blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 lut 2009, 11:58

pol nocy nie spalam :ico_placzek: nie moge przestac myslec o Julku :ico_placzek: Udzielilo sie to Mai i tez zle spala, wiercila sie strasznie. Az o 4 wzielam ja do lozka do nas.ostatecznie wstala o 10.15 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 lut 2009, 13:00

blumek, :ico_pocieszyciel: :ico_placzek:

Wiola - my nie musielismy sie pieluchowac. Lekarz nam powiedzial ze nikt nie bierze na zapas lekow przeciwbolowych. Choc po jakims czasie babcia powoeziala ze nie zaszkodzi. wiec czasem na noc pieluchowalismy Olika. Ale duzo cwicze z nim. Ruszam nozkami, robimy rowerki itp :ico_brawa_01: a w ddtvn mowil ortopeda ze jak dzieciatko moze polozyc nozki prawie plasko odchylajac je, tzn ze jest wszystko ok. gorzej jak nie moze ich tak polozyc.

Asia - ja tez za kazym razem mam ten problem. w swoim profilu tam wklejasz chyba w podpis -wklejasz ten kod. ja zawsze biore chyba 3 od gory z fotosika. tam jest pelny rozmiar czy cos takiego. Jakbys miala jakies problemy to daj znac. razem damy rade :-D

Junior wlasnie sobie mowi gu takie gardlowe i robi sobie banki ze slinki :ico_brawa_01: ALE JA GO KOCHAM!!! wczoraj sobie myslalam zeby go nie rozpiescic za bardzo - nie wyobrazam sobie ze moglby mnie kopnac albo plunac albo w ogole na kogokolwiek!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 lut 2009, 13:49

Ello!!

U nas dzisiaj miły dzionek, Jaś sobie śpi na brzuszku, nawet troszke główke zadziera do góry:-)) Wycykałam dzisiaj, że jak się go nosi tak na samolocik, główką w dół to ładnie trzyma i nie opada, tylko skubaniec zadzierać jej nie chce, ale i z tym jakoś sobie damy rade w końcu nie ma tego złego :-)) no i terroryzować się nie damy, wczoraj totalnie nie chciał leżeć na brzuszku, a dzisiaj śpi juz 2 raz wcześniej całe 1,5 godzinki :-) teraz to zaraz go obudzimy, bo musimy pojechać do hurtowni, obadać ceny alkoholu i napojów :-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 lut 2009, 14:43

betka, no a my tak i dzisiaj na kontroli niby wszystko oki ale dla profilaktyki jeszcze przez dwa miesiace musze podwojnie pieluchowac :ico_noniewiem:

Spotkalam tam dzisiaj kolezanke, z ktora rodziłysmy tego samego dnia i potem razem na sali bylysmy. Jej malutki jest taki drobny a moj w porownaniu do niego to olbrzym, zreszta i lekarz powiedział na badaniu, ze wyglada jakby mial 6 miesiecy :-)

Wiecie co pisalam ostatnio ze te pieluszki huggis mi przeciekaja w nocy, no i tesciowa zamowiła mi u swojej kolezanki pampersy sleep and play niby na noc 58 pampersow za 25 zł. Załozyłam wczoraj na noc i rewelacja nic nie przeciekło :-D
A i te huggisy sa gabarytowo duzo wieksze od tych pampersow a ten sam rozmiar 5do 9 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-05, 13:45 ]
A i stawiam wszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za nasze trzy miesiace :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 lut 2009, 16:46

za nasze trzy miesiace
:ico_szoking: ale czas leci :ico_brawa_01: to i buziaki dla naszego "miesieczniaka" :ico_buziaczki_big:

Wiola - ale ty masz figure :ico_szoking: ja tez taka chce!!! i takie firanki chce jak ty!! i taki widok za oknem tez chce!!! i w ogole ladnie mieszkacie sobie!!!

A ja wynalazlam dzis szablony na sciane - jeszcze nie wiem na jakie sie zdecyduje ale chce jakies. sciane nad kominkiem chce pomalowac, i jedna wielka sciane w salonie.
to niektore ktore mi sie podobaja:

Obrazek

Obrazek


to mi sie baaaaardzo podoba!!! :ico_haha_01:
Obrazek

Obrazek

Co o tym myslicie?? chyba nie dam rady sama takiego czegos zorbic. bez szablonu sie nie obedzie :ico_nienie: wiec trzeba kaski troszke szykowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 lut 2009, 16:52

Hej
A my dzis bylismy na usg głowki Jasia, ze względu na to niedotlenienie w czasie porodu (miał tylko 4 pkt apgar). Ale na szczęscie wszystko wyszło w jak najelpszym porządku:)Ale się ciesze:)Bo tak się bałam:(A Jas był taki grzeczny podczas badania:)Jestem z niego taka dumna:)
wiola85, :ico_tort: dla Filipka:)
Dzięki dziewczyny za info w sprawie wkleania zdjęć. Ale ciągle mam z tym problem...Nie widze tych kodów na tej stronce fotosika...Pomózcie proszę. Gdzie one są??Widzę tylko link do zdjęcia...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 lut 2009, 16:54

jak wgrasz zdjecie Asiu to ci sie wyswietla stronka z linkime do zjecia i nizej masz kody (u mnie tak jest) i wez skopiuj np 3 kod i wklej w swoim profilu jesli ma sie ukazywac pod kazda odpowiedzia twoja. A jesli chcesz pokazac tylko cos konkretmnego w sowjej wypowiedzi to skopiuj tam gdzie odpisujemy sobie.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 lut 2009, 16:55

betka, sliczne te szablony:)Tez bym takie chciała::)Naprawdę super:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 lut 2009, 16:56

albo wez otworz swoja galerie. i tam pod kazdym zjdeicme masz cos o kodach napisane - sciagnij kody czy cos takiego. sciagnije je i bedziesz miala. one ci sie otworza od razu wiec nie powinnas miec problmeow chyba...

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 lut 2009, 16:59

no własnie tam gdzie pisze pibierz kody to u mnie jest pusto...
Ach chyba wam poprostu wysle linka...Zresztą jest w moim podpisie juz, to mozecie sobie zajrzec:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości