Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 11:39

później starga mi wózek na dół i pójdę z małym na pierwszy spacer :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr
ja też bym poszła, ale u mnie - po wczorajszym śniegu - to dziś kajakiem na dwór trza wychodzić :ico_olaboga: leje tak, że mi okna umyje :-D
oszalałaś ??? tym bardziej powinnaś siedzieć na forum - na poprawę nastroju :-D
i powiem Ci, że tak siedzę :-D i jeszcze wynalazłam parę aukcji na ebay'u na które "rzucam okiem" :-D mój chłopie raczy wyrastać z rozmiaru 62 :ico_olaboga: ręce mi opadają, noo, ale cóż... rękawki ma za krótkie, nogawki to samo, juz mu wczoraj ubrałam koszulkę na 68 i zwinęłam delikatnie rękawki...

a ja dzis w ogóle dzionek... heh... właśnie wstawiłam pranie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: naładowałam ciuchów, nasypałam proszku, chlapnęłam płynem do zmiękczania i siadłam do kompa, po czym po około dwóch minutach zorientowałam się, że pralka nie chodzi :ico_olaboga: noo, to lecę do kuchni, głaskam bydlę po boku i błagam, żeby mi sie nie psuło, po czym patrzę i widzę, że nie włączyłam "power" :-D :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: noo, i teraz działa znacznie lepiej, jak już jej prądu dałam :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 12:05

kurcxze myslalam ze sie zdrzemne a tu pupa Klaudia znow glodna teraz siedzi na cycu a potem pewnie troszke sztucznego;/

potem pojedziemy na zakupy....ja to chyba mam cukrzyce czy cio spac i spac mi sie chce i slodkiego gorzej niz w ciazy maz mowi ze to ze zmeczenia..ale to chyba przez ta pogode

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 12:11

kurcxze myslalam ze sie zdrzemne a tu pupa Klaudia znow glodna teraz siedzi na cycu a potem pewnie troszke sztucznego;/
noo, wiesz... macierzyństwo to nie wakacje - bywa tak, że się nie wyśpisz przez kilka miesięcy.... a tym bardziej nie jest lekko karmić piersią, gdy dochodzi zmęczenie i znów widzę, że idziesz na łatwiznę i dokarmiasz :ico_olaboga: noo, ale to Twoja sprawa....

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 12:21

znów widzę, że idziesz na łatwiznę i dokarmiasz :ico_olaboga: noo, ale to Twoja sprawa....
połozna powiedziala ze lepiej dokarmic niz siie meczyc... bo najwidoczniej mam slaby pokarm.... po sztucznym spala 6 godzin a po moicm tylko godzine;/

dziewczyny jak u was z kilogramami??? ja czuje sie szersza niz dlusza/// 77 na liczniku i ani drgnie..... jeszcze tak mi sie cce slodkiego zastepuje herbata biszkoptami i herbatnikami

mleko mi samo wyplywa a cycki jak kamienie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 12:24

mleko mi samo wyplywa a cycki jak kamienie
noo, masz nawał, zjedz cos konkretnego a nie bizkopty i herbatniki i Klaudia się będzie najadała :ico_sorki:
dziewczyny jak u was z kilogramami???
a u mnie bardzo ładnie :-) przytyłam łącznie 21kg z czego 14 już poleciało i nadal spada... noo a jak zaczęłam spacerować codziennie to pomaga na pewno :-) a niedługo wybieram się raz w tygodniu na basen i solarium :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 12:27

nie bizkopty i herbatniki i Klaudia się będzie najadała :ico_sorki:
kanapki i gotowane kurczajki plus marchewki to jem codziennie :-D
a u mnie bardzo ładnie :-) przytyłam łącznie 21kg z czego 14 już poleciało i nadal spada... noo a jak zaczęłam spacerować codziennie to pomaga na pewno :-) a niedługo wybieram się raz w tygodniu na basen i solarium :-D
zazdroszcze :) ja tylko 100 na minusie ale niech sie zrobi cieplej i ten polog sie skoncy to sie wezme za siebie :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lut 2009, 12:34

noo, to lecę do kuchni, głaskam bydlę po boku i błagam, żeby mi sie nie psuło, po czym patrzę i widzę, że nie włączyłam "power" :-D :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: noo, i teraz działa znacznie lepiej, jak już jej prądu dałam :-D
no a ja myślałam, że te sprzęty to na głaskanie chodzą :-D :-D :-D
dziewczyny jak u was z kilogramami??? ja czuje sie szersza niz dlusza/// 77 na liczniku i ani drgnie..... jeszcze tak mi sie cce slodkiego zastepuje herbata biszkoptami i herbatnikami
milutka cukier uzależnia, jak całą ciążę jadłaś słodkie to organizm teraz reaguje tak jak na odstawienie każdej innej używki.

U mnie waga zjechała do 60 kg, jeszcze dwa kilo i dojdę do mojej najlepszej wagi, chociaż przed ciążą ważyłam 55, ale to było mnie za mało - wszystkie ciuchy mi wisiały. Mieszczę się już w ciuchy, tylko brzuch trochę się przelewa, ale z tym na razie nic się nie da zrobić, bo po cesarce nie można ćwiczyć.

milutka a co laktatora aventu, to ja go sobie bardzo chwalę, ściąga mi się rewelacyjnie

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 lut 2009, 12:36

gaga22, moj lakator to chyba jakis uszkodzony ta biala uszczelka ciagle wyskakuje jak sciagam pokarm

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lut 2009, 12:37

ale niech sie zrobi cieplej i ten polog sie skoncy to sie wezme za siebie :)
noo, moim zdaniem nie ma na co czekać - dlatego ja trzymam dietkę i spaceruję, kiedy się da... ćwiczyć nie mogę ze względu na cięcie, ale wyczytałam, że jak rana się zagoi to można popływać troszkę :-D
no i jedyne "słodycze", na które sobie pozwalam to jogurt owocowy z muesli codziennie na śniadanie, batoniki muesli (smakują jak zmielone kalosze ze słoną, ale czymś się oszukiwać trzeba) i surowe marchewki na kolację :ico_sorki: a na obiady gotuję dla siebie zupki :ico_sorki: jakos wodę z warzywkami łatwiej trawię :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lut 2009, 12:38

gaga22, moj lakator to chyba jakis uszkodzony ta biala uszczelka ciagle wyskakuje jak sciagam pokarm
a dobrze ją zaciskasz ? ona musi zaskoczyć za ten rancik, dociśnij palcem wkoło żeby wskoczyła

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość