Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

Pobudki w nocy i ploteczki- LUTY 2009

01 lut 2009, 09:55

I piszemy w nowym temacie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-02-01, 18:29 ]
co kochane żadnej nie było :ico_placzek:
kasiekk jak tato ? mama dziś lepiej ?
NAt jak egzamin ? :ico_sorki: :ico_oczko:

Kuba dziś by straszny zaraz kończy oglądać Boba i idziemy się kąpać i spać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziś płakał pół dnia że chce lego i oglądał na allegro i wydrukowałam mu 6 zdjęć z allegro :ico_oczko: i chodzi i mówi że chce , ma teraz 3 samochodziki podróbki lego a marzą mu się takie zestawy jak ma Kacper :ico_oczko: kurcze ale nie dam tyle kasy za lego tzn za firmę szukam w podróbkach :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-01, 18:31 ]
chodziło mi że ma 3 malutkie samochodzik z klocków takich jak ala'lego :ico_oczko: a chce duży zestaw np policję albo straż z klocków lego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

01 lut 2009, 20:07

ja jestem :-) ale tylko na chwilkę bo mężuś dziś okupuje kompa :evil:
my dzisiaj mieliśmy ciężką noc a właściwie to ja, okropaśnie bolał mnie ząb a raczej cała szczęka :ico_placzek: coś mi się widzi, że chorowanie jeszcze się nie skończyło bo u mnie to zapowiedź dalszych problemów, tym razem chyba zapalenie ucha :ico_placzek: 30-ka na karku i człowiek się sypie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lut 2009, 21:00

dziendoberek

ja weekend caluski w szkole, a Oski jak na zlosc jak mnie nie ma to aniolek, wszyscy mowia ze grzeczniutk i w ogole, no tak jak ammy nie mka to mozna odpoczac od wariactw i byc grzecznym, a potem sie caly tydzien na mamuscie wyrzywac :ico_haha_01:

:ico_tort: Kasiek spoznione ale szczere dla Kacperka zyczonka! Niech rosnie duzy i zdrowy! Buziaczki dla niego!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dobrze ze tta po operacji dobrze, oby szybko calkowicie doszedl do siebie, a u mamy too moze faktycznie tylko skutki chemii, kochana nie doluj sie zawczasu...


Pestka łoo boziuniu tyle pierogow jak dla calej gwardii :-D :-D :-D przesada hehe

Patka dla dzielnego Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oskar w domu scinany jest przez T i w sumie nie ma problemow, maszynka tylko lecimy i jest ok a maly juz sie nie boi

ja lece powypoczywac...z T poogladamy filmty jak tylko malemu poczytam bajke przed sname i zasnie..
a od rana jade zrobic wymaz z tej afty nieszczesnej, zrobie 2, mykologiczny i bakteriologiczny, az do skutku bede robic...bo juz nie moge... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 lut 2009, 21:22

witam wieczorkiem

my dzis od rana byliśmy u mamy,razem gotowałyśmy obiad,potem poszlismy do taty tzn ja i mój D,tato nadal nic nie może jeść jeszcze,może jutro mu już pozwolą,czuje sie różnie,cały czas go boli tzn jak przestaje działać zastrzyk przeciwbólowy,ale chodzi do wc to o tyle dobrze że może sam
z dnia na dzień będzie lepiej napewno
mama wydaje sie ze lepiej,tzn mówi ze głowa ja cały czas tak ćmi no i te mroczki w oczach :ico_noniewiem: nic jej nie mówiłam ,jutro zadzownie do tej lekarki i zapytam kiedy moge do niej przyjechać i porozmawiać,oby jak najszybciej

KAcper śpiący był dziś ,ale nie chcial u mamy spać
wczoraj nie spał cały dzień ale o 6.30 juz wstał dziś :ico_olaboga: tylko że zdaje mi sie że sikanie go budzi,bo od dwóch dni od razu rano przylatuje i krzyczy siku :ico_brawa_01: (bo do tej pory mu się nie chciało tylko po nocy był mokry ,leniuch) narazie zakładam mu jeszcze pampka (musze kupić taki większy podkład na łózko,żeby w razie czego nie zasikał,bo coś sie boje o to) jak narazie mowie drugi dzień jest suchy po nocy pampers i oby juz tak zostało
teraz juz też śpi,oby wstał później niż o 6 :ico_noniewiem:

u nas znowu zima,śniegu dzis dużo,zaraz wrzuce zdjecia to moze cos wkleje
dziś na sankach szaleliśmy rano i popołudniu :-D

[ Dodano: 2009-02-01, 20:24 ]
Nat dziękujemy za zyczenia :ico_sorki:

faktycznie ceny klocków lego jak z kosmosu :ico_olaboga: Patka jak wyszukasz cos fajnego,tańszego z innych klocków to pokaż :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 lut 2009, 12:30

Wszystkiego najlepszego dla Pelusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

w zeszlym tygodniu pozaliczalam wszystko w szkole, prawie wszystko na 5, tylko jeden palant z prawa administracyjnego zawalil mnie pytaniami, trudnymi, chociaz kazde trudne dla mnie bo prawie sie nie uczylam :ico_oczko: , no wlepil mi 3 i zepsul wyglad taki ladny w indeksie :ico_haha_01:

w nocy przyjechal tatus Fili, cala noc gadalismy, bo musialam o wszystkich postepach malego opowiadac :ico_haha_01: , no i rano dziecko bylo bardzo ucieszone ze jest tatus, tulil sie do niego, a u ojca nawet lezke poleciala,
juz wyjechal, ale na szczescie Filip za bardzo nie przezywa,
obiecal ze przyjedzie za kilka dni i zabierze nas na wycieczke małą, zobaczymy... :ico_noniewiem:

Filipek tez sie nie boi jak maszynką go strzyzą :ico_haha_01:

aparat mi sie zepsul, kurcze i zdjecia nie powgrywalam do kompa,

Filipek od chrzestnej dostanie domek taki jak little cos tam bardzo o to prosi, jak do apteki wejdziemy to go stamtad sie nie wyciagnie, tylko gdzie ja to cholerstwo wstawie
Ja to mowie jej zeby tyle kasy wydac :ico_puknij: wolalabym , nie wiem tą kaske :ico_haha_01: na rachunek malemu wplacic, ale ona uparta ze chce kupic i juz, no jak ma zbedna kase to co mam jej zrobic :ico_haha_01: , chociaz doszlismy ze nie kupi taki najdrozszy ze w srodku kuchnia i takie tam, a pusty bo on o polowe tanszy

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lut 2009, 13:50

witam

dziękuję lulu w imieniu Kacperka :ico_sorki:

mój trzylatek śpi teraz,a wstał znowu o 6.30,wiecie jak śpi w dzień to dłużej rano śpi :ico_noniewiem: no i dzis rano przyszedł i mówi" taaato zrobiłem siku w pampejsa" :ico_zly: leniuch wstrętny :ico_olaboga:

dzowniłam do lekarki mamy i jutro jadę z nia porozmawiać,pojade do południa,ona jest do 15
dowiadywałysmy sie ile kosztuje prywatnie zrobić tk głowy tylko problem w tym że mama sie nie zgodzi,powie ze wymyślamy,a nie powiem jej przecież dlaczego chcemy to zrobić,kurcze takie błędne koło
zobaczymy co mi jutro ta powie :ico_noniewiem:
moja mama pod tym względem jest uparta jak osioł,chciałam jej zrobić badanie moczu,bo tam jej nie robili tylko na początku przed chemiami,a powinni bo jeden z tych cytostatyków które dostaje może szkodzić na nerki a ona uparta i nie chce mi nasikać,powiedziała ze za 2 tyg pojedzie na badania to jej porobią a ja mam nie wymyślać :ico_puknij: no i co ja mam z nią zrobić :ico_puknij: przeciez to dla jej dobra
co za kobieta :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 lut 2009, 14:08

hej :ico_kawa:
prawie wszystko na 5,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

heheh ja marzę o 3 np z socjologi co mam w sobotę ale martwię się że może być poprawka :ico_noniewiem: dziś wieczorem porobię ściągi i będę się uczyć do piątku zobaczymy :ico_noniewiem:

super będzie miał Filipek w tym domku :ico_oczko: :ico_brawa_01: da chrzestnej :ico_brawa_01:
obiecal ze przyjedzie za kilka dni i zabierze nas na wycieczke małą, zobaczymy... :ico_noniewiem:
trzymam kciuki a jak wasze stosunki -przyjacielse? narzeczony nie jest zazdrosny? macie już ustaloną datę -ot wywiad :ico_sorki:
no i dzis rano przyszedł i mówi" taaato zrobiłem siku w pampejsa" :ico_zly: leniuch wstrętny :ico_olaboga:
mówi ci kasiekk szybko kup ten większy podkład i wytłumacz że pójdzie spać bez pampersa i nawet jak zrobi siku to potem też mu wytłumacz że jest mokro i musi cię wołać na pewno zrozumie i się odpamersujecie :ico_oczko: spróbuj bo nie będziesz wiedziała
kurcze takie błędne koło
zobaczymy co mi jutro ta powie :ico_noniewiem:
no właśnie zależy od tego co powie ta lekarka , może powie czym zachęcić mamę do tego prywatnego badania :ico_sorki:

Natashka, wymaz pobrany ,kiedy wynik ? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lut 2009, 14:24

lulu zapomniałam,gratuluje piąteczek :ico_brawa_01:

Patka kupie kupie ten podkład,dziś popytam w sklepie

a co do badania to powinni jej zrobić w szpitalu razem z innym ale czy zrobia :ico_noniewiem: to ja nie wiem

[ Dodano: 2009-02-02, 13:41 ]
kilka zdjęć

prezenty

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z ciastoliny najbardziej zadowolony,od razu robił makaron :-D gra elektroniczny mózg też mu się bardzo spodobała,narazie najmniej zainteresowany jest tym wiaderkiem,ale przyjdzie i na to czas

Obrazek

Obrazek

Obrazek

hihi :-D

Obrazek

zapalalismy kilka razy :ico_oczko: bo chciał dmuchać

Obrazek

[ Dodano: 2009-02-02, 13:52 ]
dostał jeszcze klocki drewniane takie z literami,cyframi,obrazkami,ubrania,słodycze i kasę :ico_oczko: jeszzce jedna ciotka przyjedzie z prezentem ale jak wyzdrowieje bo teraz ja grypa dopadła :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-02, 13:57 ]
a tu zdjecia z wczoraj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


D nas ciągnął :-D
Obrazek


a tu kacper wypadł z sanek tak szaleli
Obrazek


w parku duuzo śniegu
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-02, 14:23 ]
dzisiaj D wziął kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola z tego drugiego gdzie chcemy zapisać Kacpra i tu pani powiedziała że nie ma znaczenia czy oboje rodzice pracują czy nie,więc inaczej niż w tamtym przedszkolu :ico_oczko:
jutro zawieziemy wypełnioną kartę :-) bo mowiła zeby jak najszybciej
i nie wymagają podbijania przez zakład pracy,bo tam chciała,ale D jej mówił ze to długo potrwa nim on to załatwi

o pierdoła wstała :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 lut 2009, 16:45

kasiekk, superr zdjęcia :ico_brawa_01: Peluś zadowolony :ico_brawa_01: i ten buziaczek ahhhh :ico_buziaczki_big:

o i super że te 2 przedszkole nie stawia żadnych wymagań
ja w przyszłym tygodniu się wybiorę :ico_oczko:


u nas dziś troszkę wietrznie ,kuba nie chce nigdzie wychodzić :ico_spanko: z dziadkiem się wyszalał do południa :ico_oczko: i daej chodzi z tym kartkami i "chce lego" :ico_olaboga: juz nawet powtarza sobie że listonosz przyniesie ale ja nie widze nic ciekawego na alegro tzn ceny z przesyłką muszę porównać z naszymi w sklepie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 lut 2009, 18:57

kasiekk, fotki super, jaki torcik mniam
Pelusa oczka mnie powalaja

pata trzymam kciuki za egzaminy

a z narzeczonym zerwalam, :ico_olaboga: po stracie, jakos nie moglismy sie dogadac, ale jestesmy przyjaciolmy,
z eks malz. tez jestesmy "po-przyjacielsku" tzn nie klocimy sie :ico_haha_01:

jejku usypiam na siedzaco, a kiedy to maly usnie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość