Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 mar 2008, 10:38

dziewczynki zawsze zostaje alternatywa :-) się znaczy cudowne dzieckiaczki :-D
ja już zdążyłam poprasować i czekam jak się Alicja obudzi z drzemki bo czuję ze tam kupsko jest. My jutro po południu jedziemy na święta do teściów :ico_zly:

jagodka24, meble super

Patrycja.le, ten śnieg co u Was wczoraj padał chyba podesłałaś do Wrocławia. Od rana tu sypie i nie zanosi sie zeby przestało

kate_k82, we Wrocławiu wynajem domów to za kilka tysięcy chodzi.......

o panna już się obudziła, zmykam przewijać bo coraz bardziej śmierdzi

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 mar 2008, 11:55

bez forum to jak bez ręki...ale ja to na bank na cudowne dzieciaczki wpadne :ico_haha_01:

ach nawet nie wiecie jak mnie ta moja Maya nasza cieszy,dzis przechodzi sama siebie...zjadla 2 male kromki chlebka z maslem i troche zoltego sera-bardzo jej smakowal bo twarogu nie lubi.....a na to zjadla jeszcze 190ml. banana z jablkiem i zbozami...normalnie super palaszuje ato chyba przez to ze zeby wyszly i duzo spala bo lazi dzis jak szalona...puszcza sie sama bez wolania jej ,nawet w korytarz sie wypuscila tak poprostu i troche uszla pare krokow i bamc na podloge,wstala o sciane i dalej szla...slodycz moja....ja bym ciagle z aparatem stala i nagrywala ale juz sie baterie wyladowaly :ico_haha_01: :ico_szoking: ....no to sie nawychwalalam ale opieka nad takim grzecznym dzieckiem ktore zadziwia mnie coraz bardziej wogole mnie nie meczy ostatnio....no i jeszcze pogoda optymistyczna u nas wiec juz wogole!!!!!

Maya teraz poszla spac wiec ogarne domek i doprowadze sie do stanu uzywalnosci i kukne tutaj oczywiscie!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2008, 12:08


Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 mar 2008, 12:36

Hej :ico_haha_01:

Ewcik to poprawiłaś mi humor - zapomniałam, że mamy nasze koło ratunkowe :-D

zborra to strona - http://www.glitter-graphics.com/

Glizdunia - pewnie,że sukcesy naszych maluchów cieszą :ico_oczko: :ico_oczko: Ja jak mały ma kolejne ząbki to wysyłam sms-y do całej rodzinki i wszystkich znajomych :-D I gartuluję czteropaka waszych białych perełek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 mar 2008, 12:49

hello!Maya dalej spi a ja chatke ogarnelam...musze siedziec pocihutku bo nie chce malej zbudzic....potemm jeszcze pranko zrobie a jutro z A. od rana odwalimy sprzatanko cale i luzik...w weekend ide do pracy wiec maloswiatecznie ale wogole to na kazdy dzien swiat w gosci idziemy wiec bedzie wesolo chociaz :ico_oczko:

Kamizela...powiem Ci ze perelki sa moze i biale jeszcze ale troche mnie matrwią...Maya ma dolnie jedynki tak blisko siebie ze sa nieco zakrzywione do srodka...wiem ze to niedobrze bo rosnie prawdopodobienstwo ze drugie zeby beda mialy za malo miejsca i tak jak i u mnie bedą krzywe :ico_placzek:....moze jak bede w pl to podpytam o to moja dentystke :ico_noniewiem:

Zrobilam sobie ten test na chlamydie i nie moge zapmniec go wyslac... :ico_noniewiem: ...fajnie ze badania czlowiek am sobie robi w domu a lekarstwo w razie czego jest do obioru w aptece i nawet lekarza nie trzeba ogladac :ico_haha_01:
jak robi sie pomaranczowa skorke do sernika?mam pomarancze i chce zrobic a nie kupowac i nie wiem jak,pokroic drobno i co dalej? :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 mar 2008, 13:23

witam

ja tak jak wczoraj przypuszczałam noc miałam okropna, chyba ze 100 razy wstawałam :ico_olaboga: jak chciałam Miluni wyciagnac ciąpki to ta w :ico_placzek: potem sie okazało ze ich nie ma, a jednak cos przeszkadza w oddychaniu, zakropiłam otrivinem, ale niezbyt to pomogło..a o 5:20 Mila juz wyspana, no ale bawiła sie w łózeczku do 6:30 w i wstałysmy...

zebow poki co nie widze, katar nadal meczy, juz dzis uruchomiłam nasivin, moze to cos pomoze..ale mysleicie ze moze byc katar na zeby??oby sie skonczył..moze sa jakies metody zeby szybciej sie go pozbyc??narazie robie jej tez inhalacje z eukaliptusa, tzn zakrapiam wode wrzaca olejkiem i stawiam w pokoju ktorym siedzi, moze to cos pomoze??

ja dzis od samego rana porzadki robiłam :ico_duzepranko: i :ico_pranko: i :ico_prasowanko: i :ico_odkurzanie: i teraz jeszcze gotuje sie :ico_obiadek:
po południu wybiaram sie do mojego chrzesniaka na urodzinki, dzis konczy 3 latka :-)

a ja sie nie martwie ze tt nie bedzie działac, bo mamy przeciez nasze cudowne dzieciaczki, przynajmniej teraz na dłuzej tam zawitamy :ico_oczko:

kate to faktycznie nie za duzo żądasz za wynajem..i dobrze ze nie sprzedałas domu, nigdy nie wiesz co jeszcze cie w zyciu spotka, a noz kiedys ci sie przyda..a moze Mat bedzie zainteresowany?

glizdunia nie przejmuj sie zabkami, to sa mleczaki przeciez, to ze tak rosna nie oznacza ze bedzie miała krzywe, ale zapytaj dentysty.. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-20, 12:26 ]
glizdunia pomaranczowa skorke prosto zrobisz jak pomarancze po prostu zetrzesz na drobniutkiej tarce, tak jak np ser, tylko zcierasz tylko skorke..

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 mar 2008, 13:46

GLIZDUNIA, ja skórkę pomarańczową kroję na drobną kosteczkę, zalewam wodą, słodzę, dosyć sporo i gotuję w takim syropie, aż będzie mięka, woda prawie wyparuje, a skórka jest wtedy pycha, samą można jeść.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 mar 2008, 15:07

dziewczyny dzieki....naczytalam sie na necie przepisow i wybieram ten Sikorki :ico_haha_01: ....chce dodac do sernika swiatecznego bo uwielbiam skorke mniam mniam...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 mar 2008, 17:29

GLIZDUNIA, taka skórka w serniczku to palce lizać!!!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

20 mar 2008, 18:48

witam, wpadlam na chwilke

tt mi jakos wolno chodzi... :ico_zly:

pani wklepie powiedziala mi ze schudlam :ico_wstydzioch: az milo mi sie zrobiło :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość