Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

25 mar 2008, 12:41

cześć babeczki
[size=200]ZUZIEŃKO KOCHANA ŻYCZĘ TOBIE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UKOŃCZENIA PIERWSZEGO ROCZKU!!!![/size]

święta święta i po świętach... w lodówie góra żarełka została. chyba przez tydzień będziemy to wszystko szamać :-)
nie mam dzisiaj natchnienia do pracy. takie dni poświąteczne powinny być zdecydowanie wolne hihi
Karolinko to niedługo Maciuś będzie śmigać jak strzała :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 mar 2008, 13:34

miniowa, Zuzia ślicznie dziękuje

Beti fajne fotki :-)

Wasze pociechy potrafią zasnąć w łóżeczku? Zauważyłam że Zuzia śpi całą noc, ale w łóżeczku strasznie sie obija i wybudza przez to co chwila. Wierci sie i wali głową po szczebelkach. Nawet myślimy z M o kupieniu jej tapczanika, jak myslicie? muszę coś wymyśleć, bo niedługo bedziemy pewnie spać w czwórke na jednym łóżku :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 mar 2008, 13:54

Becia super fotencje :-D :-D :-D
co do spania w łóżeczku to Jula tez sie tak kokosi i udezała nózkami o szczebelki przez co sie budziła tak jak zuzia wiec na noc zakładam po obu stronach kocyk amortyzuje udezenia i Jula ładnie spi co do tapczaniku to ja bym sie bała ze spadnie bo ona spi po całym łózeczku

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 mar 2008, 14:01

Tez zakładałam kocyki, nawet cienką kołderke, ale ona tak strzela....nic nie pomaga. Widziałam gdzieś taki tapczanik z boczkiem. Z jednej strony do ściany a drugi ma niską barierkę, żeby sie dziecko nie sturlało. Zobaczymy :ico_noniewiem:

Lecę :ico_pranko: i obierać ziemniaczki.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 mar 2008, 14:05

o jesli jest barierka to moze faktycznie to bedzie dobrym rozwiazaniem skoro kocyki nie pomagaja

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

25 mar 2008, 15:43

Hej dziewczyny

dziekuję Beatris za życzonka dla Krzysia
wczoraj była wielka impreza, Krzys dzielnie ja zniósł

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

25 mar 2008, 17:13

witajcie po swietach nie zdazylam zlozyc Wam zyczen bo nmi wylaczyli tt :( ale nic to spoznione ale szczere WESLYCH SWIAT HEHEHE
[glow=white][shadow=blue][size=200]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KRZYSIA I ZUZI NA ROCZEK SZCZESCIA ZDROWIA POMYSLNOSCI NIECH WAM MAMA CIAGLE TANCZY :) [/size][/shadow][/glow]
u nas swieta spokojnie w sobote poejchalismy poswiecic jajka do moich rodizcow byla moj siostra z mezem i synkiem moj wujek moi rodizce i wsyzscy poszlismy swiecc (tak co rok robimy) a potem pojechalismy juz do mojej siostry spalismy i z rana w niedziele sniadnako itd :) a w poniedzialek pojechalismy do tesciow bylismy juz o 9 na sniadanko :) a wrocilismy o 19 wiec troche tam bylismy :) a dzis juz sama ;(
macio corz wiecej drepta dzis przeszedl sam prawie caly pokoj wiec nieldugo to bede za nim biegac hehehe teraz spi a ja zjdlam obiadek i ide ogarnac bo neiiadomo ile pospi :)
moze wpadne pozniej buziaki

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 mar 2008, 17:32

Ojej, zapomniałam całkowicie
Sto lat dla Krzysia!!! I najlepsze zyczenia :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

25 mar 2008, 18:31

Mioniowa a jak Twoj Michas smiga juz???

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

25 mar 2008, 18:59

Witajcie marcóweczki,jak ja się stęskniłam za Wami :ico_noniewiem:
Przed świętami nie zdążyłam złożyć Wam życzeń,później było wyłączone TT :ico_placzek:
Tęczowych pisanek, na stole pyszności. Mokrego dyngusa, wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkiej Nocy.
Obrazek

A teraz spóźnione ale szczere życzenia dla Zuzi i Krzysia :ico_brawa_01: :-D
Obrazek
Obrazek
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Wam sercem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności
100 lat życia i radości...


A u mnie święta minęły miło i rodzinnie!Na śniadanku u tesciów,a na kawusi i kolacji oni byli u nas,miała być moja mama ale przeziębiło jej się i to my ją odwiedziliśmy :ico_noniewiem:
Fajnie dziewczyny,ze imprezki roczkowe macie już za sobą,tylko ja zostałam :ico_placzek: wyprawiamy małemu w sobotę,bo akurat tak przypadają :ico_brawa_01: sensibel, u nas też taka tradycja z postawianiem rzeczy,ale u nas są takie rzeczy:rózaniec,piąniążki,książeczka i kieliszek :ico_oczko:
karolina24, :ico_brawa_01: dla Macia juz pare kroczków samodzielnych i bedzie smiagał jak nic-SUPER :ico_brawa_01:
Kurczę musze lecieć,bo Michu domaga się jedzenia,hi,hi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości