Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 lut 2009, 10:42

No to frydza dzialaj :)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

02 lut 2009, 12:43

Witam.. Ja na chwilke. Dzis jeszczemam wariacki dzien.. A jutro i pojutrze spokojne wykanczanie, ukladanie i sprzatanie.. No a w czwartek wraca moj Misioo!!! Wiec bedzie radocha i zwiedzanie chatki..
Wklejam fotki, choc jeszcze nie ma sie czym chwalic.. bo to bardzoodlegle od efektu koncowego :)
Obrazek
Obrazek
[img=http://img300.imageshack.us/img300/5755/p2021211qe1.jpg]
[img=http://img300.imageshack.us/img300/p2021211qe1.jpg/1/w800.png]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zalążki gniazdka.. :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lut 2009, 13:18

Kochane napisałam do administratora,zobaczymy co dalej :ico_oczko:



Juli, bomba mieszkanko i kolorki bardzo mi sie podobaja ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Misia pokoik tak prztyulny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lut 2009, 16:20

czesc

MAMY SNIEG!!!
jak NA Anglie to duuzo sniegu :-D

lelek jest kochany od samego rana
ale wstal razem z adamem o 6 :ico_szoking: :ico_zly:
normalnie adas wyszedl z lozka a ten momentalnie usiadl i usmiech od ucha do ucha
na rece do adasia i tak sie tulil i za nic nie chcial wrocic do mamy
dopiero butelka mleka go przekupilam hihi
wypil. powiercil sie troche i zasnal, ale tylko do 8 :ico_szoking:
ja nie wiem co mu sie poprzestawialo
tak ladnie spal
codziennie wstawal miedzy 8 a 9
a od kilku dni o 7 sie budzi wrrr

no ale niewazne
jak tylko zobaczyl snieg za oknem to oczywiscie innego tematu nie bylo
stal w oknie i ryczal jak tylko probowalam czymkolwiek odwrocic jego uwage hehe
i powtarza "ś" hihi jako ze śnieg wymowic nie potrafi hihi

poszlismy na spacer wybiegal sie blisko godzine
biegal za wszystkimi psami
teraz to przewalone wrocic do domu
bo kazdy pies musi byc dobrze poznany
ptaki rozgania hihi
kotow szuka

a co najlepsze potem idzie za tymi psami i wzroku nie spuszcza i jak sie zlosci kiedy trzeba zawrocic hihi

a teraz odpsypia bo ledwo zywy wrocil hihi

a ja ma luzzz

za jakies 3 godz wraca adama wiec damy rade
hihi


lelus pozuje
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Frydza to juz niedlugo bedziemy sobie klikac na privie! fajnie
bo ja wczesniej jakos o tym nie pomyslalam. ale kurcze bardzo sie uzewnetrzniam i czytac o tym moze caly swat :ico_szoking:

Juli No super!!! najbardziej poodba mi sie kolorek w pokoju MIsia!! cudna zielen!! i pomarancz przedpokojowy tez fantastyczny!! juz widze ze bedziecie miec nieprzecietne gniazdko!!!


Madziu w Szczecinie macie Teatr Lalek "pleciuga", stamtad wlasnie pochodzi to przedstawienie z PIpi i ta muzyka
moze oni tez wprowadza speklakle dla takich malutkich dzieci
a jak nie to juz za ok 2 lata bedziesz mogla tam z marcinkiem i tak bywac
sprawdz na necie repertuar

pozostale wszystkie czerwcowki meldowac sie!!!!!!!
bo nie dostaniecie karty wstepu na nowy watek :-D




:ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lut 2009, 20:08

Mam dobra wiadomosc jutro bedzie juz tajny watek :-D :-D :-D bede Was informowac ja juz zostanie załozony i wszystkich powpisuje :ico_oczko:
mam wpisac wszystkie dziewczyny z 1 strony ???



madziorka hihi, zarabisty Lelus hihi zadowolony na maksa z zimy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

02 lut 2009, 20:13

Witam ja właśnie wczoraj przyjechałam od rodziców , byliśmy tam na tydzień , padnięta jak kawka byłam po tym tygodniu ale dałam rade hi hi hi
Autko mi podbili w stacji diagnostycznej ,dobrze że nie posłuchaliśmy wujka bo 350zł. Byś my wydali , nie ma co spec z niego że ho ho .Praleczka już też działa Wiki mi drut do środka z biustonosza włożyła .Wszystko wkłada tylko że ja nie zawsze sprawdzam , no cóż będę mądrzejsza

Madziorka super fotka na nartach ja się ich boję jak ognia .A po kulikowa impreza super oj fajnie musiało być .

Aniu witaj jak tam kolki Weroniczki mam nadzieję że najgorsze macie za sobą , zdjęcia śliczne a Helenka w butach super wygląda ha ha ha .
Oj jak cudną wróżkę masz w domciu , śliczna .
No i cieszę się razem z tobą ,super nowe mieszkanko i jakie duże super

Alineczq super że wypadziki tygodniowe sobie sprawiliście , no i dobrze że Wańce spsowało , mi też Wiki pierwszy raz ryczała i się bała , potem to już ok.Choc ostatnio jak byliśmy 2 razy w tygodni to już za tym 2 razem już jej się tak nie podobało , tylko mama mama i mama po godzince zbieraliśmy się do domu bo sensu w tym nie widziałam .Ale dzieci tak mają raz jest dobrze a raz larmo .
A mała Otyli wymiata normalnie super wygląda hi hi hi, oby u ortopedy bylo wszystko ok . Trzymam kciuki

Alexandrowicz no wreszcie nam się pokazałaś ;) śliczne foteczki , no i współczuję wirusu bbrrrr

Dziewczynki przeczytałam was tak po łepkach ale nie dam rady rzetelnie , dziewczynki właśnie mi się piorą , jedna drugiej włosy ciągnie .Ale teraz już będę na bieżąco ,

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

03 lut 2009, 00:26

cześć dziewczyny,

zdążyłam tylko stronke te przejrzeć..

Frydza - ciudowna jesteś kobieta, no cudna, gdyby nie Ty to nie wiem :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekam na wieści co do nowego "utajnionego" wąteczku.. :ico_brawa_01:

Madziorka - no oglądałam tez Wasz angielski śnieg w tv :ico_oczko: Leluś widać cały nim uradowany, pewnie od razu poczuł się jak w polsce :ico_oczko: :ico_oczko: u nas też śniegowo, Alek tez uwielbia śnieg, dziś podziwiał wielkiego bałwana którego ulepiły dzieci z osiedla i nawet szybko chwycił słowo bałwan, choć tak bananowo brzwi ten bałwan po Alkowemu :ico_oczko: a co do poprzestawiania pory wstawania - pewnie tez wyczuł, że tatuś do pracy, u nas jest tak - przynajmiej ja mam takie doświadczenie - że Alek tez sie budzi wtedy gdy ja, gdybym wstała o 5rano tez chyba by sie zbudził :ico_noniewiem: więc tak sobie / siebie :-D tłumacząc spię jak najdłużej a potem jest bieganina i wszystko na szybkiego..hm, ale dzis było calkiem ok, nawet zdążyłam sobie zrobić kawę z expresu do termosu :ico_haha_01: co mi się nie udawało przedtem, ale juz mam dość picia tych wypłuczyn i niedosmakowanej kawy..no zboczyłam z tematu ale tak wyszło..

Edytka - super że jesteś!!dobrze że wszystko juz ponaprawiane i że z autkiem możńa juz jeździć :ico_brawa_01: powiadasz że dzieczynki Ci się piorą :ico_haha_01:

ojej zapomniałabym, że Juli wkleiła zdjęcia, biegne na góre co by poogladac, bo mi sie dłuugo otwierają..nonono bedzie niebanalnie.. :ico_brawa_01:

ide doczytać na poprzednia stronkę

nie wiem czy jeszcze wpadnę dziś :ico_noniewiem:
u nas nic nowego :-D chyba zaczne powoli się brać za hm przedwiosenne porządki swojego ciała :ico_oczko: coś mnie korci żeby cos pozmieniać, ale chyba dam sobie na wstrzymanie :ico_noniewiem: żeby mi tylko nie odbiło i żebym nie obcieła włosów bo je konsekwntnie zapuszczam od jakiegos czasu..ale tak mnie korci żeby coś pozmieniać, a perpektyw żadnych, mieszkanka nie urzadze inaczej, ciuchów nie wymienię, ehh trzeba pozmieniać u siebie w głowie, nie?? :ico_puknij:

buziaki
i czekam na naszą prywatyzację :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-02, 23:40 ]
Frydza - na pierwszej stronie nie ma chyba Agniechy wpisanej,
ja sobie tak myslę, że ten "utajniony" watek to mógłby byc wątek dziewczyn, które tworzą ten akualny nasz wątek, na pierwszej stronie sa dziewczyny których kompletnie nie znam i ktore na pierwszych kroczkach nigdy sie nie pojawiły..a poza tym ten wąteczek co sie teraz udzielamy niech sobie istnieje i żyje sobie, bo żal by było żeby tak przestał istnieć..

no i czekamy na BeWu i Indigo!!!!!i jeszcze kogoś??????? :ico_wstydzioch:

no własnie, może Ty Magda gdzies widziałaś Kamilę w Waszym szczecinie??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 lut 2009, 11:24

edyta29, dobrze ze juz wszystko ponaprawiane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



Aleksandrowicz, tez mysle zeby wpisac dziewczyny ktore sie udzielaja na czerwcowkach :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-03, 10:25 ]
Mysle ze watek dzis bedzie utworzony :-D

[ Dodano: 2009-02-03, 10:54 ]
ZAPRASZAM SERDECZNIE NA WATEK ZAMKNIETY JEST NA SAMYM DOLE TT :-D
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=6313

[ Dodano: 2009-02-03, 10:54 ]
POwpisywałam Czerwcowki ufff udało sie :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lut 2009, 15:37

Frydza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

05 lut 2009, 14:41

cześć ja tylko się przywitam, i lece na obiad... pozdrawiam Was wszystkie sedecznie

[ Dodano: 2009-02-05, 14:18 ]
no już zjedlismy obiad, teraz trzebaby Tomka uśpić i ja też bym się drzemneła chetnie, bo wczoraj z rodzicami i ze znajomymi raczyliśmy się grzanym winem i troche dziś wszyscy osłabieni, ale było fajnie...ważne że ci znajomi mi pożyczyli telefon, bo Tomek mi ostatnio rozwalił, miałam ten z klapką, który się otwiera, ale już trzyma się na jednym kabelku...no i teraz mam pożyczony!
A z tą prywatyzacją? o co chodzi...ja też nie za często tu bywam, są takie dni, kiedy staram się btć na bierząco ale to jest wirtualny świat, a problemy, które się pojawiają są prawdziwe...
I ja cały czas tkwie w tym problemie, sama nie wiem jak to się rozwiąże?
Jestem u rodziców, więc mamy spokój...aż mi się nie chce o tym pisać...
ania1980 i Juli bardzo Wam gratulije mieszkań... ja bym też się chciała cieszyć swoim ale szkoda gadać... :ico_olaboga: pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości