Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

03 lut 2009, 11:42

Dzięki za miłe powitanie :-)

katrin pisze:A jak tutaj trafilas?Starasz sie moze o rodzenstwo dla Filipka?


Trafiłam przez przypadek ...

Starać ... narazie się nie staramy z mężem, ale nie chcemy mieć jednego dziecka.
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy :-)

U mnie w domu pogotowie jest ... z Filipkiem już 2 razy u lekarza w ciągu kilku dni byłam ...
Wczoraj nam zwymiotował po kolacji ...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lut 2009, 11:56

PaulinaS, Cześć. Załapałaś się na kawkę ze mną :ico_haha_02: A czym Ty się zajmujesz? Że tak się spytam bezczelnie, ale wiesz... Długo Cię z nami nie było i teraz musisz w przyśpieszonym tempie nadrabiać zaległości :ico_oczko: I pokaż nam fotki Filipka! Z którego on jest kwietnia? Ja też planuję dzieci, ale nie teraz...
Kamelek a ja Ci zazdroszczę tych obowiązków, poważnie. Pamiętam jak miałam taką pracę, że do domu wracałam tylko spać i umyć się to czułam, że żyję :ico_noniewiem: No, oczywiście teraz wolałabym mieć chociaż te weekendy wolne i godziny wieczorne, żeby spędzać czas z Julcią, ale potrzebuję takiej adrenaliny. A teraz taka monotonia... Niby Julka nie pozwala mi się nudzić, ale... Wolałabym robić coś więcej niż porządki, pranie, gotowanie itp itp...

To co, kontaktować się z adminem w sprawie wątku?

[ Dodano: 2009-02-03, 11:06 ]
PaulinaS, a co lekarze mówią, że co to może być? Ten wirus wszechobecny?? Zdrówka dla Filipka!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lut 2009, 13:21

kolka niemozesz byc ta kolezanka :ico_puknij: to byl NAJGORSZY MUŁ w klasie :ico_nienie:

kontaktuj sie z adminem,kontaktuj...

kamelek Twoj puchatek tez mi sie snil...

paulinas Eryk mi wymiotowalnawet po łyku wody...alejuz jest spoko...dawaj mu cole wygazowana po łyczku co jakis czas i niedawaj bron boze mleka...a na biegunke dobrze miec smecte bo to wirus, mi smecta sie skonczyla akurat i niebylo gdzie kupic ale jakies na odwodnienie w aptece kupilismy...

Eryk niewiem czemu ale strasznie mialczy...temp niema ani wymiotow ani biegunki a siedzi i mialczy...chyba te 5-tki do tego mu ida :ico_olaboga: pare dni na kolanach mi przesiedzial...niebylo mowy nawet o stanieciu na nogi :ico_olaboga: a teraz lezy mi glowa na kolanach i mialczy :ico_placzek:

katrin spadl ŚNIEG...niemoglam sie wczoraj opanowac...Eryka cieplo ubralam i na wieczor na spacer heh...dzis mielismy isc ale dooopa bo pada...DESZCZ :ico_zly:

snieg w UK to wydarzenie ze nawet szkoly pozamykali :ico_puknij: w PL przy -30 i zaspach niezamykaja nawet...ale co sie angolom dziwic jakprzy -3 myjnie zamarzaja :ico_noniewiem:

katrin kiedys wpadne na drina :-D z kolka heh

buziaki:***********

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lut 2009, 13:57

Mróweczka pisze:kolka niemozesz byc ta kolezanka :ico_puknij: to byl NAJGORSZY MUŁ w klasie
acha... hahaha, to ja wpadnę nadprogramowo :-D
Ja Julce też dawałam odgazowaną colę. Pomogło. Lekarze nigdy oficjalnie nie zalecą bo cola niezdrowa i ble ble, ale po cichu potakują :-) Biedny Eryś. Jak nie da rady broić i leży to musi naprawdę cierpieć :(
Ale mi te sprzątanie dziś idzie... Jakby chciało a nie mogło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lut 2009, 15:17

hej, ja tak znów na szybciusio, była u mnie koleżanka ze studiów, poplotkowałyśmy i teraz muszę lecieć do sklepu po kaszkę i jogurcik dla Olci. dzięki dziewczyny za wsparcie, wiem, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, moze coś mi sie trafi znienacka.
nie mam teraz jakoś na nic czasu, koleżanka stwierdziła, ze zmizerniałam :( no ael jak same problemy to jak tu nie mizernieć.
Olcia wczoraj kupkę z wielkim olaboga zrobiła, płaczu, wstrzymywania było, no a najgorsze to, że teraz wstrzymuje, choć kupka już normalna, lekko rzadka.
i dziwi mnie to, że jak pojadę do rodziców problemu nie ma. a tu zaraz problem jest. bo tam nikt nie zajmuje się kupą Oli, a tu teściowa ciągle olci o kupce przypomina i mnie się wypytuje czy była kupa. obiecałam sobie, ze ostatni raz powiedziałam jej coś prawdę, wkurza mnie tym wtykaniem nosa. a co najgorsze, chyba przynosi mi pecha :ico_szoking:

katrin
o tym kubku pomyślę, może faktycznie masz rację. a nad przedszkolem też się zastanawiam, ale prywatnym:)tam przyjmuja takie maluchy

Mróweczka pędźcie do lekarza, bo może to coś z oskrzelami!!!zdrówka dla Erysia!

kolka ta babka już podjęła pracę :(

[ Dodano: 2009-02-03, 14:18 ]
PaulinaS, witaj w naszym gronie:)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lut 2009, 22:57

cześć....
przeczytałam wszystko ale niewiele wiem :ico_olaboga:
Kolka jak najbardziej pisz do admina! :ico_brawa_01: powiem szczerze że jak byśmy mieli zamknięty wątek to bym się więcej udzielała.....
Delicja... coś Ci powiem tylko się nie obraź... myślę że odrobinę wyolbrzymiasz problemy sobie... może masz depresję..może fakt że teście są obok.... Uwierz mi że Oleńki picie z łyżeczki nie jest żadnym problemem ani przeciwskazaniem do żłobka..a wrecz przeciwnie...skoro uwazasz że to przez błąd wychowawczy Ola nie umie pić z kubka to tymbardziej ją zapisz do żłobka..nie masz nawet pojęcia ile Ola nauczy się tam róznych rzeczy..będzie umiałą pić z kubka...jeść sama zupki a nawet wierszyk na dzień mamy Ci powie ...albo pokaże ;) nie zamartwiaj się na zapas tylko uwierz w siebie i w Olę.. dacie radę.. :ico_haha_02: a z tego co zaoszczędzicie na opiekunce czy prywatnym przedszkolu może uda się wynająć małe mieszkanko?? i wtedy szczęście bo bez teściów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lut 2009, 23:14

Napisałam... Tak kobieta mnie śmiechem zabije, bo ja czasem taki ciemniak jestem i teraz chyba też się nie popisałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale musi się udać, prędzej czy później... Nie?? :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lut 2009, 23:32

Kolka, nie dramatyzuj :-D dobrze będzie :-D

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

03 lut 2009, 23:59

Kolka pisze:PaulinaS, Cześć. Załapałaś się na kawkę ze mną A czym Ty się zajmujesz? Że tak się spytam bezczelnie, ale wiesz... Długo Cię z nami nie było i teraz musisz w przyśpieszonym tempie nadrabiać zaległości I pokaż nam fotki Filipka! Z którego on jest kwietnia? Ja też planuję dzieci, ale nie teraz...

PaulinaS, a co lekarze mówią, że co to może być? Ten wirus wszechobecny?? Zdrówka dla Filipka!!


Poza wychowywaniem Filipka i zajmowaniem się domkiem nic nie robię ciekawego :ico_oczko: ... choć od czasu do czasu siądę w fotelu, wyciągnę swoje gazetki, mulinkę, kanwę i dłubię krzyżykami :ico_brawa_01: (jaką frajdę mam wtedy)
Filipek jest z 18 kwietnia :-) a jego foteczki mozna w moim profilu na naszej klasie zobaczyć :-) http://nasza-klasa.pl/profile/22923195 (tylko że trzeba by się do moich kontaktów dostać, w sęsie że znajomym być, bo mam profil prywatny :ico_oczko: )
Lekarz jak to lekarz, zbadał w oskrzelach i płucach czysto, gardło jedynie czerwone. Jak byłam z nim w sobotę na pogotowiu to stwierdził lekarz, że jeszcze 2 dni i angina by była

Mróweczka pisze:paulinas Eryk mi wymiotowalnawet po łyku wody...alejuz jest spoko...dawaj mu cole wygazowana po łyczku co jakis czas i niedawaj bron boze mleka...a na biegunke dobrze miec smecte bo to wirus, mi smecta sie skonczyla akurat i niebylo gdzie kupic ale jakies na odwodnienie w aptece kupilismy...


Dzięki, że mi o coli przypomniałaś :-D No wczoraj na wieczór kaszkę jadł i do tego antybiotyk podałam, więc może i po tym antybiotyku Go zwróciło :ico_puknij:
Na biegunkę podaję nifuroksazyd, a jak nie mam to smekta się w domku znajdzie. Dziś mi smyk taką żadką kupcię zrobił i w zapachu nie za rewelacyją :ico_noniewiem:

Delicja nie przejmuj się, że córcia nie umie z kubeczka pić bo u mnie też za rewelacyjnie nie jest. No może nie o kubeczek chodzi jak o sprawy nocnikowe... Filipek wie do czego nocnik służy, że ma tak być siku i kupka ... za żadne skarby na nim gołą pupą nie usiądzie, w ubraniu tak, nawet i kilka godzin potrafi siedzieć , ale gołą pupcią nie ma mowy i nic go nie zmusi ... a my już chcemy się tych pampersów pozbyć ...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lut 2009, 00:31

PaulinaS, no to w porę poszliście do tego lekarza. I spróbuj tej coli. Z tego co piszesz to juz chyba nie zaszkodzi ale może pomoże. Czyli zajmujesz się tym samym co większość z nas. Witaj w klubie :ico_haha_02: Chodzi mi o wychowywanie dzieci :ico_oczko:
M0rD3CzKa pisze:Kolka, nie dramatyzuj
jaaaa? w życiu!! ale jeżeli mnie jednak wyśmieje?... :-D

A teraz ciekawostka: Co robi biedronka wg Julki? Otóż: Biedronka reklamuje sklepy, żeby ludzie widzieli jak przyjadą na wycieczkę autobusem!! :-D :-D :-D Taka biedronka też ma duże kropki i wszystkie mogą jej się nie zmieścić!!

Dziś wieczorem po kąpieli, R śpiewa jej: Julka, Julka co z Ciebie wyrośnie... A ona mówi: NIE BÓJ SIĘ!! :-D

Tekst do mojego Taty, żeby nie szedł do nas na górę: Dziadziu, nie idź na górę, nie zmieścisz się tam!
I jeszcze: Jula nie potrafi wypowiedzieć słowa "pomalowane". Idziemy wczoraj na spacer a ona mówi do mnie: Mamo, patrz- pojebane konie! Mi aż włosy dęba stanęły, ale metodą wywiadu doszłam o co chodzi :-D Jedziemy do miasta- Tatusiu, patrz- pojebane znaki! Dziś opowiadała babci, że tatuś jej pojebał kwiatki na ścianie w pokoju
dziadek pyta Julki: Masz kupkę w majtkach?= Nie mam, a ty masz? :-D :-D
To tyle z dnia dzisiejszego :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość