bez kapieli) to potem jak sie przebudziła troche pozniej ok 21-22 to wypiła na poł snie mleczko i dalej spała, no ale jak Maja mleczka na dobranoc nie pije, to nie wiem :ico_noniewiem: bo jakby wstała cos zjesc to chyb by sie całkiem obudziła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 21:21

Lady,no wlasnie tego sie obawiam ze ok 23.00 sie zbudzi i bedzie glodna :ico_noniewiem:

a ja siedze i siedze...mam wolny wieczor i zabardzo nie wiem co mam z nim zrobic :ico_haha_01: :ico_puknij: moze jakis filmik..poszukam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 sty 2009, 21:40

Ja juz Misia wykapalam, polozylam.. Zobaczymyjak bedzie zasypiał.
Poszłam z nim na ten spacer,mialam kupic pieczywko, wedlinki..I oczywiscie, zawinieta matka- po 30 minutachczłapania okazalo sie ze zapomnialam kasy!!! W ogole nie zapakowalam portfela.
Wiec jutro Mis bedzie jadl na sniadanko kaszke, a ja jajówke.
Ja zaraz Sciele lozko i bede sie relaksowala. Odpoczne po niedospanej nocce, bo jutro znowu do pracy. Napchałam sie dzis tymi goframi, caly czas je podjadam.. Bede sie niedlugo turlac, a nie chodzic. Jak jutro nie zapale w pracy, to zaczynam -w ramach rzucenia fajek - robic brzuszki. Gadam o wakacjach, a celilut na tyłku, cycki zwisają, oponka rosnie.. Skora jest w kiepskiej kondycji :/ Bede sie kryła pod parasolem :P

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sty 2009, 21:43

witam

moja jeszcze nie spi, ja jakos czasu nie mam, gardlo mnie dobija, ale pozatym nie jest zle. czuje sie ok :)

czytam na bierząco ale nie mam czasu na pisanie...

[ Dodano: 2009-01-19, 20:48 ]
Juli, ty na ciało nie narzekaj! laska jestes i tyle

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 22:15

no wlasnie...nienarzekajmy...ja tam juz sie ciesze z wlasnego JA bo nic mnie nie boli-odpukac!!no ale zeby bylo ze sie dazy do doskonalosci to ja bym chciala miec jakies cycki :ico_noniewiem: ....bo zeszloroczne sliwki mnie nie satysfakcjonuja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

19 sty 2009, 22:24

GLIZDUNIA, ja to mówię, że mam pestki od brzoskwiń :ico_oczko: yeż bym chciałam mieć biust, taki na przykład jak na początku karmienia :-D

Karol już oczywiście śpi, ja w miarę mam posprzątane, jeszcze podłogę w kuchni umyję, jutro odkurzę i ugotuję obiadek i może teściowa przyjeżdżać :-D

zbora jak tu wpadniesz, a wiesz ile mniej więcej na oko miałaś tych orzechów do torcika to napisz, może upiekę jutro, jak mi się będzie chciało, kurcze tylko ja nie mam blendera, w czym ja zmiele te orzechy? W maszynce do mięsa? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 22:27

Sikorko,jak nie masz blendera to moze masz mlynek do kawy albo do mielenia maku :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sty 2009, 22:34

Sikorka, nie wiem czy bedzie ten sam efekt co po zmieleniu orzechow, ale ja do jednych ciasteczek tez musze miec miazge z orzechow i owijam je ręcznikiem kuchennym i tluche tłuczkiem - moze tak spróbuj?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość