caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 sty 2009, 08:45

dzien dobry

Kasik wiec wracaj do nas jak najszybciej :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

21 sty 2009, 12:57

Caro ogladałam twoje krasnalki na NK ale fajni są super tacy braciszkowie.

Kasik - urzadzaj sie szybko i sprawnie wiem co to przeprowadzka .

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

21 sty 2009, 14:34

Hej witajcie :) Piszę pierwszy raz bo dzisiaj dopiero znalazłam tę kopalnie wiedzy :)
Powiem Wam, że i u nas taka niechęć do wszystkiego,
a to za sprawą panującej grypy w całej Polsce. Synek ledwo co wyzdrowiał, to teraz mnie dopadło :(
Pozdrawiam serdecznie :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 sty 2009, 18:59

kochane witajcie, piszę na prędce, bo Olenia czeka :-)
wrociłyśmy, jak zwykle było wspaniale, Olenia nadostawała prezentów, zabawek, szkoda, że tak szybko zleciało. No ale powiem wam szczerze dziewczyny takie rozstania są potrzebne, mąż nie może się mną nacieszyć :-D . No i co najważniesze rzucił palenie :ico_brawa_01:
U nas ok, Olenia rośnie jak na drożdżach, z kupką o wiele lepiej, za co dziękuję Bogu, ze mnie oświecił, bo to znów ja pomogłam mojemu dziecku, a nie ci wszyscy pseudo lekarze. W pieluchę jeszcze robimy, Ola chętnie siada na nocnik, czai co się w niego robi, ale nic nie robi :shock: no nic czekamy :-)
teściowie stwierdzili, że Olenia bardzo przytyła, hmm ja uważam że jest w sam raz. Lubi jeść to dobrze.

No a teraz to poświęcamy sobie 100 % wolnego zcasu, od kwietnia zamierzam iść do pracy, obiecałam sobie, że w tym roku zamieszkamy na swoim i usilnie będę do tego dążyć, póki mieszkania tanie :-D no a dziś była tak cudowna pogoda, jak w marcu. W sumie to już bym chciała marzec i wiosnę

kolka dzięki za info, bo to chyba Ty mi wysłałaś ssmana odnośnie narodzin Filipka

caro, nie gratulowałam Ci oficjalnie, choć Filipek ma już prawie miesiąc. Masz wspaniałych chłopaków, niech rosną zdrowo.

Mróweczka, ja nie poznałam Erysia, ale Ci kawaler wyrósł

przeczytałam tylko ostatnią stronę, wybaczcie, nie wiem co u was, ale patrząc na fotki, myślę, ze wszystko w porządku :-) dzieciaki rosną zdrowo, to najważniejsze

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 sty 2009, 21:58

Hej
Przede wszystkim witam nową koleżankę :ico_brawa_01: PaulinaS, napisz coś więcej o sobie i o Filipku jeśli możesz. I klikaj z nami często bo nam się towarzystwo trochę wykrusza :ico_oczko:
Delicja, Ciebie też witamy. :-D Fajnie, że sobie wypoczęłaś. Nie ma jak u Mamy, co? :-D Grunt, że wróciłaś z samymi dobrymi wieściami. A pracę masz już jakąś zaklepaną, czy narazie to plan. Ja czytam nasze gazety, ale narazie guzik. No i to ja wysłałam Ci eska, ale nie ma za co :-D
Kasik, trzymamy kciuki, żeby w nowym mieszkanku było fajnie. Oby okazało się szczęśliwe dla Waszej już czwóreczki :-D Niech Ci szybko neta podłączają!!

A u mnie takie nudy, że poezja. Normalnie wegetacja. Dziś trochę cieplej się zrobiło to w końcu wyszłam zaczerpnąć powietrza. Ze śmieszniejszych rzeczy: Kubica dziś nie jeździł, bo popsuło mu się koło w samochodziku. Małysz nie skakał, bo zgubił narty. Mecza nie było, bo pan zrobił babach. To jest uzasadnienie Julki, która na Eurosporcie nie znalazła swoich ulubionych sportów.
A mój mąż poszedł na piwko i zostawił mnie samą o suchym pysku. O!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 sty 2009, 22:31

Nie ma jak u Mamy, co?
oj tak :-D :-D :-D

a praca to na razie plan, ale mam nadzieję, że się zrealizuje :-)
Oby okazało się szczęśliwe dla Waszej już czwóreczki :-D
:ico_szoking: czy ja o czymś nie wiem???? :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 sty 2009, 22:49

:ico_szoking: czy ja o czymś nie wiem???? :-D
to tylko życzenia... Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będzie ich tam już czworo :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 sty 2009, 02:09

PaulinaS-Witam nowa forumowiczke,fajnie,ze nas tu znalazlas.Moze jakis nowy wiatr tchniesz w nasze zagle,bo nas ostatnio lenistwo dopada okrutne siegajace nawet naszego forum.Taraz bedziemy tu mialy Twojego duzego Filipka i malego Filipka naszej Caro.Super.A jak tutaj trafilas?Starasz sie moze o rodzenstwo dla Filipka?

Kasik-udanej przeprowadzki i zycze tak jak Kolka,zeby Was tam szybko czworeczka byla i plciowo zeby tez po rowno,bo z tego co piszesz Twojemu R zalezy na meskim potomku.

Delicja-ciesze sie,ze macie takie dobre plany,trzymam kciuki,zeby sie powiodly.I witaj sie dalej z mezem,moze co z tego fajnego wyniknie :ico_haha_01:

Kolka-a moj dalej jak cos chce to tylko yyyyyy i mnie za reke i zlosci sie ,ze nie zawsze szybko kumam o co mu chodzi.Przyslij mi tu Julke ,moze ona go zmobilizuje do ludzkiego gadania :ico_noniewiem: Masz niesamowicie madra dziewczynke.Normalnie geniuszka.Bylam na urodzinach u 2 latki i gada nie lepiej od Antosia,masz byc z czego dumna.A z tym piwem to nie pozwol sie zostawiac,organizuj mame do opieki i tez sie idz zrelaksowad,a co!

Hektorka-no to niezla jazda z tym wolnym :ico_szoking: A moja ulubiona Whortona to Spoznieni kochankowie.A wiesz,ze on umarl w zeszlym roku? Juz nam niczego wiecej nie napisze :ico_placzek:

Mroweczka-co tak milczysz,przeprowadzasz sie tez?

CAro-cudnych masz tych chlopakow i Ty tez cudownie wygladasz.Nie moge sie na Was napatrzyc na tej NK.

My dzis musielismy zalatwic obowiazek i pojsc do mojej tesciowej na Dzien Babci.Jutro jeszcze dzien dziadka i z glowy,ale najwazniejsze i najfajniejsze,ze jutro przyjezdza do nas moja mama.Wprawdzie na pare dni tylko ale bardzo sie ciesze.Od razu prosze o usprawiedliwienie mojej nieobecnosci najdalej do wtorku :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 sty 2009, 10:50

cześć kochane

Delicja w końcu jesteś :-) :-) , bo już się martwiłam, ale ładnie wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

witamy nową koleżankę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kubica dziś nie jeździł, bo popsuło mu się koło w samochodziku. Małysz nie skakał, bo zgubił narty. Mecza nie było, bo pan zrobił babach. To jest uzasadnienie Julki, która na Eurosporcie nie znalazła swoich ulubionych sportów.
:ico_smiechbig:

jezu ta twoja córcia jest po prostu the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My dzis musielismy zalatwic obowiazek i pojsc do mojej tesciowej na Dzien Babci.Jutro jeszcze dzien dziadka i z glowy
i jak cieżko było :ico_oczko:
jutro przyjezdza do nas moja mama
ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas w miarę dobrze :-) , nie ma co narzekać :-) , Filip tylko je je i je i już ma trzeci podbródek :-D , a Oskar dalej nic nie mówi w nocnik nie chce robić, nawet usiąsc na nim nie chce :ico_olaboga: i zrobił się taki bardziej dzidziusiowaty przy młodszym braciszku :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 sty 2009, 12:11

i zrobił się taki bardziej dzidziusiowaty przy młodszym braciszku
to ponoc calkiem naturalne,wiec sie nie martw.Moja siostra zaczela uczyc swojego synka na nocnik jak mial 2 lata skonczone(gdzies wyczytalysmy,ze dopiero mniej wiecej 2 latek jest w stanie miec jako taka kontrole nad wydalaniem i wczesniejsze sadzanie moze malucha tylko wytrenowac,ale raczej nie powoduje,ze ma nad tymi sprawami kontrole) i szybko sie nauczyl,wiec nie martw sie tym.Duzo radosci Ci zycze z tych Twoich teraz dwoch dziziusiow :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość