Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 mar 2008, 13:55

Doris...aha czyli Kinga ma juz 2 zabki a ja chyba przegapilam ten moment i myslalam ze zaczynaja sie wyzynac....oby szybko i sprawnie poszlo!!!

Maya spi ale jakos tak dziwnie bo mruczala troche i eszlismy do sypialni a ona spi z pol otwartymi oczetami i otwarta buzią...jakos tak niefajnie to wyglada....

Zborra ,dzis jest druga aukcja i postaram sie wygrac,obiecuję :ico_sorki:

przyszla mi w piatek tez ta sukienka na chrzest dla Mayi i jest za mala :ico_zly: :ico_olaboga: ...napisali w aukcji 9-12mcy a na metce jest do 9mcy....i ciasnawa a gdzie tam maj :ico_puknij: ...i znow klopot bo te trzeba sprzedac a kupic inną...moze cos sie napatoczy z czasem....w piatek jedziemy do H&Mu bo czas juz kupic cos na te imprezy bo przeciez w majtkach samych nie pojde :ico_puknij: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

24 mar 2008, 17:40

Wróciliśmy od teściowej!!!! Witam Was Kochane, ale narazie muszę zniknąć, rozpakowywanie itp. Wpadnę chyba jutro dopiero, poczytać :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 mar 2008, 18:14

To i ja się przywitam choć w nienajlepszej formie - mam mega-katar, mały w nocy miał 37.8, w dzień mu mierzyłam - 36.8 więc spoko. Z noska niby mu nie lecy ale ma zatkany bo trudno mu oddychać :ico_noniewiem: Także święta w tym roku nieciekawe :ico_noniewiem: Miałam dylemat czy wyjść z nim choćby na 30 minut na spacer - temp. nie miał więc spacer zaliczony choć pogoda do niczego.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 mar 2008, 19:02

i my juz w domku....domownicy spią wiec moge pozgrywac fotki...
Kamizela...wspolczuje kataru...to meczace paskudztwo po 7 dniach powinno minac...ile jeszcze Ci pozostalo? :-)

bylismy na godzinke u sasiadow...u nas dzis zajaczek roznosil prezenty wiec i cos dla malej Hani bylo....tylko ze Maya nigdy nic nie dostaje :ico_placzek: ...i jej nie jest przykro tylko nam bo to dziecko male ale prezentem Hani chetnie sie bawila bo sama nic nowego od nikogo nie dostala.....mamusia i tatus nadrobili naszczescie w domku :-)

to fotki z wczorajszego dnia,bylismy u Cioci Agi i wuja Marka....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-24, 18:10 ]
no i jeszcze mala sesja tatusia i mamusi.....zeby tez miec jakas pamiatke na starosc :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

24 mar 2008, 19:58

i witam się i ja :-)

massumi to podobnie dzień spędziliśmy, też lekarze i szpitale, Dominik w nocy wymiotował a teraz od od rana boli go bardzo brzuch, mam nadzieję że tym razem to nie wirus a zwykłe zatrucie :ico_noniewiem:

Troche się bałam, bo była u nas rodzinka i Dominik bawił się z kuzynem a ten go uderzył pięścią w brzuch aż się rozpłakał więc bałam się że to może od tego ale po badaniu niby ok.

Jak tam u Was zajączek, Kinia dostała stolik edukacyjny - bardzo fajny, bo później przyda się do uczenia literek, cyferek, kolorów i kształtów :ico_haha_02:

Mam chwilke więc kilka fotek Kingi sprzed 2 dni a później będę miała stricte świateczne

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 mar 2008, 21:07

Glizda toś mnie pocieszyła :ico_haha_01: Zostało mi w takim razie jeszcze 5 dni :ico_oczko: Sesja fajna - i wy tacy zakochani :-) A swoją drogą to trochę nieładnie ze strony waszych znajomych, że nie mają przygotowanego symbolicznego choćby upominku dla Mayi :ico_nienie: Mnie na pewno też byłoby przykro na waszym miejscu. Jeśli my jedziemy na urodziny na przykład do chrześnicy męża, która ma siostrę to zawsze mamy i dla niej coś słodkiego.

Mama_Dominika Kinga jest słodziuchna - piękne ma te oczęta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiktorek już lula - mierzyłam mu temp. przed kąpielą - 37.7 :ico_noniewiem: W sumie oprócz przytkanego noska nic mu nie dolega - no może brak apetytu...Oby to nie było żadne choróbsko :ico_noniewiem:

Jutro na 18.30 wybieram się na cytologię - miejmy nadzieję, że będzie w normie :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 mar 2008, 21:33

hej witam się i ja, no i już można powiedzieć ze Święta, Święta i po Świętach szybko zleciało, a szkoda bo fajnie tak świetować :ico_placzek: my dziś byliśmy u mojego brata jak zrzucę fotki to oczywiście wkleję Mat bawił się z psem i o dziwo wcale się go nie bał, dostał też ubranka, też wkleję

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 mar 2008, 21:39

Kingula bombowa i jakie dlugie wloski ma...piekne!!!!tak dorosle wyglada!!!
Kamizela...zycze dobrych wynikow jutro a dla Wikego duzo zdrowka...oby nie podlapal czegos...moze Oilbas na noc do wdychania i witaminki....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 mar 2008, 07:57

witam z rana...
wczoraj nie wpsadlam bo od 14.30 w pracy neta nie bylo - normalnie z nudow mozna bylo umrzec... po pracy byla kapiel i sen...

no i jakos dzisiaj tak wczesnie mi sie wstalo...

mamo_dominika - wspolczuje zatrucia/chorocy Dominika, a córe to masz zajefajną!

Kamizela - wszysto bedzi ok :)

kate - czekamy na foty

Glizdunia, czasami tak sie zdarza, ze cs se przeoczy na forum :P no i chcialabym powiedziec ze zajebista z ciebie laska :) NORMALNIE POZAZDROSCIC FIGURKI

ja do pracki idem dopiero w czwartek na noc i nie wiem czy znajde czas na tt - musze nacieszyc sie mala :) i wykorzystac ladna pogode - bo zazwyczaj jak chce z nia wyjsc na spacer to fatalna pogoda jest...a jak jest ladna to ja siedze w pracy...

u nas swieta jakos minely... nic szczegolnego... w rodzince ustatlilismy ze zadnych prezentow nie bedzie bo kasy brak i nie bylo...
ja bylam chora i czulam sie jakby walec po mnie przejechal...
a no i mija mama dzisiaj ma urodzinki (w tajemnicy powiem ze okragle piec dyszek) i jakas mala imrezka sie szykuje... z siostra jedziemy kupic torta i kwiaty :)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 mar 2008, 08:18

Witam - nie śpimy od 6 :ico_olaboga: Mierzyłam małemu temp.37.3, nosek suchy ale trudno mu oddychać i ssać :ico_noniewiem: Zęby ??? Muszę zadzwonić do pediatry i poradzić się :ico_noniewiem: Mogę wyjść dzisiaj z małym na dwór :ico_noniewiem:

Życzenia dla Krystianka z okazji wkroczenia w 11 miesiąc :-D

Zajrzę później.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość