Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 15:22

pinko pisze:iwona83, a te pieniądze, które mieli Wam przelać, a Wy na ostatnią chwilę wpłacić coś do banku musieliście, żeby nie stracić... dostaniecie je?


no wlasnie do dzisiaj nic jak w lutym znowu nie dostaniemy to maz tam mus dzwonic bo ile mozna czekac a jak nam rzeczywiscie przepadlo to niech jakies pismo nam daja wogole tutaj trzeba miec do wszystkiego duzo cierpliwosci bo oni na wszystko maja czas

[ Dodano: 2009-01-26, 14:23 ]
aga czekam i czekam na te fotki :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 15:24

To nasz torcik:
Obrazek
Ula z tatą:
Obrazek
Obrazek
Z nową lalą:
Obrazek
Łobuz pod stołem:
Obrazek
Z babcią:
Obrazek
Z chrzestnym:
Obrazek
Obrazek
przy choince:
Obrazek
Obrazek
moja chrześnica:
Obrazek
Z moją kuzynką i jej chłopakiem:
Obrazek
Obrazek

MIŁEGO OGLĄDANIA ;-)

[ Dodano: 2009-01-26, 14:26 ]
iwona83 pisze:tutaj trzeba miec do wszystkiego duzo cierpliwosci bo oni na wszystko maja czas

Rany, to ja bym nie mogła tam mieszkać...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 15:30

Aga super zdjecia a jaka Ulenka ma sliczna sukieneczke

[ Dodano: 2009-01-26, 14:31 ]
ja juz zaczynam druga serie herosow ogladac

[ Dodano: 2009-01-26, 14:32 ]
a i torcik super

[ Dodano: 2009-01-26, 14:33 ]
dobra ide gotowac obiad bo sam to on sie nie zrobi

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 15:46

Aga, ale super zdjęcia. Ula taka przesłodka Princessa :) Ta Toja chreśnica to strasznie do Ciebie podobna :ico_noniewiem: No i baaaaaardzo apetyczny tort mieliście :ico_oczko:

Asikk, biedny ten Twój Kamilek i Ty wraz z nim bo się musisz męczyć i zamartwiać. Tyle na głowie a chłop ma gdzieś. Rafał też nie zawsze mi pomaga i przez to wściekam się na niego. Tacysą faceci.
Oby nic poważnego Kamilkowi nie dolegało, neich zdrowieje Twój maluch.

My w domu, Norbert teraz śpi.. prawie godzinkę już. Wstaliśmy dzisiaj chyba w pół do 9 :ico_noniewiem: nie pamiętam już, ale na pewno spaliśmy dłużej niż wczoraj. Norbert 2 razy w nocy popłakiwał i wstawał, ale.. dałam mu pić potem smoczek i spał dalej. O 6 dopiero zabrałam go do siebie no i spaliśmy sobie jeszcze ponad 2 h. Dzisiaj wreszcie dobrze się czułam jak wstałam i wiem dlaczego.. W nocy za duszno było w pokoju a wczoraj nie podkręcałam temp. już i dobrze mi się spało. Może i Norbertowi też to wcześniej dokuczało.

Rano miałam pisać, ale Patrycja zeszła na dół z małym i gadałyśmy, potem Rafałowi kanapki do pracy zrobiłam i pulpeciki na obiad.
Dziewczyny jak robicie sosik pomidorowy to mięsa? Moja babcia robi pyszny, mama też dobry a mi już taki nie wychodzi. Musze babci spytać o przepis.

[ Dodano: 26 Styczeń 2009, 14:48 ]
A co Ty Iwona robisz na obiad?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sty 2009, 15:54

Witam, ja wpadam na chwileczkę powiedzieć że żyję :ico_oczko:
wszystko w porządku, czuję się okropnie, dolegliwości ciążowe baaardzo mnie dopadły żołądek daje się we znaki, zmiany smaków są i mdłości, ehhh. jeszcze kilka tygodni mam nadzieję. Arturek cały czas syropki bierze bo kaszle trochę i katar ma już chyba z dwa tygodnie i teraz mu dopiero coś mija. Dobra uciekam bo mężu już stoi nademną i gada swoje.

Pinko ślicznie Ula wyglądała na urodzinkach swoich :ico_brawa_01:

Cleo a Norbi to nie podryguje tylko już całe choreografie tworzy :ico_haha_01:

:ico_sorki: ale niestety na przeczytanie mi więcej czasu nie dał tutaj.
Aha i jeszcze jedna dobra wiadomość że Marcin przeszedł kolejny etap do policji, jeszcze tylko psychotesty najgorsze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2009, 16:09

CleoShe pisze:A co Ty Iwona robisz na obiad?


od wczoraj mam gulasz

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sty 2009, 16:24

iwona83 pisze:Aga super zdjecia a jaka Ulenka ma sliczna sukieneczke
iwona83 pisze:a i torcik super

Dzięki :-) Ula się zarumieniła... :ico_wstydzioch:
Aga, ale super zdjęcia. Ula taka przesłodka Princessa :) Ta Toja chreśnica to strasznie do Ciebie podobna :ico_noniewiem: No i baaaaaardzo apetyczny tort mieliście :ico_oczko:

Dziękuję bardzo :-) Torcik rzeczywiście był przepyszny z brzoskwiniami... mniam, moja bratowa robi najlepsze torty :-)
Renia0601, dzięki za komplementy, dobrze, że u Ciebie wszystko dobrze, mdłości Ci współczuję, ale to zdrowy objaw :-) i gratulacje dla mężula za kolejny etap zaliczony :-)

Klaudia, ja sos pomidorowy robię bardzo rzadko i najczęściej nie do mięska tylko np do gołąbków, albo do fasolki po bretońsku... więc Ci niestety nie pomogę, ale jak będziesz miała ten przepis od babci, to mam nadzieję, że się nim podzielisz ;-)

Ula spała dzisiaj półtorej godziny, potem dorwała swój bukiet kwiatów, który wczoraj dostała od dziadków. Uwielbia kwiatki, ale zawsze bała się je dotykać, podziwiała z daleka, a wczoraj jak dziadki dali jej jej własny bukiet, to trzymała go tak dumnie w rączkach... hehehe, a dzisiaj z nim po domu chodziła i płatki wyrywała i za nic nie chciała oddać, a jak jej zabrałam w końcu, bo mi się ich szkoda zrobiło, to podniosła straszny krzyk. Jarek mówi, żeby jej go dać, skoro jest jej i jak im wyrwie wszystkie płatki to je wywalimy....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sty 2009, 17:09

Aga, super zdjecia, slicznie Ula wygladala w tej sukieneczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Torcik napewno byl pyszny!!! :ico_brawa_01:

Assik, wspolczuje! Biedny Kamilek, ja tez mam nadzieje ze to nie zadna grypa zoladkowa, kleik mozesz dac jak najbardziej tylko czy go zje... Iwona ma racje daj mu cos co lubi najbardziej, niech cos je no i duzo pije! Duzo zdrowka!!!!

Renia, milo ze maz Cie dopuscil na chwile do kompa... :ico_oczko: Mdlosci mina.... potem to juz bedzie tylko lepiej :-) Buziaczki dla Was!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 sty 2009, 18:20

Witam was a ja mam grype goraczke i niestety chode do pracy bo 3 dziewczyny maja po 40 stopni i zwolnieni lekarskie spadam tylko chcialam wam napisac

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 sty 2009, 18:29

Ale Was rozkłada :ico_szoking:
My po obiadku, zaraz pójdziemy na spacerek do sklepu.. bez wózka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość