Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 lut 2009, 09:49

monika83, dziekujemy

Olinku kochany za miesiąc roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sto lat !!!!!

U nas pogoda jakas taka szara bura :ico_noniewiem:

zrobilismy Franusiowi konkurs wczoraj co wybierze i spośród książeczki, kieliszka, różańca, pieniędzy, długopisu, kalkulatora Franek wziął najpierw pieniadze i kalkulator :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bedzie liczył duuuzo kasy :-D i po mamusi matematykę bedzie lubił :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: .
A w niedziele zrobimy mu powtórkę dla gosci żeby sie cieszyli :-D .

Tescie nie zadzwonili na wnusia urodzinki :ico_placzek: :ico_placzek: a dzis ma tesciu urodziny zadzwonie do niego złoże mu życzenia i przypomnę że wczoraj miał ich jedyny wnuk .

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 lut 2009, 09:55

Tescie nie zadzwonili na wnusia urodzinki :ico_placzek: :ico_placzek: a dzis ma tesciu urodziny zadzwonie do niego złoże mu życzenia i przypomnę że wczoraj miał ich jedyny wnuk .
to ty dobra synowa jestes! ja to bym do takich napewno nie zadzwonila... to musi byc bardzo przykre

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2009, 09:55

Tescie nie zadzwonili na wnusia urodzinki

przykre to ale nie martw sie Franus i tak beż tych zyczeń vbędzie szczęśliwy. Popatrz ile tu na forum dostał zyczeń i pewnie gdyby nie odległość to dostałby jeszcze prezenty od nas wszystkich :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 lut 2009, 09:57

a ten moj maly diabelec juz zdazyl dzis palec przyciac i glosnik od dvd na siebie przewrócić a teraz stoi przy bramce na schody i przy zamknieciu kombinuje jak to otworzyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2009, 09:57

ja to bym do takich napewno nie zadzwonila...

a ja bym zadzwoniła. Niech wiedzą, że ja pamietam i nie jest mi trudno do nich zadzwonic a oczywiście przypomniałabym , że Franus tez ma urodzinki i powiedziałabym, ze czekał na babcie i dziadzia a tu nic. Niech by sie im głupio zrobiło. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-02-05, 09:02 ]
i przy zamknieciu kombinuje jak to otworzyć

to trzeba uważac bo napewno kiedys je rozbroi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 lut 2009, 10:08

a ja bym zadzwoniła. Niech wiedzą, że ja pamietam i nie jest mi trudno do nich zadzwonic a oczywiście przypomniałabym , że Franus tez ma urodzinki i powiedziałabym, ze czekał na babcie i dziadzia a tu nic. Niech by sie im głupio zrobiło. :ico_wstydzioch:
racja bardziej to odczuja!
to trzeba uważac bo napewno kiedys je rozbroi :ico_oczko:
oj tak, trzeba uwazac... puki co to jeszcze gumka zaplatalam to ale musze zaczac myslec o lepszym zabespieczeniu...
zapomialam wczoraj napisac ze Rys od wczoraj mowi kuku a wlasciwie na kuku mowi kaaakaa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2009, 10:27

mowi kuku a wlasciwie na kuku mowi kaaakaa

brawo dla Rysia :ico_brawa_01: Kuba tez mówi kakaka ale to na kaczke do kapieli. A najlepiej wychodzi mu pokazywanie TU Tu tu sroczka kaszke... i wystarczy, że sie go zapyta ktos Kubus a gdzie sroczka? To on od razu pokazuje i stuka się paluszkiem w druga raczke :ico_brawa_01: taki spryciula jest!!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 lut 2009, 10:29

przykre to ale nie martw sie Franus i tak beż tych zyczeń vbędzie szczęśliwy. Popatrz ile tu na forum dostał zyczeń i pewnie gdyby nie odległość to dostałby jeszcze prezenty od nas wszystkich
:ico_sorki:

a co to za duży Kubuś z dydkiem :-)
Rys od wczoraj mowi kuku a wlasciwie na kuku mowi kaaakaa
_________________
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 lut 2009, 10:32

dziękuję dziewcyznki :-)

brawo dla Rysia! :-) moj jak na razie tylko wykreca zarowki i robi kosi kosi...

wlasnie spi, aj moge normlanie jak czlowiek kawe wypic, by przezyc ten ponury ciemny dzien :ico_olaboga:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

05 lut 2009, 10:34

doberek :-D

Olinku sto lat, uśmiechu, miłości i mnóstwa radości :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Ja wczoraj z Tosią byłam na chwilę u rodziców. Jechałam z Gosią i Kamilem po ubranka dla Oskarka, bo jeszcze mam te pierwsze maciupinki po Tosi. No i Tosia zrobiła furorę - u dziadka na imieninach byli goście i jak zobaczyli pchełkę jak zasuwa, to szczęki im opadły pod stół, a wuja to aż się za głowę chwycił :-D :-D :-D A najbardziej dziadek się cieszył i babcia :ico_brawa_01: No i oczywiście Tosia na tajniaka dostała od dziadka stówkę ot tak. Kurczaki no - sami nie mają, a co rusz 50 lub 100zł jej dają.
No a moja przyszła bratówka to tylko drzwiami od pokoju trzasnęła jak nas zobaczyła :-D Pełna kulturka, nie ma co :-D Coś mama wspominała, że już ich mają dość i jak się nie zmienią to wypad z baru :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość