Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 mar 2008, 11:05

A właśnie Dorota. M fajna fryzurka i Ci ładnie!

Dziękuję za gratulacje ząbka w imieniu Niny!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

20 mar 2008, 13:20

Hej Lutóweczki!!!
Troszkę nas nie było - jakoś tak wyszło :ico_noniewiem:
Widzę że przygotowania do spotkania idą pełną parą, niestety mnie też nie będzie..
lulu dzięki raz jeszcze za troskę, Milenka już dawno zdrowiutka jak rybka :ico_haha_02:
qunick gratulacje dla wyczekanego zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milence wychodzą właśnie 2 górne trójeczki - na raz!!!!
Małgosiu jak się czujesz kochana??

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

20 mar 2008, 13:45

dorotkabardzo ładnie ci w nowej fryzurce :)
Kajunia25, szkoda ze do spotkania nie dołaczysz, :ico_placzek:

mysiaac dobrze ze juz wszystko prawie do normy wrociło,no tylko ten maż hihi to faktycznie katastrofa w domu hihi
karolastak wlasnie,nie daj sie wykorzystywac w tej pracy, bo nie dosc ze w ogole u nas sie zarabia grosze to jeszcze ci dowala tak roboty, ze czlowiek staje sie niewolnikiem.
Ja nadal szukam pracy,dzwonili z jednej szkoły ale chca pracownika na wiecej niz tylko na weekendy.


Spaniejuz nie mam siły nosic patrusia,lulac i tulac zanim zasnie, ciezko mi cholercia,rece mi dretwieja, nie wiem jak go teraz nauczyc zasypiac samemu,dzis probowalam przez 1,5h zostawialam samego,znow na rece i znow odkladalam,bez skutku,ile mam poswiecic zeby sam zasnal,wydaje mi sie ze 1,5 to dosc dlugo a on i tak stawal wciaz w lozeczku. Jakis niewyuczalny ten moj Patrus.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

20 mar 2008, 13:51

Korzystając z okazji - bo od jutra forum ma być nieczynne:
[size=150]Życzę Wam abyście cieszyły się z jajeczka, baranka i z całej pięknej magii Wielkanocnego poranka[/size]!!
Wesołego Alleluja!!
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 mar 2008, 14:01

AGA0406 oooo to chyba byśmy znalazły wspólny język bo ja chyba taka jak ty jestem albo podobna bo przeciez identyko nie ale mam swoje zdanie, swoje zasady i juz!!!!!
Blizniaczki górą a jak ;)
QUNICK hi hi hi mam nadzieje ze Katelajdki nieuraziłam moją tradycyjnie prostolinijnoscia i tym ze wale z grubej rury ;). no taka jestem nie owijam w bawełnę tylko jak cos mysle to mowie szczerze po co komus mydlic i plec farmazony!!!!!
A taka prawda zal mi sie zaaczyna tej naszej KATELAJDKI robic bo faktycznie zaraz tak sie bartek nauczy ze tylko bedzie akceptował mamusie i nikogo innego, mialam takie chwile grozy z kacprem iw iem co mowie dzieciaki nie są głupie.
A tez jej sie od zycia cosik nalzey aco ciekawwe co nam napisze,oby nie byla zła ze ja tu tak molestujemy
Ale kochana KATELAJDKO nie obgadujemy cie w zlym tonie broń Boze wiec nie badz zła tylko przemysl to wszystko dobrze:), wiesz ze ja Ciebie bardzo polubiłam na odleglosc ale co tam inne lutoweczki wzsytkie tez bardzo lubie i zawsze szczerze wszystko kazdej z nas piszę ;)
KAJUNIA witaj, a dlaczego ciebie zabraknie na spotkaniu?termin nie psuje? czy cos innego jesli mozna zapytac, jak nie cchesz nie odpisuj oczywiscie. Jest jeszcze drugi termin ten 22.maja
IWONA77 tak, tak masz całkowita racje, wykorzystuja na mksa a roboty jeszcze dokładaja a sianka nic o nie ja juz sie tyle nauczyłam i przeszlam sporo ze juz nie dam sobą pomiatac. Znam swoją cene,jestem porządna lubie porządek i wiem ze sprzątam dobrze,dokladnie a jak bedzie oczekiwala wiecej typu mycie okienek oki spoko ale musi doplacic ;)
SPANIE a ty Iwonka mowisz o spaniu w dzien czy na wieczor?????
A ile ci spi w dzień Patryczek? Bo moze juz za duzo i on poprostu stawia opor bo jakby byl wymeczony to by padł moze sam. melcia spi teraz juz raz dziennie 2 godzinki maxymalnie 2,5 i tez pare dni wczesniej kladlam ją o 13.00 i tak do 15.00 spala i potem 21.00 a ona tup tup tup przed tv se na wspolnej ogladała ale teraz mowie sobie hhhhhhhhhmmmmmmmmm moze jej cofne o godzinke wczesniej to spanie to sie obudzi kolo 14.00 to bedzie dłuzsza przerwa od 14.00 dowieczornego spania i bedzia szła spac bez gadania. I faktycznie przychodzi godzina 20.00 i Melka pada pijąc mleczko w buteleczce hi hi hi -tak ją porobiłam ;)
OKI DZIEWCZYNY JA IDE SZYKWAC OBIADEK A POTEM DO PRACY WIEC ZAJRZE DOPIERO WIECZORKIEM CO NAPISALYCIE BUZIACZKI MILEGO POPOLUDNIA
EVA, MALGOSIA I INNE LASENCJE A WY GDZIE JESTESCIE?????

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

20 mar 2008, 14:11

karolas ja też mówię wszystko prosto z mostu i nie owijam w bawełnę dlatego w pracy panie starsze stażem mnie szanują bo wiedzą że mną pomiatać nie mogą hihi Chyba jednak mamy dużo wspólnego hihi Ale też nie wszystkim sie podoba takie podejście do życia, lecz z drugiej strony jak ktoś ma mi życie uprzykrzyć to spadówa ode mnie!!!

Kajunia a dlaczegóż to ciebie zabraknie?

Jutro forum podobno ma nie działać więc już dzisiaj życzonka Dla Was Lutówki, Waszych drugich połówek i Dzieciaczków!

Wesołego królika,
Co po stole bryka,
Spokoju świętego
I czasu wolnego,
Życia zabawnego
W jaja bogatego
I w ogóle kurde-
Wszystkiego najlepszego!


Spanie ja też kładę Wojtusia tylko raz dziennie spać i to najpóźniej o 15.00 żeby potem do wieczora zdążył się wyhasać i też potem idzie bezproblemowo spać :-)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

20 mar 2008, 14:13

To i ja już złożę życzenia

Obrazek

[size=200]
[center]WESOŁEGO ALLELUJA !!![/center]
[/size]

[ Dodano: 2008-03-20, 13:19 ]
karolas, aga0406, mi chodzi tez o spanie w dzien, do tej pory spal 2 razy po 1h, ok 11 i potem na spacerku ok 15,ostatnio ze 3 razy pominal druga drzemke ale marudzil juz o 18 wiec nie wiem czy nie za wczesnie dla niego na to zeby mial tylko 1 drzemke.
Na spacerku to nie maproblemu ale w domu to go kolysze,nawet dlugo to nie trwalo ale ja i tak nie mam sily,a widze ze chce spac. Wieczorkiem nie ma az takiego problemu,swiatelko gasimy, troche na raczkach ale zzasypia w lozeczku.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

20 mar 2008, 14:21

karolas pisze:KAJUNIA witaj, a dlaczego ciebie zabraknie na spotkaniu?termin nie psuje? czy cos innego jesli mozna zapytac, jak nie cchesz nie odpisuj oczywiscie. Jest jeszcze drugi termin ten 22.maja

aga0406 pisze:Kajunia a dlaczegóż to ciebie zabraknie?

Uwierzcie mi że chciałabym bardzo, bardzo się z Wami spotkać ale wyszło by na to że musiałabym sama jechać z Milenką, jeśli spotkanie ma być w Osjakowie, a to dosyć daleka podróż a pociągiem to same wiecie z dzieciątkiem małym nie za bardzo - bo i jak jedzonko chociażby podgrzać?? Nie mówiąc już o innych niebezpieczeństwach.. A mąż samej by mnie pociągiem nie puścił, mamy autko ale teraz caly czas nam się psuje - juz wymienialiśmy akumulator, potem amortyzatory, potem pasek rozrządu i nawet mąż jak musiał dalej się nim przemieścić to mu siadł i trzeba było holować, a dwa dni temu też zgasł ni stąd ni zowąd i naprawa dosyć drogo kosztowała!! Ja prawko mam ale gdyby nie daj Boże auto w trasie padło to i co wtedy?? A mąż mój też by chciał na spotkanko ale pracuje w tygodniu i na weekendy od rana do wieczora od 10 rano do 22 więc same widzicie :ico_noniewiem: :ico_olaboga: I tak źle, i tak niedobrze..

[ Dodano: 2008-03-20, 13:35 ]
Spanko
U nas duży postęp jeśli chodzi o drzemki w dzień ( a to... dzięki chorobie), gdy nie mogłyśmy wychodzić na dwór trzeba było coś wymyśleć by mała podrzemała i sprawdziło się kładzenie na poduszkę i delikatne kolysanie :ico_brawa_01: a potem odkładanie do łóżeczka.
Wieczorne spanko tu się troszkę pokiełbasiło bo dotąd małą kładłam do naszego wyrka + butla i sama padała, potem jak przysnęła to ją przenosiłam do łóżeczka. Teraz: kładę po kąpieli już do łóżeczka i podaję butlę i 2 pierwsze dni było super - po mleczku odlot, ale teraz mi wstaje po tym mleczku i łapki wyciąga i sama usnąć nie chce a ja już w desperacji biorę ją na rączki - ona mi się wtula ja jej nucę kołysanki i usypia.. Może to przez ząbki taka pieszczotliwa jest??
Usypianie z butlą - czy Wasze pociechy karmione są przed kąpielą i potem tylko usypiane (po umyciu ząbków)?? Czy też po kąpieli butla na "sen" jako usypiacz?? Bo słyszałam że jako uspypiacz to niby nie za bardzo (próchnica butelkowa)... :ico_noniewiem:
Spanie ze smokiem - niby dla zgryzu nie za bardzo :ico_olaboga: Moja raz z nim usypia raz nie, ale nieraz w nocy "szuka".
A jak u Was??
Mam nadzieję że nie zanudziłam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 mar 2008, 14:38

Hej kochane LUTÓWECZKI :ico_buziaczki_big: Wpadam na chwilkę się przywitać :ico_haha_01: wróciłam z delegacji w niedzielę ale do tej pory nie miałam chwilki czasu żeby do was zajrzeć - po tych targach w pracy mętlik, w domu Joaś chodzi spać po 23.00 :ico_szoking: Nawet nie wiem kiedy zdążę sobie poczytać co pisałyście, a od jutr forum nieczynne :ico_placzek: a myślałam, że w święta nadrobię zaległości...
U nas wszystko OK, Joasia tęskniła za mną niestety - w nocy często się budziła, w dzień spała nerwowo budząc się co 5 minut i często wołała: mama, A jak wróciłam to już ładnie śpi, raz nad ranem budzi się na mleko i szystko ok oprócz tego że chora jest na przeziębienie ale ma mega katar i okropny kaszel :ico_olaboga: narazie leki nic nie pomagają już od tygodnia :ico_noniewiem: a tak mocno jej się odrywa, że aż się krztusi albo wymiotuje :ico_noniewiem:
No ale jak ja wróciłam w niedzielę w nocy to spała, a rano jak otworzyła oczy i mnie zobaczyła to taka zaspana nie wydobyła z siebie ani słowa tylko buzia jej się uśmiechnęła od uch do ucha i sie patrzy, ja mówię; " cześć Joasiu, gdzie jest mama???: a ona paluszkiem na mnie pokazała hihi, potem pytam "a gdzie Joasia???" i ona na siebie pokazała hihi i to był koniec naszego powitanie - potem już normalnie jak zwykle pokazywać mi zaczęła .żebym otworzyła żaluzje na oknie bo juz rano, poszła do zabawek itd to co zwykle robi. ALE JA TEŻ STRASZNIE ZA NIA TĘSKNIŁAM i aż się popłakałam jak ją zobaczyłam po tygodniu
Muszę już wracać do pracy - nie wiem czy mi się uda jeszcze dzis coś napisać więc tez ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH , CIEPŁYCH I POGODNYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH!!!!

A JESZCZE SIĘ POCHWALĘ :ico_wstydzioch: ZDJĘCIEM JOASI W GAZECIE!!!!! wprawdzie nie dziecięcej ale zawsze :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, 14:46 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

20 mar 2008, 14:42

Iwona77 pisze:mi chodzi tez o spanie w dzien, do tej pory spal 2 razy po 1h, ok 11 i potem na spacerku ok 15,ostatnio ze 3 razy pominal druga drzemke ale marudzil juz o 18 wiec nie wiem czy nie za wczesnie dla niego na to zeby mial tylko 1 drzemke.
Na spacerku to nie maproblemu ale w domu to go kolysze,nawet dlugo to nie trwalo ale ja i tak nie mam sily,a widze ze chce spac

Iwona a może po prostu zrób jedną dłuższą drzemkę bo jak Patryk pomija częto tą drugą (o 15tej) to sie nie dziwię że o 18tej marudzi..
A o której wstaje rano?? Jak wcześniej (6-7) to może przetrzymaj go do 12-13 i zrób dłuższą drzemkę, nawet jeśli na początku się po 40 min. przebudzi to "dolulaj" wtedy mu organizm wypocznie, zje obiadek i do wieczora będzie chasał i wtedy jak poczujesz ze jest zmęczony to na noc położysz spać.. czyli 19-20..???

[ Dodano: 2008-03-20, 13:45 ]
Witaj Magdzinko!!
W końcu jesteś z Joasią.. i z nami!!! Dużo zdróweczka dla małej!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość