Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 11:53

Doris,aha :-D
a ja wczoraj znalazlam w Mayeczkowej paszczy ostatnia trojke...tak bez objawow wyszly jej wszystkie 4 trojki.....ale na ostatni piateczkowy wysyp trzeba poczekac kilka miesiecy bo nic nie widac narazie :ico_oczko: ....pozniej juz w przedszkolu wyjda szostki i zaczniemy liczyc wypadajace zabki :ico_haha_01: ...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 12:00

ja uciekam na jazdy :-D zostało mi już tak mało godzin... a tak fajnie mi się jeździ tą eLką :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 13:55

A. mial w domu troche do zrobienia to wzielam Maycie na spacer ...zakupy najpotrzebniejsze zrobilysmy...mamy tu taki warzywniak gdzie zawsze w duzych koszach maja w workach poprzecenianie warzywa i owoce...i dzis kupilam worek gruszek,nic nie zepsute....a w sklepie bym zaplacila ze 2f a tu za worek 50p i chyba bede A. wysylas tu po warzywka bo jednak duzo taniej wyjdzie :ico_noniewiem:
i wyludzila 2 ludziki w uzywanym,1 ludzik z little people a drugi to miniaturowy Snoopy...i funta wydalam na to ale i tak dumna jestem bo zmieszcze sie w tygodniowym budzecie :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 sty 2009, 15:11

HEj!
Ja wczoraj podczytywalam was w pracy, na laptopie kumpla.. Wynudzilam sie strrrasznie. Jakis martwy okres nastał.Niby karnawał,a tak naprawde bieda az piszczy:/
Ja zyje juz totalnie wyprowadzka.. Mysle tylkoo pakowaniu, segregowaniu , wydawaniu, przekładaniu, urzadzaniu.. I boje sie o finanse.. Luty bedzie baaardzo ciezki :/ Zaraz wpada moj menager na kawke.. A o 17 jade do Ikei z tata na te duze meblowe zakupy :-) Z jedej stronyradosc, a z drugiej.. Wyliczanie. Niecierpie tak wyliczac. Jak cos kupuje- to cos co misie podoba, jest solidne.. I wole nie oszczedzac. A teraz z karteczka i kalkulatorem :/

Wszystkichniestety dotykają problemyfinansowe. Niewazne ile by sie zarabiało ( nie mowie oczywiscie o milionerach) ,ale brakuje praktycznie zawsze.. Bo to to sie popsuje, to to podrozeje, to tego zabrakmnie.. I tak mnoza sie wydatki z miesiaca na miesiac. Ja sie łapie za glowe, ile ostatnio wydawalismy na cele mieszkaniowe, a ile jeszcze nas czeka wydatkow! brrrrr :/

Zborra- Ja mysle, ze jesli J. mialby okazje wyjechac izarobic, powinien dla waszego spokju i stabilizacji finansowej - wyjechac.Kilka miesiecy,a nawe miesiac, dwa postawilyby na nogi wasz budzet. A Ty wyluzuj, naprawde idz do specjalisty po jakies leki, ziolka.. Bo to nie ma sensu. Poki Ty nie uspokoisz sie, nic tak naprawde nie bedzie dobrze.
KAsa, kasa, kasa. Beznadzieja. U nas to samo. Liczenie, przeliczanie, sprawdzanie kursow walut, zapisywanie ile jeszcze trzeba.. Mam wrazenie ze Duzy nigdy nie bedzie mogl wrocic tutaj :ico_puknij: :ico_noniewiem:
Wiem ze zyjemy wygodnie, ale tyle jeszcze wydatkow :(

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 15:35

no Juli jak wrocisz z zakupow to koniecznie sie pochwal zdobyczami!!!
a ja...ja pekam z dumy!!ugotowalam dzis zupe pomidorowa...wiecie ze my ogolnie zup nie jadamy wiec tez ich nie gotuje...a pomidorowa to wogole pierwszy raz gotowalam i taka pyszna wyszla i nie dosc ze my sie zajadalismy to jeszcze Maya zjadla wszytko i na koniec wypila plynna czesc z miseczki :ico_szoking: :-D matko ale sie ciesze ze zjadla ze smakiem,nie przypominam sobie zeby jej cos ostatnio az tak smakowalo,mam jeszcze na jutro zupke dla niej w takim razie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 sty 2009, 16:33

hej, hej, przywitam sie i Was troszkę poczytam, karol jeszcze spi, teściowa włączyła sobie TV więc ja mogę tu chwilę. nie wiem tylko ile zdążę przeczytać zanim Karol wstanie :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 16:46

Sikorko,fajnie ze wpadlas....jak sie zyje z kolezanka tesciowa?pewnie masz milo...i zawsze to jakas rozrywka :ico_oczko:

a ja ogarnelam chatke jeszcze raz po zabawach,Maya sie usypia na kanapie,i jeszcze ciasto upieklam bo mi sie czegos slodkiego zachcialo a ze szkoda mi bylo wywalic truskawki z kompotu to zaleje je galaretka na biszkopcie,dodam ananas z puszki i ciasto na 2 dni gotowe :ico_haha_01: cos mam ostatnio duze checi :ico_haha_01: az do mnie to niepodobne :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 17:30

pusto tu dzisiaj

ja po jazdach ok, rękaw w 100% wychodził :-D ale za to mialam inne problemy... ale coz bywa

a tak apropo jazd, wjechałam w jedną uliczkę i widze z stoi eLka (egzamin, koleś oblał i zamieniał się miejscem z egzaminatorem) i musiałam, ją ominąć, ale z naprzeciwko jechał samochód więc musiałam czekać, czekam z włączonym kierunkowskazem i zaczynam ruszać a ten koleś w elce - EGZAMINATOR mi się wtrynia! :ico_szoking: kuźwa! oni mają zasrane we łbie - oblał kogoś a sam poikazuje jak nie wolno robić, włączał sie do ruchu więc musiał mi ustąpić pierwszeństwa, zwłąszcza, że ja już ruszyłam :ico_puknij:

no i miałam tez jeszcze jedna sytuacje - jade jednokierunkową i ktos przedemną zawrócił i p. Bogdan mówi do mnie "no to choć go postraszymy", ja oczywiście, że "nie" i wyobraźcie sobie, że on zaczął kierownicą skrecać w lewo, by jechac blizej lewej krawedzi jezdni a ja na sile w drugą. oczywiście niebezpiecznie nie bylo, za to kupa śmiechu w walce o kierownice :-D

Juli ty chcesz w tym roku na prawko isc - ja polecam szkole ALEX i instruktora p.Bogdana! na prawde dobry instruktor to juz polowa sukcesu!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 17:49

Doris,takie sytuacje sa czeste wlasnie ze Ci co powinni swiecic przykladem nawalaja...czesto to policja nawet...

a to my z dzis,teraz Maya juz spi...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 17:54

GLIZDUNIA, super fotki - wyglądacie pięnie

ja dostał odpowiedź od tego przedszkola nie ma prioblemu by Kinga poszła do nich od września :-D mimo, że jeszcze nie będzie miała 2,5 roku :-D ciesze sioe bardzo!!! tanio, fajnie i blisko!!! więc od września będę mogła pójsc do pracy :)

[ Dodano: 2009-01-21, 16:56 ]
ale apropo sytuacji ze ten egzaminator zajechał mi droge... na miejscu tego co oblał bym wytknęł egzaminatorowi błąd!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości