Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 22:06

ananke, a Ty do mleka dajesz wodę z kranu?????
tak, ale przegotowaną :-)
pytałam o to polożną, czy np. nie lepiej by było mineralna dawać, ale mówiła, że jak prrzegotuję mineralną to będzie gorsza niż przegotowana z kranu :ico_noniewiem: więc nie kombinowałam i daje z kranu

Donatka, a Ty jaką dajesz??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 lut 2009, 22:58


Donatka, a Ty jaką dajesz??
od tygodnia daję z kranu, a wcześniej kupowałam Żywca, ale strasznie droga, poza tym pytałam znajome i one normalnie dawały karnówkę przegotowaną

ja właśnie się wykąpałam,, synuś śpi za godzinkę się pewnie obudzi na jedzonko :-)

do jutra, spokojnej nocy, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 08:40

hej)

wczorajk nie mialam jak sie odezwac

coo ddo wody ja gotuje mineralna zywiec lub z lidla za 60 gr a jest bardzo dobra

dzis noc normalnie przespana o 3:30 sie obudzila mala aa ja o 2 sciagałam pokartm bo mi cyce rozwala wogole cally dzien mnie pieka a laktator z aventu nadaaje sie do d.....

a wogole cora zassnela o 22 i to z trudem 2 godziny wisiala na cycu :ico_olaboga: nivby je oproznila co ja odstawilam , płacz nie wiadomo o co chodzi, kupa zrobiona 2 godziony karmiona, rozmawialismy chodzilismy smoka nie i placz... no wiec koniec mojej i babvci cierpliwosci zrobilismy sztuczne mleko wydoila 80 ml ;| a przypominam ze doila 2 godz cyca! z ootwrtymi oczkami!! dzwonilam do poloznej mowi ze mam malowartosciowy pokarm i trzeba karmic na zawolanie nawe co 30 min lub dokarmiac..... no tak .... to ja ja w dzien na cycku ale na noc butla i koniec bo i naczej bede chodzic jak jakis pijak... wczoraj padlam jak mucha nawet nie slyszalam placzu malej... ale babcia sie nia zajela :)

no to tyle :) dzis kupie mleko bebilon zamiast nana

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 09:57

hej hej

ja tak na chwilke z rana, bo udało mi się kompa włączyć, ale niestety Alutek z czkawka męczy przy okazji robiąc kupkę a starszak marudzi, jakby wstał trzecią nogą :ico_olaboga:
a jeszcze mnie chłop zdenerwował, bo wczoraj na zakupach miał kupić pampki i uszczęśliwił mnie i dziecko pampkami tescowymi :ico_puknij: :ico_olaboga: i za żadne skarby nie potrafię tego naciągnąć tak, żeby były dobre, bo niestety te dwójki, które kupił to mi jedynki oryginalnego pampersa długością wychodzą.. i będę się męczyła cały dzień, bo niestety pogoda taka, że nawet żaluzji nie odsłaniam :ico_olaboga: i do sklepu po normalne pieluchy nie pójdę
mam za to zapas trójek pampersa, które są za duże w stopniu znacznym :ico_olaboga: ostatni ubrany przedwczoraj przeciekł z każdej strony przy sikaniu, bo wisiał między nóżkami :ico_olaboga:
i zaraz wybuchnę chyba... :ico_olaboga:
ze względu na ten mój cudowny nastrój postaram się trzymać z dala dziś, żeby nie wadzić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 lut 2009, 10:16

hej hej ..witam z ranka..dzis jade jakies ciuszki niuni pokupic..

co do rany po cesarce to u mnie ładnie sie goi..smaruje ja mascia na blizny..ale i tak jest to cieniutka kreseczka wiec jestem bardzo zadwolona :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-03, 09:17 ]
ze względu na ten mój cudowny nastrój postaram się trzymać z dala dziś, żeby nie wadzić
e tam co bedziesz z dala siedziec..lepiej z nami Ci bedzie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 10:23

co do rany po cesarce to u mnie ładnie sie goi..smaruje ja mascia na blizny..ale i tak jest to cieniutka kreseczka wiec jestem bardzo zadwolona :-D :-D :-D
oo, to dobrze :ico_sorki:
u mnie się zaczęło sączyć w jednym miejscu i dumam nad tym, dlaczego skoro tak długo było dobrze... :ico_olaboga:
lepiej z nami Ci bedzie :-D :-D :-D
bez Was to ja bym chyba oszalała :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 lut 2009, 10:29

u mnie się zaczęło sączyć w jednym miejscu i dumam nad tym, dlaczego skoro tak długo było dobrze...
wiesz ja jak mialam ranke to smarowałam tym balsamem szostakowskiego i fajnie mi sie po tym zagoiło..mam takie jedno delikatne zgrubienie ale juz sie wyrównuje..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 10:32

Marcia77, ja chyba teściową poproszę, żeby mi to kupiła... myślisz, że nie będzie za późno, jakbym pod koniec lutego zaczęła smarować? bo też mam zgrubienie w jednym miejscu

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 lut 2009, 10:42

chyba teściową poproszę, żeby mi to kupiła... myślisz, że nie będzie za późno, jakbym pod koniec lutego zaczęła smarować? bo też mam zgrubienie w jednym miejscu
na opakowaniu jest napisne ze basma głęboko odbudowuje skóre, działą kojaco, przyspiesza regeneracje, łagodzi podrażnienia..wiec jelsi tam ci sie cos dzieje to mysle ze warto..

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lut 2009, 11:25

witam z rana, mój chłop prawie całą noc siedział przy kompie :ico_puknij: a teraz odsypia, bo sobie po to wziął wolne. Ale to nawet dobrze - później starga mi wózek na dół i pójdę z małym na pierwszy spacer :ico_brawa_01:
a jak tam, Kobietki po cesarce, Wasze ranki??
u mnie jest tylko cienka kreska na skórze, a pod spodem lekkie zgrubienie. Smaruję maścią Cicatridina
ze względu na ten mój cudowny nastrój postaram się trzymać z dala dziś, żeby nie wadzić :ico_sorki:
oszalałaś ??? tym bardziej powinnaś siedzieć na forum - na poprawę nastroju :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość