Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sty 2009, 22:31

u mnie kacperek tez wykapany najedzony i kima juz , ale jednak po tym szczepieniu marudzil nawet noszenie nie pomagalo :ico_noniewiem: , a i kupilismy chuste nosidlo w smyths, ale ja mam chyba za wielki cyc bo mi nie wygodnie :ico_noniewiem:
yoanna, dobry pomysl z ta pralka jutro zaczynamy ogladanie prania jak wiruje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sty 2009, 22:37

yoanna, komiczna fota!!!! ale będzie miała Nina ubaw za 18 lat :-D

widzę,że nasze Bejbiki zrobiły się grzeczniejsze, coraz więcej informacji o przespanych nocach i innych sukcesach :ico_brawa_01: oby tak zostało :ico_sorki:
Al też już kima, a ja postanowiłam choinkę rozebrać. I przemyśleć strategię powrotu do Polski, bo to juz postanowione. Pod koniec kwietnia wracam na stałe do kraju.

[ Dodano: 2009-01-28, 21:39 ]
adia26, jakie to nosidło? zapodaj linka czy cuś....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sty 2009, 00:32

Moja tez juz spi od 9 a ja nadrabiam zaleglosci...
Zirca on sie zgodzil na ta pomoc bo sam mi nic a nic nie pomaga nawet naczyn nigdy po sobie nie umyl wiec wyjscia nie mial :ico_noniewiem:
Wiola sory bo to ja Ci nie odpisalam :ico_wstydzioch: spieszylam sie i zapomnialam :ico_sorki: wybacz :ico_sorki:
wiec ci powiem ze Igol tez miala kolki i jej minelo tak 2 tyg temu dopiero -a ja karmie cycem i mimi to miala kolki - wydaje mi sie ze trzeba to przeczekac i pomagac jak mozesz.Ja dawalam Infacol-przykladalam ciepla pieluche na brzuch i lulalam jak wyla w nieboglosy :ico_noniewiem: wiem ze to straszne jak tak placze ale tylko tak mozemy pomoc
Yoanna dobra fota :ico_brawa_01: Igol tez lubi patarzec na pralke bo mam w kuchni wiec czesto sobie na nia swieci -a oststnio mi zasnela na bujaku jak wlaczylam pochlaniacz od kuchenki :ico_haha_01:
Adia mam badzieje ze maly juz lepiej po szczepieniu :ico_sorki: lalam z tych plasterkow :ico_haha_01:
Dobra lepiej lece spac bo zaraz bedzie pewnie karmienie :ico_olaboga: ciekewe jaka noc mnie dzis czeka...nie dalam jej butli w ciagu dnia i w nocy tez nie dam :ico_nienie: jutro przychodzi ta srodowiskowa to sien jej poradze :ico_noniewiem: no i niech mi ja zwazy to zobaczymy co i jak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 sty 2009, 02:38

mmarta81, no to tym bardziej szacun. Mój tez nic nie robi. Nic. Nawet łyżki po sobie nie umyje, papierka po batonie nie wyrzuci. Po dłuuuugiej tresurze nauczył sie składować brudne skarpety itd w jednym miejscu. Eeee...szkoda gadać.
jak mu powiedziałam, co twój Małż Ci zapewnił, głośno się roześmiał. "Przeciez po to siedzicie w domu zeby się nim zajmować". OK.
Spadam wreszcie spać, głupia jestem. Jak Al idzie spać, ja szaleje po necie, sprzątam, gotuję, czytam. Żeby miec jakieś normalne życie. A potem łażę jak zombiak.

Choinka rozebrana. Plan wyjazdowy przemyslany, mniej wiecej. Tzn zaplanowałam sobie, co kiedy muszę załatwić. Np kiedy sprzedać ubranka Alka, z których juz wyrósł itp.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sty 2009, 11:12

Mój tez nic nie robi. Nic. Nawet łyżki po sobie nie umyje, papierka po batonie nie wyrzuci. Po dłuuuugiej tresurze nauczył sie składować brudne skarpety itd w jednym miejscu. Eeee...szkoda gadać.
O,ja tez chce ponarekac :ico_sorki: Moj sobie zasranych kanapek do pracy nie zrobi,ja z Natalia pod pacha to robie,a on w tym czasie siedzi przy komputerze.Juz nie wspomne,ze naprawde mase czasu zajmuje mi uspienie jej w lozeczku,walcze z tym od tygodnia,a ten jednym trzasnieciem drzwiami mi to psuje ,kwitujac-"o,przepraszam",po czy idzie robic swoje a ta w ryk od nowa.Ja czasami mam wrazenie,ze on mi robi na zlosc i upaja sie widokim swojej styranej zony,ale co to za milosc docholery :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 sty 2009, 11:15

O,ja tez chce ponarekac :ico_sorki: Moj sobie zasranych kanapek do pracy nie zrobi,ja z Natalia pod pacha to robie,a on w tym czasie siedzi przy komputerze.Juz nie wspomne,ze naprawde mase czasu zajmuje mi uspienie jej w lozeczku,walcze z tym od tygodnia,a ten jednym trzasnieciem drzwiami mi to psuje ,kwitujac-"o,przepraszam",po czy idzie robic swoje a ta w ryk od nowa.Ja czasami mam wrazenie,ze on mi robi na zlosc i upaja sie widokim swojej styranej zony,ale co to za milosc docholery :ico_placzek:
w łeb go!!!!!!!!!!!!

moj tez porozwala nakruszyt nieposciela;/ wszystko ja i juz sie dre lub placze wtedy mi pomaga ...ale mala sam bierze i kaze mi robic te rzeczy a on sie nia zaoopiekuje...ale w nocy wszystkko ja robie

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sty 2009, 12:09

Hello


wlasnie zjadlam sniadanko,ale malutko bo jakos niesmakowal mi chleb, slodki :ico_szoking: maly spi wiec weszlam troche poklikac.

Moj maly ostatnio marudzi w dzien, w sumie lezy sie bawi ale nie dlugo, bo wszystko szybko mu sie nudzi, znalazlam nowa zabawe dla niego przy lustrze, jak widzi siebie to sie smieje i gada i jakos na razie mu sie nie nudzi.

yoanna dobre to z ta pralka, musze tez wyprobowac :-D

zirca kochana jednak wracasz, decyzja juz zapadla, wiesz, ze Ci zazdroszcze, bo ja tez bym chciala wrocic, ale u nas nie ma szans. A Twoj M zostaje???? Sorki, ze pytam

Dziewczyny tak piszecie o Waszych mezam, ale u mnie to samo jest, nic nie robi, nawet talerza nie zmyje, smieci jak sa pelne to potrafi na worek polozyc co mnie strasznei wkurza, jak mowie zeby cos wyniosl, zabral, to mowi zaraz i tak stoi do rana, brak slow. :ico_zly:
Juz nie wspomne,ze naprawde mase czasu zajmuje mi uspienie jej w lozeczku,walcze z tym od tygodnia,a ten jednym trzasnieciem drzwiami mi to psuje ,kwitujac-"o,przepraszam",po czy idzie robic swoje a ta w ryk od nowa.Ja czasami mam wrazenie,ze on mi robi na zlosc i upaja sie widokim swojej styranej zony,ale co to za milosc docholery :ico_placzek:
kochana u mnie to samo, ja malego usypiam, a on wtedy musi cos konkretnego robic i halasuje, normalnie mam ochote w tych momentach go palnac w gebe :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sty 2009, 12:09

Miszka moj tez z tych kurde delikatnych co wchodzac do pokoju gdzie dziecko dopiero zasnelo mowi normalnym glosem :ico_puknij: nie mowie juz o tyrzeskaniu dr :ico_puknij: wiami i bieganiu po schodzch :ico_zly:
Wiecie co ja dzis w nocy znowu wstawalam 7 razy ja juz nie mam pomyslow co jej jest.Wczoraj wogole mnie probowala zebym ja do lozka wziela :ico_zly: wzielem ale dopiero o 6 bo juz sily nie mialam :ico_zly:
Zalamana jestem co noc mysle ze to minie a tu nic :ico_chory: boze chyba tak nie zostanie nie :ico_olaboga:
Zirca juz na 100% wracasz do PL???? tak na 100???? czy moze na 99%
Wiecie co ja nie wiem co zreobic z Igi ubrankami??? Trzymac czy nie czesc juz wywalilam takich ktorych nie lubilam :ico_haha_01: ale sa takie do ktorych mam sentyment...poza tym 3 razy wrozba wywrozyla mi ze bede miala 2 dziewczynki i chlopca :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: moze sie jeszcze przydadza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 sty 2009, 12:14

O,ja tez chce ponarekac
no to i ja ponarzekam moj tez nic nie robi skarpety systematycznie zostawia w tym samym miejcu tylko nie w koszu na bieliźnie :ico_puknij:
czasem zrobi sobie sam sniadanie do pracy,ziemniaki obierze ale to tylko jak ma wolne czyli dwa razy w tygodniu :ico_noniewiem: , no nie powiem jak bylam w ciazy to mi pomagal myl naczynia i odkurzyl czasem a teraz jak siedze w chacie to wiadomo mam mnostwo czasu wiec dam sobie rade nie :ico_zly:
Moj mi juz wymysla ze jak do pracy nie wroce to moze zaopiekuje sie malym dzieckiem zawsze stowka tygodniowo bedzie nie :ico_noniewiem: wiec mu powiedzialamze jak kacper zacznie mowic to pomysle :ico_haha_01: ale tak na serio to nie mam nic przeciwko ty;lko niech maly podrosnie troche bo nie chce miec bliźniat w domku :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a tak wogle to czuje sie jak samotna matka z dwojkadziec ,jedno to kacper drugie Piotr :ico_haha_01: :ico_haha_01: i wymaga chyba wiecej uwagi :ico_oczko:
Choinka rozebrana.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja jakies 3 tygodnie rozebralam :ico_haha_01:
lalam z tych plasterkow
no takie wypasione byly z krowkami kotkami :-D :ico_haha_01:
jakie to nosidło? zapodaj linka czy cuś....
juz szukam
a kacper dal w nocy popali to po tym szczepieniu pobudka co dwie godziny :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sty 2009, 12:15

Wiecie co ja nie wiem co zreobic z Igi ubrankami??? Trzymac czy nie czesc juz wywalilam takich ktorych nie lubilam :ico_haha_01: ale sa takie do ktorych mam sentyment...poza tym 3 razy wrozba wywrozyla mi ze bede miala 2 dziewczynki i chlopca :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: moze sie jeszcze przydadza :ico_oczko:
ja odlozylam tez juz czesc ubranek zamalych po malym, ale nie wyrzucam, schowam w karton i do piwnicy bedzie dla drugiego bobasa, zawsze to juz grosz zaoszczedzony, najwyzej sie cos dokupi :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość