Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 sty 2009, 00:02

myszka_f, mi tez karmienie piersia wydaje sie proste :ico_oczko: a na brak pokarmu nie bede pewnie narzekac bo juz o rozmiar w gore skoczyłam :ico_szoking:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 sty 2009, 00:47

Helo!!!!!!!! Co słychać? Jak się macie kochane!

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

27 sty 2009, 01:58

a na brak pokarmu nie bede pewnie narzekac bo juz o rozmiar w gore skoczyłam
to chyba od tego nie zalezy...jak zaraz po porodzie zaniedbasz to mozesz nie miec mleka, albo jest tak, ze np. u niektorch dziewczyn dopiero duzo mleka pokazuje sie po tygodniu, tak jak bylo ze mna, juz chodzilam zalamana, ze moje dziecko nie bedzie mialo co jesc. No i tak moja historia byla taka, ze moje dziecko zostalo tydzien w szpitalu po porodzie na antybiotykach, podejrzewali u niego infekcje. Odrazu po porodzie zobaczylam moje dziecko piec minut i zaniesli go na Neonatal Care (kurcze nie wiem sama jak to jest po Polsku, poprostu miejsce gdzie leza dzieci ktore potrzebuja specjalnej troski, np. wczesniaki), no wiec ja po cesarce nie moglam z lozka wstac az do poludnia nastepnego dnia, wiec nie widzialam syna od wieczora do poludnia nastepnego dnia. Przyniesli mi pompke i musialam odciagac mleko. Wypisali mnie ze szpitala a on dalej zostal. Wiec normalnie byl karmiony mlekiem modyfikowanym, przychodzilismy do niego codziennie, ale przystawianie do piersi to byla syzyfowa praca...no i w koncu ja sie poddalam z tym przystawianiem do piersi bo maly i tak nie umial sie nauczyc jesli w szpitalu mial butle. Ja zaczelam odciagac, po tygodniu dostalam mleko no i tak odciagalam pol roku i wlewalam do butelki, ale fakt mleka mialam bardzo duzo. Pozniej po 6 miesiacach jak przyszedl okres to i mleko mi sie skonczylo.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 sty 2009, 11:13

Małgorzatka, czesc :-D no mamy sie chyba calkiem niezle :ico_oczko: Ja bardzo sie ciesze ze juz prawie polowa :ico_sorki: tak bym juz wycałowała naszego brzdąca :ico_oczko:
Ilka79, o widzisz... ja kompletnie nie mam pojecia o tym wszystkim, ale mysle ze samo przyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 sty 2009, 13:54

mi Dominikę zabrali na 15h jak ja dostałam z powrotem to jakoś nam nie szlo to karmienie Dominika w ogóle nie chciała jednej piersi. jak wróciłam do domu to tak sie zestresowała że ona nie chce jeść ze całkiem straciłam pokarm. Więc Dominika jest wychowana na butelce i jej to nie zaszkodziło. :-D

ramonka, nie martw sie będzie dobrze najważniejsze to sie nie denerwować.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

27 sty 2009, 22:58

Więc Dominika jest wychowana na butelce i jej to nie zaszkodziło.
pewnie, ze nie zaszkodzilo, ja jestem tego zdania, ze te mleka sa rewelacyjne i bardzo zblizone skladem do mleka z piersi, a tak wogole to tez jestem zwolenniczka dokarmiania mlekiem modyfikowanym:)))

ramonka, ja tez mam takie bole, az mnie czasami niepokoja takie skurcze, no wiec wlasnie to sa bole porodowe, tylko ze te porodowe bola duzo bardziej

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 sty 2009, 23:50

Ja dzwonilam do lekarki zeby zapytac czy moge nospe łykac i kazała przyjechac :-) Zbadała mnie i wszystko ok, mowila ze moga to byc bole zwiazane z rozciaganiem macicy bo na skurcze to nie wyglada (bolalo ciagiem 4 dni) :-)

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

28 sty 2009, 10:08

moga to byc bole zwiazane z rozciaganiem macicy
ja tez tak miałam a teraz od czasu do czasu mnie pobolewa pytałam lekarza i powiedział że to normalne. A ostatnio koleżanka mi mówiła że jeszcze bedzie bolało jak dzidzia podrośnie i kości miednicy beda sie rozszerzały

[ Dodano: 2009-01-28, 09:10 ]
Połowa za mną ale juz sie nie moge doczekać maeństwa a mąż chyba bardziej niecierpliwy odemnie :-)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

28 sty 2009, 10:48

Ilka79, czasem tak sie zdąża ze nie można karmić piersią i wtedy zostaje butelka. JA strasznie to przezywałam tak bardzo chciałam karmić piersią, teraz już wiem ze tak musiało być i jak teraz tez tak będzie to wezmę to już na spokojnie.

ramonka, Niem mam żadnych bólów ale to pewnie jest spowodowane tym że to druga ciąża i mięśnie mam rozciągnięte po pierwszej ciąży.
Połowa za mną
Czas leci jak szalony, nawet się nie obejrzysz a dzidzia będzie z wami :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 sty 2009, 14:24

strasznie to przezywałam tak bardzo chciałam karmić piersią, teraz już wiem ze tak musiało być i jak teraz tez tak będzie to wezmę to już na spokojnie.
Wydaje mi sie ze wiekszosc matek chce karmic piersia a jak ie wychodzi to juz nie czuja sie takie pelnowartosciowe i stad to zamartwianie sie, czasem niestety tak sie zdarza a nasze maluszki kochaja nas tak samo mocno czy sie karmi piersia czy butla :ico_oczko:
Niem mam żadnych bólów ale to pewnie jest spowodowane tym że to druga ciąża i mięśnie mam rozciągnięte po pierwszej ciąży.
Wczoraj lekarka powiedziala ze nie u kazdej te bole wystepuja albo nie sa silne wiec to pewnie jak ze wszystkim - kazda z nas jest inna. Ale nie jest to przyjemne :ico_noniewiem: No i powiedziała jeszcze ze dziewczynka bez znaku zapytania :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-28, 13:26 ]
Ja do konca tygodnia mam wolne wiec moge sie byczyc :ico_oczko: ja zauwazyłam ze jak wpradne w szal pracy to od razu cos sie dzieje( plamienie, bole), moze to po prostu znak zeby zwolnic :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość