Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 sty 2009, 17:46

ja zachowam tylko śpioszki i czapeczkę w które ubraliśmy Alka na porodówce, na pamiatkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 sty 2009, 18:09

A ja zostawiam wszystko :D albo dla mnie albo nastepnych maluchow w rodzinie :) :P ale to dlatego, ze wszystko dostalam :) sama nic nie kupilam, na od 6-12 miesiecy tez juz mamy mnostwo i na starsze :) piekne sukieneczki, kurteczki, sweterki :) no i moj brat bierze slub w tym roku, mojej cioci- siostra od ktorej dostalysmy wiekszosc tez wyszla za maz w pazdzierniku, wiec zobaczymy jak to sie potoczy :) ale to jednak duzy wydatek taka wyprawka - my kupilismy tylko wozek, i posciel numer 3, 4 i koldre, poduszke nr 2 :P bo jedne sa u mojej mamy - jak tam jezdzimy to juz gotowe lozeczko na nas czeka :) a tutaj drugie :)
Ale fakt faktem, ze jak wchodze do Zary i widze dzieciece kolekcje to mnie skreca - ale naa 3 miesieczne dziecko sukieneczka za 89zl to przesada :)
Moja siostra leci do Anglii w lutym i zrobi duuuze zakupy - bo jak to jest, ze Brytyjczycy zarabiaja wiecej a ubrania duzo tansze :/ ja za kazdym razem jak tam bylam to wydawalam ze 150 funciakow a wracalam z cala szafa ubran :/ tak ze dwie walizki wazyly po 40kg :D i musialam jezdzic autobusem :P chociaz i tam czasem mieli jakies ale! :) no i wlasnie na slub brata planuje malej kupic taka sliczna sukieneczke taka jak baletnica :D w sensie taka szeroka na dole, i do tego czerwone buciki i czerwony plaszczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to bedzie moj pierwszy powazny zakup :))

Kurde ale ja gadula jestem :ico_placzek: :ico_olaboga: jak zwykle sie rozpisuje strasznie :D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

29 sty 2009, 18:22

witam !
adia no super fotki!
moj mały dzis drugi dzien z rzędu jadł jabuszko ze słoiczka i byl bardzo szczęśliwy!!!
a ja robiłam dzis serniczek który piecze sie właśnie w pikarniczku:)
ale sie rozpisalyście dziewczyny musze poczytac dokładnie!
a i piersią karmi sie na rządanie!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 sty 2009, 18:42

A ja czesc sprzedam a czesc oddam jakims biednym bo ja tez wiekszosc mialam kupione przez tesciowa a reszte dostalam wiec stwierdzilam ze to co babcia kupila to sprzedam i bedzie kaska na to zeby kupic malej cos a te reszte co juz jakims biedniejszym kobitka sie da dla ich malenstw :ico_oczko:
Kurde ale ja gadula jestem :ico_placzek: :ico_olaboga: jak zwykle sie rozpisuje strasznie :
Dobrze dobrze kochana pisz pisz lubie czytac co piszecie im wiecej tym ciekawiej
a ja robiłam dzis serniczek który piecze sie właśnie w pikarniczku:)
mniami!! ale bym zjadla :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sty 2009, 19:25

No i polozna mowi ze Igol wzmaga mi produkcje mleka...ze spanie wroci do normy...ciekawe kiedy :ico_noniewiem:
nie mam jej dawac nic do 6 miesiaca :ico_nienie:
i wazy 6008 :-D :-D :-D
dobra wyje wiec wlece wieczorem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-29, 20:29 ]
:ico_noniewiem: nikogo nie bylo...
no to ja spadam sie szorowac potem mala i zaczynamy nocny koszmar od nowa :ico_olaboga: ciekawe czy dzis pobije rekord 7 wstawan w ciagu nocy :ico_noniewiem: ...oby nie
Mam nadzieje ze Wy dziewczynki bedziecie mialy dobre nocki :ico_sorki:
niech malenstwa grzecznie spia do 11 rano :-D ...
(ach wspomnialo mi sie lenistwo z brzuszkiem w niedziele do 11 :-D :-D :-D ale zawartosc brzuszka warta tego wstawania ...)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 sty 2009, 22:19

Obysmy spaly do 11 :) a wiecie co? Ja za to regularne tfu tfu chodzenie spac o 20, moge wstawac tysiace razy w nocy.. chociaz ponarzekalam troche na nia to moze dzis bedzie lepiej? Mam nadzieje, ze faktycznie wstaje bo jest tak "zaprogramowana" zeby pomagac mamie produkowac mleko - ale Marta zgadzlao by sie to, ze wstalam w nocy pierwszy raz od kilku tygodni z mokra koszulka :D albo wlasciwie zalana! Ale w dzien znow butla poszla w ruch.. kurde i nie wiem co z basenem - obiecalam sobie, ze ja od 1 lutego ide na silownie, a Nina od 5 lutego (czyli jak skonczy 4 miesiace) na basen.. a wszyscy odradzaja w 4 miesiacu, bo zima, bo chlor skore niszczy :/ a ja chce isc na chlorowy bo 350zl za ozonowy o nie nie nie! No i mam dylemat :/ ale jak widze jak trzepie rekami i nogami w wannie to nie moge sie doczekac ;( no nic mam jeszcze kilka dni na przemyslenia i poczytanie - a tak ladnie doprowadzilam jej skore do porzadku i 4 lutego mamy dostac zaswiadczenie ze mala moze plywac :(

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

29 sty 2009, 22:25

ciekawe czy dzis pobije rekord 7 wstawan w ciagu nocy ...oby nie
oj współczuje ci kochana i zycze oby dzisiejsza nocka była bez pobudek~!
mój wsumie budzi sie raz,ale ja sie ciesze bo wtedy wiem ze nie ma w brzuszku pusto no i waga rośnie!!!
słuchajcie dziewczyny sernik wyszedł pyszny1!!! :ico_brawa_01: palce lizać!
tak dziewczyny ja również życze spanka do 11!! :ico_brawa_01: spokojnej nocki!

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 sty 2009, 10:32

Witam stawiam :ico_kawa: na przebudzeniedla wszystkich niewyspanych :ico_placzek: chociaż widze ze nikogo nie ma chyba jeszcze spicie do tej 11 :-D :-D
co sie dzieje z tymi naszymi maluchami Antek dzisiaj dawał koncert w nocy co od urodzenie sie nie zdazyło :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie pierwszy raz płakał mysle ze to przez to ze kupki już nie robił 3 dni niby wiem ze tak moze byc ale juz czekam na nią :ico_oczko: bo mały cały dzine baczki puszcza i nic . ostatnio kupiłam pieluszki Huggies bo były w wyprzedarzy a chciałam sprawdzić jakie sa i kurczke nie wiem ale co chwile urywa się w nich ten przylepiec albo jak wyciagne pieluche to ten przylepiec juz sie przykleił do pieluszki i musze odklejać ,jakoś mi te pieluszki nie przypadły do gustu . hciałam poprubować róznych zeby wiedzieć które sa najlepsze . Ja tak mnieniam pampersy co 2 h tylko na noc ma załozoa 1 do rana no chyba ze ma narobione to zmieniamy :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sty 2009, 10:37

ufff rekordu nie pobilam :ico_haha_01: 5razy wstawalam tylko :ico_sorki:
Agusia no i smaka narobilas :-D
yoanna no mam nadzieje ze niedlugo sie skonczy to produkowanie mleka u nas :ico_sorki: co do plywalni to tez chce z Igolem isc ale tak w kwietniu dopiero.
D :ico_sorki: ziewczyny chyba przez to karmoienie co godzine kilo schudlam :-D mam nadzieje ze wreszcie zaczne chudnoc te 3kg na miesiac i do lata bedze chudsza niz przed ciaza :-D ( :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: marzenia... :ico_haha_01: :ico_haha_01: )
kurde musze jechac dzis po pieluchy bo mi sie koncza :ico_olaboga:
A dziewczyny zmieniacie dzieciakom pieluche w nocy??? bo ja nie zeby sie nie rozbudzila :ico_noniewiem: nic jej nie wychodzi -pampersy nawet dobrze chlona ale czasem mam wyrzuty sumienia ze z ta pielucha cala noc lezy :ico_noniewiem:
Miszka teraz nie szczepia tu przeciw gruzlicy nawet w wieku 14 lat :ico_noniewiem: zapytalam sie poloznej ile kosztuje jak prywatnie bym chciala i ma sie dowiedziec o gruzlice i zoltaczke B zobaczymy.Mowiela ze moze za darmo skoro dziecko do PL jezdzi a tam wymagaja :-)

[ Dodano: 2009-01-30, 09:40 ]
slonko widze ze sie dzis z tym samaym tematem obudzilysmy :-D -pampersy :-D
ja uzywam tylko pampersow i jestem b.zadowolona wiec nie zmieniam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 sty 2009, 10:41

hej dziewczyny my idziemy dzis z mała do lekarza bo te potowki mi sdie nie podobaja cala glowka i twarz zsypana... juz 2 tydz a mialo przejsc no imala co roz placze;/ nie wiem o co chodzi

[ Dodano: 2009-01-30, 09:41 ]
a co do pampersow to moim zdaniem najlepsze sa happy :)

[ Dodano: 2009-01-30, 09:43 ]
a i stawiam dzis torta za oczko :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość