Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2009, 19:18

hihi widze że wszystkie uwielbiamy balleysika :-D

Jakby co, to przemyćcie mi troszke, co :ico_haha_01:

No apropo spania to mój Tolek juz dosyć dawno nie spi w dzień, na poczatku b yło mi go szkoda...że sie męczy...ale teraz doszłam do wniosku że jak nie spi, to chociaż będę mu robiła takie "chwile wyciszenie" czytanie ksiazki, rysowanie...itp :-)
albo zwyczajnie leżymy na łóżeczku albo podłodze i drapiemy sie po pleckach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sty 2009, 19:35

drapiemy sie po pleckach
a ja się mogę dołączyć do miłośników drapania popleckach ??????????????? :-D

[ Dodano: 2009-01-30, 18:38 ]
oj to spanie .... :ico_olaboga: ja to bym najchetniej też oduczyła spania na "południaczka" - i szła spać z dziećmi jak normalny człowiek - o normalnej porze -a nie koło 12 w nocy :ico_placzek: - ale mnie przeraża wizja potem powrotu do spania w południe w przedszkolu .... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2009, 19:55

a ja się mogę dołączyć do miłośników drapania popleckach ???????????????
dawaj plecki to Cię podrapiemy....my tez uwielbiamy :ico_haha_01:

Aginka, spokojnie...chyba jest mozliwość nie spania w przedszkolu...?
Wiem że tu u nas tak, jest w grupie 2 lub 3 wycowawców i w czasie "spania" moze nie spać i np słuchać bajki z książeczki itp

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sty 2009, 20:10

Aginka, spokojnie...chyba jest mozliwość nie spania w przedszkolu...?
Wiem że tu u nas tak, jest w grupie 2 lub 3 wycowawców i w czasie "spania" moze nie spać i np słuchać bajki z książeczki itp
wiesz to jest tak że decydują o tym rodzice na zebraniu ale generalnie w maluchach dzieci śpią ... a jak jakies dziecko wybitnie nie chce to przenosza do wyższej grupy .... ale to naprawdeto rzadkość .... i u nas jest jedna przedszkolanka i jedna pani dopomocy na grupę .... tzn. przedszkolanki są dwie-ale poprostu pracują na zmianę .... jak jedna jest od raza to druga przychodzi na południe ....

[ Dodano: 2009-01-30, 19:18 ]
w czasie "spania" moze nie spać i np słuchać bajki z książeczki itp
nazywają o lażakowaniem - i rzeczywiscie jest to czas wyciszenia - nikoniecznie spania - ale moja córa - nie usiedzi spokojnie .... a i przeciez w przedszkolu bedzie spedzała wiekszosc czasu ... od 6"30 do conajmniej 15"30 .... wiec.... pomijając fakt że musi wstac codziennie przed 6 (choć z tym nie ma roblemu póki co - ale jak trzebabędzie to jak znam życie bedzie gorzej ) to bez spania - będzie nieznośna .....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sty 2009, 23:10

ja temat smoczków - nie będę komentowała ..... ale moja pani dr gdy zobaczyła Malwinkę ze smoczkiem w wieku około roku - miała mniejwięcej taką minę :ico_zly: :ico_nerwusek: :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie: :ico_nerwusek:
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-01-30, 22:12 ]
Aginko, super zdjecia dzieciaczków
dziękuje bardzo 8-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2009, 23:24

Gabi, zgadzam się z Toba co do smocznków, i nie bójmy sie wyrażać swoich opinii :-D
Jest to napewno nie dobre dla zgryzu i nie smacznie to wgląda....

ostatnio widziałam...(teraz lepiej usiądzcie..) ok 6 latka ze smoczkiem...myślałam że zemdleję :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

aaaa cappucino ja też kocham i latte :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

31 sty 2009, 00:24

Zjawiam się wieczorkiem.
Kinga w dzień jeszcze śpi- ale tylko wtedy, gdy ma na to ochotę. Jak wstanie wcześniej rano, jak się zmęczy na spacerze, jak G. pracuje do 18, to Pyza śpi. Dziś spała całe 2 godziny. I pewnie spałaby dłużej, ale obudził ją listonosz z paczką.
Pokażę Wam moją chudzinkę śpiącą. Jak weszłam do pokoju, to się uśmiałam- chuda i taka zakręcona, że nie wiadomo gdzie ma rączki. Wszystkie kości można policzyć. Dobrze, że jak stoi, to wygląda normalnie.
Obrazek
I jeszcze dzisiejszy Klusek :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sty 2009, 09:26

Kinga jest niesamowita - może chciałaby troszkę tłuszczyku od Malwiny ???? - myślę że Malwinka ma go na tyle że obdarowałaby cały wątek na forum - ale za to mamusia obdarowałaby niejedno forum .... :-D gdyby tylko ktoś chciał .... dopłacę ..... :-D

[ Dodano: 2009-01-31, 08:31 ]
choć przed chwilką był mój tato u nas i właśnie stwierdził że wnusia "zbiedniała" :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale ona szybcioszen nadrobi .... szczególnie teraz przy babciach ...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

31 sty 2009, 11:05

Witam drogie Panie :ico_haha_01:
Zapraszam na gorącą Obrazek
Moje maluszki wstały dziś przed 7 :ico_olaboga: . G. wychodził do pracy, to Pyza wstała i przyszła do mnie z płaczem "Gdzie tatunio?". Zaraz wstał Klusek. Dzieci wypiły po butli mleka. Mały dojadł pasztetem i chlebkiem z masłem, pobawił się i teraz śpi. Kindze ledwie wmusiłam pół kromki chlebka z wędlinką :ico_olaboga: . Teraz siedzi i ogląda bajkę.
mamusia obdarowałaby niejedno forum .... :-D gdyby tylko ktoś chciał .... dopłacę ..... :-D
. Chętnie zapłacę- daj :-D :-D :-D
U nas pada śnieżek i jest -1. Nie wiem, pewnie na spacer pójdziemy dopiero po powrocie G. z pracy.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

31 sty 2009, 12:08

Kinga, ja była mała, też ładnie jadła, ale nie tyle, co je Patryk. Mały już waży więcej, niż Kinga, kiedy miała roczek. No, ale to chłopiec.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość