Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 22:27

normalnie szlak mnie trafia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Martuś forum gdzies zniklo nie wiem gdzie jest :ico_noniewiem:
na oslode ogladam film na 2 cesarskie ciecie

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 sty 2009, 22:31

mmarta81, nie wiem co mam Ci poradzić....ja sobie nie wyobrażam karmienia w nocy, podziwiam Cię że jakos dajesz radę :ico_sorki:
Generalnie Dziecko ważące ponad 5 kg może juz nie jeść w nocy.
U nas wydłuzanie snu nocnego wygladało tak, że Alek jadł o 9, potem budził sie o 1, ale odkryłam że wcale nie pije, tylko cmoka. Więc zapodałam mu smoczka i w ciagu 3 dni przestawił się na budzenie dopiero o 3. Odstawianie go od tego karmienia było najtrudniejsze i trwało 2 tygodnie. Na poczatku myslałam że sie załamie, kiedy walczylismy ze smokiem przez 2 godziny.....ale konsekwencja sie opłacała. Najpierw brałam go na ręce, przytulałam, dawałam smoczka i tak trzymałam dopóki sie nie upokoił. Potem faza łóżeczkowa i w razie wiekszej histerii-"przytul, uspokój, odłóż".
Ale bywało cięzko....ryczał on, ryczałam ja, ale wierzyłam ze robie dobrze, dlatego sie nie złamałam. Najgorsza jest ta świadomość i pokusa....że od upragnionej ciszy dzieli cie tylko rozpiecie bluzki :-D ostatnio mielismy dwa dni "sprawdzania"-czyli po tygodniu spania grzecznie do 5, znowu zaczął się budzic o 1 i 3. Tym razem zasada-sprawdz czy wszystko gra i wyjdz. Nie pomaga-wroc za 5 minut, potem za 10, 15, 20 itd....no i wygralismy :ico_oczko:
Dobrym pomysłem na sprawdzenie czy dziecko naprawde jest głodne, jest tzw karmienie przez sen. Przystawia sie dziecko do cyca na pół godziny/godzinę przed standardowa godzina budzenia. Jeśli mimo to obudzi sie o stałej porze-masz dowód, że nie budzi się z głodu, tylko z przyzwyczajenia.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2009, 22:31

No wiec bylismy w szpitalu 20 minut szukalam mojego oddzialu bo ciagle gdzis mnie wysylali, oczywiscie nikt sie nie przejol ze nie dostalam pierwszego listu i do bledu sie nie przyznal, dostalam datne na nastepna wizyte 16.03 :ico_olaboga: :ico_olaboga: pytalam czy cos wczesniej bo przeciez to nie moja wina ze nie bylo mnie na pierwszej wizycie a ona ze doktor zajety i terminy i nic wczesniej nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiec teraz bede sie denerwowac 2 miesiace, amielismy do \pl jechac w tym okresie :ico_zly:
brak slow na zachowanie tych lekarzy, dla nich to nic wielkiego :ico_zly: :ico_zly: oni nigdy sie nie przyznaja do bledu z nimi sie nie wygra

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 sty 2009, 22:37

adia26, witamy w Irlandii :ico_zly:
kojarzycie tę dziewczynę o której pisalam, ze jej córeczka ma oczopląs? otóż okazało sie że jest spowodowany kataraktą i lekarz powinien to zauważyć najpóźniej na badaniach na 6tyg :ico_zly: A Maleńka ma 4 miechy :ico_zly: będzie miała operacje w poniedziałek, chirurdzy zdziwieni bo to jedno z najstrszych dzieci z wrodzona katarakta jakie do nich trafiło :ico_zly:
dzieki Bogu, po operacji 90% szans że Maleńka bedzie widziała normalnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 22:43

brak slow na zachowanie tych lekarzy, dla nich to nic wielkiego oni nigdy sie nie przyznaja do bledu z nimi sie nie wygra
wlasnie brak słów dupki jedne :ico_zly: a najlepsze ze jeszcze pomylili sie z nazwiskiem kacpra i napisali moje a on ma ojca, a szlak by ich wziol jak pojade na ta mwizyte to wszystko poprostuje nie mam sil sie z nimi urzerac :ico_olaboga:
Piotrek mi oswiadczyl ze chcialby mniec drugie bobo córeczke, ja tez przyznam ze mam na to ochote ale nie wczesniej niz za dwa lata :ico_noniewiem: :ico_nienie:
bylismy ogladdac mieszkania i jeden dom bo chcemy sie wyprowadzic ale nic ciekawego nie znależlismy :ico_noniewiem: a moja landrotka sie nie odzywa juz tydzien mija jak sie jej nagralam na sekretarke ,czujecie to nie obchodzi jej to ze sie wyprowadzamy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-21, 21:44 ]
dzieki Bogu, po operacji 90% szans że Maleńka bedzie widziała normalnie
dobrze ze tak sie skonczylo ale ci lekarze to masakra :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2009, 22:48

Wiecie co brak slow na tych lekarzy, co drugi to lepszy, oni nie widza w niczym problemu dla nich to nic wielkiego sie nie stalo, tylko po prostu nikt nie poinformowal matki, ze dziecko ma cos nie tak z peniskiem, wiecie co,paranoja :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 22:54

nic pozostaje mi czekac :ico_noniewiem: nic na to nie poradze, mam ciagle nadzieje ze to nie bedzie groźne lub sie pomylili bo jak ogladam siurka to normalnie wyglada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2009, 22:56

mam ciagle nadzieje ze to nie bedzie groźne lub sie pomylili bo jak ogladam siurka to normalnie wyglada :ico_noniewiem:
to moze nie jest to wcale to oczym oni mowia, skoro mowisz, ze wyglada on normalnie, nie wiem kochana, ja sie na tych sprawach nie znam.

Ale dzis przyjrzalam sie Erikowi i u niego jak siusia idzie prosto, dzis podczas kapieli silak do wanny

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 sty 2009, 23:01

lekarz powinien to zauważyć najpóźniej na badaniach na 6tyg
lekarz jak do niego idzisz to interesuje sie toba 5 min i chce jak najszybciej miec cię z głowy , ja jak ostatnio poszłam na szczepienie to pani dr miała 1 opóznienia , pełna poczekalnia chorych dzieci a ja do szczepienia z zdrowym synkiem naszczescie kazłaŁY MI WEJŚC Z MAŁYM DO ZABIEGOWEGO ALE I TAK MUSIELIŚMY CZEKAC A JAK DZWONIŁAM TO MI POWIEDZIŁAY ZE JAK BĘDE O TEJ GODZINIE TO BEDE SAMA I PANI DR BEDZIE CZEKAC :ico_zly: :ico_zly: TERAZ JEDZIEMY DO KARDIOLOGA Z MAŁYM I SIE DOWIEM CZY MU TA DZIURKA ZAROSŁA :ico_placzek: dZIEWCZYNY ZYCZE NASZYM MALENSTWOM I NAM ZEBYŚMY JAK NAJMNIEJ MIAŁY DOCZYNIENIA Z LEKARZAMI

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 23:05

Ale dzis przyjrzalam sie Erikowi i u niego jak siusia idzie prosto, dzis podczas kapieli silak do wanny
maly tez siusia prosto :ico_noniewiem: no niewiem juz nic poczekamy zobaczymy :ico_sorki:
a wlasnie ja dziewczyny tez nie mam jescze miesiaczki a przeciez malego juz jakies trzy tygodnie tylko na butli mam :ico_noniewiem: tabletek nie biore :ico_noniewiem: raz mielismy wpadke ale no chyba nic z tego nie wyszlo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-21, 22:07 ]
TERAZ JEDZIEMY DO KARDIOLOGA Z MAŁYM I SIE DOWIEM CZY MU TA DZIURKA ZAROSŁA
Mam nadzieje ze Antoś bedzie mial zdrowe serduszko :ico_sorki: :ico_sorki: przesylam dla was buziaki od Kacpr i mnie :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości