Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2009, 00:10

Massumi - ukłony za to zaciskanie zebow i walke z sylikonem.

Lady - Pokoj Misia niezbyt jeszcze pomalowany.. Zdjecia wyszly kijpoowo inie widac jaki to kolor. Wiec skasowałam. a kuchnia pusta -biala. Bo to pochłonie tyle kasy, ze teraz tylko biale sciany i najtansze szafki z ikei na kilka miechow.
A Milenka jaka usmiechnieta! :): Radosna widac z niej dziewuszka :-D

Doris- Tesciu dał nonono. Niech to do niego wroci.. Moj tak sie wypiął na synow.. A teraz choruje i nie ma mu kto zakupow zrobic. Złowraca do ludzi. Jestem tego zdania. Wy sobie poradzicie- napewno. Moze jakas praca w weekendy?Jakas dorywcza? No nie wiem.. :|

Glizdunia- Wiem, ze ciemno.. Ale nie widac sciany gdzie bedzie tapeta.. A tam gdzie duze okno "balkonowe" jest wyjscie na ogrodek - caly dzien swieci sloneczko..Wiec bedzie akurat. W dzien slonecznie, wieczorem ciemno i intymnie :-)

IDe spac. Lozko sciele od ponad godziny. Czytam, klikam, czytam, klikam. Absurd.
A kosci mnie boooląa.. Oj te moje zbolałe gnaty :/
Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sty 2009, 00:11

papa wszystkim...ja sie zaczytalam stronka Sikorki,fajne ciekawostki..ogarne tu w koncu zabawki Mayci i doczytam :-D czekajac na A. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 sty 2009, 00:13

A ja czytam dalej o kobietach, w wolnej chwili wejdźcie na tą stronkę, naprawdę polecam, ja śmieję się i płaczę na zmianę i chwilami jestem w szoku.

Dobranoc, doczytam sobie i też brykam spać.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sty 2009, 00:13

Juli,no to jak dostep swiatla jest to super!!!jutro tez zapodaj jakas fotorelacje,ja kocham ogladac tego typu sprawy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 sty 2009, 00:13

GLIZDUNIA, to czytamy razem, ale milo :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

22 sty 2009, 00:16

no ja czytam z wami jakby co :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-21, 23:16 ]
i Ula czyta.... :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 sty 2009, 00:16

doris normalnie ja jestem w big :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i to ma byc ojciec???o kur...to moj był alkoholikiem, ale wszystko by oddał (oczywiscie w fazach trzezwosci) za dzieci, dla dzieci i wogole..normalnie jakas załamka z tym twoim tesciem :ico_noniewiem: ..ja bym nie chciała wogole gadac, o czym nonono o tym wyciulaniu was? :ico_zly:
i dlatego ze tak jestesmy ze soba "zzyte" przezywamy emocjonalnie te nasze problemy, wiec doris wiesz..nas, no przynajmniej mnie niczym nie zadreczasz...ku..co za gosciu i artrysta mowisz?

teraz juz sie musze pozegnac...ja coraz pozniej chodze spac to tak nei moze byc, bo rano ciezko wstac :ico_noniewiem:
dobranoc, do jutra!!:516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 sty 2009, 01:21

HEj ho!!!!!!!!!
ja dopiero, bo po pracy wpadłam jak burza, jest już mój brat...a ja postanowiłam upiec Glziduniowy torcik i zrobić dziewczzynkom pizze na kolację.Jutro Wam podam świetny przepis na pizzę i ciasteczka dla dzieci z jakiejś gazetki typu "mamo to ja". Na prawdę rewelacja!!!
ja ochłonęłam trochę...na razie jestem na etapie, że bierzemy te pożyczkę, spłacamy debet, robimy remont, ale oszczędniej dużo...no i zaczynam z zerowym kontem. Dzięki Bogu prawdopodobne dostaniemy fajną kasę ze zwrotu podatku, więc może jakoś będzie.
Poza tym...katar opanowany...tzn.nie leci, ale zatkało ją i teraz pokasluje...więc lejemy w nią ambrosol...bo nie wiem czy lepiej to czy eurespal...zobaczę. No ogólnie dzieciak szczęśliwy, bo jest Basia :ico_haha_01: Tylko Basia dostała gorączki i nie wiem czy od zęba czy choroba? bo mówi że boli ją gardło! :ico_olaboga: oby nie, bo jak udało mi się Nutę przed grypą obronić, a teraz miałąby się zarazić to :ico_zly:

No...ja tam jestem za tajnością naszą jak najbardziej!!! będzie można pisać na luzie i pokazywać zdjęcia ze spokojem!!! brawa dla Glizduni za pomysł!!! a także za pomidorową, zdjęcia i udane zakupy!!! :ico_brawa_01:
Massumi :ico_brawa_01: za wytrwałość!!! moja dziś mi oddała dydusie, że niby damy małej dzidzi...poszła do łóżka, ale po kwadransie wołała dydusie i uległam...jednak chyba kupię jej w zamian gryzak dziąsełko...jak zaakceptuje, to dydy wyrzucę...a od gryzaka będzie łatwiej odzwyczaić...taki mam plan!
KUlka ale wyrośli!!! świetni mali mężczyźni!!! a Ty gdzieś była? pisz co u Was!!!
Doris współczuję.......najbradziej A, że ma takiego ojca....mam nadzieję, że jakoś sobie wszystko ułożycie!!!
Kamizela a Wiktor widzę lubi wujka???
Juli super kolor!!! bardzo mi się podoba...możesz napisać co to za farba? a Misio jaki super...a zakupy pokażesz?
SIkorka a Ty ciotka co dziś taka frywolna? po winku??? a proszę o przepis na ciasto z miętą...
Lady świetnie Milenka wyszła!!! bardzo mi się podoba to zdjęcie jak buduje wierzę! słodka panienka...a sen to rzeczywiście koszmar... :ico_olaboga: A filmu nie widziałam,ale jak warto to się postaram oblukać...
Gosia a jak u Was?

no......i więcej nie pamiętam...
lecę spać...ja dziś po drineczku...chyba wpadam w nałóg :ico_haha_01:
J jutro idzie na kontrolę...chyba już mu lepiej...
Nuta śpi..i dziś miała dzień przepraszania...coś zrobiła, a potem "psiplasiam" :ico_haha_01: wczoraj mnie wkurzyła i siedziałam nie zwracając na nią uwagi...to po chwili tak się do mnie przytuliła że szok!!!!!!!!! ech, mała cwaniara mi rośnie!!!
idę polukać na ikeę jeszce i spadam spać...
niestety do niedzieli będę mało, bo brat będzie...a potem jadą sobie na tydzien i zostawiają tu Baśkę...Boże, żeby tylko nie była chora, bo oszaleję!!!

dobranoc!!!

[ Dodano: 2009-01-22, 00:28 ]
wiecie co.......znalazłam w ikea fajną w miarę kanapę narożną z funkcją spania pojemnikiem na pościel za 1500zł...a co tam, może ją kupię? jak będzie mnie stać kiedyś to zmienię, a póki co byłaby chyba ok? muszę pogadać z J, policzyć wydatki i pooszczędzać na czym się da...

dobranoc

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 sty 2009, 08:45

zborra, po pierwsze co to za kanapa ???????? bo ja tez chce :)

aha juz znalazłam
wiecie przydaloby mi sie zmienic spanie w duzym ale kurde ja sie boje naroznikow bo niewygodnie sie spi A ja wielka jestem i musze miec miejsce

ja tez bym smoka nie dala
klilka dni poplacze i przestanie
jesli uwazasz ze przeginała z nim to nie dawaj jej i juz
moja wlasciwie sama zrezygnowala
co prawda ja smoki mam jeszcze ale dlatego ze zapomnialam wywalic
jak zauwazylam ze raz i drugi zasnela bez smoka (bo w ciagu dnia nie miala wogule) to zabralam i zapomniala

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 sty 2009, 09:29

dzień dobry

u mnie szaro buro i ponuro. ja dalej nie w humorze, ale bynajmniej nie chce mi się już :ico_placzek: jakoś przyjęłam do wiadomośći fakt iż będę musiała rok przerwy sobie zrobić. no ale wszystko się rostrzygnie w niedziele, więc do niedzieli nie chce o tym myśleć

co do tego, że zło wraca... ja nie jestem tego taka przekonana... mogłabym tu opisać sytuacje mojej babci... ale to nie opowieść na wolnym wątku...
ale na jej przykładzie mogę powiedzieć, że zło jest nmagradzane a dobro pomijane... życie

idę zaraz się wykąpać - muszę skorzystać z tej wanny u rodziców w końcu :ico_oczko: bo w w-wie tylko prysznic

milego dzionka laseczki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości