Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 sty 2009, 14:42

Witam
Ja poki co nie nadrobie...
Niedawno wstałam. W niedziele upijałam sie na smutno od 14... A skonczylam wczoraj o7 rano!!!!! Oczywiscie nie sama, no ale i tak poszalałam.Wstałam o 9,polecialam do ZUSu zalatwiac papiery Duzego,potem poszlismy ze znajomymi na sniadanio- obiad do restauracji i do roboty... Mialam taki ciag, ze sama nie wiem jak zebralam sie w sobie, zeby jeszcze pracowac 11 h. Noale pospalam, wstalam dzis swieza, wypoczeta.. Idobrze mi to wszystkozrobiło.
JAde zaraz wyslac papiery Duzego na Gibraltar i poszaleje na jakis lumpkach. Potem pakowanie, skladanie.. A wieczorem wpada p[siapsiola i pijemy wino.O!:):

Gadalam wczoraj z Duzym! Po2 tygodniach rozmawialismy w koncu!!! Cudo. Jest w Kanadzie. Temp. powietrza -18 st.Temperatura odczuwalna -30. Smarkipod nosem zamarzaja, nie da sie pracowac, herbata zamarza na powietrzu w jakies 10-15 minut. Mexyk normalnie.
Ale jestcaly zdrowy, steskniony, odlicza tak jak ja... Noimysli co bedzie, jak wroci i jak fajnie spedzimy czas :-D

Misiopodobno u babci jestanioleczkiem. Cala rodzina sie zachwyca, ze taki spokojny, wesoly, ufny.. Robi slicznie na nocniczek po 3- 4 razy na dzien.. Spi jak suseł i je za dwoch. JAde po niegow sobote, albo w niedziele :-) JEstem dumna jak paw :): hehe.

Nie mam kiedynadrabiac, bo teraz kazdy dzien, toDzien Świra.
Ale jest mi lepiej. Czasami dobrze sie upic, wygadac, poweggetowac, przemyslec..
Juz uzbieralam sily i dalej pędzę.
Caluje was Kochane :*

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2009, 16:42

czesc
JUli nie moglam spokojnie i w calosci przeczytac twojego postu bo ta jeb%$%$$%^ reklama w prawym gornym rogu nie pozwala :ico_zly:

no ale akumulatorki naladowalas hihi wiec mozna dzialac co? hihi

Maly spisuje sie na medal!!! potrafi zachowac sie w gosciach hihi super

lelek tez z dziadkami rozkoszny , zajada, smieje i nie smeci
a starzy chyba go nudza
bo potrafi nam dac w kosc hihi
choc nie za czesto

dzis slodziak wstal
spalismy razem 12 godzin :ico_szoking:
zasnelam z nim wczoraj podczas usypiania o 21 i obudzilam sie dopiero rano o 9 hehe

nastroju na zakupy na razie nie mam
bo najpierw adas musi cos zarobic
poki co pare okazji na ebayu wyhaczam dla lelka hihi
i nie szaleje za bardzo :ico_haha_01:

ok milego dnia wam zycze
i pojawiajcie sie czesciej dziewczyny

bo nasze pogaduchy zanikaja
i wkrotce pozostana juz tylko wspomnieniem
bo ja nie lubie jak sie nic nie dzieje
buuuu

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 sty 2009, 20:06

MAdziorko Kochana, mam nadzieje, ze z Adasia praca cos sie wyklaruje i jeszcze bedziesz mogla szalec zakupowo.
A fociaki piekne.. radosne..procentowe, zimowe.. Sliczna z was para..Ja tez nienawidze sie nudzic! Piękna z Ciebie kobieta :*

Aniu -Super dziewczynki..Nie moge powstrzymac zazdrosci i podziwu.. Idealna rodzinka.
A kolki..miną.. I przepadną w niepamięć.

Ja dzis w pozytywnym szoku. Byłam w mieszkanku - bomba! Cudo!
Jutro klada tapete, sprzataja.. No i wio! W czwartek sie wprowadzam, upijam irobie zdjecia chatki puchatki :): Jestpieknie.. Najbardziej oczywiscie podnieca mnie mojduzy pokoj- fioletowy, spory..Tapeta piękna.. Kolorki jak u mnie w knajpce :-D
Poza tym dostalam list z godzinówką Duzego za grudzien.. No i w 17dni .. przeszedl samego siebie i bedzie duuuza wypłata :): Euro drozeje, wiec my sie cieszymy! Bedzie zakupowe szalenstwo - ja w Gdańsku, a Krzys na Manhattanie :):

Pozalatwialam Duzego sprawy,bylam na zakupach.. I strzelilam sobie swietna kamizelke, taka dopasowana.. na imprezki :-D Miskowi kilka skarpetek GAPa, Duzemu fajowe boxerki.. i jakies pierdoly na dzisiejszy wieczor.
Wino, oliwki,sery.. No i czekam na gosci! :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sty 2009, 21:00

Juli, super ze akumulatorki naładowane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i czekamy na fotki mieszkania :-D


madziorka hihi pisze:dzis slodziak wstal
spalismy razem 12 godzin
zasnelam z nim wczoraj podczas usypiania o 21 i obudzilam sie dopiero rano o 9 hehe
hihihi ekstra :-D :-D


U nas wszystko ok,zakuki ,spacerki ale oczywiscie musiała przyjsc tesciowa i mnie :ico_zly: :ico_zly: na maksa!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2009, 22:12

Hello

my sie relaksujemy z kumplem
chlopaki piwkuja
a ja winkuje hehe
w tle mecz reprezentacji i przezywka z ich strony
a ja lekka reka kupuje na ebayu
a co hihi

adam od poniedzialku zaczyna prywatna fuche wiec wpadnie troche kaski :ico_brawa_01:

Juli ahh cudnie czytac o waszym gniazdku i "widziec" cie w takim pozytywnym tonie!!
juz sie nie moge doczekac fotek!

buziaki

[ Dodano: 2009-01-27, 21:14 ]
Frydza ty to masz z ta tesciowka hihi olewka i luzik!!! hihi

kurcze wlasnie sobie przypomnialam, ze zapomniala totalnie o twoim watku ahhh
wszystko dlatego, ze nie dostalam zadnego przypomnienia
musze sie zmobilizowac i wpasc do was na pogaduszki hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 sty 2009, 22:56

Juli, ja też czekam z niecierpliwością na foteczki Waszego gniazdka! Cieszę się, że humorek wrócił! i już niedługo Twoja Rodzinka będzie w komplecie! Brawo dla Misia, że taki dzielny i kochany u dziadków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

frydza, ja o Twoim wątku pamiętam, ale nie mam teraz tyle czasu na tt i jedynie na czerwcówkach i grudniówkach uda mi się cosik skrobnąć... a nadrobić już chyba nie zdołam, bo ponad 100 stron tam naklikałyście!

madziorka, uważaj z zakupkami bo przez internet można też sporo kaski puścić :ico_oczko: wiem coś o tym :ico_wstydzioch:

U nas mega kolki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dziś już na szczęście po wszystkim i Weroniczka śpi, ale ja nie dałam dziś rady i Krzyś musiał przejąć maluchę, bo tak straszliwie płakała. A ja myk do kuchni i tam też się poryczałam. Moja biedna Niunia...
Ale jak nie płacze i nie śpi ( a śpi dość dużo :ico_oczko: ) to jest baaardzo kontaktowa. Uśmiecha się promiennie do każdego i prowadzi dialogi, najczęściej z mamusią :ico_oczko: "gu-gu". Jak Jej się uda zagugać to jest przeszczęśliwa :-) Chyba gaduła mi rośnie w przeciwieństwie do Helenki, która perfekcyjnie opanowała porozumiewanie się na migi, a w swoim repertuarze (oprócz "am" = jeść/pić, "tap, tap" = chcę na spacerek, "dzidzi"=Weroniczka, "mama", "tata", "baba" oraz odgłosy zwierząt) ma przede wszystkim słówko "NIE"! A Weronisia jak próbuje zagugać, wygląda tak jakby chciała tyyyle opowiedzieć hihi.
Spadam, bo mąż na mnie czeka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sty 2009, 23:06

madziorka hihi pisze:musze sie zmobilizowac i wpasc do was na pogaduszki hihi
zapraszamy :-D



ania1980, wstretne kolki wspolczucia,a Weronisia bedzie gadułka hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania1980 pisze:. a nadrobić już chyba nie zdołam, bo ponad 100 stron tam naklikałyście!
spoko Aniu,no ruch jak w Rzymie na Ploteczkach :ico_oczko:


Zmykam na dzis :ico_buziaczki_big: a co z Kamilka ???i Bewu???

[ Dodano: 2009-01-27, 22:07 ]
madziorka hihi, zdjecie w podpisie ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2009, 11:17

No pięknie... nasz wątek znalazłąm na drugioej stronie "swoich" wątków, na których się wypowiadam :ico_nienie:

No ale sama nie ejstem lepsza... teraz to nawet czasu trochę mam, więc nie moge się usprawiedliwić, ale jakoś nie chce mi się pisać :ico_wstydzioch: No ale juz się biorę w garść!!!

Juli ta Twoja radośc za mieszkanko przechodzi przez kable, razem z Tobą się cieszę,ze wszystko idzie, a Ty jesteś zadowolona :) A co do rozłąki.. Prawda mówiąc przegapiłam posta, gdzie pisałaś dlaczego musi tak być, ale trzymam za Ciebie kciuki, napewno czas minie szybko, a Ty go utulisz ze zdwojoną siłą!

Aniu jakie śliczne dziewczynki!! I to guganie. Słodkie. Niech tylko Weronisi kolki miną, oby szybciej by się nie męczył nikt. Tpo wspaniale, ze masz takie oparcie w Krzysiu. Rodzina to jest siła !!! :)
Tak patrzę na Was, pioękna z Was rodzinka.. Teraz się "pomęczysz" (mówię tu o pieluchach, rozrzuconych zabawkach i oczach dookoła głowy) ale za jakieś 1,5 roku będzie juz większa Weroniczka, będą wspólne pogaduchy między dziewczynkami, zabawy itd. itp. Och wspaniale!
Ja tez czasem sobie pomarzę o drugim dzieciaczku.. Póki właśnie "z pieluch nie wylazłam" rosły by sobie razem, ale potem za to podwójne oparcie w dzieciach.. Więcej osób przy wigilijnym stole... więcej śmiechu w domu....mmmmmmm
Bo tak sobie myślę, ze za jakiś rok-półtora będzie juz trudniej zdecydować się na drugie dziecko..no bo będzie juz mniej więcej uporządkowane zycie, dziecko juz będzie gadać, opowiadać, mówić czego dokladnie chce, rysować, składać swoje rzeczy, rozumieć co się do niego mówi, chodzić do przedszkola... oj mi się wydaje, ze cięzko potem zdecydować się na "powrót tsunami" :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Madziorka piękne Twoje foteczki. Wy to dopiero jesteście wszędobylscy!! Jak ja zazdroszczę Twojemu tempu zycia.. tez taka jestem, tyle, ze mam stopera w domu.
No i wiesz.. napatrzyłam się na szlafropczek Leosia i chce zamówić taki dla Wańki :ico_wstydzioch: piękny jest!! A ja uwilbiam jakieś kapturki zwierzaczki. Ogladałąm na allegro nic szczególnego nie ma. Jakieś takie dziwne i brzydkie. A ten jest śliczny! Powiedz mi jaki on jest w dotyku i ekploatacji? Czy wygląd nie mydli czasem oczu?

U nas.. Byliśmy na szczepieniu. Młodanawet się nie zmarszczyła. Tylko wyrywała się, bo nie lubi jak jś ktoś na siłę trzyma. No i dostaliśmy skierowanie do ortopedy, bo krzywo nózki stawia i na paluszkach chodzi. Pójdziemy pokazać się doktorkowi :) Mam nadzieje tylko, ze nie kaze nam jakichś dziwnych butów nosić :ico_olaboga:

Byliśmy na basenie w poniedziałek! Po 2 miesiącach namów :551: No i podobało się mojemu Kocurowi, więc powiedział, ze będziemy chodzić co tydzień. Hehe :)))))) Na początku Wańka zaczęła ryczeć w niebogłosy, bo najwyraźniej przestraszyła się pisków dzieciaków w wodzie, nie mogłam jej uspokoić.... Nooo pomyślałam "pięknie, teraz to juz nigdy na basen nie pójdziemy", widzę, ze Kocur ma złą minę, zaczyna gadać po co my tu przyszliśmy, on tak nie chciał i miał rację, mała się boi... mozna sobie wyobrazić... ale na szczęście dała się przekonać i po 5 minutach było smiechu co nie miara, degustacja wody i figle. Z wody juz jej się nie dało wyciągnąć.. Ryk na cały ośrodek, ale tu juz się nie przejmowałam :ico_oczko:

Idę robić śniadanko dla siebie, bo Wańka juz wcięła.
Do potem

[ Dodano: 2009-01-29, 10:59 ]
Pokochała nareszcie tego słonika :)
teraz zasuwa z nim po mieszkaniu
Obrazek

Przed wyjściem na basen, moja "Otylia" :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2009, 13:07

Alineczq, obu u ortopedy wszystko bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,OTYLIA wymiata hihihi boska jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


WIDZe ze mało kto tu zaglada :ico_placzek: :ico_placzek: watek umiera echhh,u nas wszystko ok,Wiki wlasnie spi,bylismy na spacerku zimno dzisiaj brrrr

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2009, 13:32

Frydza dziękuję w imieniu Wanesski.
To drugie zdjęcie jest złej jakości, ale ta poza :ico_smiechbig:
idziemy do pokoju zabaw. Az wstyd, mamy go 3 bloki dalej, a nigdy nie byliśmy :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości