blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 sty 2009, 23:30

asiula_o, - tez ogladalam Nk- supcio. Mi tez te naklejki sie odklejaja troszke a kleilam dodatkowo na tasme dwustronną. Maluszek tez super.

#ania#, ale te farsz to sie trzyma w tym ciescie czy tak luzno wylata?? A pisalam, ze maluszek duzy bp Maja wazy teraz jekis 5kg, a na elektronicznej to noramlnoe samą ją waze, klade na pieluszce i tylko pilnuje zybe nie spadla.

wiola85, u nas taka kokaradka jest bardzo popularna i ja mam taką w wózeczku :) Zeby nikt Mai nie zauroczył :) ALe tez nie wierze, mam ją bo mi mama i mąż głowe suszyli i przyczepilam dal swietego spokoju.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 sty 2009, 09:55

Ja tez słyszałam i widziałam kokardki.... Gabryśka nie miała i pewnie z niej taka diablica wyrosła.... :-D Szymonkowi tez raczej nie będę przypinać...
Wiola nie przejmuj się jako początkująca mama masz prawo do fałszywych alarmów.... lepiej 3 razy sprawdzić niż potem jeździć do szpitala..... Moja pediatra ostatnio opowiadała ze miała jakiegoś maluszka na szczepieniu, wydawał się jej podejrzany i spodziewała się telefonu następnego dnia.... matka przetrzymała malucha i zadzwonili dopiero na kolejny dzień.... maluch mógł tylko oddychać na rękach w pozycji pionowej..... tz pobyt w szpitalu gwarantowany.....!!!! Jednakże jeśli macie możliwość by Filipka oglądał jeden lekarz sugeruję by tylko korzystać z jego porad... po pierwsze będzie go znał i wiedział jakie lekarstwa przepisywał i jak były tolerowane... a poza tym na pogotowiu można też coś złapać od innych... A Filipek po prostu nudził się na urodzinach i zmobilizował rodziców do wyjścia :ico_haha_01:

Ja małego kąpię na ręce.. myjąc go ręką jakoś do gąbek nie mam przekonania bo ciężko z nich bakterie wyplenić....

mały mnie już woła więc idę przebrać go z piżamki

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 sty 2009, 10:38

Ja ma do kąpania taki fajny hamaczek co sie na wanience montuje, Super sprawa. Wsadzam go do pralki raz w tygodniy i jest ok. Mam nadzieje ze nie jest bardziej zabakteriowany niz samam wanienka :)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 sty 2009, 10:51

Blumek a plecki????jak????

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 sty 2009, 11:57

Dziewczyny jak sie nazywały te pieluszki kupywane w kauflandzie, podobno bardzo dobre i nie drogie :-) bo dzisiaj tam sie własnie wybieramy, a ostatnio kuplismy mu pieluchy 90 sztuk 3 do 6 kg. a mały juz ma 6200 raczej dwa tygodnie temu tyle miał a teraz pewnie juz z 6500 :-)

Własnie słysze ze mały robi kupke :-D czy wasze dzieciaczki tez tak głosno cisna :-D jeju ja zawsze tak sie usmieje z niego, a nie zeby kupka była jakas twarda i nie chciała wyjsc, ale on zawsze tak smiesznie sie do tego zabiera :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sty 2009, 12:04

wiola85, u mnie zawsze cisza jak ma byc kupka - tak jakby usypial z otwartymi oczkami :ico_brawa_01: a tu bum - niespodzianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiola85, wiem ze w biedronce to dada - bo juz wyprobowalam, a tam to nie pamietam. ale pewnie sa jedne formowki kauflandzkie :-)

Ja naprawde pierwsze slysze o kokardce - i nikt mi nie mowil. A moja tesciowa raczej przywiazuje wage do takich glupot wiec pewnie bym juz miala taka kokardke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-26, 11:12 ]
Aha zapomnialam pochwalic Juniora
Spal dzis 4,5 potem ,4 i 2,5 godziny :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wstalam okolo 2 a potem juz po 6 - i sobie nie moglam przypomniec zebym wstawala pomiedzy tymi godzinami. A poza tym lezalby po innej mojej stronie. Bo ja go tylko przekladam w nocy z prawej na lewa i odwrotnie i lezymy i sobie je... Nie wstajemy do jedzonka tylko na lezaco. Nie iwme czy dobrze ale...
I stwierdzilam ze dopoki tutaj mieszkamy to Junior bedzie z nami spal. Czyli jeszcze jakies 2 miesiace. Bo jak ja wstawalam karmic go i odkladalam do lozeczka to potem sluchalam czy juz usnal czy nie i sama potem zasnac nie moglam. A tak mam go ciagle na oku :-)
ciekawe jak bedzie jak nie dosc ze w nowym miejscu to jeszcze od razu w lozeczku... moze za drastycznie bedzie :ico_noniewiem: w kazdym badz razie dopoki malutki bedzie budzic sie co 2 godzinki na jedzonko to bedzie z nami w lozku. Jesli zacznie budzic sie rzadziej tak co 4-5 godzin (np jak dzis) to bedzie spac w loziu sam :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 sty 2009, 12:25

JustynaiGabi, - a plecki normalnie, biorę malutką i przkładam na boczek i jeden i szorujemy plecki i pupcie. Luzik. Mam obie recę do dyspozycji w czasie kapieli :)

wiola85, - Maja też głośno robi zazwyczaj, taki głośny mokry i tłusty bąk hahahaha i kupa gotowa.

betka, - no to pospałas. Ja w nocy tez Maję na leżka karmię, ale zazwyczaj odkładam do łóżeczka. Ale to z egozimu bardzie. Poprostu lubie się powywalac w łóżku. A przy małej śpie pogieta jak paragraf i wszystko mnie potem boli. Dzis wstawałm o 5 i o 7 coś jej się złego śniła ba na spaka strasznie płakusiała. Ni emogłam jej uspokoic.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 sty 2009, 12:29

Mam obie recę do dyspozycji w czasie kapieli :)
kwestia wygody.... ja się nauczyłam tak i tak mi bardzo wygodnie.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sty 2009, 12:54

Blumek, farsz na luzaka jak się kroi to troche wylatuje, ale ja upycham sowrotem do środka jak jest już na talerzu i jest OK, albo leży obok, to na prawde jak kto woli..

U nasz dziś ksiądz po kolędzie chodzi, musze jeszcze korytarz umyć i obrus wyprasować no i kaske do koperty zapakować, tak sobie myśle, że 50zł chyba starczy?? Za cholere nie moge sobie przypomnieć ile dawałam w zeszłym roku..

Jasiek jakiś dziwnie podejrzany, tylko leży i patrzy, mało zjadł tylko 80ml normalnie wciąga jakieś 150ml. może go łapie jakieś choróbsko, poobserwuje go dzisiaj na wszelki wyppadek zapakuje mu czaopek z paracetamilem, a jak jutro taki będzie to chyba pójdziemy do pediatry, na razie śpi, zastanawiam się czy iść z nim na spacer, zobacze jaki będzie jak się obudzi..

[ Dodano: 2009-01-26, 11:56 ]
zapomniałam.. u nas od kąpania Jasia to jest Tatuś, ja się nie wtrącam, bo mają swój rytuał, ja kompie tylko awaryjnie jak Tatuś nie może, czyli od początku jakieś 2-3 razy:-) Kochany ten mój mężczyzna:-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 sty 2009, 13:01

oj kochany.... M brał udział przy kąieli Gabryśki teraz gada ze się boi terefere.... len

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość