Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 lut 2009, 13:00

wpadłam sie pożegnać, wyłączam kompa, skończe prasowanie i pewno już nie zaglądne, trzymajcie kciuki, dam znać co i jak smsami.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

03 lut 2009, 13:13

Beatris60, no to trzymamy mocno kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i czekamy na wieści od ciebie i Oskarka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lut 2009, 13:19

Hej :-D

ja wczoraj byłam u siostry i piekłyśmy z dziećmi ciasteczka :-D
a ile po tym sprzątania było :ico_olaboga:
no ale dzieci frajdę miały :-D

dziś mam wizytę u gina na 17.20 :-D
taka tam zwykła kontrolna jak co 2 tygodnie :-D

jedwabna trzymam kciuki by ci tam coś wykazało i byś już nie wróciła ze szpitala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazz fajne przydatne informacje ci koleżanka podała , a wiec korzystaj z nich :-D
no ja niestety nie skorzystam bo inny kraj to inne leki

no i oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pieknie przespaną noc
zapewne bardziej szczęśliwa jesteś jak wyspana :-D

Beatris60, trzymamy kciuki, powodzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jejku to juz jutro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oskarek będzie z wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
koniecznie napisz jak tylko dasz radę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

03 lut 2009, 13:58

no to dziewczynki zostałyśmy w 3 :ico_oczko: a w sumie 6

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lut 2009, 13:59

no to dziewczynki zostałyśmy w 3 :ico_oczko: a w sumie 6
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

03 lut 2009, 17:06

Beatris60, czekamy na wieści od Was :)

ja musiałam wrócić do PL... dzisiaj na 19 mam wizyte u ginekologa - prawdopodobnie u tego, do którego chodziła moja mama jak była ze mną w ciąży :)
szpital mam już wybrany.. zobaczyłam go 'od środka'.. mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 lut 2009, 18:05

hej hej
a ja po KTG. nic sie nie dzieje jeszcze. mam za to inny problem.
jestem tak wkur... ze chyba zaraz eksploduje... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zrobilam to KTG wyciagnelam wyniki badan i ide do mojej ginki z wynikami jak zawsze a tu mi mowia ze poszla sobie na urlop caly ten i przyszly tydzien :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i co ja mam teraz zrobic to ja nie wiem. do kogo isc na konsultacje, kiedy isc na KTG z kim gadac, normalnie w szoku jestem. nawet nie wiem czy mam jakies badania robic jeszcze czy nie. normalnie w hu... se poleciala. czlowiek tyle kasy do niej wywalil a ona nawet bez slowa takie jaja se robi. przecie powinna powiedziec ze idzie na urlop i zostawic jakies wskazowki co robic... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

03 lut 2009, 20:34

a my własnie wróciliśmy ze szpitala tego w którym będe rodzic bo dzisiaj był tam dzień otwarty, zwiedzaliśmy pokoje przedporodowe, sale porodowe z wanną i bez noi można było zadawac do woli pytania :-D

okazało sie ze można u nich chodzic od 37 tygodnia na KTG za darmo i po nim na wizyte u lekarza tez za darmo :ico_szoking: no to oczywiscie zapisałam sie na poniedziałek :-D
a w czwartek mam jeszcze wizyte u mojej ginki :-D

potem pojechaliśmy do tesco ale u nas nie ma tej promocji co wspominała jedwabna na pampki :ico_olaboga:
ja musiałam wrócić do PL
a cos sie złego podziało czy tylko chcesz rodzic w Polsce?
dzisiaj na 19 mam wizyte u ginekologa
daj znac po co tam z wami :-)
jestem tak wkur... ze chyba zaraz eksploduje...
nie dziwie ci sie tak samo bym była wkur...na
kiedy isc na KTG
zadzwon sobie tam gdzie robisz ktg i zapytaj kiedy przyjsc na nastepne moze ci doradzą
nawet nie wiem czy mam jakies badania robic jeszcze czy nie
ja ci moge napisac jakie ja mam zrobione przed porodem ale moze warto zadzwonic tam gdzie bedziesz rodzic i zapytać co wymagają (lub moze maja stronke w necie gdzie jest napisane)

ja mam zrobione
1. mocz
2. morfologia
3. hbs
4. owa
5. elektrolity
6. układ krzepnięcia

podobno wyniki ważne są 2 tygodnie
+ orginalna grupa krwi

[ Dodano: 2009-02-03, 20:37 ]
a i kupiłam dzisiaj tą herbate mlekopędną co wam o niej pisałam za pudełko z 25 torebkami zapłaciłam 7zł ale moze wypatrzy sie w jakies aptece taniej

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lut 2009, 21:36

witam po wizycie
Mike wazy 3000g
wszystko jest ok , usadowił sie już w kanale rodnym czy jak to sie tam mówi
gin mówi, ze tak dla dziecka jest u mnie w brzuchu dobrze, ze nie chce na razie wyjść :-D
no i następna wizyta za 2 tygodnie :-D

niktusia, dlaczego musiałaś wrócić do Pl??

jedwabna, :ico_olaboga: ale cię babka załatwiła :ico_zly:
tez bym sie wkurzyła
popytaj koleżanek niech ci poleca jakiegoś ginaka prywatnie do którego pójdziesz i powie ci co masz robic' przecież nie będziesz czekać aż wróci :ico_olaboga:
może ta koleżanka co niedawno urodziła ci kogoś konkretnego poleci

Ragazza555, ale fajnie masz z tym szpitalem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ni dość ze tam fajnie to i KTG za darmo i wizyty no świetnie trafiłaś :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 lut 2009, 21:58

był tam dzień otwarty, zwiedzaliśmy pokoje przedporodowe, sale porodowe z wanną i bez noi można było zadawac do woli pytania

okazało sie ze można u nich chodzic od 37 tygodnia na KTG za darmo i po nim na wizyte u lekarza tez za darmo no to oczywiscie zapisałam sie na poniedziałek
ale fajnie :ico_brawa_01: u mnie nie ma takich dni otwartych :ico_zly:
potem pojechaliśmy do tesco ale u nas nie ma tej promocji co wspominała jedwabna na pampki
nie kupilam pampersow tylko promocja byla na huggisy...
niktusia napisał/a:
dzisiaj na 19 mam wizyte u ginekologa

daj znac po co tam z wami
no wlasnie...
nie dziwie ci sie tak samo bym była wkur...na
normalnie az sie we mnie gotuje. a z tego co sie dowiedzialam moja kochana ginka piedzielnela wszystko i wszystkich i pojechala sobie na Kube :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zadzwon sobie tam gdzie robisz ktg i zapytaj kiedy przyjsc na nastepne moze ci doradzą
mam tam znajoma pielegniarke wiec mi pomoze ... chociaz tyle...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość