Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 sty 2009, 10:31

hello
ja tezwitam z rana :-D wlasnie koncze sniadanko i zapraszam na :ico_kawa:
dzis w dzien dobry tvn bedzie o pierwszej wizycie u ortopedy z maluszkiem :-D
maz pojechal w trase,ale na szczescie na noc wroci.jutro tez idzie do pracy tylko na dzien takze do konca weekendu jestem spokojna. :ico_sorki:
a mnie kaszel tak duzi ze az mnie brzuszek boli od kaszlu i mam wrazenia ze mi zebra pekna :ico_olaboga:
co tam macie dzisiaj w planach bo ja to nic i chyba po prostu troszke posprzatam.
wstalam wogole rano patrze przez okno a tu fuuuura sniegu. przez noc tyle napadalo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 sty 2009, 11:45

wstalam wogole rano patrze przez okno a tu fuuuura sniegu. przez noc tyle napadalo :ico_olaboga:
u nas teztroszke sypneło ale jest zero stopni wiec szybko sie topi

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

29 sty 2009, 12:08

hej
ja skończyłam właśnie śniadanko i :ico_kawa: dopijam. pospałyśmy dziś do 10...ale wstałam o 5 i do 7 nie spałam :ico_noniewiem: wogóle mam b silny tzw. syndrom wicia gniazda - z olą wogóle czegoś takiego nie miałam, teraz tylko myślę co przestawić, co przełożyć, w szafkach zmieniam ułożenie, normalnie śmieszne to aż...

wczoraj wieczorem czułam sie jakby znowu jakieś przeziębienie mnie brało...ale przed snem napiłam sie kubek mleka z czosnkiem, miodem i masłem - czosnku b dużo i dziś sie czuje ok, trzymajcie magiczne kciuki by już nic sie nie przyplątało do czasu cc :ico_sorki:

na dziś żadnych planów, pewno będę w szafkach przemeblowywać :ico_oczko: krupnik mam z wczoraj, na drugie pewno jakiś makaron na szybko zrobie. nawet strach jechać gdzieś bo wszędzie kaszlą i kichają....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 sty 2009, 12:21

trzymajcie magiczne kciuki by już nic sie nie przyplątało do czasu cc :ico_sorki:
trzymamy trzymamy :-D :-D :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-29, 11:21 ]
nawet strach jechać gdzieś bo wszędzie kaszlą i kichają....
dokładnie ja tak drże o moja niunie...

[ Dodano: 2009-01-29, 11:22 ]
a to moj słodziaczek
Obrazek

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 sty 2009, 13:12

mam b silny tzw. syndrom wicia gniazda
hehe slyszalam o tym. a ja jak na razie mam syndrom ogromnego lenia-nic mi sie nie chce. a tu czeka fura garow do mycia i wszedzie kurz w calym domu. przydaloby sie troche juz posprzatac ale taaaaaaak mi sie nie chce nic.
zreszta dzis mam straaaasznie popuchniete kostki i palce u rak. normalnie nie moge scisnac piesci :ico_olaboga:
przed snem napiłam sie kubek mleka z czosnkiem, miodem i masłem - czosnku b dużo i dziś sie czuje ok
to bardzo dobrze ze podzialalo.
a teraz to na serio ryzyko gdziekolwiek wyjsc. moj brat wczoraj zaczal pierwszy dzien pracy w restauracji i dzis rano wstal juz z goraczka. takze zal mi go jak nie wiem, bo przez ta chorobe moze go babka zwolnic ze juz po pierwszym dniu w pracy a on chory nagle. kurcze ale mi go zal... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
trzymajcie magiczne kciuki by już nic sie nie przyplątało do czasu cc
trzymamy trzymamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u mnie dzis w planach spagetti na obiad. mezus sobie zazyczyl wiec kochana zonka zrobi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Marcia coreczka sliczna noi widac ze rosnie :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

29 sty 2009, 13:49

przydaloby sie troche juz posprzatac ale taaaaaaak mi sie nie chce nic
szkoda że bliżej nie mieszkasz - z rozpędu bym i u Ciebie posprzątała ;)

Marcia mała jest super :ico_brawa_01:

Ja chyba jajo zniose z niecierpliwości, czas mi sie wlecze okropnie....chce żeby już była środa....

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 sty 2009, 14:13

hej :-D

dopiero co zasiadłam na kompa bo jak wstałam to od razu przyszła siostra z dziećmi i przed chwilą sobie poszli :-D

Marcia77, Milenka cudowna :-D :ico_brawa_01:
śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i jaka uśmiechnięta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Beatris60, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobre z tym wiciem gniazda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja zwierzątko wijesz gniazdo dla potomstwa :-D
ty lepiej nigdzie nie wychodź tak mało czasu ci zostało i strach żeby cie teraz jakieś choróbsko złapało
trzymam mocno, mocno kciuki by już nic ci się nie przyplątało :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazz na którą masz jutro obronę??
bo nie wiem kiedy mam kciuki zaciskać??

jedwabna, a więc mówisz , ze masz lenia?? :-D

ja go nie mam , teraz właśnie sobie myślę , ze przydało by się dywan wyprać bo później jak będzie maluch po porodzie nie będę miała siły , a on taki brudny jest :-)

a jak sobie wczoraj myślałam o tobie
czy twój mąż np. nie może brać krótkich tras przez ten okres ??
bo wiadomo jak weźmie gdzieś blisko trasę to zawsze zdąży na twój poród
nie może się jakoś dogadać w pracy i powiedzieć jaką macie sytuacje??
a jak puchną ci tak mocno kostki to nie jest to spowodowane wysokim ciśnieniem??

a jakie szczepionki są drogie w Pl ?? o których pisały styczniówki??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

29 sty 2009, 15:25

hej
juto z olą musze jechać do dziekanowa leśnego na wizyte i to sama bo m sobie nie może wolnego wziąć :ico_zly: normalnie czeka sie tam b długo a mi znajoma załatwiła to żal nie skorzystać.....
a jakie szczepionki są drogie w Pl ?? o których pisały styczniówki??
na rota wirusa i na pneumokoki.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 sty 2009, 15:37

na rota wirusa i na pneumokoki.
aha
o tym pierwszym nie słyszałam, a na pneumokoki to tu u nas za darmo szczepią
juto z olą musze jechać do dziekanowa leśnego na wizyte i to sama bo m sobie nie może wolnego wziąć :ico_zly: normalnie czeka sie tam b długo a mi znajoma załatwiła to żal nie skorzystać.....
no żal nie skorzystać , fakt

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 sty 2009, 16:53

szkoda że bliżej nie mieszkasz - z rozpędu bym i u Ciebie posprzątała ;)
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja chyba jajo zniose z niecierpliwości, czas mi sie wlecze okropnie....chce żeby już była środa....
oj wierzeci wierze te dni cholernie sie dluza. ale ty i tak jestes w lepszej sytuacji bo znasz konkretnie date :-)
Ragazz na którą masz jutro obronę??
bo nie wiem kiedy mam kciuki zaciskać??
z tego co pamietam to chyba Ragazza ma obrone na 10 :-D
czy twój mąż np. nie może brać krótkich tras przez ten okres
nie bardzo. jak wezmie krotkie trasy to malo zarobi, a mamy tylko z jego strony kase bo ja nie pracuje i wczesniej nie pracowalam takze ciezko...
a jak puchną ci tak mocno kostki to nie jest to spowodowane wysokim ciśnieniem??
podobno ze nie. ponc tak ma byc i takie uroki koncowki ciazy... moja ginka tak powiedziala. wogole sie tym niemartwie. brzuszek mi sie juz obnizyl :-D wszyscy tak mowia. tylko tam w srodku jeszcze sie nic nie dzieje :ico_noniewiem:
znajoma załatwiła to żal nie skorzystać.....
no pewnie ze zal. ja tez bym pojechala raczej. to chociaz ubierz sie cieplutko.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość