doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 23:13

kamizela, pisalam wczesniej

masumi, dasz rade, w koncu ty twarda babka jestes

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 sty 2009, 23:13

doris, a czemu chce Ci się :ico_placzek: . bo ja nie doczytałam wszystkiego

massumi, bądź twarda jak kasztan, tak mówi mój Kacper :ico_oczko: Pewnie, nie ma co z tą gumą, powiedz jej, że już niedługo, będzie miała w nocy fajniejsze gumki do zabawy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 sty 2009, 23:14

to przez teścia?

[ Dodano: 2009-01-21, 22:15 ]
Sikorka, :ico_smiechbig:
Sikorka pisze:powiedz jej, że już niedługo, będzie miała w nocy fajniejsze gumki do zabawy

no chyba ją to przekona :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 23:15

tak przez niego... i generanie wszytsko dookola zaczyna mnie draznic

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 sty 2009, 23:16

nowe czy stare ?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 sty 2009, 23:16

Uff.
Colera.
Mam dosc.Zakupow, jezdzenia, mierzenia, dzwigania,pakowania..Wrr.
Padam na pysk!
Ale bylam w mieszkaniu. Cudownie! Ten fiolet... ach moj fiolet. BEdzie szalenstwo. W przyszłym tygodniu wielkie wprowadzanie i chlanie! :-D
Zaraz zgram foty z telefonuto wkleje wam mojmexyk na kólkach :):
W ikei kupilam szafke pod tv,komode, rzeczy do Misia pokoju, krzeselka, dywan, polki.. no i pierdoly.
Jutro wycieczka druga- po kuchnie.
Kupilam stikersy na sciane do Misiaka! Sliczne! 5 x tansze niz na tej stronce co podawałam.. Wiec super.
Bede naklejac zwierzaki :):

Czytalam was iczytałam.A naprawde padam na pysk.
Myslicie, ze moge z wami zostac na tym zaknietym watku? Bo mi tu dobrze, ja duzopisze, ja mam nadzieje nie przeszkadzam !?

Bylo o rzucaniu smoka. U nas napewno jeszcze nie czas. Ja jakos sie nie boje tych smokow. Ja ciumkałam do 3 rż. Misio ma smoka tylko dospania.. No i czasami w samochodzie, jak wycieczka sie wydłuza... :/

Doris- Nie martw sie.Urlop dziekanski.. Ja wiem ze kochasz te studia-ale przynajmniej nie rzucisz ich. Staniecie na nogi syzbko finansowo i nic Ci nie przepadnie! Moze sprzedacie te meble, czysprzety z wynajmowanego? Tzn te wasze rzeczy? Bylby zastrzyk gotowki..
Oby Ci sie poukladalo wszystko.
A tescia -ja tez mam beznadziejnego.Nawet nie artysta- tylko pojeb! :/

Kregoslup mi nawala od dzwigania paczek z komodami,szafkami itp.. Zaraz sie kłade. Jutro powtorka z rozrywki! :/

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 23:16

Maya spi,jestem juz w polowie kieliszka przy czytaniu :ico_haha_01:

dydy..no tak,Massumi ja bym poszla za ciosem jednak i nie dala...tak to podobnie sie dzieje jak z oduczaniem cycka-jak sie pojdzie za ciosem to juz coraz latwiej bedzie :ico_noniewiem: nooo badz dzielna :ico_oczko:

co tu jeszcze bylo...no Doris,co to za rozpacz?nazbieralo sie troche co?i kasa i szkola ktora musisz rzucic i tesc jak dziecko niepowazny :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 sty 2009, 23:19

sikorka juz nie długo mowisz?? ha ha ciekawe jakbys ty miała jedna kobitke w domu co bys mowiła :ico_haha_01:

doris ku..cham z tego tescia, ale coz zrobic, wal to ...rodzice ci nie moga pozyczyc?jakos odłozysz..nie przerywaj studiow, tzn nie bierz dziekanki, bo potem ciezko ci bedzie wrocic, bo znajdziesz prace, inne zajecia, nie bedzie ci sie chciało wracac...przemysl to jeszcze, bo szkoda by było tych semestrow juz zaliczonych... :ico_noniewiem:

massumi jak dla mnie to zacznij odzwyczajac ja od smoka rano, a nie w nocy, bo mozesz miec sajgon... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 sty 2009, 23:19

Juli, rany :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: podziwiam podziwiam podziwiam !!! Kobieto z żelaza :-D
A z kuchnia to mój szwagier zwątpił w ikei jak z magazyny zewnętrznego Ikei miał do zapakowania jeszcze 4 wózki :-D mebli kuchennych... a samochód zawalony i tak pierdami ze sklepu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 sty 2009, 23:19

Juli spoko, ty już jesteś nasza :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości