Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 mar 2008, 15:40

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 mar 2008, 16:13

Ale jesteście kochane!!!!
Dlatego też bardzo chciałabym Was poznac osobiście bo traktuję Was już jak moje przyjaciółki, wirtualne, to prawda ale juz podstawa jest!!!
karolas kobieto, nie obraziłam się na Ciebie, no jakże bym mogła, wiem że masz rację, tak jak Aga, kelly, Qunick!!
Wczoiraj wieczór przyszła do mnie siostra( dlatego nie miałam uż czasu zeby zajrzeć do Was) i jak jej powiedziałam ze chyba nie pójde na moje kalsowe sppotkanie to powiedziała mi to samo co Wy, chyba bardziej dosadnie!!! I powiedziałą ze mnie zawiezie i po mnie przyjedzie!!!! Nawet o 1:00 w nocy!!! Ale mam cudowną siostre!! Troche mnie właśnie to martwiło, bo musiałąbym autobusami jechać po nocy. A tak to rewelka!! Takze teraz się już wybieram. Powiem Wam że ja jestem właśnie z tych matek które uważaja ze wszystko zrobią perzy dziecku najlepiej.... Wlaczę z tym bo tak nie można... Ale często daje Bartolinka pod opiekę innych. Często teściowa bierze bartusi ana cały dzień, a też moj mąż zoastaje z synkeim jak mam uczniów lub jak wychodzę do rodziców, czasem sobie wychodzę sama żeby troche dychnąć! Także nie martwie sie ze bartuś nie zaśnie przy kimś innym, z tym to luzik, ale własnie nie chciałam iść przez ten dowóz i tak troche oduczylam sie wyjść wieczornych, a rozrywkowa to ja kiedys byłam i to bardzo!!! Dla mnie nie było problemu że musiałam się barzdo o cos postarać żey wypaliło!! Zawsze byłam pierwszym prowodyrem do imprezy!!! A tu jak rodzina i dziecko to tak na mnie wplynąło. A poza tym to mój mąż to raczej domator więc jakos tak wyszło...
A NAsze spotkanie to może uda się coś zrobić na 2 termin!!!!!! Teściu bedzie już po urodzinach, meble juz bedą zrobione, bedzie ciepło!!! Moja kochana siostra powiedziałą że bez problemu pożyczyłaby nam samochód!!! Tylko żeby ten mój szanowny małżonek sie zgodził, dzikus cholerny!!! :ico_puknij:
Jeszcze raz dodam muszę się z Wami spotkać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qunick gratuluję Ninusi ząbka!!!!!!!
magdzinka witaj po przerwie!!!
Iwona a masz w domu huśtawkę?? To jest boski sposób na uśpienie dziecka!! JAk bartuś jeszcze sby sie bawił a jest pora do snu to daję go na chwile i po jakiś 10 min. już oczka mu się kleją. Myśle że to ukrócenie do jednej drzemki to jest najlepszy pomysł. Tez musiałąm bartusia przyzwyczajać do tego, jak budził się wcześniej niż 1,5 g drzemki to go dajel usypiałam i teraz juz śpi raz dziennie te 1,5 godz. Od 13:30 do 15:00 czasem troche wcześniej lub pźniej. A chodzi spac o 21:30. A ostatnio budzi się o 9:05 także luzik!!! :ico_brawa_01:
O cycku zapomniał, tylko raz sie budzi żeby go zabrać do mojego łóżkai tm dosypiamy do rana!!
LEce bo zaraz wychodzę na lekcje.
No nie mówicie ze nie bedzie od jutra forum??!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 mar 2008, 16:20

a mam jeszcze małe pytanko - moze zdążycie do wieczora odpowiedzzieć ? Co szykujecie z potraw na święta dla maluszków?????????????????????

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 mar 2008, 22:21

Magdzinka, super ze udało mi sie wejść!!
Powiem Ci ze w ogóle nie myślałam o potrawach dla dzieci. Dobrze ze mi to uzmysłowiłaś więc teraz muszę pomyśleć, ale tak myśle że chyba zrobię uzytek z takiego parownika który ostatnio dostałam od teściow. Tam można przygotowac wszytsko więc chyba zrobie rybkę, moze łososia na parze, jakieś warzywka i ryżyk, zrobie porcje na 2 dni. Albo nawet zamroże... nie wiem...
hakkate no rzeczywiście Daniel chyba sie troche boi, ale zobaczysz jednego dnia poleci do przodu i już z dnia na dzień bedzie coraz lepiej chodził. Bartusiowi sprawia ogromną radosc przemierzanie pokoju 100 razu w jedną i druga stronę!! :-D Jest zachwycony, śmieje się przy tym wniebogłosy!!! Już naprawde pięknie chodzi i teraz muszę mu buty kupić na pole!
jutro chyba nie uda się wejść wiec
Życzę wszystkim Wesołych Śwąt Wielkanocnych!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 mar 2008, 22:22

Hejka wieczorkiem
Chciałabym złozyć WAM życzenia bo juz jutro może nie być TT
pełnych miłości, uśmiechu, spokoju i ciepła świąt Wielkiej niocy, smacznego jajeczka, i mokrego śmingusa dyngusa

Kajunia bardzo mi przykro ze bedziesz :ico_placzek: tak chcialam Cie poznac
Fillipek po kapieli dostaje butli, no i usypia czesto przy niej, A bez cmoczka raczej nie usnie, ale wypluwa go prawie odrazu, no i w nocy czasami wlozy do buzki

Moze rzeczywiscie drugi termin lepszy. Ale wtedy Malgosi nie bedzie :ico_placzek: KOBIETO gdzie zniknelas :ico_olaboga: martwie sie

Asiam a drugi termin bedzie pasowac? byloby fajnie jakbys dalas rade przyjechac

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 mar 2008, 22:19

TT już działa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-23, 21:25 ]
oj ale fajowo hehe
U nas święta jak narazie przebiegają super :ico_brawa_01:
Wszystko jest ok, pogoda nie najgorsza no ale do święconki poszłam sama....
A dziś byliśmy u teściów.... atmosfera przyjemna, Agatka dostała upominki od "zajączka" no i wogóle teściowa była zupełnie inna taka "normalna" ?
Ale nawet zbytnio nie pogadałyśmy bo mieli też innych gości... ale fajnie było.
Agatka padła jak kawka zasnęła od razu....
Jutro naskrobię więcej wracam do mężulka i znajomi nas odwiedzili papa
No i życzę obfitego DYNGUSA :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 mar 2008, 22:26

Hej!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W końcy TT działa!!

Ide Was poczytać, bo mam straszne zaległości!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 mar 2008, 22:26

No i tyle zdjeć zrobiłam, ale aparat siostry więc jak jutro przyjedzie to wgram!
PS. Agatce wyszedł kolejny ząb - trzonowy - do góry :ico_szoking:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 mar 2008, 22:49

Dorota.M. pisze:Agatka dostała upominki od "zajączka"


My nie obchodzimy zajączka!

GRATULUJEMY ząbka!

Spotkanie :ico_placzek: No może faktycznie ten drugi terminbardziej realny, no ale mnie nie będzie, ale cóż, wszytskim nie dogodzi :ico_noniewiem: Tak się cieszyłam, no ale jak to sie mówi, większość górą i trza się dostosować! Czyli ja odpadam!

mysiaac :ico_brawa_01: Bardzo się cieszę, że wszystko ok!

Qunick GRATULACJE zębolka!

Kajunia Czuję się dobrze, no tyle, że kręgosłup mi nawala ale to normalka! OGólnie nie narzekam!

Wojtuś nie zasypia z butką, choć karmie go po kąpieli. U nas jest to tak, że wypija butlę i zaraz go daję do łóżeczka i tam sobie zasypia, nie pozwalam żeby kutla była smokiem do zasypiania!
Jeśli chodzi o smoczek to od jakiegoś czasu tylko do spania go używamy i myslę, że to fajna sprawa więc tego nie oduczam a nawet się ciesze, że ma taki swój melek. Każde dziecko dobrze jak ma swojego "usypiaczka", jedno ma pieluszkę, inne misia czy kocyk a mój ma melka... No chyba, że zapodacie pozysł jak nauczyć mojego synka do sasypiania z misiem lub maskotką zamiast melka to zaraz go porzucę ???

Karolka, Luluś Jestem już kochane!

Spanko Ostatnio się Wojtusiowi coś pokiełbasiło ze spaniem ale to dlatego, że przez święta kładłam go 1,5 h wcześniej niz zwykle z powodu tego, że bardzo jest mi ciężko schylać się nad wanną i kąpać małego- schylić się schyle, co prawda z wielkim trudem ale schyle, gorzek z podnoszeniem Wojtusia z wanny i wyprostowaniem się :ico_olaboga: - więc Tomek teraz kąpie maluszka a przez święta chodził do kościoła na Tridum Paschalne na 19:00 więc wyjść musiał dużo wcześniej żeby zaparkowac samochód i kąpaliśmy Wojtaszka o 18:15 (zazwyczaj dopiero o 19:15 szykowaliśmy kąpiel) i się mu pomieszało i nie chciał zasnąc, bo jasno, bo nie jego czas..teraz juz powróciliśmy do normalnego rytmu i zasnął zaraz :ico_sorki: !

Magdzinka I jak się czujecie? Wszytsko w porzątku? Jak czytałam o Waszym spotkanku z Asieńką to mi tez się wzruszyło, nie wyobrażam sobie rozstania z małym ...ale jak mus to mus, co zrobić!

Cudne fotosy w gaziecie, z jakiej to okazji?

A to ja 31 tc ( jakis mały ten brzus mi tu wyszedł hiihih ..no i te moje majtasy!!!! ):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A swoją drogę, w ciągu tygodnia brzuszek urósł mi 2 cm :ico_szoking: Już nie zapne sowjego płaszczyka, baa, nawet nie dotknie dziurka guzika :ico_olaboga: jest 1 cm przerwy ... a jeszcze tydzien temu ledwo bo ledwo ale jeszcze zapięłam, choć ciężko mi było oddychać! I nie mam teraz wyjściowego odzienia ... co ja poczn e, przeciez kupowac mi się nie opłaca...!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

24 mar 2008, 00:26

W koncu TT działa, nie wiedziałam.

No i swieta w sumie upłynely mi na pracy, najpierw gotowanie przed swietami, w sobote szybkie zakupki,butki nawet kupic zdazylam a dzis na sniadanko do szwagierki, troche sie wkurzylam, bo myslalam ze ok 13-14 bedziemy w domku a tu nagle szwagierka mowi,ze ona myslala ze na obiedzie zostaniemy, to ja :ico_szoking: bo sama juz mieso wyciaglam, buraczki naszykowalam no i mowie ze dobra to chyba zostaniemy ale im sie nie spieszylo i podali dopiero ok 16 a o tej porze musielismy sie zbierac bo ja bylam z siostra umowiona a i dla Patryka nic juz nie mialam ani pieluszek ani podwieczorku i sie wkurzylam bo pozno juz a ja bez obiadu w koncu do domu pojechalimy i musialam szykowac sama ach, bo moj maz mnie tak przedluzal niepotrzebnie cala wizyte a wiedzial ze tylko na sniadanko sie szykowalismy. Obidek zrobilam w domku,potem siostra weszla i tak nam zeszlo.
Ale was zanudzam co, przepraszam ale tak sie wkurzylam ze tak pozno musialam obiad szykowac wrrr.

pierwsze kroczki Oj zapomnialam sie pochwalic, :ico_brawa_01: Patrus juz coraz czesciej robi wiecej samodzielnych kroczkó, dzis kilka razy chodzil po kilka, a wczesniej w tygodniu jakos 2 razy po 2 kroczki zrobił.
hekkate Patrus tez sie boi, siada czesto, dzis o dziwo zrobil 4 kroczki wiec chyba niedlugo zacznie sam chodzic. Danielek na pewno tez w koncu przezwycieży strach i spodoba mu sie chodzenie.
kajuniaproblem w tym, ze on dlugo nie potrafi spac, bo ja chetnie bym mu wydluzyla ta jedna drzemke, po dzisiejszym dniu jednak stwierdzilam, ze lepiej jak jeszcze 2 drzemki zostana, bo potem jest marudny.
Ja na dobranoc nie daje butli, bo Patryk je kaszke na gesto, czasem przed kapiela a czasem po, zalezy kiedy i ile jadk ostatnio. A zasypia ze smokiem, w nocy wypluwa.
kataledajkamamy huśtwke ale Patrus nie spacjalnie ja lubi, jak mu sie nudzi to z niej po prostu wychodzi albo raczej probuje. Ale moze sprobuje bo dawno jej nie uzywalismy dlatego ze nigdy nie byl nia specjalnie zachwycony.
I super, ze siostra ci pomoze i bedziesz na spotkaniu :ico_brawa_01:
magdzinkawitaj po przerwie, jak dobrze ze juz z Joasia jestescie znowu razem :ico_brawa_01:
Ja nic na swieta nie szykowalam specjalnie dla Patrusia.

[ Dodano: 2008-03-23, 23:28 ]
Małgorzatka, super brzucholek i w ogole laseczka jestes a płaszczyka to ci sie faktycznie nie oplaca kupowac :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości