malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

02 lut 2009, 22:25

emilia7895, nie podmawiaj się :-D Tosia już ma narzeczonego :-D Ba! Już wiem, że jakbym znów była w ciąży i byłaby Lusia, to też narzeczony już jest uszykowany :-D

No. Mój P. jak tak sobie w sobotę rozmawialiśmy, to stwierdził, że jak będzie chłopczyk to Ignaś (no jakbym nie wiedziała), a jak dziewczynka to Łucja :ico_brawa_01: No. Ale to najwcześniej za dwa lata mogę robić coś w kierunku rodzeństwa dla Tosi. Póki co - zainwestowałam w tabsiki.

Emilia no to na wiosnę wpadam do Śremu :-D Co Ty na to??

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

02 lut 2009, 23:04

malgoska pisze:że jak będzie chłopczyk to Ignaś (no jakbym nie wiedziała), a jak dziewczynka to Łucja
a mi ostatnio spodobalo sie imie Gabrysia i Gabryś. Także jakby cos u nas jeszcze sie przydarzyło. (tfu tfu ) to by chyba tak było :)
malgoska pisze:Emilia no to na wiosnę wpadam do Śremu Co Ty na to??
W sumie daleko nie masz. Ja na upartego tez daleko nie mam bo ode mnie d Poznania jedzie się autostrada cos ponad 2 godziny

[ Dodano: 2009-02-02, 22:28 ]
Jak ktoś chce zobaczyć - to mojanowa odsłona sklepu :-D http://nasza-klasa.pl/profile/19841148/gallery

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

03 lut 2009, 00:27

hej
u nas jak moze juz wiecie zawitala zima i paraliz normalnie maz sie wybral do pracy i ewakuowali stacje metra kolo nas i sie wrocili chlopaki,autobusy nie kursowaly no i wolne mam nadzieje ze jutro juz pojada
no i zuzka ma balwana przed domem
a dzis to taka marudka ze szok

[ Dodano: 2009-02-02, 23:28 ]
jutro wiecej napiszze bo maz goni do spania
dobrej nocki kochane

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2009, 08:53

Witam z rana i zapraszam na gorącą herbatkę albo kawkę jak kto woli :ico_oczko: . U nas dzis straszny wiatr wieje i jest taki zimny, że cos okropnego. Kurcze niewiem jak oduczyc małego od tego nocnego jedzenia :ico_noniewiem: Dzis zpodałam mu herbatke w nocy zamiast mleczka i co? Oczywiście usnął na godzinke a po godzinie juz był od nowa obudzony i chciał jeść :ico_szoking: Tak więc 2 razy w nocy musi miec jedzonko. Hm niewiem co by tu zrobic, żeby choc raz mi jadł.
Małgośka fajny przepis na te kulki kokosowe. No i łatwy :ico_oczko:
A i dziewczyny zapomniałam o jeszcze jednym składniku do słatki chipsowej :ico_wstydzioch: :ico_sorki: KUKURYDZA!!!! Ale myslę, że bez niej tez jest smaczna.

[ Dodano: 2009-02-03, 07:54 ]
Sylwia super masz ten sklepik :ico_brawa_01: I widze, że duzo towaru w nim masz. Byłoby w czym poszperać :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lut 2009, 09:06

witam, zirafka ja poprosze herbatke :ico_oczko:

malgoska pisze:Emilia no to na wiosnę wpadam do Śremu Co Ty na to??

jasne, zapraszam
Sylwia.O. pisze:Ja na upartego tez daleko nie mam

wiec tez zapraszam :ico_oczko:

Sylwia super sklep

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 lut 2009, 09:47

Witam. Ja tez poproszę herbatkę :-D Npocka u nas w miare bo mała może z raz sie przebudzała ale wstala o 6:40 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
zirafka pisze:Hm niewiem co by tu zrobic, żeby choc raz mi jadł.
chyba musi spac z tatusiem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a tak poważnie to musisz być konsekwentna i zamiast mleka dawać herbatkę i tyle. Nie mozna popuścić bo nasze dzieciaczki to już cwaniaczki i jak Cie wyczuje to będzie awantury nocne robił.

zirafka pisze:A i dziewczyny zapomniałam o jeszcze jednym składniku do słatki chipsowej KUKURYDZA!!!! Ale myslę, że bez niej tez jest smaczna.
ja chyba wolę bez kukurydzy bo była pyszna bez niej

emilia7895 pisze:Sylwia super sklep
zirafka pisze:Sylwia super masz ten sklepik I widze, że duzo towaru w nim masz. Byłoby w czym poszperać
dzięki dziewczyny. Kochane jesteście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

03 lut 2009, 09:58

moze zaraz was doczytam jeśli mi pozwolą domownicy bo każdy coś ciągle chce, ech
Tosia dziś w nocy miała gorączke nawet nie wiem ile bo nie dała zmierzyć sobie ale była strasznie rozpalona aż zaczelam sie bać :ico_noniewiem: wczoraj u lekarza na wizycie stwierdzono ze ma zmiany na oskrzelach i dostala augumentin, nie chce mi pic tych syropow, z nosa jej sie leje, o dziwo nauczyla sie juz i pozwala mi wyczyścic nos gruszką i juz tak nie wariuje przy zakrapianiu noska, jak ja bym chciala zeby te chorubska juz sobie poszly!!! :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lut 2009, 10:01

hej melduje sie ze żyjemy :-D

Poczytałam was ale nie pamietam co odpisac :ico_wstydzioch: . Franus cos dalej kasła ale myslimy że od tego że na klatce taki remont wsystko leci do domu ,pył i wczoraj az oczka tarł i miał całe czerwone.

Uczyłam sie wczoraj i mam takiego stresa że :ico_szoking: .

zrobiłam dekoracje na urodzinki synka w formie pociągu :-) moze jutro rano tez zajrze by torta postawic to zrobie fotke i wam pokaze, a impreza w niedziele.

pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 lut 2009, 10:23

hej, dziewczyny :-)

u nas nocka nawet :-) oczywiscie spi najspokojniej z nami... ale ponoc najnowsze badania naukowcow mowia, ze dzieci, ktore spia z rodzicami lepiej sie rozwijaja i sa zdrowsze :-D :ico_oczko:

Pisalyscie o jogurtach. Ja danonki dalam tylko raz, jadl, nie powiem, ze nie :-)

Ale regularnie daje mu jogrt naturalny bez cukry i tez lubi. Wczoraj mu dalam pierwszy raz Bakusia. Ale wole naturalne jogurty. MOzemy podawac rowniez kefir na zmiane z jogurtem. :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

03 lut 2009, 10:43

Anuszka pisze:u nas nocka nawet :-) oczywiscie spi najspokojniej z nami... ale ponoc najnowsze badania naukowcow mowia, ze dzieci, ktore spia z rodzicami lepiej sie rozwijaja i sa zdrowsze :-D :ico_oczko:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to mam dobra wymowke :ico_oczko: :ico_haha_01: a co tam niech sobie spi na razie z nami potem bedzimy sie meczyc i oduczac :ico_wstydzioch:
Sylwia masz naprawde fajnie zaopatrzony ten sklep :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Lalunia wiem jak to jest z tymi syropami :ico_zly: u nas musialy byc dwie osoby zeby mu podac :ico_olaboga: niestety chca te smarki czy nie chca musimy im to dawac dla ich dobra- nie mozemy o tym zapomnieć!!!
asiab jutro wielki dzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: koniecznie pokarz ta dekoracje!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości