antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 lut 2009, 10:14

Czesc dziewczynki,
jesli chodzi o trzymanie główki to troche inne mięsnie pracują jak dziecko trzyma ją w pionie a inne jak lezy na brzuszku i ma podniesc główkę (wtedy tez biorą w tym udział mięsnie brzucha). Jedyny sposób to kłasc na brzuszku i cwiczyc mięsnie. Moje dzieciaczki jakos to lubiły, mała tez sobie niezle radzi, choc mam wrazenie ze jest bardziej "leniwa" niz chłopcy. Kłade ją na brzuszku, klękam przy łózku i do niej gadam albo zabawiam grzechotką, wtedy podnosi główkę i patrzy. Czasami sie kładę i biorę ją na siebie, na klatkę piesiową i tez zaczepiam, zeby podniosła głowkę.

Co do nowinek zywieniowych, to tez wydaje mi się ze strasznie sie spieszycie :-D
ALE ZEBY BYŁO JASNE: NIE OCENIAM TEGO, KAZDA Z WAS ROBI TO CO UWAZA ZA STOSOWNE. Po prostu jakos tak szybko. Dzieci ulewają bo mają jeszcze niedojrzały układ pokarmowy. Jesli jest to wyjątkowo nasilone, wtedy sie pokarm zagęszcza, ale wprowadzenie nowych posiłków nie zlikwiduje ulewania. Zazwyczaj samo przechodzi ok 6 miesiąca.

A o zamkniętym wątku tez nic nie wiem... :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 11:20

Aniu a jak w nocy dajesz małemu mleko to tak na spaniu w łozeczku, czy go wyciagasz?? Ja zawsze wyciagam, ale tesciowa mi powiedziała zebym sporobowala tak na spaniu mu dac, jak zacznie popłakiwac w nocy, kurcze ale sie boje bo jak ma mu sie odbic :ico_olaboga: mogłą bym go połozyc na boczku, ale traz sie juz wierci i pewnie odrazu by sie odwrocił i mogłby sie zachłysnac.
Co do nowinek zywieniowych, to tez wydaje mi się ze strasznie sie spieszycie
moze i tak, ale ja dałam mojemu dzisiaj sprobowac deserku :-) jabłko ze słodzona marchewka, tylko troszke na łyzeczce :-)
Najpierw robił kwasne minki jak polizał, ale potem mu smakowało, oczywiscie zrobiłam fotki jego pierwszego posiłku, jak bede miala wiecej czasu to wam pokarze :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lut 2009, 11:36

Hejka :-)

Przepraszam że nie będę pisała personalnie ale tyle naklikałyście że nie pamiętam kto co pisał :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Mój Filipek już od dawna ładnie trzyma główkę przy leżeniu na brzuszku :-) Lubi tak leżeć i się rozglądać do okoła :-) Filipek zamiast w telewizor to lubi patrzeć się na akwarium z rybkami :-) Poza tym może to wam się wydać dziwne ale my nie mamy telewizora, postanowiliśmy to już jak się pobieraliśmy aby nie mieć w domu tego złodzieja czasu :ico_oczko: No i już prawie cztery latka bez tv. :-D

Jesli chodzi o supermarkety to ja tez wole Filipka zostawic u mamy i pójsc sama. Nawet z tego powodu ze go to moze zmeczyc, lub moze sie zgrzac no i te zarazki fruwajace wszedzie

My Filipka nosimy na rekach ale nie non stop, bo tez sily na to brakuje, bo juz troche wazy, ale nie zauwazylam zeby wymuszal w jakis sposob noszenie. Lubi tez troche w luzeczku na karuzele sie popatrzec lub w lezaczku posiedziec i na kanapie polezec. Usmiecha sie przy tym i gada do obrazka na scianie ktory narysowalam lub do zyrandola :ico_oczko:

No i sluchajcie . . . zmiescilam sie w kolejne spodnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 11:41

No i sluchajcie . . . zmiescilam sie w kolejne spodnie
gratulacje, figurka wraca do formy :-D \
A ja niby waze mniej niz przed ciaza a nie moge sie niektore spodnie zmiescic, chyba bioderka mi sie jeszcze nie zeszły :-)

Motylku na tym zdjeciu na gorze to jestes tez ty prawda :-) bardzo podoba mi sie tam twoja fryzura :-D bo ciagle sie zastanawiam nad zmiana mojego wygladu, ale jakos boje sie eksperymentowac :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 lut 2009, 11:55

wiola85 - nie bój sie kochana, włosy odrosną :-D :-D

Ja ostatnio obsmyczyłam sie na króciutko, miałam włosy sięgające prawe łopatek, ale nie miałam czasu przy trojce układac i modelowac, więc pozbyłam sie kłopotu. Jestem baaaaardzo zadowolona bo mycie, suszenie i układanie zajmuje mi ok 5 minut :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 11:58

Ja ostatnio obsmyczyłam sie na króciutko, miałam włosy sięgające prawe łopatek, ale nie miałam czasu przy trojce układac i modelowac, więc pozbyłam sie kłopotu. Jestem baaaaardzo zadowolona bo mycie, suszenie i układanie zajmuje mi ok 5 minut
ja włąsnie sie boje ze z krotszymi bede miała wiecej roboty,bo tak to jeszcze zepne gumka i tyle :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 lut 2009, 12:47

wiola85 - nie bój sie kochana, włosy odrosną :-D :-D

Ja ostatnio obsmyczyłam sie na króciutko, miałam włosy sięgające prawe łopatek, ale nie miałam czasu przy trojce układac i modelowac, więc pozbyłam sie kłopotu. Jestem baaaaardzo zadowolona bo mycie, suszenie i układanie zajmuje mi ok 5 minut :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lut 2009, 12:48

wiola85, w tamtej fryzurce spokojnie mogłam związać włosy gumką, więc też dobra jak się nie ma czasu :ico_oczko:

Ja mam chopla na punkcie wlosów :ico_haha_01: myje codziennie i codziennie modeluje :ico_oczko: Takie mam małe skrzywienie :ico_haha_01: Ja uwielbiam długie włosy ale dla męża obcinam sie krocej :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 lut 2009, 12:54

wiola85, ja chce grzywke!!! :ico_sorki: i nie moge sie zdecydowac. tzn jestem zdecydowana ale zawsze widze jakas wymowke zeby sie do fryzjer nie wybrac...

Jade do carrefoura zaraz bo sa chusteczki hu :ico_sorki: is 4 opakowania za 11.99. wiec wydaje mi sie tanio. Niby mamy w zapasie jeszcze 3 opakowania nie otworzone ale przeciez to sie nie zepsuje... a przy okazji kupie patyczki Niuniowe bo mi sie koncza.

antynorma, Motylek22, nareszcie cos naklikalyscie1!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-03, 12:02 ]
Poza tym może to wam się wydać dziwne ale my nie mamy telewizora, postanowiliśmy to już jak się pobieraliśmy aby nie mieć w domu tego złodzieja czasu No i już prawie cztery latka bez tv.
u nas to nie mozliwe - chyba z moj M non stop bylby poza domem - bo sport jest kazdego dnia... a to mecze a to skoki, a to jeszcze cos innego i pewnie w ogole by go w odmu nie bylo. Takze u nas akurat lepiej ze jest tv.
a poza tym i ja jakos chyba bym nie wytrzymala - a to na wspolnej, a to brzydula a to jakis film od czasu do czasu, a to tvn style i tak w kolo macieja. :-) choc przyznam ze na pradzie by sie zaoszczedzilo :-) no i na oczkach. No i na samym wydatku jakim jest TV a teraz polujemy na jakas promocje 50calowki.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 lut 2009, 13:47

Wiolka, ja Bąbla wyciągam z łóżeczka takiego na pół śpiocha jak tylko zacznie się kręcić, jakoś się wyczuliłam i budze się jak on tylko stęknie. Tak jak mówisz, bałabym się zostawić go z butlą w łóżeczku, po za tym on jeszcze za maleńki i znając moje szczęście to zadławiłby się za piewszym razem..więc.. wyciągam, zjada butle, ostatnio mierzyłam czas 4 min 150ml z zaciągnięciem powietrza, później jeden albo dwa szybkie "beki" jak jest na ramieniu to zasypia no i do łóżeczka, tam troche się rozbudzi, ale jak wracam z kuchni i wc to już śpi, pstatnio odwiedzam WC w nocy tak "na zapas", później spokojnie przesypia jeszcze 3-4 godzinki a wstaje koło 7-8 tak na dobre..

Ja uwielbiam zmiany na głowie, tzn. we włosach:-) przez całą ciąże zapuszczałam od takich bardzo kruciutkich, bo miałam świadomość, że dłuższe przydadzą się na ewentualny ślub, chociaż nie wiedziałam wtedy jeszcze kiedy on będzie.., teraz dorobiłam się takich "do ucha" i już mnie denerwują, ale przemęcze się jeszcze te kilka miesięcy i póżniej pewnie coś pokąbinuje.. w końcu czego jak czego ale włosów mi nie żal.. zawsze odrosną.. Kiedyś poszłam tylko podciąć, a miałam taką długość jak Motylek, no tak mniej więcej, może gdzieś do ramon, a wyszłam z taką króciutką fryzurką, prawie na "jeża" :-))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości