Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 sty 2009, 22:10

ja juz od godziny siedze z majka zeby usnela i nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 sty 2009, 23:44

Ja się wykąpałam z Norbercikiem, i przed 21 poszedł spać. Jakieś 10 minut przy nim siedziałam bo szukał mojej ręki, grzecznie teraz śpi. Ja po kolacji, gotowa do spania, ale coś sobie jeszcze włączę zaraz do oglądania.

Coś mi rozciągnęło Norbiego zdjęcie w nowym suwaczku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 01:19

iwona83 pisze:a dzisiaj musze mojego meza pochwalic wczoraj go prosilam zeby mogl w nocy wstawac do majki no i wstawal do tego jak majka zaczela plakac o 5 to zmienil sie ze mna miejscami i trzymaj niunie za raczke :-D

Dobry mężuś... :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
CleoShe pisze:Jeszcze Martynka została? :ico_noniewiem: Szkoda, że Magda nie zagląda.. ciekawe co u nich, jak Martynka teraz wygląda.. Może z okazji roczku Magda zajrzy.

No właśnie Martynka, Madzi dawno nie było... też bym chciała żeby zajrzała do nas 30.01 :-) i wkleiła nowe fotki.
CleoShe, to pomysły macie niezłe, biedna ta laska, albo Wam ucieknie, albo się zaaklimatyzuje i przyzwyczai :-) A co do nocnika, tak to opisałaś... że sobie wyobraziłam, jak lecisz i tego palca :ico_smiechbig: hehehe, ale nie napisałaś w końcu czy złapałaś kupkę do nocniczka ;-) Już znalazłam dalszą część historii... czytałam z zapartym tchem.
Wy tez macie taki problem, zeby zmienic pieluche?

U nas to rożnie bywa, czasem protestuje i muszę ją zabawiać, najlepsza jest wtedy moja komorka, a czasem daje się ładnie ubrać.
mz74 pisze:Czy Wasz pociechy lubia jajko?

Gotowanego nie chce jeść, ale jajeczniczkę chętnie wciąga. I brawa dla Pawełka za nowe umiejętności :ico_brawa_01:
CleoShe pisze:Ledwo założyłam mu pieluchę a on oczywiście dopiero wtedy nasadził ;[

Hehehehe, wiedział jak Ci dosrać ;-)
iwona83 pisze:za to chetnie je parowki

Ulka parowki uwielbia.
CleoShe pisze:Maniaczki tiktakowe gdzie jesteście :569:

Ja poł dnia przygotowywałam przyjęcie urodzinowe, a od 16 z gośćmi siedzieliśmy :-)
Dopiero teraz mogłam sobie spokojnie usiąść przy kompie i zobaczyć co u Was słychać :-)
Fintifluszka pisze:ja się musiałam kilka miesięcy temu ubierac mu pieluchę na stojaka

Ja właśnie najczęściej na stojaka zakładam, tak mi najwygodniej.

Co do osiągnięć, to Ula pokazuje na jakąś rzecz, albo picie i krzyczy "ba" (co znaczy żeby jej dać), albo przynosi biszkopty i daje i też krzyczy "ba". Ostatnio też zaczęła się obracać w kołko podczas piosenek, tak śmiesznie to wygląda, gada mama, tata, kotek kwiatek, dzidzia, ba, więc nic nowego.

Teraz już moj bączek śpi, w ciągu dnia spała tylko 40 minut i dlatego po południu jak przyszli goście, była bardzo marudna, ciągle na rękach chciała być, a po zdmuchnięciu świeczki poszła spać około 17:30, spała z 40 minut i potem się rozbawiła, zabawiała całe towarzystwo, wszyscy boki zwijali, jak Ulek się popisywała. Porobiłam dużo zdjęć, jutro postaram się wybrać co ładniejsze i wkleję :-)
Ostatni goście wyszli po 21, Ulkę jeszcze wykąpaliśmy o 22 i poszła ładnie spać do łożeczka. Ogolnie impreza nam się udała, kilkoro gości zaproszonych nie przyszło, w tym moja dobra koleżanka, mam jej to za złe (jest mi po prostu przykro), wysłała mi dzisiaj wieczorem smsa, że jest poza Wrocławiem i nie przyjedzie... nie wiem czy się obraziła na nas czy co, to już ktoryś kolejny raz nam na ostatni moment odmawia. Przykre... dość już narzekania, nie o to chodziło, musiałam się wygadać, bo ciągle o tym myślę, zadzwonię do niej w tygodniu i zapytam o co chodzi....

Padam i idę lulki.
Dobranoc kochane :-)
Spokojnej nocki...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 01:57

pinko pisze:Ostatnio też zaczęła się obracać w kołko podczas piosenek

To więc tak odnośnie tego :ico_oczko: http://uk.youtube.com/watch?v=sUImZWXx6a0

Pinko, no ja tak myślałam, że najpierw przygotowujesz imprezkę a potem to już goście i w ogóle.
pinko pisze:muszę ją zabawiać, najlepsza jest wtedy moja komorka

Takie Norberta zabawianie pozbawiło mnie w tym tygodniu kolejnej komórki :ico_noniewiem: Obślinił cały telefon i już mi nie trybi, a tą nokie nie cały rok miałam :ico_zly:

pinko pisze:Hehehehe, wiedział jak Ci dosrać ;-)

No mówię złośliwiec mały.. a przez tego palca to kuleję, spuchnięty i dalej siny.
pinko pisze:tak to opisałaś... że sobie wyobraziłam, jak lecisz i tego palca :ico_smiechbig:

Nie wątpię, że zabrzmiało to dosyć śmiesznie i pewnie tak też wyglądało. Tylko niestety moje poświęcenie i ból z tym związany poszło na marne :ico_puknij: hehe :-)

Miałam film oglądać, już nawet sobie włączyłam (Good luck Chuck), ale najpierw dłuuuuugo mi się filmik wgrywał, a potem szwagier mnie zagadał na gadulcu i nici z filmu. Teraz to już spać idę.. do rana dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sty 2009, 09:42

Witajcie i stawiam :ico_kawa:

Nocka spokojna, chociaz od 6.00 juz nie spalismy :-)

Klaudia, no niezly tancerz z Norberta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super !!

Aga, fajnie ze imprezka sie udala i czekamy na fotki :ico_sorki:

Milego dzionka! Musze troche popracowac...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 09:50

Czesc dziewczyny

u nas nocka ok dwie pobudki po 3 i po 5 ale po 5 tata dal mleczka wiec mozna powiedziec ze moj maz sie poprawia choc on codziennie jej daje mleko po 5 chyba tylko ja taka zlosliwa jestem i na niego narzekam

Klaudia super filmik a jak sie pozniej slodko przewraca bo sie mu w glowie zakrecilo Majka sie tak obkreca wokol butelki tylko ze jeszcze na czterech

Aga czekamy na zdjecia z urodzin

[ Dodano: 2009-01-26, 08:56 ]
Klaudia co do zdjecia w suwaczku tez kiedys chcialam tam zrobic i tez wlasnie mi sie tak rozciaglo

dobra ja zmykam z pieskiem i dzisiaj jeszcze do lekarza z majka idziemy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 10:29

Cześć :-)
Gosia, dzięki za :ico_kawa: bez niej chyba bym dzisiaj nie była w stanie funkcjonować :-)
Nocka u nas trochę płaczliwa, dwie pobudki i o 2 zabrałam bąka do nas, spałyśmy do 8, ale bąbel wstał nie w humorze, marudna i na ręce ciągle chciała, więc po kaszce poszła jeszcze lulki na półgodziny. Teraz już nie śpi i ma całkiem dobry humorek.

Klaudia, widzę, że Ty jeszcze po mnie na necie byłaś, a spać miałaś wcześnie... heheheh. Norbert super tańczy, przesłodko się kręci, równowagę już traci, ale jeszcze tańcuje :-) i do tego fajnie sobie podśpiewuje :-)

Pogoda u nas super, ale chyba mrozik jest, bo szron na autach, ale na spacerek obowiązkowo zaraz idziemy :-)
Miłego dzionka, zdjęciami zajmę się podczas popołudniowej drzemki ;-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 sty 2009, 11:47

Cześć dziewczyny ale miałam czytania o hohoh :ico_olaboga: .
U nas od piatku masakra mój syn chyba wszedł w komitywe z tatą i po południu dostał temperature tak 38 dałam mu na zbicie i zeszło wiec do kina i tak poszłam . Ale sobota to juz była tragiczna od rana 38-39 temperatura na dodatek rozwolnienie i nic nie chce jeść , siostra moja z nim siedziała całą sobote bo my z nowu z tym nowym mieszkaniem załatwialiśmy a to zkupy a to facet od kuchni przyjechała i tak do wieczora , Jak wróciliśmy o 19 to mój synek spał koło mojej siostry na siedząco zasnoł tak ogladają z nią bajki. :ico_noniewiem: W niedziele było jeszcze gorzej nie dosc ze temperatura juz powyzej 39 do tego jeszcze zaczoł wymiotować i dalej to rozwolnienie i oczywiście nic kompletnie nie chce jeśc już nawet dawałam mu sucharki czy biszkopty nic :ico_olaboga: tylko pije herbatki. W nocy dałam mu na spiocha mleko o 24 zjadł troszke ale potem obudził sie o 4 z takim płaczem i widac było ze znowu boli go brzuszek :ico_olaboga: przez godzine masowałam mu brzuszek dałam herbatki na wzdęcia i czopek Viburkol i zasnoł po 1h masakra a mój w naj lepsze spał :ico_placzek: .Tylko w kółko powtarzał idz z nim do lekarza w poniedziałaek jak bym nie wiedziała . dziś ide na 15 zobaczymy . Temperatura dziś tak 37-38 ale dalej dieta tz nic nie chce jeśc , w czoraj to cały dzień w łóżku leżał i spała co chwilke , a dzis zaczoł sie troszke bawic. Ciekawe co to mam nadzieje ze to nie żadna Grypa żołądkowa :ico_szoking:
No tak ale teraz pokoliei":
Sabi dzieki za słow aodnośnie mojego ale jak widzisz tak to juz jest nic pomocy .... :ico_noniewiem:
Fintuszka dzięki za pocieszenie już myslałam ze to tylko ja mam tak przechlapane he he Fajnie ze ktoś też boryka się z podobnym podejściem męrza do wychowania i opieki nad dzieckiem. Oczywiscie to Fajnie to tak w cudzysłowie. :ico_noniewiem:
Iwonka straszny ten pożar masakra jak ogladałam te zdiecia to aż mi ciarki przeszły i to faktycznie tak blisko was. dobrze ze już ugasili. :ico_sorki: :ico_sorki:
A i jak w telewizji mówili o tych kataklizmach tam w Hiszpani to pomyślałam o was jejku strach mysleć co wy tam przezyliście.
Mariola zdięcia super tylko faktycznie troszke roamazane dobrze ze masz od kogo sobie przegrać bo szkoda by było. :ico_brawa_01:
MZ co do jajek mój lubi je i na mieko i na twardo no i oczywiście jajeczniczke uwielbia taka tylko na masełku...
Cleo nocnik u nas to nadal zabawka za kazdym razem jak prubowałam przytrzymac Kamila do zrobienia kupy do niego to kończyło sie tylko na siedzeniu a potem kupa i tak w pieluche więc odpuściłam ma jeszcze czas moich kolezanek córki które mają tak około 2-2,5 roku nadal robia w pieluchy wiec co ja tu bede na siłe uczyc roczniaka :ico_noniewiem:
A zprzebieraniem pieluchy to mam spokuj kłade Kamila na przwijak na łóżeczko i koniec nie ma uciekania troszke sie wierci ale jak to Iwonka pisała dam mu krem czy tel do zabawy i juz jest ok. Dobra musze kończyć bo mojemu bidulkowi znudziło sie ogladanie bajek i zaczoł marudzić i woła am am ale tylko co ja mam mu dac jesć jak on nic nie chce :ico_olaboga: :ico_placzek:
Moja mama mi podpowiedziała zebym mu moze taki kleik ryzowy zrobiła ale ja wiem czy on to zje ...
Macie jakies pomysły????/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 14:28

Assik mi lekarka mowila ze mam dawac tylko to co lubi bo inaczej tak i tak nic nie zje no i duzo niech pije

my po wizycie wszystko ok dostalam syrop na noc zeby tak nie kaszlala

pozniej bylam na bezrobotnym sie dowiedziec czy przysluguje mi jakas pomoc jak nie mam pracy a wiec tak tylko ze wniosek mam zlozyc miedzy 2 a 14 marca wtedy jak bede w polsce nie rozumiem przeciez bezrobotne mi sie koczy teraz a wniosek moge zlozyc dopiero po miesiacu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 15:15

Asikk, biedny ten Twój Kamilek, daj znać po wizycie u lekarza... a z tym kleikiem możesz spróbować, może zje, albo namocz mu biszkopty w mleku i zmiksuj mikserem, może to mu podejdzie.
iwona83, a te pieniądze, które mieli Wam przelać, a Wy na ostatnią chwilę wpłacić coś do banku musieliście, żeby nie stracić... dostaniecie je?
Ja Wam zaraz powklejam fotki, dużo ich będzie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość