Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

29 sty 2009, 11:52

cześć dziewczynki...
po pierwsze dołączam się do życzeń!!!!

ja jestem strasznie niewyspana bo mały przedwczoraj w ciągu dnia słabo spał, myślałam że w nocy nadrobi, było jeszcze gorzej...... co godzinkę do cycusia..... wczoraj trochę odespał w ciągu dnia.. ja niestety nie bo dziadek dość wcześnie przyjechał bo wczoraj impreza dziadkowa w przedszkolu... dzisiejsza noc też ciężka....a na dodatek musiałam się zwlec z łóżka i Gabryśkę do przedszkola odwieźć bo M pilnie do klienta miał jechać... teraz słodko śpi a ja zamiast razem z nim to pewnie na odkurzacz wskoczę....
Kompletnie nie wiem skąd takie pobudki...... a raczej taki wilczy apetyt bo każda pobudka to ok 10min ssania.....jakoś ma wilczy apetyt, tylko dlaczego w nocy???!!!!
Justynka- w takim razie przysluguje Ci zasilek dla samotnych mam, nawet jesli zyjesz w niefromalnym zwiazku.
jakoś niestety nie ponieważ nie mam zasądzonych alimentów.....

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

29 sty 2009, 15:22

po pierwsze serdecznie dziękuję za życzenia :ico_sorki:

po drugie dawno się nie odzywałam i stęskniłam się za Wszystkimi, a w szczególności to wszystkie zdjęcia dzieciaczków musiałam obejrzeć :-D

U nas żadnych rewelacji, tylko troszkę Saruni pupka się czerwieni i smaruje sudokremem i tormentiolem i niestety na razie nic nie pomaga :ico_olaboga: może macie jakąś dobrą sprawdzoną maść???

Mój mężuś zaprosił mnie w ramach urodzin na obiad do szczecina - jedziemy w sobote - przy okazji zrobie sobie jakieś większe zakupy i małej coś moze kupie bo już z rozm. 62 mi wyrasta :ico_brawa_01:

Wczoraj skończyły nam się pampersy 2 i zaczęłam używać 3, no i oczywiście pierwsza przygoda była, chyba gdzieś źle zapiełam i siusiu przeleciało, najgorsze że to było ok 22 i Sara już smacznie spała - nagle zaczęła strasznie płakać jakby coś ją zabolało albo coś złego się przyśniło, nie chciałam jej brać na ręce żeby jej nie wybudzać, ale po kilku minutach wzięłam i całe szczęście, bo była mokrusieńka z jednego boku. Przebrałam ją całą i o dziwo za chwilę już smacznie spała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem strasznie szczęśliwa że córcia nam tak ładnie śpi, nawet Rafał mówi że spodziewał się że będzie ciągle chodził niewyspany a tu taka niespodzianka :-D

[ Dodano: 2009-01-29, 14:25 ]
a co do naszej koalicji to ja przez cały styczeń 2kg ale to i tak dobrze :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 sty 2009, 15:28

nawet Rafał mówi że spodziewał się że będzie ciągle chodził niewyspany a tu taka niespodzianka
u nas tez tak moj M mowi :ico_brawa_01:
przy okazji zrobie sobie jakieś większe zakupy i małej coś moze kupie bo już z rozm. 62 mi wyrasta
ja juz 62 schowalam - teraz 68 poszlo w ruch :ico_brawa_01: najgorsze to to ze znajmoi niektorzy jeszcze nie widzieli Niunia - bo to najpierw my w spzitalu, potem swieta, potem jakies choroby podopadaly, potem jeszcze cos innego i teraz dzownia i mowia ze to co kupili to i tak juz pewnie za male na Niunia :ico_haha_01:
Wczoraj skończyły nam się pampersy 2 i zaczęłam używać 3
my mamy jeszcze jedno opakowanie, ale jak nam sie skonczy to tez zaczniemy 3 :-D ale nam rosna dzieciaki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-29, 14:29 ]
aha zalozylam dzis spodnie nowe - tzn stare ale sprzed ciazy - tak chcialam sprobowac czy sie zmieszcze juz i tu niespodzianka :ico_brawa_01: zmiescilam sie :-D Maleje - :ico_brawa_01: ja poprostu maleje :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-29, 16:07 ]
czy mialyscie juz okres - ale taki normalny?? ja jezcze nie. Niby nie tesknie wiec dobrze ze go nie ma :ico_brawa_01: ale czy to OK. slyszalam ze mozna nawet pol roku nie miec, ale tylko slyszalam i nie wiem jak to sie ma do prawdy...

A ostatnio tak czesto boli mnie zoladek... :ico_noniewiem: nie tak okresowo, bo czuje ze to zoladek. No i jak Niunia karmie to tez mnie pobolewa.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 sty 2009, 18:24

a my zamówiliśmy dzisiaj obrączki :-)) będą takie :
Obrazek

Kuzyn mówił, że powinny być już za tydzień, pracuje w YES więc jeszcze rabat dostaliśmy:-) Wiecie co.. po mału do mnie dociera, że to co raz bliżej i że już nie ma odwołania, nic nam nie wyskoczy, może to śmieszne, ale zaczynam się stresować, zastanawiam się czym, bo przecież jesteśmy ze sobą 7 lat, więc jak stare dobre małożeństwo, a tu taki stres się pojawił.. Ale dzisiaj przyszło świadectwo chrztu P więc w poniedziałek pójdziemy do księdza ustalać formalności, później będziemy zamawiać zaproszenia, wydrukują nam na ślub i chrzciny na jednym!! http://www.allegro.pl/item539937723_zap ... orowe.html

Jasiek dzisiaj jakiś marudny nie wiem, czy go jakieś grypsko łapie, tak myśle, że jutro pójdziemy do lekarza, bo będzie nasza pediatra to go przebada, bo w sobote chcemy do Polic pojechać odwiedzić rodzinke..

[ Dodano: 2009-01-29, 17:28 ]
Zapomniałam.. my już od miesiąca mniej więcej używamy "3" zostało mi nawet pół opakowania pieluszek "2" i nie mam pojęcia co z nimi zrobić, chyba spakuje i poczekają na 2 dzieciątko :-)

Co do okresu, to ja nie mam i raczej mieć nie będę po tym zastrzyku, ale mi nie żal, bo nie tęsknie za nim, chociaż wg. mojej ginki to pierwszy @ już miałam Tak sobie myśle, ze tebn zastrzyk wezme jeszcze 2 razy, a później to się zobaczy, chyba zaczniemy starania o kolejnego Bąbelka :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 sty 2009, 20:06

ze tebn zastrzyk wezme jeszcze 2 razy, a później to się zobaczy, chyba zaczniemy starania o kolejnego Bąbelka
no cos ty?? naprawde?? Ale fajnie :ico_brawa_01: jesli tak chcecie to gratuluje!!!
A ten zastrzyk to na 3 miechy tak mi sie kojarzy?? to jeszcze w tym roku moze nasza Ania w ciazy bedzie :ico_brawa_01: ale fajnie. ja w sumie tez bym chciala szybko ale niestety... najpierw musze znalezc prace :ico_sorki: i oby sie udalo w miare szybko!!! bedziemy musieli znalezc jakas opiekunke a potem do roboty. moze w tym roku zaczne jeszcze. A potem zobaczymy - najblizsze 4 lata i mam nadzieje miec juz 2 :ico_brawa_01:
A obraczki bardzo ladne!!! my mamy podobne tylko jeszcze maja przeciecia pod ukosem :-)
A zaproszenia 2w1 to najlepsze rozwiazanie - po co robic 2 a tak bedziecie miec sowje oryginalne - waszej calej trojeczki :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 sty 2009, 20:07

betka, gratulacje powrotu to wczesniejszej figurki :-)
A jesli chodzi o okres to ja dostałam juz drugi raz po porodzie własnie wczoraj :-) i moj pierwszy okres byl oki nic mnie nie bolało, ale ten dzisiejszy to znowu masakra :ico_olaboga: strasznie bolał mnie brzuch, tak jak dawniej, a podobno to po urodzeniu dziecka okresy staja sie mniej bolesne, ale chyba nie u mnie :ico_placzek:
Jezeli karmisz piersia to jeszcze długo mozesz go nie miec, ja juz dawno nie karmie wiec go dostałam, podobno tak to jest, ale nie wiem czemu i włąsnie dlatego mozna znowu szybko zajsc w ciaze po porodzie :-)
#ania#, ładne obraczki :-D a o co chodzi z tymi pieluszkami numery 2 i 3 to wielkosc pieluszki? bo ja nie wiem. Ale mam teraz kupione takie od 5 do 9 kg z huggis :-)

[ Dodano: 2009-01-29, 19:10 ]
A własnie dzidzius drugi to oczywiscie tak, ale jeszcze nie wiem kiedy :-) moze za 2 lata no zobaczymy, na pewno nie chce go zostawic samego bez rodzenstwa, ja tez je miałam i nie wyobrazam sobie jakbym miała byc jedynaczka :-)

A dziewczyny postanowiłam, ze narazie nie wracam do pracy i ide na wychowawcze, dzis rozmawiałam o tym z moja szefowa, zreszta nie bardzo mam z kim małego zostawic, bedziemy musieli zacisnac pasa i jakos damy rade :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 sty 2009, 20:44

Anetka29, i ja sie przyłączam do cieplych i serdecznych zyczen. Fajnie masz z tym mezem, moj nie czasu aby mnie gdzies zabrac. Juz nawet nie chce do szczecina, nawet do stragardu mi starczy, ale i tak nonono. :ico_placzek: Ja spokokjnie dopiero wchodze w swiat rozmiaru 62,a pampersy to spokojnie jescze 2,

betka, gratuluje wagi, zazdroszcze.

#ania#, sliczne te obraczki, no naprwade.

Padam dzis na twarz, pa moje kobietki.Aj, okresu tez jeszcze nie mam.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 sty 2009, 20:52

betka, w tym roku to raczej nie, bo hormony po odstawieniu utrzymują się jeszcze średnio 3 miesiące, więc przez najbliższe 9 m-cy to raczej nic z tego, a później to zależy jak szybko się nam uda, więc obstawiam, co najmniej 2 lata różnicy między dziećmi, może nawet trzy, ale nie więcej...

Wiolka, na moich pieluszkach jest właśnie 2 (od 3-6kg) i 3 (od 5-9 kg) więc się zasugerowałam.. wiesz, coś za coś.. ale z Filipkiem to będą najpiękniejsze chwile, nawet jeśli kaski troche mniej.. u nas też kaski mniej, ale nie nażekamy, oby gorzej nie było. to będzie dobrze :-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 sty 2009, 21:36

#ania#, wiem, ze tych chwil spedzonych razem nic mi nie zastapi :-)
Dlugo rozmawialismy z mezem na ten temat, czy wracac do pracy czy nie, no i wypadło ze jednak zostaje z małym w domku. Wezme sobie trzy letni urlop wychowawczy, a jakby sie cos trafiło wczesniej to pojde do pracy, no chyba ze juz druga dzidzia bedzie w drodze :-D
No tylko szkoda, ze juz tam nie wroce, bo po wychowawczym pracodawca nie ma obowiazku mnie spowrotem przyjac, a jest juz tam taka babka na moje miejsce, wiec ona zostanie, szkoda bo na prawde lubiłam te prace :ico_haha_01:
No ale co czy to jeden jubiler jest na siecie :-) jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :-D :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 sty 2009, 21:55

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
zamotane ale prawda :-D w sumie tez bym mogla pracowac u jubilera. bo ciagle cos sie dzieje, i ciagle nowi ludzie, historie itd... :-)
na moich pieluszkach jest właśnie 2 (od 3-6kg) i 3 (od 5-9 kg)
u mnie tez tak - zreszta na wiekszosci pieluszek (tak mi sie wydaje)
gratuluje wagi, zazdroszcze.
co prawda nie wiem ile waze - ale w spodnie sie mieszcze. choc po tej kolacji ktora zjadlam przed chwila urosnie mi co nieco... jak robilam jesc M to mi oczy rosly no to teraz d... ale bioderka sie chyba troszke zmniejszyly :ico_sorki: :ico_brawa_01: dzieki Bogu... bo musialabym cala garderobe "dolna" wymieniac :ico_olaboga:

A wagi nie mam w domu ale jeszcze 4000 punktow na karcie vitay i sobie wezme wage w prezencie. Niby mierzy tkanke tluszczowa i kalorie i jakies inne bzdety - ale jak ona to robi to nie mam pojecia :ico_puknij:
Jezeli karmisz piersia to jeszcze długo mozesz go nie miec, ja juz dawno nie karmie wiec go dostałam, podobno tak to jest, ale nie wiem czemu i włąsnie dlatego mozna znowu szybko zajsc w ciaze po porodzie
oj... najpierw chcialabym znalezc prace :ico_sorki: a potem jak bede miec umowe na czas nieokreslony to niech sie dzieje wola nieba :ico_brawa_01:
Niby z wyksztalcnia jestem pedagogiem ale nie chce pracowac w zawodzie :ico_sorki: bo jakie to pieniadze sa.... :ico_placzek: a bardzo bym chciala np w swietlicy albo przedszkolu :ico_brawa_01: no ale dzis troszke pieniadz rzadzi swiatem... zreszta zobaczymy jak to bedzie...

nasz Junior juz spi :-) padl po kapieli. Ale przetrzymalismy go troszke... a w dzien spal ponad 3 godziny - musialm go budzic bo sie balam co w nocy sie moze dziac :ico_olaboga: zobaczymy...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości