misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

29 sty 2009, 20:08

A ja nie dawno wróciłam od lekarza. Szyjka się nie skraca, ale mam zalecone leżenie jeżeli chcę donosić do końca. Moje dziecko obróciło się i teraz jest główką u góry. Waży1400g. A dzisiaj nie powiedział czy to chłopiec czy dziewczynka, bo się wypięło do nas pupcią

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

29 sty 2009, 20:45

Misiunia - a co sie dzieje że musisz leżec?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 sty 2009, 20:52

Dora, juz mam zabawe nie wiem co sie dzis dzieje coją odloze to otwiera oczy placze jak wezme na rece przestaje i tak kolko kolowrotek no i malutka ma jeszcze straszne potowki ehhh a mnie cyce rozwalaja ale mam malo wartosiowy pokarm ok lece bo placze

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

29 sty 2009, 20:58

Miluitka - pewnie jej się spodobało noszenie na rączkach u mamusi :ico_ciezarowka:

Taki bobasek by chciał abyś ją nosiła cały dzień najlepiej :-D

[ Dodano: 2009-01-29, 20:01 ]
Ja sobie obiecuje ze będe stanowcza i nie naucze , ale nie wiem czy mi żal nie będzie jak płakać będzie pewnie i tak będe nosic jak siebie znam bo miękka jestem :-D

A śpi w nocy? Czesto do niej wstajesz?

[ Dodano: 2009-01-29, 20:02 ]
Noi jak Ty się kochana czujesz? oprócz zmęczenia oczywiście.

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

29 sty 2009, 21:04

milutka jak ma potówki to może jest jej za gorąco, może przewietrz pokój albo postaw miskę z wodą ewentualnie mokre ręczniki na kaloryferze ;)

ja dziś głównie odpoczywam i tylko szybko obiad zrobiłam, bo dzidziuś tak dokazuje, że szybko się męcze i nie bardzo mogę chodzić jak tak w brzuszku szaleje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-29, 20:06 ]
dziecko obróciło się i teraz jest główką u góry.
misiunia moje też tak było ułożone na ostatnim USG a teraz to już nie mam pojęcia czy się czasami nie przekręciło ale ma jeszcze trochę czasu ;)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

29 sty 2009, 21:07

Ja sie tak załatwiłam ze cały dzień przeleżałam, gardło mnie sakramencko boli i wszystko juz mnie boli grypa mnie chyba łapie ale gporączki nie mam, dostałam antybiotyk wczoraj na gardło .

Co wy bierzecie na przeziębienie???

[ Dodano: 2009-01-29, 20:21 ]
Aniu - moja Zosia juz od miesiąca jest główką w dół lekarz mi tak powiedział na ost wizycie powiedział ze to dobrze.
Mnie tez kopie szleje jak szatan :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

29 sty 2009, 21:27

Mnie tez kopie szleje jak szatan
:-D widocznie teraz nasze dzieciaczki szaleją bo przeczuwają, że już niedługo nie bedzie miejsca w macicy na takie harce :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

29 sty 2009, 21:50

Wiatam mamusie
Agnieszka życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domciu.
Dora ja na przeziębienie jak czułam że coś zaczyna mnie brać piłam herbatę z cytryną i gorące mleko z miodem, na zmianę i na szczęście pomogło. Ale ty to już chyba jesteś w gorszym stanie i musisz brać leki, skoro na antybiotyku jesteś.

Fioletowa Ania, Dora Moja dzidzia też szaleje w brzuchu. I to jest niesamowite, mam wtedy banana na twarzy bo czuję że z moją kruszynką jest wszystko oki.
Od 14 lutego położna zaleciła mi liczyć ruchy. U was też to paktykują??

W nocy spać nie mogę budzę się po pare razy i cieżko mi jest się obrucić na drugą stronę, a będzie coraz gorzej. Teraz jestem w domu na zwolnieniu i czasami jak coś porobię to mnie tak łupie kręgosłup że płakać się chce z bólu. Masakra. Ale cóż trzeba to znieść, nie przemęczać się i odpoczywać jak powiedział lekarz.
Jeżeli chodzi o poród rodzinny to nie wiem czy mój mąż będzie przy mnie. On jest taki uczuciowy że padnie jak kawka jak tylko jęknę z bólu hihihihihi. Ale na pewno ktoś będzie jak nie on, to moja mama. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

29 sty 2009, 23:22

Hej Kochane :)

Ja już jestem właściwie zdrowa na szczęście :) Nie było tak źle jak się zapowiadało. :)

Mój dzidziuś też kopie jak szalony! Ostatnio jak byłam na badaniach maluszek był główką na dół.. nie mam pojęcia w jakiej jest teraz pozycji. :ico_ciezarowka:

Dziewczyny.. a z jakiej firmy kupujecie kosmetyki dla dziecka? Nivea.. Penaten.. jaka jest najlepsza??

taa, Mi o liczeniu ruchów jeszcze nic nie mówili.. no chyba że jak teraz pójdę..

Pozdrawiam Was i życze miłych snów. :)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

29 sty 2009, 23:44

Milutka skąd wiesz, że to potówki? Pisałam Ci, o mleku nan. To może być początek skazy białkowej. To co piszesz to ja miałam to samo z Bartkiem. Nie dał się nawet na chwilę położyć. Dobrze Ci radzę zmień mleko. Bo później będziesz musiała podawać mleko sojowe, tak jak to było w naszym przypadku.
Dora muszę leżeć ze względu na te skurcze. Przepisał mi luteinę i następna wizyta za 2 tyg. Ja już miałam w ciągu godz. 3 skurcze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość