Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

24 mar 2008, 13:51

Witam :ico_haha_01:



Gie,czytajac twoj post az trudno zapanowac nad emocjami...ale tak jest :ico_placzek:
Ja nie spotkalam sie naszczescie z takim traktowaniem.Wydajac pieniazki na prywatne wizyty w gabinetach USG,widzimy roznice w traktowaniu Nas pacjentek.Ja udalam sie dwa razy do tej samej pani dr. raz ze skierowaniem od mojego gina ,a raz prywatnie.Pierwsza roznica to dlugosc badania :ico_zly: :ico_zly: to wykonywane prywatnie trwalo o jakies 10 min dluzej...monitor byl odwrocony w moja strone...co w przypadku badania wczesniejszego dzidzie na monitorze widzialam moze przez ostatnie 3-4 min badania.Pani doktor stwierdzila,ze dziecko rozwija sie KSIAZKOWO.Zapytalam o plec,pani dr. spojrzala na mnie ze zdziwieniem...powiedziala ze za wczesnie na ocene plci.Bylam w polowie 15 tc.Dostalam sliczne zdjecia dzidzi,z pelnym opisem i na koniec pani dr. powiedziala ni stad ni zowad,ze jezeli zalezy mi na poznaniu plci dziecka mam przyhsc do niej za 4 tyg....
Tak tez zrobilam :ico_haha_02: :ico_haha_02: lekarka byla jakby nieco milsza i wiecej sie do nas usmiechala...zreszta moj poprzedni post jest wlasnie o tej wizycie...

Moj dzidzulek juz tak dokazuje,ze brzuchol mi podskakuje.Ruchy sa juz bardzo wyrazne...


Ale ja mam ostatnio inny problem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Od kilku dni leze w lozku,nie moge sie ruszac.Bola mnie plecy na odcinku ledzwiowym,bol przechodzi przez posladek i ciagnie sie w dol lewej nogi.Cale swieta przelezalam w lozku,strasznie mnie to denerwuje ze o wszystko musze prosic,nie jestem w stanie sama zrobic NIC!Wyczytalam,ze moze to byc ucisk na jakis nerw...fachowo nazywany Rwa kulszowa.Jest to prawdopodobnie wina powiekszajacej sie macicy.Nrazie sa to tylko moje domysly...oparte wiedza ksiazkowa i internetowa...Ale dosc tych narzekan,czuje ze bol lagodnieje wiec po swietach odwiedze swojego lekarza.

Na tym koncze,spoznione zyczenia swiateczne dla wszystkich :ico_ciezarowka:
Przedewszystkim zdrowka
Pozdrowienia...........................

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 mar 2008, 15:18

Jagna30, jak to rwa kulszowa to najlepiej do lekarza jak najszybciej, moze coś na to zaradzi, po co się tak męczyć.
Ja mam się umówić na usg na początku kwietnia, gdzieś za dwa tygodnie. To bedzie już 20 tydz, wiec moze uda się zobaczyć co jest miedzy nóżkami :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 mar 2008, 13:31

Witam serdecznie.Widze ze wasze maluszki tez juz dokazuja jak i u mnie zwlaszcza jak zjem cos pozywnego to zaczyna sie brykanie :ico_haha_02: Wczoraj bylam na wizycie u gina ale niestety maluszek nie pokazal kim bedzie :ico_placzek: Ale w przyszlym tygodniu ide na usg do szpitala wiec moe wtedy.A co do usg w szpitalu u nas dal pacientki jest osobny monitor wiec mozna sobie spokojnie sledzic maluszka podczas badania. :-)
Jak tam wasza waga dziewczeta bo u mnie na kazdej wadze inaczej u gina przytylam kilogram w domu 3 ale i tak porownujac z pierwsza ciaza jest to malutko a przyznac musze ze nie zaluje sobie jedzonka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 mar 2008, 12:54

dzień doberek :)

moja dzidzia też już szaleje w brzuszku - czuję ją konkretnie już kilka razy w ciągu dnia :)
i nawet nieraz Pan czuje kopniaczki, jak przyłoży rękę i dzidzia sprzeda mocniejszego kopniaka :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jak na razie mam chyba 1 kg do przodu, ale okaze się we wtorek na wadze w szpitalu...

za jakieś 2 tygodnie umówie się też z prywatnym ginem, żeby sprawdzić te miedniczki - boje się trochę, oby wszystko było ok... :ico_sorki: :ico_sorki:

no i może potwierdzi się juz na 100%, że będziemy mieli Natalke :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 mar 2008, 21:41

Witam!


Moge juz sie poruszac...uffffffffffffff!

Nie moge uwierzyc,ze do rozwiazania zostalo mi 127 dni :-D W niedziele zacznie sie 23 tydzien.Pomalu zaczynam myslec o porodzie,nie powiem troche sie boje :ico_placzek: :ico_placzek: Ale zanim to nastapi czeka nas kobitki ciezki czas i to w doslownym slowa znaczeniu :ico_placzek: :ico_placzek: Duzy brzuchol,nieprzespane noce,opuchniete nozki itd :ico_placzek:

Zazdroszcze wam,ze tak malo przybralyscie na wadze :ico_zly: :ico_zly: Ja przed zajsciem w ciaze schudlam 11 kg :ico_haha_01: Zanim zaszlam w ciaze z pierwszym dzieckiem przy wzroscie 175 wazylam 55 kg.Po drugim dzieciatku z moim cialem zaczely dziac sie rozne rzeczy :ico_placzek: :ico_placzek: Moja srednia waga to 68 kg :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Teraz to co zgubilam przed ciaza juz wrocilo :ico_zly: Ale jakos nie bardzo sie tym przejmuje,bo wiem z autopsjii ze latwiej sie chudnie kiedy karmi sie bejbika cycusiem :ico_oczko:

Zawsze jak do was pisze Mala szaleje w brzuszku,kopie juz tak ze widac podskakujacy brzuchol :-D :-D

No dobrze pozdrawiam was kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
do milego paaaaaaaaaaaa :-D

[ Dodano: 2008-03-29, 12:15 ]
Witajcie :509:


Nie zaladacie tu kobitki???????????????? :ico_placzek:

w takim razie pozdrowionka :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Odzywajcie sie czesciej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 mar 2008, 08:35

Dzień doberek :)

wpadłam wkleić fotkę "mojej dzidzi" sprzed kilku dni, czyli w 22 tc. ;)

Obrazek

jutro lecę na kontrolna wizytę i dowiem się ile mi przybyło - mam nadzieję, że domowa waga nie kłamie i będzie to tylko kilogram :)

JAGNA - wszystkie niedogodności sa warte cudu, który nas spotkał... :-D

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

31 mar 2008, 09:35

Gie, a wiesz już kto Cię tak kopie?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 mar 2008, 09:44

Gie, piekny brzusio, nei moge sie napatrzec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 mar 2008, 11:27

LAUPINA - wg ostatniego usg - na 80% córeczka :)
ale jakoś nie dowierzam i za 2 tygodnie idę znowu na kontrolę nerek dzidzi, bo coś jest chyba nie tak, więc przy okazji może się potwierdzi... :)

ale zakupiłam dzisiaj dwa albumy na zdjęcia - oba różowe, bo prawie od samego początku stawiałam na córe ;)

PATI - :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ciesz się lepiej swoim brzuchalkiem :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 mar 2008, 11:30

Gie pisze:PATI - :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ciesz się lepiej swoim brzuchalkiem :)
kurcze ja narzekam ze nie mam a TY ze za duzy :-D zobacze jak juz mi urosnie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość