Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 sty 2009, 13:03

czesc
M z Olą na basenie, ja wstawiłam zupke i posprzątałam. może popołudniu do ikei po komode pojedziemy, zobaczymy. skórcze nadal pojawiają się ale znikają. dzwoniłam do ginki - powiedziała że jak będą b silne i nie będą przechodziły to żeby jechać. no ale nie mam tak...

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

31 sty 2009, 17:08

dziewczyny pozwolila sobie do was zajrzec i zyczyc powodzenia i lekkich porodow

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 sty 2009, 17:16

czesc

dziękuje wam wszystkim za gratulacje :-D

a mnie też w środę obniżył sie brzuszek bo lepiej mi się oddycha, nie budzi mnie zgaga w nocy - ale to szczęście przespać całą noc bez budzenia :-D

a wczoraj mój P ogolił mnie maszynką, no wiecie gdzie :-)

ja jak zwykle jestem na weekend u teściów i dzisiaj teściowa kupiła nam ładną wanienkę do kąpania małej :-)

Obrazek

taką tylko w kolorze niebieskim

[ Dodano: 2009-01-31, 17:20 ]
jedwabna pisze:a mnie znow boli brzuch jak na okres. tak mnie jajniki rwa. nie macie tak..........????


ja mam czasami własnie takie podobne bóle i jeszcze takie dziwne szczyknięcia w lewej nodze tak od pachwiny w dół

[ Dodano: 2009-01-31, 17:22 ]
monika83, ja "niedziękuje" żeby nie zapeszyć :-D
Ostatnio zmieniony 31 sty 2009, 17:26 przez Ragazza555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sty 2009, 17:24

hej :-D

ja tylko tak na chwile przyszłam się zameldować
po 20 wejdę na dłużej
bo od rana sprzątam, robię gołąbki , a zaraz idę do siostry dzieci jej pilnować bo jedzie na imprezę i wróci około 1, a więc dzieci o 20 idą spać i będę miała czasu trochę na tt :-D
och , jak ja uwielbiam takie zalatane dni :-D

Beatris60 pisze:dzwoniłam do ginki - powiedziała że jak będą b silne i nie będą przechodziły to żeby jechać. no ale nie mam tak...

kurcze szkoda co?? :ico_noniewiem:

monika83, dzięki :-D

Ragazza555 pisze:lepiej mi się oddycha, nie budzi mnie zgaga w nocy - ale to szczęście przespać całą noc bez budzenia :-D

no to super :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ragazza555 pisze:a wczoraj mój P ogolił mnie maszynką, no wiecie gdzie :-)

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mój też mnie goli :-D
doszedł juz do wprawy po 3 razie :-D

[ Dodano: 2009-01-31, 16:27 ]
Ragazza555, super wanienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mam zółta z namalowana kaczuszką :-D

ciekawe gdzie się podziewa jedwabna , bo dziś jej jeszcze nie było :ico_noniewiem:
tylko, że ja nie mam jej nr , ale za to ona ma mój mam nadzieję, że jak coś się będzie u niej działo to mi napisze :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-31, 16:29 ]
chyba nic nie nie jest bo na odliczaniu po 10 napisała posta :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 sty 2009, 18:05

manenka pisze:kurcze szkoda co??

że bóli nie mam to bardzo szkoda mi nie jest :-D ale miałam nadzieje że powie że zadzwoni tam żeby mnie od razu cięli :ico_haha_01:

manenka pisze:ja mam zółta z namalowana kaczuszką

ja z kaczuszką też mam wanienkę niebieską. Ragazza Twoja też śliczna :ico_brawa_01:

manenka pisze:tylko, że ja nie mam jej nr

ja mam, jak do wieczora sie nie odezwie to napisze smsa...

my wróciliśmy z ikei - komoda kupiona, M z Olą własnie skręcają. ja wstawiłam sos z tuńczyka do makaronu i czekam żeby poukładać w nowej komodzie dokumenty... :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

31 sty 2009, 20:48

hej hej jestem jestem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
sorki ze sie nie odzywalamale zaraz rano pojechalismy na zakupy do innego miasta, potem u tesciow byl obraz :ico_olaboga: a potem do moich rdzicow na kawe i dopiero teraz wyladowalam w domu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-31, 20:20 ]
dzieki wielkie dziewczyny za pamiec :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Beatris60 pisze:jak będą b silne i nie będą przechodziły to żeby jechać. no ale nie mam tak...

spoko spoko juz ci niewiele zostalo. dasz rade.szybko zleci i zaraz bedziesz tulic swoja dzidzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
monika83 pisze:powodzenia i lekkich porodow

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ragazza555 pisze:a wczoraj mój P ogolił mnie maszynką, no wiecie gdzie

manenka pisze:mój też mnie goli
doszedł juz do wprawy po 3 razie

a ja jeszcze naginam sama. zajmuje mi to ponad godzine ale z lusterkiem jeszcze daje rade. zreszta jakos tak glupio mi by bylo jak by mnie tam maz golil...w sumie nie powinno ale jednak :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ragazza555 pisze:ja mam czasami własnie takie podobne bóle

kazdy ma chyba inaczej. ale dzisiaj moja tesciowa powiedziala ze tez takie miala wiec chyba OK
manenka pisze:jak ja uwielbiam takie zalatane dni

ja tez uwielbiam ale juz chyba nie mam na nie sily. i juz mnie teraz kregoslup strasznie boli od tego latania :ico_chory:
Beatris60 pisze:komoda kupiona

Beatris60 pisze:czekam żeby poukładać w nowej komodzie dokumenty...

a myslalam ze to komoda na ciuszki dla dzidzi :ico_noniewiem:

a pamietacie jak wam opowiadalam o mojej sasiadce z naprzeciwka?? urodzila we wtorek juz dziewczynke i dzisiaj przyjechala z dzidzi do domu. jak rano wychodzilam to mnie zawolala i poszlam zobaczyc. ale sliczniutka jest :-D :-D :-D normalnie az mnie ciarki przechodza i taaaaaaka malusia. powiedziala ze lekarka na KTG cos tam zobaczyla i zostawila ja w szpitalu. ale miala szybki porod :ico_noniewiem: o 20 podali jej oxytocyne a o 1.30 w nocy dzidzi byla juz na swiecie, no ale ona do szpitala przyjechala juz z rozwarciem na 4 palce, bo miala ciaze zagroznona i od dawna miala rozwarcie i kazala jej ginka lezec.
ale dzidzi jest sliczniutka. spala jak przyszlam i przez sen ziewala i pokazywala na dziasla takielyse bez zabkow:)))) i ma wloski czarne. wazy 3400 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ehhhh tym bardziej chcialabym tulic swoja dzidzie w ramionach.............

a my dzis chcielismy kupic laktator. ta moja sasiadka juz ma.kupila na allegro i ciagle odciaga sobie bo ma bardzo duzo. no i nie wiem sama czy kupowac juz czy nie.

Beatris ty jako najbardziej chyba z nas doswiadczona jaki mialas przy Oli?

[ Dodano: 2009-01-31, 20:29 ]
ps. jutro zaczyna sie NASZ miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sty 2009, 21:53

dzieci nakarmione już ładnie śpią a ja na tt mam czas :-D


Beatris60 pisze:my wróciliśmy z ikei - komoda kupiona, M z Olą własnie skręcają. ja wstawiłam sos z tuńczyka do makaronu i czekam żeby poukładać w nowej komodzie dokumenty... :-)

no to super, a jednak mąż dal się uprosić :-D

jedwabna pisze:a ja jeszcze naginam sama. zajmuje mi to ponad godzine ale z lusterkiem jeszcze daje rade. zreszta jakos tak glupio mi by bylo jak by mnie tam maz golil...w sumie nie powinno ale jednak :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ja nie mam lusterka takiego by moc się golić przy nim , dlatego zamiast dos klepu po lusterko iść to do męża z maszynka poszłam :-D

jedwabna pisze:a pamietacie jak wam opowiadalam o mojej sasiadce z naprzeciwka??

pewnie, że pamiętamy, super fajnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jedwabna pisze:o 20 podali jej oxytocyne a o 1.30 w nocy dzidzi byla juz na swiecie

tu tego nie podają , bo to na przyspieszenie porodu jest co??
wiem, ze tu nie przyspieszają porodu , stawiają na naturalność i trzeba odczekać swoje w męczarniach

jedwabna pisze:a my dzis chcielismy kupic laktator. ta moja sasiadka juz ma.kupila na allegro i ciagle odciaga sobie bo ma bardzo duzo. no i nie wiem sama czy kupowac juz czy nie.

ja już w październiku kupiłam ręczny aventa, a teraz ciągle go siostra ode mnie pożycza bo jak chce zostawić swoje dziecko mi to musi sobie mleko odciągnąć :-)

jedwabna pisze:ps. jutro zaczyna sie NASZ miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D

a no bez kitu :-D :ico_brawa_01:
najwcześniej za 2 tygodnie, najpóźniej za miesiąc będę miała synka w domu :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 sty 2009, 22:20

jedwabna pisze:a my dzis chcielismy kupic laktator. ta moja sasiadka juz ma.kupila na allegro i ciagle odciaga sobie bo ma bardzo duzo. no i nie wiem sama czy kupowac juz czy nie.


własnie też sie cały czas zastanawiam czy kupować czy nie a jeżeli tak to jaki no bo jak dostane nawału pokarmu to na zakup na allegro pewnie nie będzie czasu i trzeba będzie przepłacić w sklepie :ico_olaboga:

jedwabna pisze:urodzila we wtorek juz dziewczynke

a jak ma na imię ?

manenka pisze:a no bez kitu
najwcześniej za 2 tygodnie, najpóźniej za miesiąc będę miała synka w domu

z tego co pamiętam to termin z OM miałyśmy na ten sam dzień
tylko ze ty pewnie szybciej urodzisz bo już coś sie u ciebie dzieje i mały pcha się na świat :-D

a ja w czwartek ide do ginki to zobacze czy coś sie dzieje

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sty 2009, 22:28

Ragazza555 pisze:z tego co pamiętam to termin z OM miałyśmy na ten sam dzień

tak na ten sam dzień :-D
tylko ja wiem ,jak miałam monitorowane jajeczko , ze owulacje mam na samym początku, jak tylko się @ kończy :-) dlatego od razu na USG mi wykazywało o tydzień starszy płód :-D

Ragazza555 pisze:własnie też sie cały czas zastanawiam czy kupować czy nie a jeżeli tak to jaki no bo jak dostane nawału pokarmu to na zakup na allegro pewnie nie będzie czasu i trzeba będzie przepłacić w sklepie :ico_olaboga:

jak masz zamiar karmić cycem to laktator jest bardzo potrzebny
ja już mam a więc mam problem z głowy, testowany a więc dobry
wiesz bo jak będziesz chciała zostawić na chwilę gdzieś dziecko mężowi to musisz odciągnąć sobie mleko
albo tak jak piszesz przy nawale pokarmu
zobacz siostra moja poszła na imprezę odciągnęła sobie mleko i ja mogę spokojnie cała noc jej synka pilnować

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 sty 2009, 22:38

noi właśnie chyba kupie laktator tylko jeszcze sie zapytam koleżanki do której ide w poniedziałek jak się jej sprawuje
zwłaszcza ze teściowie mnie strasznie zaskoczyli i jak sie dowiedzieli to mi po obronie wczoraj dali tak jak kiedys mojemu P 1000zł :ico_szoking: wiec zaszczyk gotowki mam :-D

a jaki zapas pampersów macie bo ja kiedys kupiłam w realu na promocji 98szt pampersów roz 2 (3-6kg) za 40zł i teraz tez jest ta promocja wiec sie zastanawiam ile jeszcze dokupic paczek bo normalnie taka paczka kosztuje ok 60zł? robiłyście jakieś zapasy :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marthalib i 1 gość