Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2009, 13:41

Alineczq pisze:To drugie zdjęcie jest złej jakości, ale ta poza
poza ekstra :-D :-D


Alineczq pisze: Az wstyd, mamy go 3 bloki dalej, a nigdy nie byliśmy
wstyd ze hej,napewno mala sie wyszaleje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 sty 2009, 14:43

Heja!
Alinko, super, ze się odezwałaś!!!
Wańka - "Otylia" wymiata po prostu! Tak w ogóle, to jak Ona urosła - taka dorosła się zrobiła. Nie ma co, dzieciaczki z naszego wątku to już nie niemowlaczki.

Co do dzieci - też myślę, że im dłużej się zwleka z drugim, tym trudniej sie zdecydować...poza tym duża różnica wieku = dzieciaczki niekoniecznie będą się razem bawić. A ja myślę, że dziewczynki za jakieś 10 m-cy juz wspólnie będą dokazywać.
Teraz rzeczywiście łatwo nie jest, choć myślałam, ze będzie gorzej, ale dajemy sobie z Krzysiem radę. Razem. Wspieramy się wzajemnie i jest ok. Żeby jeszcze tylko te okropne kolki minęły, bo przez nie ja chodzę poddnenerwowana i zdarza mi się burknąć na Krzysia :ico_wstydzioch: Ale On rozumie czemu i łagodzi sytuację...

A tak w ogóle to wpadłam żeby się odstresować odrobinkę boWeroniczka śpi, a Krzyś pojechał z Helenką na szczepionkę. A ja nie mogę być Nią, bo nie ma kto zaopiekować się Weroniczką - obydwie babcie daleko mieszkają a z opiekunką dzidzi nie zostawię. Poza tym opiekunka chora. Na szczęście już ostatnia dawka tej szczepionki. Miała mieć w połowie grudnia, ale chorowała wtedy.

[ Dodano: 2009-01-29, 13:47 ]
Alinko, u nas niedaleko też otworzyli cosik podobnego (tj taki pokój zabaw), ale po pierwsze nie namierzyłam jeszcze gdzie dokładnie, a po drugie, to na razie nie mam jak tam Szpaka zabrać.
Helenka spaceruje teraz jak tatuś wróci z pracy. Krzyś stara się wyrwać jak najszybciej, ale i tak spacer przed 16 niemożliwy do odbycia jest. Dobrze, że dzień dłuższy się robi, a jak będzie cieplej to już w czóreczkę bedziemy chodzić. Bo Weronisia to teraz tylko w weekendy jak pogoda dopisuje.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2009, 20:11

Aniu trzyjmam kciuki za Weronisię!
Pewno próbowaałaś wszystkiego.. ale moze będzie Ci pomocna moja rada.. Kolezanka bardzo się męczyła z synkiem jak był malutki, najskuteczniejsza była nagrzana zelazkiem pieluszka połozona na brzuszek... ewentualnie strumien ciepła z suszarki. Z całego serca zyczę by kolki opuściły Was na zawsze! :ico_oczko:

My po szaleństwach. Tak jak myślałam- nie dało się jej wyciągnąć stamtąd. Juz prawie zasypiała w basenie z kulkami, ale siedziała wytrwale :ico_haha_01:
Karnet na miesiąc 90 zł... troche kasy kosztuje, ale np. 1,5 godziny kosztuje 15 zł. więc zastanawiam się jak lepiej. Jakie ceny są w Waszym mieście?

Póxniej wkleję foteczki

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 sty 2009, 21:41

Alinko, dziękuję kochana za rady, już próbowalismy i nie podziałało :ico_placzek: Suszarki chyba się przestraszyła, a pielucha nie działa...Na szczęście już tylko raz dziennie albo nawet rzadziej są i nie tak długo jak były. W środę Weroniczka kończy 2 miesiące, więc najwyżej jeszcze miesiąc, który jakoś przetrwamy.
Czekamy na dzisiejsze foteczki Wańki.
Helenka na szczepieniu dzielna - zapłakała tylko troszkę. A tatusia to mi pielęgniarki podrywały :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sty 2009, 21:59

czesc

Alinko jaka Wanka juz duza dziewczyna!! super w roli Otyli sie spisuje!!! a co do miejscsa zabaw. to jak dla mnie karnet sie nie oplaca. zalezy jak czesto tam bedziecie smigac
my raz w tygodniu jedynie, bo na inne dni szukam nowych miejsca
tak dla porownania
to u nas bilet kosztuje 4,20 f na czas nieograniczony (F 3,70 dziecko + 0.50 pensow dorosly) to jest ok 17 zl

ale to jest taki duzy playhouse . super
a w takim mniejszym tylko 2.50 f.
u nas zalezne sa ceny tez od wieku, i w dni wolne od szkoly jest troszke drozej

ale jesli planujecie chodzic czesniej niz raz w tyg to pewnie ze karnet rozwiazuje sprawe
rozumiem, ze w PL mniej jest innych zabaw. poza basenem np
wiec takie miejsce pewnie przydaje sie kilka razy w tyg

aaa Alinko wiesz narzekalas troszke na samotnosc. a w takich miejscach mozna latwo poznac inne mamuski. moze okaze sie ze masz jakies super sasiadki o ktorych nie mialas pojecia. trzymam kciuki za nowe ciekawe znajomosci dla ciebie i wanki.
mam nadzieje ze na wiosne zawitamy do stolicy i sie zobaczymy!!!

ja lubie tam chodzic
bo lelek sie ladnie bawi
a my z kolezankami mozemy sobie poplotkowac
kawke wypic
tak na luzzie
isame tez troche poszalec na zjezdzalniach . bo to lubimy najbardziej z lelkiem hihi

wlasnie dzis bylismy tam zlelkiem. popoludniu. 3 godz plotkowalam z kumpela
a adas szalal z lelkiem
mialo nas byc wiecej ale dzieciaki sie pochorowaly wrrr
i tak od czasu przylotu do uk widzialam sie na razie z dwoma kolezankami
bo reszta chora teraz kiedy lelek wyzdrowial
albo w Pl

niech ta zima juz mija wrrrrrr

rano pojechalismy sobie do centrum na targ po swieze warzywa owoce , do rzeznika po mieso i ryby, i do polskiego sklepu hihi
takie zakupy o wiele milsze niz w tych supermarketach no i tansze!
jutro jeszcze dokupimy brakujace produkty w supermakrecie i zapasy na tydzien zrobione hihi

lelek wlasnie walnal kupala na nocnik po sytym jedzonku (zupa, ktorej nie chcial zjesc w porze obiadowej, pozniej kalafior , skrzydelko z kurczaka i ryz a zakonczyl owocami :ico_szoking: , czasami to ma spust hihi)

Kamila moze zagladnij do nas czasami :ico_nienie:

Frydza zapraszala wszystkie czerwcowki na swoj prywatny watek. moze wpadnijcie tam. poznacie inne mamy z forum no i rozmowy tam sa zdecydowanie zywsze!

Aniu no wlasnie z takich powodow ja chcialabym troszke wieksza rozne wieku. zebym mogla swobodnie wychodzic z malenstwem codziennie w towarzystwie 3 latka lelusia hihi
wychodzi na to ze w tym roku powinnam zaciazyc :ico_noniewiem:
no ale dobrze ze to dopiero poczatek
bo jak na razie to mi niespieszno :ico_wstydzioch:

ale wy macie juz tylko z gorki!!! sama radosc z takiej rodzinki hihi
a powiedz planujecie jeszcze jedno malenstwo?
bo my chcielibysmy trojke.
ale ostatnie to tak z wieksza roznica wieku hihi
choc po drugim nie powiedziane ze zdanie nie zmienimy

[ Dodano: 2009-01-29, 21:14 ]
Ania tatus z dzieckiem budzi zainteresowanie co?
ponoc pozadany kasek hihi
ale i powod do dumy ze mezowie podobaja sie innym kobietom hihi
bo napewno o Krzysia zazdrosna byc nie musisz!

paskudne te kolki :ico_placzek:
widac nie na wszystkie dzieciaczki pasuja te sprawdzone metody. ahhh zeby juz odeszly w niepamiec..!!!!

Alinko pytalas o szlafrok lelka. powiem ci ze bardzo fajny. mieciutki cieplutki. on jest z takiego misia. wiec wody nie wpija jak frotta . ale bardzo fajny. byl prany kilka razy i wciaz jak nowy!
u nas sprawdza sie bardzo wieczorem po kapieli. bo te angielskie domy nie sa zbyt cieple.
natmiast w PL zupelnie nieprzydatny bo u rodzicow w bloku bradzo cieplo bylo.

on zostal kupiony w PL. lelus dostal go od rodzinki. ale nie mam pojecia w jakim sklepie kupiony. na metce jest napisane Kolorino. moze to nazwa sklepu. ja sie malo orientuje w PL firmach dla dzieci.

to sie rozpisalam o szlafroku

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2009, 22:50

ania1980, wspolczuje tych kolek ale niebawem mina napewno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dla Helenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ze byla dzielna ,a pielegniarki Krzysia podrywaly no paskudne baby :ico_nienie: :ico_nienie:



Alineczq, super sie wyszalalyscie ,czekamy na fotki,u nas pol godziny kosztuje 5 zl,to chyna tak jak u Was!!



madziorka hihi pisze:lelek wlasnie walnal kupala na nocnik po sytym jedzonku (zupa, ktorej nie chcial zjesc w porze obiadowej, pozniej kalafior , skrzydelko z kurczaka i ryz a zakonczyl owocami , czasami to ma spust hihi)
hihi spust jak nic!!



madziorka hihi pisze:Frydza zapraszala wszystkie czerwcowki na swoj prywatny watek. moze wpadnijcie tam. poznacie inne mamy z forum no i rozmowy tam sa zdecydowanie zywsze!
no zapraszam zapraszam, niewiem czy kazdego dopisalam ,Alinka chetna dopisze???

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

29 sty 2009, 22:53

cześć dziewczyny!!!

troszke mnie nie było,
i widze że już faktycznie mało tu twórczości i obecności..
ale chwała dzielnym kobietkom co tu się pojawiają!!!

Aniu - córczeki śliczne, Wasze maleńswto ciudowne!!!oby ten miesiąc jak najszybciej minął, a najlepiej żeby kolki juz sobie poszły!!!podziwiam Cię, podziwiam Was że tak sobie radzicie!!

Frydza - a ja nic nie wiedziałam o Twoich wątku :ico_nienie: pewnie sama przeoczyłam :ico_puknij: ale ale ja też bym chciała tam zerknąć, czy mogę??jak na razie nie mam dostępu..

no doczytałam tez z coraz wiecej wątków sie zamyka, prywayzuje..może i my cos takiego zróbmy??
może wtedy bedzie gwarniej i u nas??
ja np wygadałam sie kilku osobom ze tutaj pisze kiedys tam i teraz myslę zanim cos napisze/niestety/..

Alineczka - troche drogi ten karnet, ale dzieci lubią taki zabawy, wiec pewnie karnet Ci sie opłaci??Alek tez jak jest w takiej krainie zabaw to ciężko go stamtąd zabrać :ico_haha_01: super że basenowanie się powiodło i że sa perspektywy na ciąg dalszy!!!

Madziorka - fajnie że sie pojawiłaś :-) wielkie ściski dla Ciebie!!!zdjęcia czadowe!!masz racje najwygodniej to chyba różnica tak cos lekko ponad 3 lata miedzy dziećmi, zarówno dla rodziców jak i dla dzieci, ale wg mnie dzieci sie nie planuje hihi :ico_oczko:

no właśnie
tęskno tu za Kamilą!!Indig????co u Was???jak Tomeczek???
i za BeWu!!!!halo halo??jak Kalinka??jak maluszek w brzuszku??

a u nas..
ja cały tydzien w domu, na l4, jakiś wirus żołądkowy mnie dopadł, całą noc z pon na wt wymioty, biegunka, a do wczoraj mnie cały czas mdliło, zawroty głowy, nic nie byłam w stanie robić, leżałam, wczoraj nagle wieczorem jak palcem odjął..???mam tylko nadzieję, że Alka ominęło to cholerstwo!!

Alek mała gaduła, powtarza wszystko, rechocze, zabawia mnie i misiaczki :-)
nie moge go przekonac do nocnika, kiedys siadał i robił a po tej przeprowadzce zagubilismy nocnik ten pierwszy/został w poznaniu bo zabrakło miejsca/ i teraz nie chce siadać, juz na kibielku go trzeba bedzie chyba uczyć bo nocnik "nene" :ico_olaboga:

no i już nie mam siły pisać :-D
pozdrawiam Was kobietki!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2009, 23:00

Aleksandrowicz, witaj kope lat ,do watku juz cie zapisalam zapraszam ,mozesz pisac o wszystki,sa tam osoby ktore dobrze znam i mam z nimi kontakt odkad jestem na TT zapraszam serdecznie!!

[ Dodano: 2009-01-29, 22:02 ]
Aleksandrowicz pisze:ja cały tydzien w domu, na l4, jakiś wirus żołądkowy mnie dopadł, całą noc z pon na wt wymioty, biegunka,
:ico_olaboga: wspolczuje dobrze ze juz przeszlo!!
A z nocnikemiem u nas tez bylo nie nie ,ale mineło ,teraz wiki biega bez pieluchy w majtorkach :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

29 sty 2009, 23:04

a tutaj jeszcze kilka zdjątek, bo chyba nas już zapomniałyście :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2009, 23:04

Aleksandrowicz pisze:ja np wygadałam sie kilku osobom ze tutaj pisze kiedys tam i teraz myslę zanim cos napisze/niestety/..
mozesz pisac na watku u mnie po to go zalozylam aby osoby z zewnatrz nie mogly czytac,i oczywiscie wszystkie Czerwcoweczki tez moga wpadac!!

[ Dodano: 2009-01-29, 22:04 ]
Aleksandrowicz, ale Alus urosl boski jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość